Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: plecotus »

Jest jeszcze taki skrót: AZS.
8
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: hubert »

Co by nie mówić WD i TS słucha się w miarę przyjemnie - tzn. słuchanie ich na pewno nie przeszkadza w oglądaniu meczu.
Zresztą komentowanie to nie jest łatwa sprawa. Spróbujcie sami komentować mecz - najlepiej nagrywając siebie. Później odsłuchajcie "kabaretu" ... :)
Chociaż czasami brakuje polotu Zimochoa: "Panie Turek kończ pan !" jak ulał pasuje do Mlekpolu ;)
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
dzolls
Posty: 56
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:49
Płeć: K

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: dzolls »

czy ktoś mi może powiedzieć, kto komentował mecz Jbia z Olsztynem w środę?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. :)

Zbiliśmy Mistrza! :):)
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Antos »

Swedrowski i Drzyzga.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
olsztyniak
Posty: 4
Rejestracja: 25 wrz 2007, o 20:34

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: olsztyniak »

Sądziłem, że rolą komentatora sportowego jest pomoc kibicowi w oglądaniu meczu, wyjaśnianie i komentowanie danej sytuacji na boisku. Oglądając mecze PLS w telewizji, a szczególnie te w których gra Skra Bełchatów to odnoszę wrażenie, że zupełnie niepotrzebnie w PLS jest 10 drużyn i to z różnych miast Polski. Może warto pomyśleć by wydzielić dwie szóstki z tego co jest w Bełchatowie i niech grają między sobą a znakomici komentatorzy TV będą mogli spokojnie głosić peany na ich temat. Nie słyszałem jeszcze w tym sezonie by gdziekolwiek poza Bełchatowem był jakiś wartościowy zawodnik. Wszystko jest według WD i spółki w Skrze. Ciekawe czy mamy szanse na prawdziwych komentatorów sportowych w telewizji. A może oni sami zainwestowaliby w siebie i pobrali trochę lekcji komentarza sportowego?
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: hubert »

No i oczywiście jak Skra przegrywa to jest to "złe dla widowiska". Nie wiem co oni (tj. komentatorzy) robią poza meczami, ale na pewno nie śledzą co wydarzyło się w innych meczach. Przy okazji transmisji JAS-OLS przez pół meczu mieli zonka czemu gra Ruciak a nie Tanik. Akurat Michał grał także w dwócz pierwszych meczach więc na tę fazę rozgrywek to norma, ale skąd oni mogli to wiedzieć jak aurat pokazyhwali mecze Jedynej Słusznej Drużyny.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: plecotus »

Heh, miałem dzisiaj cały dzien biegania i to bez dostępu do kompjutra, nawet nie miałem czasu, żeby wynik sprawdzić. Po dwóch powyższych wpisach olsztyniaków wnioskuję, że Skra wygrała. :] :] :] :] :] :]
Dobry wniosek? :D
8
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: hubert »

gacekskra pisze:Heh, miałem dzisiaj cały dzien biegania i to bez dostępu do kompjutra, nawet nie miałem czasu, żeby wynik sprawdzić. Po dwóch powyższych wpisach olsztyniaków wnioskuję, że Skra wygrała. :] :] :] :] :] :]
Dobry wniosek? :D
Zły: nie jestem z Olsztyna....
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
jtr1
Posty: 61
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 02:28
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: jtr1 »

