Plebiscyt Strefy Siatkówki

Awatar użytkownika
henio
Posty: 202
Rejestracja: 23 paź 2009, o 07:51

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: henio »

NAJLEPSZY POLSKI SIATKARZ 2010 ROKU - Krzysztof Ignaczak
Zdecydowanie wyróżniający się zawodnik Resovii zarówno w poprzednim jak i obecnym sezonie ligowym. Jeśli do tego doliczymy dobrą postawę w meczach reprezentacji zdecydowanie zasługuje na tę nagrodę (przynajmniej biorąc pod uwagę proponowaną nam przez organizatorów szóstkę). Mocno kusi mnie kandydatura Ruciak za jego fantastyczną grę w poprzednim sezonie ligowym, lecz biorąc pod uwagę, że w rep. grał co najwyżej poprawnie, a w tym sezonie +L nawet słabo, przegrywa z Igłą.
W tym miejscu kilka uwag do kolegów typujących kandydatów do tego plebiscytu. Kompletnie nie rozumię czym się kierowaliście w wyborze zawodników. Może powinniśmy zdefiniować co znaczy wybór "Najlepszego siatkarza"? Najbardziej rażącą propozycją jest Dawid Murek. Jeśli wybieramy najbardziej "prawdziwego facetem" wśród siatkarzy, czy siatkarza z "charakter wojownika", to oczywiście Dawid jest bezkonkurencyjny. Ale moim skromnym zdaniem wybór najlepszego siatkarza polega na wybraniu faceta, który przede wszystkim najlepiej grał w siatkówkę, a wszelakie inne argumenty mogą być jedynie uzupełniające a nie priorytetowe. Idąc dalej Patryk Czarnowski za grę w +L w 2009/2010 zasługuje na wyróżnienie nie bardziej niż np: Zatorski, Janeczek, czy Wiśniewki. Według mnie jest objawieniem 2010r. Kurek powinien zebrać wszystkie możliwe nagrody w 2009r (za grę jesienią w Skrze i reprezentacji), ale wtedy był przecież za młody i nie można go było "zepsuć". W 2010 nawet w klubie przegrywa rywalizację o ten tytuł z Wlazłym (którego oczywiście na liście nie ma, bo szanujący się polski kibic musi go nielubić). To samo tyczy się Winiara (w porównaniu do Wlazłego blado).

NAJLEPSZA POLSKA SIATKARKA 2010 ROKU - Małgorzata Glinka-Mogentale
Wielkie brawa za grę na Mistrzostwach Świata. Nie dane mi było podziwiać jej gry w lidze tureckiej, ale czytając sprawozdanie z tych rozgrywek, trudno nie dostrzec dobrej postawy Glinki. Brak Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty jest kolejnym dużym uchybieniem typujących.

NAJLEPSZA POLSKA PARA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ W 2010 ROKU - Grzegorz Fijałek/Mariusz Prudel
Najmocniejsi sportowo wśród polskich par. Pozostał niedosyt po ME, ale nie można mieć wszystkiego.

NAJLEPSZY ZAGRANICZNY SIATKARZ 2010 ROKU GRAJĄCY W POLSCE - Aleh Akhrem
W tej kategorii, co może tylko cieszyć, wybór jest naprawdę niełatwy. Mniej radosny jest fakt, że kilku z zasługujących na wyróżnienie graczy nie ogłądamy już w +L (Abramowa i Redwitz). Co do samego wyboru, gdybym miał wskazać najlepszego w poprzednim sezonie +L, to byłby nim Abramow wyprzedzający nieznacznie Akkrema (za PP, finał ligi). Aleh miał jednak okazję zaprezentować się z dobrej strony także jesienią, szczególnie w meczach kiedy w Resovii dołem przeżywał Grozer, dlatego zasłużył na nagrodę.

NAJLEPSZA ZAGRANICZNA SIATKARKA 2010 ROKU GRAJĄCA W POLSCE - Helena Horka
Wybór między gwiazdami poprzedniego sezonu nie grającymi lub grającymi słabo w obecnym, a nowosprowadzonymi gwiazdami, które dopiero udowadniają swoją siłę. Stawiam na tą pierwszą pamiętając jej świetne występy w BB.

