"Ten to lepszy, a ten to gorszy" - porównywanie zawodników

compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: compact »

WLL pisze:Nie wiem dlaczego stawiają na Kłosa i jego słaby zasięg w bloku jak sama nazwa mówi "środkowy bloku" Możdzonek przeczuł sprawę i spieprzył bo wiedział , że niema szans z pupilkiem Skry jak ma 320 w bloku i 340 w ataku to góra.
Co ty bredzisz? Kłos ma normalny jak na srodkowego zasieg, a ze chłopak jest waski to i nie ma problemow z przemieszczaniem sie i atakiem z roznych pilek. Co w takim razie widzi AA w Wisniewskim nizszym o 3 centymetry? Poza tym oficjalne pomiary zasiegow to mozna o kant dupy rozbić. Wg strony Skry MM i Kłos maja taki sam zasieg ataku i co? Kto widział pare akcji wie, ze Kłos ma lepszy zasieg ataku, dynamike i elastycznosc.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: madlark »

BadTrue pisze: Możdzonek jedyne w czym jest dobry to blok, w ataku nic sie nie zmienilo, atakuje bardzo enigmatycznie...
Mógłbyś wyjaśnić, co przez to rozumiesz?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1530
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: nikt wazny »

BadTrue pisze: szkoda mi tylko Kooistry, ale mam nadzieje ze teraz Jacek na niego postawi.
Nie postawił w tym sezonie, więc i w tym nie robił bym sobie nadziei.
BadTrue pisze: Możdzonek (...) atakuje bardzo enigmatycznie...
możesz rozwinąć tę myśl?
jak to jest atakować "enigmatycznie"?
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Chal »

Byłbym wręcz skłonny stwierdzić, że to sformułowanie wydaje mi się bardzo... enigmatyczne :D
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: MWi »

Enigmatycznie? Atakuje z pewną delikatnością, wręcz dekadencją.

A co tam, jak spam to spam. Moderator zaczął, niech czyści :P
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Murilo0 »

MWi pisze:Enigmatycznie? Atakuje z pewną delikatnością, wręcz dekadencją.

A co tam, jak spam to spam. Moderator zaczął, niech czyści :P
To zależy od rozgrywającego. Zarówno Falasca jak i Żygadło nie umieją mu należycie wystawić piłki. W tym sezonie zmienicie o nim zdanie jak nawbija kilka gwoździ Skrze :]
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: BadTrue »

hehehe macie racje, może enigmatycznie az tak nie pasuuje tuta, ale Możdzonek po prostu nie pary w ręce, i nie wydaje mi się żeby było to winą rozgrywającego.. ;)
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Murilo0 »

BadTrue pisze:hehehe macie racje, może enigmatycznie az tak nie pasuuje tuta, ale Możdzonek po prostu nie pary w ręce, i nie wydaje mi się żeby było to winą rozgrywającego.. ;)
To popatrz na ataki Możdżonka w reprezentacji kiedy rozgrywa Zagumny zarówno w tym jak i poprzednich latach.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: BadTrue »

Murilo0 pisze:To popatrz na ataki Możdżonka w reprezentacji kiedy rozgrywa Zagumny zarówno w tym jak i poprzednich latach.
jak dla mnie różnicy nie ma, ale to tylko moja opinia (jakoś nie wyobrażam sobie jego wbijajacego gwoździe :D ). Możdżonek jest dobry w bloku, chyba ze trafi na sypacze który naprawde posyla szybkie piłki, wtedy nie nadaża. Zobaczymy co pokaże przy Zagumnym, o ile będzie miał miejsce w pierwszej 6tce, bo co do tego mam duże wątpliwości.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Arff »

Najwyraźniej bardzo nieuważnie oglądasz mecze :) Bo ja widziałem gwoździe Możdżonka w 3ci metr już nie raz i nie 10... Ostatnio podczas weekendu w Tempere... nie pamiętam w którym meczu :)

http://www.youtube.com/watch?v=ZxJk0Vi2 ... r_embedded
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: "Ten to lepszy, a ten to gorszy" - porównywanie zawodnik