olsztyniak pisze:Sądziłem, że rolą komentatora sportowego jest pomoc kibicowi w oglądaniu meczu, wyjaśnianie i komentowanie danej sytuacji na boisku. Oglądając mecze PLS w telewizji, a szczególnie te w których gra Skra Bełchatów to odnoszę wrażenie, że zupełnie niepotrzebnie w PLS jest 10 drużyn i to z różnych miast Polski. Może warto pomyśleć by wydzielić dwie szóstki z tego co jest w Bełchatowie i niech grają między sobą a znakomici komentatorzy TV będą mogli spokojnie głosić peany na ich temat. Nie słyszałem jeszcze w tym sezonie by gdziekolwiek poza Bełchatowem był jakiś wartościowy zawodnik. Wszystko jest według WD i spółki w Skrze. Ciekawe czy mamy szanse na prawdziwych komentatorów sportowych w telewizji. A może oni sami zainwestowaliby w siebie i pobrali trochę lekcji komentarza sportowego?
hubert pisze:No i oczywiście jak Skra przegrywa to jest to "złe dla widowiska". Nie wiem co oni (tj. komentatorzy) robią poza meczami, ale na pewno nie śledzą co wydarzyło się w innych meczach. Przy okazji transmisji JAS-OLS przez pół meczu mieli zonka czemu gra Ruciak a nie Tanik. Akurat Michał grał także w dwócz pierwszych meczach więc na tę fazę rozgrywek to norma, ale skąd oni mogli to wiedzieć jak aurat pokazyhwali mecze Jedynej Słusznej Drużyny.
No cóż Panowie, przez Wasze wypowiedzi bije żal, smutek i zazdrość. Coż ja peanów nad wyśmienitą Skrą nie słyszę za często. Nie rozumiem Waszych zarzutów. Trudno jest komentatorowi żalić się, że wygrywa najlepsza polska drużyna. Nieprawdą jest też, że jedyny dobry zawodnik to zawodnik Skry. Mało było peanów w meczu pomiędzy Olsztynem a Skrą na temat Andrae?? Ileż to razy Drzyzga ze Swędrowskim zachwycali się rozegraniami Zagumnego?? Ludzie dajcie spokój! Trudno jest nie chwalić MP, a jednocześnie twierdzić, że siatkówka w Polsce jest na wysokim poziomie.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: hubert »

Nie tylko kibicom innych drużyn tak się wydaje: http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.20631
"Żółto - czarna lodówka"
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
jtr1
Posty: 61
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 02:28
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: jtr1 »

Ogólnie tekst jest ciekawy.

Cóż do kogo porównywać grę innych zespołów, jak nie do aktualnego Mistrza Polski, który jest głównym kandydatem do wywalczenia tego tytułu po raz kolejny. Taki jest przywilej mistrza.

Co do obecności Skry w różnym mediach. Trudno jest ganić zespół za to, że są obecni. Pretensje można mieć do innych zespołów, że ich tam nie ma. Oczywiście gdyby nie było Skry może pisali by o kimś innym, a może nie pisali by wogóle. Trudno to ocenić. Najlepiej to byłoby, aby więcej zespołów było w mediach promowanych, no ale nie kosztem innych. Więcej siatkówki w mediach to więcej kibiców, lepsza reklama, więcej sponsorów, więcej kasy. To, że mówi się o Skrze oznacza, że przynajmniej ktoś mówi o polskiej siatkówce.

Podsumowując dobrze, że Skra jest w mediach, źle, że tylko Skra, ale to nie jest chyba wina tego klubu.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mazia
Redaktor
Redaktor
Posty: 372
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:07
Płeć: K
Lokalizacja: Podłopień/Kraków
Kontakt:

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: mazia »

Ok zgadza się. Mistrz Kraju = najlpeszy zespół w kraju... ale niektórzy popadają już w paranoje i wręcz czczą Skre jak Boga. Jak wytlumaczysz komentarze panów z Polsatu typu: "niestety Skra przegrywa", "na szczęście Skra zaczęła odrabiać straty", "niestety dziś/w tym secie Skra nie zdoła już zwyciężyć"... oczywiście wszystkie komentarze podczas spotkań PLS.
I kiedy czego gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu.
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: blaise »

jeżeli chodzi o wczorajszy mecz to WD parę razy zaznaczał, że dobrze dla widowiska, całego meczu..
Uważam, że wszyscy macie manię prześladowczą Skry, bo to aktualnie najlepszy polski klub i basta. Świetnie zorganizowany tak, że tylko pozazdrościć.
.
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Antos »