SIATKARSKIE OBJAWIENIE 2010 ROKU - Michał Kubiak
Z całym szacunkiem dla pań, ale w tej kategorii wybierający kandydatów nie dali wyboru kibicom męskiej siatkówki. Piotr Nowakowski jest takim objawieniem 2010 jak słońce wstające po raz pierwszy każdego dnia. Wybaczcie, ale jeśli brać pod uwagę reprezentrację, to objawieniem w niej był Czarnowski, a w lidze 2009/2010 nawet w Czewie Nowakowski pozostawał w cieniu Łukasza Wiśniewskiego. Nie bez kozery ograniczyłem się tylko do porównania na pozycji, żeby pokazać, że wybór nie zawsze jest taki trudny, jak wam się wydaje. Z mojej strony +L wiosna: Czarnowski (ewentualnie Konarski, Wiśniewski), +L jesień: Kubiak, reprezentacja: Czarnowski. Skoro nie mogę wybrać Patryka, stawiam na Michała.

NAJLEPSZY TRENER W POLSCE 2010 ROKU - Roberto Santilli
O trenerze decydują wyniki. PP i vice-mistrz +L, to wynik zdecydowanie dobry Jastrzębia. Objawienie w lidze dla Kardosa, ale poczekajmy do końca rozgrywek.

NAJLEPSZY DZIAŁACZ 2010 ROKU - Kazimierz Pietrzyk
Z sezonu na sezon zespół z Kędzierzyna rośnie w siłę. Dzięki takim ludziom jak pan Pietrzym na polskich parkietach możemy oglądać (kiedy nie są kontuzjowani) najlepszych polskich siatkarzy. Świetna robota.

NAJWIĘKSZE ROZCZAROWANIE 2010 ROKU - Występy reprezentacji Polski na mistrzostwach świata
Dla mnie jako kibica rozczarowanie sportowe jest zawsze bardziej dotkliwe niż afery, czy wtopy organizacyjne. Na liście takowych są tylko dwa, a że nie jestem kibicem Bydgoszczy zdecydowanie najbardziej zabolały mnie MŚ. Osobiście do listy dopisałbym -słabe wystepy w LŚ -znów tylko 4 miejsce dla KK w +L po świetnej fazie zasadniczej -tylko 3 miejsce w FF LM Skry u siebie.
"W Polsce trzeba mieć alibi w postaci Mistrzostwa Świata lub złota olimpijskiego, żeby uznano, że ma się rację. " - Hubert Wagner
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: Mania »

Chciałam napisać dokładnie jak zagłosowałam, ale przeczytałam posta Łukasza. :D Mam identyczne typy (uzasadnienie to rzecz drugorzędna) poza punktem pierwszym. Dla mnie siatkarzem roku 2010 był absolutnie Michał Ruciak. Jedyny, który w każdym rozegranym spotkaniu trzymał poziom, wysoki poziom. Bez niego nie wyobrażam sobie jaki byłby blamaż w LŚ i na MŚ, daleko też nie zaszłaby ZAKSA.

Nominacja do tej nagrody dla Dawida Murka jest dla mnie osobiście kwestią dyskusyjną. I nie dlatego, że nie doceniam powrotu Dawida do formy, ale dlatego, że jednak oceniamy zawodników za grę w całym roku, a nie ostatnich 2 miesiącach. Poza tym, skoro jest Murek, to dlaczego nie Świderski...? Tutaj skłoniłabym się raczej ku nagrodzie specjalnej. Może warto pomyśleć o takiej kategorii? ;)
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: madlark »

Dla mnie pomysł oceny rocznej jest chybiony.
Rozsądniejsze jest "Sezon ligowy + sezon reprezentacyjny".
A dla Dawida powinni utworzyć kategorię "Walczak".
I w tej kategorii widziałbym Sebę.
Kategoria "NAJLEPSZY DZIAŁACZ 2010 ROKU" też chybiona, bo są kluby w których są frontmeni
i są kluby w których jej praca zespołowa np.: Resovia.
I mam do zaproponowania nową kategorię: "As z rękawa". Mój typ: Michał M. G :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki 2011 (głosy na rok 2010)

Post autor: kevinpsb »

mewa pisze:
kevinpsb pisze:Brak Mariusza Wlazłego przy obecności Michała Winiarskiego też jest sprawą dość ciekawą. Wlazły co tu dużo mówić, najlepszy atakujący FF LM i (mimo tego że na boisko wrócił w zasadzie w styczniu) MVP ligi. A Winiar w rozgrywkach Plusligi 2009/10 się nie wyróżniał. W LŚ prawie nie grał a na MŚ zawiódł tak jak Wlazły... Teraz fakt faktem błyszczy. Tylko 2010 to nie półtorej miesiąca.
Faktem tez jest i tym się chyba kierowaliśmy, że Mariusz dość długo leczył kontuzję i po niej dochodził do siebie. Winiar na początku roku może nie błyszczal, ale gral równo.
Dość długo kontuzje leczył Wlazły... To fakt. Ale przecież nie leczył jej w 2010 roku...?
Porównując Wlazłego z Winiarskim to ten pierwszy grał zdecydowanie lepiej i więcej w 2010 roku ;)