Post autor: compact »

Arff pisze:Najwyraźniej bardzo nieuważnie oglądasz mecze :) Bo ja widziałem gwoździe Możdżonka w 3ci metr już nie raz i nie 10... Ostatnio podczas weekendu w Tempere... nie pamiętam w którym meczu :)

http://www.youtube.com/watch?v=ZxJk0Vi2 ... r_embedded
Tez widziałem nie jeden raz, tylko ze zawsze tylko z piłek wystawionych jedna reka przez rozgrywajacego (ratunkowo). Jak MM wie, ze bloku nie ma w promieniu metra to uderzy z łokcia gwozdzia, z normalnych piłek nigdy.
kassandra
Posty: 119
Rejestracja: 8 lip 2011, o 07:24
Płeć: K

Re: "Ten to lepszy, a ten to gorszy" - porównywanie zawodnik

Post autor: kassandra »

Mam do Was prośbę, próbuję sobie przypomnieć w którym to studio, kiedy i kto zapytał w tym roku Świdra czy uważa, że Kurek jest od niego lepszy... wiem, ze takie pytanie padło ale za chiny nie mogę sobie przypomnieć szczegółów - to było studio w TV albo podczas LŚ albo IO. Z góry dziękuję za pomoc :)
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mar1977 »

Tietiuk sorka ale rozbawiło mnie twoje zdanie o tym, iż Alex jest gorszy od Bartmana !!!!
Można tu herezje wypisywać różne ale granice trzeba umieć zachować. Jak mozna ich porównać nawet jeśli chodzi o wiek i doświadczenie. Wejdź sobie na forum Resowii co tam koledzy piszą o Bartmanie.
Pokaż mi zły mecz Alexa w tym sezonie oprócz tego z Czewą gdy już grał z kontuzją. Można być złośliwym do szpiku kości ale rany trzymajmy się zdrowego rozsądku.
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: radosoviak »

Aleksander>>Zbigniew: Co ma ZB9 do zaproponowania oprócz kończenia piłek na pojedynczym bloku?
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kalosz »

nie wycięło, zostały przeniesione.

natomiast - żeby nie było off topicu - od siebie dodam, że wg mnie jest zdecydowanie zbyt wcześnie by ich porównywać i kategorycznie stwierdzać ten jest lepszy, a ten gorszy. dla obu jest to pierwszy sezon w roli podstawowego atakującego czołowego klubu Europy, obaj są względnie młodzi i utalentowani. dajmy im jeszcze chwilę ;)
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Awatar użytkownika
Tietiuk
Posty: 331
Rejestracja: 26 paź 2012, o 15:12
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Tietiuk »

radosoviak pisze:Aleksander>>Zbigniew: Co ma ZB9 do zaproponowania oprócz kończenia piłek na pojedynczym bloku?
Mar1977 pisze:Tietiuk sorka ale rozbawiło mnie twoje zdanie o tym, iż Alex jest gorszy od Bartmana !!!!
Można tu herezje wypisywać różne ale granice trzeba umieć zachować. Jak mozna ich porównać nawet jeśli chodzi o wiek i doświadczenie. Wejdź sobie na forum Resowii co tam koledzy piszą o Bartmanie.
Pokaż mi zły mecz Alexa w tym sezonie oprócz tego z Czewą gdy już grał z kontuzją. Można być złośliwym do szpiku kości ale rany trzymajmy się zdrowego rozsądku.
Po pierwsze. Niespecjalnie obchodzą mnie obiegowe opinie, histeryczne komentarze niezadowolonych momentami kompromitującą dyspozycją Resovii ichniejszych kibiców.