Chcialem bronic Drzyzgi ale po cytatach tu zamieszczonych moge tylko powiedziec: zenada panie Drzyzga, z faktami nie bede polemizowal. Swedrowski zreszta tez nie lepszy, kiedys obaj byli wporzo, teraz byc moze dostaja jakies gratisy od sponsora Skry, niewykluczam i takich ciemnych metod wypromowania belchatowskiego klubu.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Jan Kulowsky
Posty: 32
Rejestracja: 15 paź 2007, o 20:43
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Jan Kulowsky »

Nie chcialbym rozpoczynac kolejnej wielkiej wojny z cyklu wszytskie media wielkiej Skry sa, a nas pozostalych nikt nie kocha, jednak mnie zastanowily ostatnie slowa redaktora Jerzego Mielewskiego podczas niedzielnej relacji z Hali Urania, gdzie na dowidzenia powiedzial: Dzis nasza druzyna pokonala Mlekpol AZS Olsztyn 3:2 Byc moze to tylko przejezyczenie, jednak w toku dyskusji toczonych w Internecie naprawde zaczalem sie zastanawiac jak jest naprawde...
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: hubert »

Pół żartem można powiedzieć, że tabliczka telewizja Skra po meczu chyba Skra - Jastrzębie mówi wszystko :).
Jakoś za czasów wielkiego Mostostalu nie było takiego zjawisko a patrząc na wyniki to zespół bardziej zasługiwał.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: szyderca »

Bedac pod wielkim wrazeniem kunsztu sprawozdawczego zlotego Tomcia z 1974 r. postanowilam wyslac swoje CV do telewizji Polsat. No a co mi tam.. Ja w 2004 r. w Klobucku tez zlota bylam, z tym ze na plazy. Wlosy tez mam do ramion i co najwazniejsze, tak jak zloty Tomcio z 1974 r. swietnie potrafie powtarzac dokladnie powtorzyc to co przed momentem powiedzieli koledzy z ktorymi komentuje ten mecz. Jesli tez tak potraficie, smialo slijcie swoje CV, niech zloty Tomcio poczuje, ze konkurencja czuwa :]
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Antos »

Wojtowicz musi zostac, on ma wdziek i klase. Z wygladu przypomina Wlocha a wiadomo ze na Wlochatych leca panienki co przeklada sie na ogladalnosc transmisji.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Edyta

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Edyta »

szyderca pisze:tak jak zloty Tomcio z 1974 r. swietnie potrafie powtarzac dokladnie powtorzyc to co przed momentem powiedzieli koledzy z ktorymi komentuje ten mecz.
Ja twojej szansy upatruję w umiejętności nie tylko dokładnego, ale i szybszego powtórzenia owego zdania. Jeśli - w przeciwieństwie do pana Tomasza - wyrobisz się przed końcem następnej akcji, a jeszcze ograniczysz "yyyy" do, powiedzmy dwóch w jednym zdaniu, posadkę masz jak w banku :D
Gacymir
Posty: 7
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:34
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Gacymir »

Faworyzowanie Skry w transmisjach jest widoczne gołym okiem co potwierdzają w.w. cytaty. Ale nic na to nie poradzimy. Jedyne co mozemy zrobić to jeździć na mecze i kibicować przeciwnikowm Bełchatowa. Osobiście mam nadzieje ,że w tym sezonie olsztyński AZS pokaże ,że naprawde potrafi grać w siatkówke i zdobędzie mistrzostwo Polski, a Skra niech najlepiej spadnie do I ligi. :x :x
Ostatnio zmieniony 11 lis 2007, o 15:37 przez Koras, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wykasowałem "Olsztyn górą!!!" - niezgodne z regulaminem i przede wszystkim merytoryczną dyskusją.
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: szyderca »