Inną sprawą jest że z braku laku i z powodu takiego a nie innego występu naszej reprezentacji na MŚ nagroda należy się Michałowi Ruciakowi, który trzymał najrówniejszy poziom przez cały rok.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: lucass90 »

Tak sobie pomyślałem, że powinna być utworzona kategoria "Osobowość roku". I tam powinien znaleźć się m.in. Dawid Murek :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: Arff »

Tylko, czy tworząc kategorię osobowość roku, nie zrobimy z tego plebiscytu jakichś telekamer czy innych super jedynek ??? :D To raczej byłoby już żałosne... ;]
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: lucass90 »

No ale wśród nominowanych nie byłoby Krzysia Ibisza czy Zygmunta Chajzera, tylko np. Dawid Murek i Seba Świderski... Z tego co wiem, to do Telekamer nie są nominowani... :]
AZS CZĘSTOCHOWA!
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: OlaMleko »

Czy macie zastrzeżenia? Ja mam dwa - po pierwsze,brakuje mi Michała Ruciaka w kategorii "siatkarz roku" i kompletnie nie rozumiem,dlaczego wideo weryfikacja została nominowana do tytułu rozczarowania roku... moim zdaniem to nasz wielki sukces!
Awatar użytkownika
mejbi
Posty: 240
Rejestracja: 20 sie 2007, o 23:58
Płeć: M
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: mejbi »

Też mi Ruciaka brakuje, tylko zakładając, że ma być 6 nominacji, którą z tych wykluczyć: Ignaczak, Kubiak, Kurek, Nowakowski, Zagumny, Żygadło? Poza tym, jak co roku, każdemu coś nie będzie pasowało, ale jeszcze się taki nie urodził...

Jeśli chodzi o wideoweryfikację, to poniżej masz napisane, dlaczego została zaliczona do rozczarowań:
VI Plebiscyt Strefy Siatkówki - nominacje cz. 3
Edyta

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: Edyta »

zakładając, że ma być 6 nominacji, którą z tych wykluczyć: Ignaczak, Kubiak, Kurek, Nowakowski, Zagumny, Żygadło?
Ja bym go zamieniła z Kubiakiem. Wcale nie uważam, żeby był od niego słabszy, a swoją postawą już od kilku lat zasługuje w końcu na choć jedną nominację. Poza tym mam bardzo mieszane uczucia co do Żygadły. Trochę nie rozumiem skąd aż tyle szumu wokół niego. Ok, w sezonie reprezentacyjnym pokazał się chyba najlepiej w karierze, ale w pełnej akceptacji jego nominacji przeszkadza mi jego rola w Trento.
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: Mania »

Podpisuję się pod tym co napisała Edyta, też bym zamieniła go z Kubiakiem, który owszem, był pewnego rodzaju sensacją ub. roku, ale w butach najlepszego siatkarza roku absolutnie go nie widzę.

Bardzo zaciekawiło mnie umieszczenie w objawieniach Damiana Wojtaszka, tyleż mnie to ucieszyło, że mogę zagłosować na swojego, to co najmniej dziwna nominacja patrząc na to, że Damian w PlusLidze regularnie gra już 3 sezon. ;)
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: dodonek »

podpiąłem sie pod ten temat żeby nie zakładać nowego niepotrzebnie.
Siatkarze przed kilkoma minutami odebrali nagrodę na najlepszą drużynę 2011 i to bezdyskusyjnie jest zasłużona nagroda.
Nie o tym jednak.. Przy odbiorze zabłysnął nasz kapitan i to dwukrotnie. Możdzon najpierw tak jak on to najlepiej i najnaturalniej zrobić - czyli zabłysnąć jakimś żartem - przy odbiorze statuetki zamiast najnormalniej w świecie uścisnąć dłoń tego kogoś kto mu ją wręczał (nie zapisałem wzrokowo kto to był ale miał ze 165cm wzrostu ) się mocno pochylił i 3 razy ucałował w policzek co wywołało śmiech wśród zgromadzonych gości.. Potem ładnie się wypowiedział dziękując poszczególnym ludziom ze sztabu i reszcie zawodników no i przyszedł czas na sponsora - podziękowania dla naszego głównego sponsora firmy PLUS oraz dla POLSKIEJ GRUPY ENERGETYCZNEJ za wspieranie polskiej siatkówki. hmmmm...ech te zapiski w kontraktach - żadnych ulg. :)