Po drugie. Utożsamianie Zbigniewa Bartmana jako atakującego, który radzi sobie tylko z przyspieszonych piłek, to herezja. Statystycznie Bartman jest najlepiej atakującym ligi. Najwięcej punktów, najlepsza efektywność ataku spośród grających po przekątnej z rozgrywającym - a przecież Resovia zajmuje w lidze dopiero 4. miejsce, przez pół rundy była w kiepskiej dyspozycji. Logicznie myśląc - Resovia ma co najwyżej niezłe przyjęcie, powszechnie krytykowanego rozgrywającego (oczywiście przez fanów Resovii, bo to kolejny mit, ale skoro powinienem zwrócić uwagę na komentarze rzeszowskich kibiców, to zawsze i ja sobie użyję takiego argumenciku), który ma kłopoty z wystawami z piłek oddalonych od siatki. A do tego Bartman dostaje najwięcej wystaw w lidze spośród atakujących wielkiej czwórki. Jak więc możliwe, że Bartman, który radzi sobie tylko z szybkich, dokładnych, dobrych wystaw, w drużynie, która wcale nie jest najlepsza w lidze, która ma regularnie mniejsze lub większe problemy w odbiorze (co przecież warunkuje także grę i jakość wystaw rozgrywającego), który dostaje więcej piłek aniżeli Atanasijevic, Rouzier oraz Łasko - zdobywa od nich więcej punktów, na lepszej efektywności ataku? Czyli, że przy negatywnym przyjęciu Tichacek gra do wszystkich innych, a gdy tylko ma piłkę przy siatce, gra do Bartmana, tak? ;) To jeden wielki mit.

Po trzecie. W dyskusji Atanasijevic-Bartman, wypominanie temu drugiemu, że ma problemy z sytuacyjnymi piłkami, to jednak drobny paradoks. Bo to właśnie głównymi mankamentami Atanasijevica jest to, że brak mu zmiennego rytmu ataku, brak regularnego ataku po prostej - co właśnie odbija się głównie przy sytuacyjnych piłkach, gdy blok ma dłuższą szansę na dojście ze szczelnym zastawieniem do atakującego siatkarza. Nie przez przypadek Serb popełnia tak dużo błędów własnych - a oczywiście popełnia ich naprawdę bardzo dużo, wystarczy spojrzeć na jego statystyki z tego sezonu Plusligi, statystyki ze spotkań z Dynamem Moskwa, statystyki z poprzedniego sezonu, gdy miał okazję grać na dłuższej przestrzeni, statystyki z Mistrzostw Europy juniorów, kadetów - jeśli nie wierzycie, porównajcie sobie to do statystyk innych atakujących - wyciągnijcie potem odpowiednie wnioski. Pomogę - Atanasijevic w przeciągu całej kariery miał problemy ze zminimalizowaniem ilości błędów własnych i to, co pokazuje w ostatnim czasie, wyjątkiem od reguły na pewno nie jest. W tym sezonie ligowym Atanasijevic psuje 20% swoich ataków (bardzo dużo), Bartman - 15% (w normie), przy czym Bartman dostaje więcej piłek w ataku. Przypadek? W Lidze Mistrzów Bartman zagrał dwukrotnie kompromitująco kiepsko - w drugim meczu w Cuneo i ostatnio z Zalau. Ale też Atanasijevic grał baardzo przeciętnie w obu spotkaniach z Dynamem Moskwa.

Po czwarte. W takich elementach jak obrona (tu faworyzuje Bartmana to, że grał niedawno jeszcze na przyjęciu), czy w bloku - jest jednak lepszy i wyraźnie lepszy w grze na siatce, aniżeli Atanasijevic. Do tego na lewym ataku (znowu faworyzuje go gra na przyjęciu) jest również dużo lepszy niż Serb - przypominam sobie, że Skra przegrała trzy sety w tym sezonie właśnie w ustawieniu P1 (P-pallegiatore, 1 - strefa, w której się znajduje, jakby ktoś nie wiedział, w tym ustawieniu stracili seriami punkty np. przy floacie Afinogenowa w Łodzi), z Atanasijevicem na lewym, z Winiarskim na prawym skrzydle (Zaksa, Dynamo Moskwa i coś jeszcze).To tak jeszcze co do innych elementów, w których można szukać przewagi Zbyszka.

Po piąte. Mówimy o tu i teraz.