BTW: Kurek ładnie - na 2-gim miejscu. Goni Kowalczyk. GŁOSUJEMY !!!
[URL=https://meettomy.site] Pretty Girls from your city[/URL]
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: Mania »

Podziękowania sponsorom są powszechne u wszystkich laureatów, ale za to Winiarski się wyróżnił klubową (chyba za dużą nawet:P ) marynarką klubową. :D
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: dodonek »

Mania pisze:Podziękowania sponsorom są powszechne u wszystkich laureatów, ale za to Winiarski się wyróżnił klubową (chyba za dużą nawet:P ) marynarką klubową. :D
Taaa...tylko ciekawy jestem czy gdyby Zagumny był kapitanem Reprezentacji Polski Siatkarzy to dziękowałby ZAKSie.. albo powiedziałby że dziękuje PGE za wspieranie polskiej siatkówki..heheh... przecież tutaj o to ewidentnie chodzi. Czemu Możdżon nie podziękował ZAKSIE, ASSECO JW i innym... wszyscy Ci sponsorzy wspierają polską siatkówkę. Natomiast marynarka Winiara (jeszcze większa siara jak dla mnie bo powinni wszyscy być w marynarkach zrobionych z logiem PLUSa, który to od tylu lat jest z siatkarzami i -rkami a nie sieje takiej propagandy jak PGE czy) wymienianie przez Marcina sponsora klubu SKRY BEŁCHATÓW, która to nie dostała w tym plebiscycie nagrody tylko dostała ją Reprezentacja Polski która NIE JEST sponsorowana przez PGE to bardzo daleko posunięte i wymuszone nadurzycie i wymuszenie wobec zawodników którzy mają takowe zapiski w kontraktach.
Różnica jest kolosalna i pomimo że rozumiem prawa i działania marketingowe i PRowe to naprawdę jak dla mnie spore przegięcie tym bardziej że to nie była impreza dotycząca nagród dla siatkarzy i jakies ścisłe grono tego światka tylko szeroko pojęta elita sportowców i kadrowiczów w rozmaitych dyscyplinach.

pozdro
[URL=https://meettomy.site] Pretty Girls from your city[/URL]
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: kevinpsb »

Edyta pisze: Ja bym go zamieniła z Kubiakiem. Wcale nie uważam, żeby był od niego słabszy, a swoją postawą już od kilku lat zasługuje w końcu na choć jedną nominację. P
Brak obiektywizmu... Kubiak grał bdb w PW, Ruciak grał bdb w Zaksie. Teraz Ruciak i Kubiak, grają również na podobnym poziomie, ale jednak o ile można powiedzieć że Ruciak grał więcej w LŚ, to jednak na ME żadnej rywalizacji nie było, na PŚ też Kubiak grał więcej, więc jednak należy zauważyć lekką przewagę Kubiaka do nominacji.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: Chal »

Kubiak na wiosnę przez pewien czas zmagał się z kontuzją, poza tym to Ruciak grał w trzech finałach klubowych w tym roku, a Kubiak raptem w jednym, w KMŚ, będąc na tamtym turnieju jednym ze słabszych punktów swojej drużyny.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: kevinpsb »

Chal pisze:Kubiak na wiosnę przez pewien czas zmagał się z kontuzją, poza tym to Ruciak grał w trzech finałach klubowych w tym roku, a Kubiak raptem w jednym, w KMŚ, będąc na tamtym turnieju jednym ze słabszych punktów swojej drużyny.
Znowu moim zdaniem Kubiaka można spokojnie wrzucić na kandydata do najlepszego naszego siatkarza ME. W zasadzie wydaje mi się że Michał miałby nie wielką rywalizację. Co do tych finałów, trzeba to zauważyć aczkolwiek jednak Rucek miał lepszych partnerów...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: dreamer »

dodonek pisze:...Siatkarze przed kilkoma minutami odebrali nagrodę na najlepszą drużynę 2011 i to bezdyskusyjnie jest zasłużona nagroda...
Nie mówię, że pierwsze miejsce dla reprezentacji Polski siatkarzy jest bardzo kontrowersyjne. Tym niemniej stwierdzenie, że należało się im bezdyskusyjnie, jest moim zdaniem nadużyciem.
Polscy żużlowcy w ostatnich latach mają okazalsze osiągnięcia.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: dodonek »

dreamer pisze:
dodonek pisze:...Siatkarze przed kilkoma minutami odebrali nagrodę na najlepszą drużynę 2011 i to bezdyskusyjnie jest zasłużona nagroda...
Nie mówię, że pierwsze miejsce dla reprezentacji Polski siatkarzy jest bardzo kontrowersyjne. Tym niemniej stwierdzenie, że należało się im bezdyskusyjnie, jest moim zdaniem nadużyciem.
Polscy żużlowcy w ostatnich latach mają okazalsze osiągnięcia.

dreamer
A dla mnie bezdyskusyjnie i to nie ze względu na większą sympatię dla tej dyscypliny - 3 medale na dużych imprezach to nie 1 - Żużlowcy od lat są w czubie czy to indywidualnie czy druzynowo czy w parach... w 2011 roku dużych drużynowych imprez siatkarskich było po prostu więcej niż żużlowych (o ile się nie mylę bo tylko MŚ seniorów) i z każdej z nich siatkarze wracali z medalem. Poza tym (oby nie) może być to wyróżnienie, ktorego siatkarze ponownie moga długo nie utrzymać. Było kilka sukcesów jak wiadomo w siatkówce drużynowej i się już wtedy przymierzano w plebiscytach o jakieś nagrody i były nominacje.. jednak wtedy oczywiście było za mało. Rok 2011 ewidentnie i bezdyskusyjnie należał do siatkarzy czy Ci się to podoba czy nie. W ostatnich latach to nie znaczy w ostatnim roku.

pozdrawiam
[URL=https://meettomy.site] Pretty Girls from your city[/URL]
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: Guilder »

Tylko, że polscy żużlowcy są najlepsi na świecie, co mogli to wygrali. Siatkarze nie mogą tego o sobie powiedzieć. Sprawa jest dyskusyjna, a szczególnie kłóciłbym się z określeniem "ewidentnie i bezdyskusyjnie".
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: Nagor »

Polacy niedługo będą jedynym narodem uprawiającym (?) żużel...
...
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: weary_skier »

I jednym z pięciu-sześciu grających na poważnie w siatkówkę...
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: kevinpsb »

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... -2011-roku

Kto tak beznadziejnie głosował? Jak to jest w ogóle możliwe?
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: Guilder »

kevinpsb pisze: Kto tak beznadziejnie głosował?
Eeee...większość?
Cała ta kategoria jest jednak dosyć kontrowersyjna, i niejednoznaczna w kryteriach.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
pisii35
Posty: 15
Rejestracja: 16 sty 2012, o 18:06
Płeć: K

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: pisii35 »

pewnie dlatego Pan Przedpełski wygrał, że jest najbardziej medialnym i najbardziej znanym działaczem.. więc i nie dziwota .. ale też uważam, że nie zasłużył na to wyróżnienie.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: azsiak88 »

Co do plebiscytu, wiem ze teraz to musztarda po obiedzie, ale mam pewne spostrzeżenie.

Jestem wielkim kibicem siatkówki męskiej, ale kobiecej nie oglądam w ogóle. I problem tkwi w plebiscycie, który ma zmieszane kategorie siatkówki męskiej i kobiecej. Czy nie można byłoby tego oddzielić? Bo jak mam głosować w pytaniach dotyczących kobiecej siatkówki skoro się na tym nie znam? Mam dwa wyjścia - albo nie brać udziału w głosowaniu, albo zaznaczać na wariata tam, gdzie moja wiedza siatkarska nie sięga.

Myślę, że ten problem ma wielu kibiców i działa to w dwie strony. Ewentualnie można byłoby np. zrobić aby była możliwość pominięcia pytania. To byłoby chyba optymalne.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: mewa »

azsiak88 pisze: Myślę, że ten problem ma wielu kibiców i działa to w dwie strony. Ewentualnie można byłoby np. zrobić aby była możliwość pominięcia pytania. To byłoby chyba optymalne.
jest takowa możliwość. Tzn była, i w poprzedniej edycji i w tej.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki

Post autor: azsiak88 »

mewa pisze:
azsiak88 pisze: Myślę, że ten problem ma wielu kibiców i działa to w dwie strony. Ewentualnie można byłoby np. zrobić aby była możliwość pominięcia pytania. To byłoby chyba optymalne.
jest takowa możliwość. Tzn była, i w poprzedniej edycji i w tej.
To wynika z tego, że musiałem coś przeoczyć. Mea Culpa
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”