I żeby nie było - obaj są przereklamowani. Tzn. Atanasijevic jest, Bartman także nie przekracza półki "dobry". Bartman jest oczywiście gorszy niż Wlazły i Rouzier z tamtego sezonu, o Łasko nie wspominając. Bartmana głównym problemem nie jest wcale atak na szczelnym bloku - jego głównym mankamentem jest chimeryczność, słaba głowa, nieregularność - która po części wynika z jego niezbyt długiego stażu na ataku, a w dużej mierze - z charakterystyki mentalnej. Ale Atanasijevic jest lepszy? Przeciętne mecze z Dynamem Moskwa, bardzo przeciętny mecz z Zaksą, średni mecz z Jastrzębiem (pierwszy set świetny, ale potem ile on popełnił błędów :o), nawet z Bydgoszczą, gdzie ponoć był najlepszy na boisku, co czwarty jego atak oznaczał punkt dla rywala. A to wszystko w krótkim okresie czasu, po powrocie z KMŚ w przeciągu 1,5 miesiąca, 'dziwnym trafem' ze wszystkimi poważnymi rywalami.

Powiedzmy, że uważam, iż Bartman i Atanasijevic znajdują się na tej samej półce. Ale to niewiele zmienia w kontekście dyskusji, skoro Serb jest lepszy o ">>>" od Bartmana, a moje wypowiedzi nie trzymają się zdrowego rozsądku - bo drodzy koledzy, nie będziecie mieć problemów z obaleniem powyżej klarownie przedstawionych, w waszym mniemaniu - "argumentów".

P.S

Pozwoliłem sobie dodać tutaj komentarze, ponieważ - skoro poruszany jest w nich wątek Plusligi - to dlaczego mają być przenoszone do zupełnie innych tematów znajdujących się na obrzeżach forum?
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mar1977 »

Tietiuk nie będę obalał twoich argumentów bo przedstawiłeś je z aptekarską precyzją :D
Udowodniałeś statystycznie, że Bartman jest lepszy ale jeszcze jest kwestia mentalna, Bartmanowi wystarczy założyć 2,3 bloki i koniec u niego z grą i już jest ugotowany a u Alexa jest zupełnie inaczej mimo, że jest blokowany on ma to gdzieś mówiąc kolokwialnie.
Robi swoje, nie zostaje mu to w głowie.
Kolejna kwestia od Bartmana mamy prawo wymagać więcej w końcu to nasz narodowy napasior.
A to co statystycznieprzedstawiłeś to owszem jest lepszy ale o mały włos jak to się określa. A statystyki nie grają jak już nie raz można było się przekonać.
Trzeba jeszcze zwrócić na jedną sprawę uwagę chodzi mi wpływ poziomu gry obu zawodników na " oblicze" drużyny.
Ale chyba tego nie będę rozwijał bo wszyscy wiedzą o co chodzi.
Awatar użytkownika
Tietiuk
Posty: 331
Rejestracja: 26 paź 2012, o 15:12
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Tietiuk »

Mar1977 pisze:Tietiuk nie będę obalał twoich argumentów bo przedstawiłeś je z aptekarską precyzją :D
To jak, ujawniłem cząstkę zdrowego rozsądku?
Udowodniałeś statystycznie, że Bartman jest lepszy ale jeszcze jest kwestia mentalna, Bartmanowi wystarczy założyć 2,3 bloki i koniec u niego z grą i już jest ugotowany a u Alexa jest zupełnie inaczej mimo, że jest blokowany on ma to gdzieś mówiąc kolokwialnie.
Kwestię mentalną Bartmana poruszyłem. Choć to na pewno nie jest tak, że Zbyszek, który zresztą ostatnio zaczął ujawniać coraz to nowsze ciągoty do bycia, przepraszam za to wyrażenie wszystkich fanów jego talentu, żałosnym (ciężko delikatniej nazwać jego ostatni wpis na swojej stronie) - to rozdygotane dziecko, które nie nadaje się do gry o najważniejsze cele. Ćwierćfinałem w Londynie, gdzie jako "Ostatni Mohikanin" podjął walkę z Rosjanami i był najlepszym Polakiem na parkiecie (z drugiej strony nie było to trudne), jakiś charakter, kolokwialne 'jaja' chyba pokazał.

Zaś co do statystyk... Statystyki to nie wyrocznia, ale to dobry bat na mity i miciki. Gdybym miał za najwyższą cenę przyjmować statystyki, swobodnie mógłbym Bartmana nazwać najlepszym atakującym Plusligi. Ale tak nie jest, nawet jeżeli przez pierwsze pół roku gorzej grali przede wszystkim Rouzier, a także Łasko.
Kolejna kwestia od Bartmana mamy prawo wymagać więcej w końcu to nasz narodowy napasior.
Jak już zaznaczyłem, porównujemy tu i teraz - bo to miałem na myśli pisząc "Bartman jest lepszy niż Atanasijevic". Teksty odnośnie wieku czy narodowe wymagania wobec Zibiego nie wchodzą w ten schemat.
A to co statystycznieprzedstawiłeś to owszem jest lepszy ale o mały włos jak to się określa. A statystyki nie grają jak już nie raz można było się przekonać.
W Pluslidze - o duży włos. O ile porównywalna ilość zdobywanych punktów (w wypadku, jeśli nie liczymy tych meczów z Częstochową bodaj i Warszawą ), o tyle efektywność ataku znacznie lepsza u Bartmana. Plus blok i nie wiem czy nie zagrywka.
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mar1977 »

Efektywność ataku - 3% lepsza u Bartmana, skuteczność ataku o 2% lepsza czy to duży włos??
http://stats.plusliga.pl/PlayerStats.aspx
Awatar użytkownika
Tietiuk
Posty: 331
Rejestracja: 26 paź 2012, o 15:12
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Tietiuk »

Mar1977 pisze:Efektywność ataku - 3% lepsza u Bartmana, skuteczność ataku o 2% lepsza czy to duży włos??
http://stats.plusliga.pl/PlayerStats.aspx
Efektywność ataku - ale ta poprawnie liczona, to 34% Zibiego i 28% Atanasijevica. To jest znaczna różnica.
wiglus
Posty: 40
Rejestracja: 5 paź 2011, o 19:23
Płeć: M

Re: "Ten to lepszy, a ten to gorszy" - porównywanie zawodnik

Post autor: wiglus »

Jest jeszcze jedna kwestia, która pozwala Bartmanowi być statystycznie najlepszym w lidze. Zmiennik.
Gdy się Zbigniew zagotuje, to chybcikiem schodzi i nie ma kiedy psuć sobie statystyk. Kowalowi łatwo podjąć decyzję o zmianie, bo ma dwóch praktycznie równych atakujących, inni trenerzy jednak trzymają dłużej na przełamanie.
Awatar użytkownika
Tietiuk
Posty: 331
Rejestracja: 26 paź 2012, o 15:12
Płeć: M

Re: "Ten to lepszy, a ten to gorszy" - porównywanie zawodnik

Post autor: Tietiuk »

wiglus pisze:Jest jeszcze jedna kwestia, która pozwala Bartmanowi być statystycznie najlepszym w lidze. Zmiennik.
Gdy się Zbigniew zagotuje, to chybcikiem schodzi i nie ma kiedy psuć sobie statystyk. Kowalowi łatwo podjąć decyzję o zmianie, bo ma dwóch praktycznie równych atakujących, inni trenerzy jednak trzymają dłużej na przełamanie.
W lidze zmieniony został tylko raz, z Zaksą.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: "Ten to lepszy, a ten to gorszy" - porównywanie zawodnik

Post autor: madlark »

Tietiuk pisze:
wiglus pisze:Jest jeszcze jedna kwestia, która pozwala Bartmanowi być statystycznie najlepszym w lidze. Zmiennik.
Gdy się Zbigniew zagotuje, to chybcikiem schodzi i nie ma kiedy psuć sobie statystyk. Kowalowi łatwo podjąć decyzję o zmianie, bo ma dwóch praktycznie równych atakujących, inni trenerzy jednak trzymają dłużej na przełamanie.
W lidze zmieniony został tylko raz, z Zaksą.
W Olsztynie ostatnio też
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Tietiuk
Posty: 331
Rejestracja: 26 paź 2012, o 15:12
Płeć: M

Re: "Ten to lepszy, a ten to gorszy" - porównywanie zawodnik

Post autor: Tietiuk »

madlark pisze:W Olsztynie ostatnio też
Schoeps zaczynał każdą partię, może po prostu Kowal dał pograć Niemcowi? Nie wiem, nie widziałem (właśnie dlatego przenoszenie postów do tego tematu było niepotrzebne).
Edyta

Re: "Ten to lepszy, a ten to gorszy" - porównywanie zawodnik

Post autor: Edyta »

W Olsztynie każdego seta zaczynał Schoeps, Bartman wszedł trzy razy na podwójną zmianę. Dwa razy miał tzw. puste przeloty, tzn. atakował tragicznie, nic nie kończył i psuł zagrywki. Trzeci raz wszedł w tie breaku i wtedy skończył co dostał, choć tu żółta kartka dla blokujących AZSu, bo powinni szybciej zorientować się co się święci i skakać do niego w ciemno. A on dostawał piłki na pojedynczy blok.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Bartek Kurek w Dynamo Moskwa

Post autor: madlark »

Gustlik pisze: 5. Michał Winiarski
A jak oceniasz w tej klasyfikacji Stefana?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Gustlik
Posty: 97
Rejestracja: 15 gru 2012, o 22:26
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bartek Kurek w Dynamo Moskwa

Post autor: Gustlik »

madlark pisze:
Gustlik pisze: 5. Michał Winiarski
A jak oceniasz w tej klasyfikacji Stefana?
Na równi z Winiarskim. Zagrywka, przyjęcie, atak ponadprzeciętne. Ale Stefan już grac co 3 dni nie może i w końcówkach nie wytrzymuje kondycyjnie. Na dzień dzisiejszy przed Kurkiem.

Plus oczywiście ta wartośc "dodana" czyli coś czego nie ma Kurek. Lider zarówno czysto sportowo jak i przede wszystkim mentalny.

Swoją drogą świadomie nie uwzględniłem tutaj tak zwanych weteranów: Zlatanov, Antiga, Papi, Vujevic i jeszcze kilku innych. Oni już się nie rozwiną i nie zaistnieją na najwyższym światowym poziomie na stałe czy na dłuższym wycinku sezonu.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2013, o 00:22 przez Gustlik, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce, więc wiem, że powstanie z niej wcale nie jest łatwe...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Bartek Kurek w Dynamo Moskwa

Post autor: madlark »

Gustlik pisze:
madlark pisze:
Gustlik pisze: 5. Michał Winiarski
A jak oceniasz w tej klasyfikacji Stefana?
Na równi z Winiarskim. Zagrywka, przyjęcie, atak ponadprzeciętna. Ale Stefan już grac co 3 dni nie może i w końcówkach nie wytrzymuje kondycyjnie. Na dzień dzisiejszy przed Kurkiem.

Plus oczywiście ta wartośc "dodana" czyli coś czego nie ma Kurek. Lider zarówno czysto sportowo jak i przede wszystkim mentalny.
czyli 2 dziesiątka?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Gustlik
Posty: 97
Rejestracja: 15 gru 2012, o 22:26
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bartek Kurek w Dynamo Moskwa

Post autor: Gustlik »

madlark pisze:czyli 2 dziesiątka?
Jeżeli chodzi o wyszkolenie techniczne łącznie z przyjęciem zagrywki to Top5 spokojnie. Ale gdyby go zacząc obijac jak Andersona to raczej nie robiłby takiej roboty w ataku. - To chyba każdy stwierdzi.
Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce, więc wiem, że powstanie z niej wcale nie jest łatwe...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Bartek Kurek w Dynamo Moskwa

Post autor: niepoinformowany »

Zamiast Birjukowa i Siwozelca umieściłbym Leona i N'gapetha ;)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”