Gacymir pisze:Faworyzowanie Skry w transmisjach jest widoczne gołym okiem co potwierdzają w.w. cytaty. Ale nic na to nie poradzimy. Jedyne co mozemy zrobić to jeździć na mecze i kibicować przeciwnikowm Bełchatowa. Osobiście mam nadzieje ,że w tym sezonie olsztyński AZS pokaże ,że naprawde potrafi grać w siatkówke i zdobędzie mistrzostwo Polski, a Skra niech najlepiej spadnie do I ligi. :x :x
To, ze eksperci tak duzo miejsca poswiecaja Skrze jest jedynym argumentem na to, aby spadla do I ligi :> ? Czegos tu nie rozumiem. Szkoda ze nie zauwazyles jak slodzili wczoraj Olsztynowi - to np przez kibicow pozostalych zespolow moze zostac uznane ze faworyzowanie Mleka z Olsztyna i beda jezdzilo po calej Polsce kibicowac przecwnikom olsztynian. Troche dla mnie za slaby argument. Skra jeszcze dlugo nie spadnie z PLS, w tej druzynie jest wszytsko na co sklada sie sukces. Sa zawodnicy, dobra atmosfera, organizacja i przede wszytskim dobre pieniadze (czyt. stabilna sytuacja finansowa).
Ostatnio zmieniony 11 lis 2007, o 15:33 przez Koras, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Część postu, która była niestosowna (cyt. "Belchatow gora!!!, Czestochowa gora!!!, Kedzierzyn-Kozle gora!!! (...)") wykasowałem.
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 682
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: zyll »

szyderca pisze: Szkoda ze nie zauwazyles jak slodzili wczoraj Olsztynowi.
Ja jakoś tego nie zauważyłem, moim skromnym zdaniem komentatorzy, a właściwie Magiera (bo Wójtowicz tylko za nim powtarzał) wręcz troszkę wspierali Mostostal, ale to nie jest kwestia obiektywna. Bądź co bądź bardzo chciałbym żebyś mi, drogi szyderco, podał jakieś teksty, w których relacjonujący słodzili AZSowi, przy czym należy odróżnić jedną rzecz. Niezasłużone słodzenie to "atomowa zagrywka Antigi", kiedy wszyscy widzą że to był lobowany plasik. Ale czasem gra zespłu po prostu zasługuje na pochwałę...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: lucass90 »

szyderca pisze:
Gacymir pisze:Faworyzowanie Skry w transmisjach jest widoczne gołym okiem co potwierdzają w.w. cytaty. Ale nic na to nie poradzimy. Jedyne co mozemy zrobić to jeździć na mecze i kibicować przeciwnikowm Bełchatowa. Osobiście mam nadzieje ,że w tym sezonie olsztyński AZS pokaże ,że naprawde potrafi grać w siatkówke i zdobędzie mistrzostwo Polski, a Skra niech najlepiej spadnie do I ligi. :x :x
To, ze eksperci tak duzo miejsca poswiecaja Skrze jest jedynym argumentem na to, aby spadla do I ligi :> ? Czegos tu nie rozumiem. Szkoda ze nie zauwazyles jak slodzili wczoraj Olsztynowi - to np przez kibicow pozostalych zespolow moze zostac uznane ze faworyzowanie Mleka z Olsztyna i beda jezdzilo po calej Polsce kibicowac przecwnikom olsztynian. Troche dla mnie za slaby argument. Skra jeszcze dlugo nie spadnie z PLS, w tej druzynie jest wszytsko na co sklada sie sukces. Sa zawodnicy, dobra atmosfera, organizacja i przede wszytskim dobre pieniadze (czyt. stabilna sytuacja finansowa).

Wiadomo, że komentatorzy BOT PGE Polsatu Sport uwielbiają rozpływać się na Skrą, ale prawdę mówiąc przyzwyczaiłem się już do tego... Chociaż myślę, że wkrótce powoli zacznie im się ona nudzić i już nie będzie tak źle. Już chyba większość kibiców (poza kibicami Skry of course) ma ogromny przesyt tej drużyny :/
Jednak ja coś czuję, że w tym sezonie po mistrzostwo sięgnie któraś z drużyn akademickich... :P I jeszcze raz powtórzę, że życzę sobie i Wam Akademickiego Finału :D Napewno było by to jakiegoś rodzaju urozmaicenie tej naszej czarno-żółtej siatkarskiej rzeczywistości... :]
Nie życzę Skrze spadku, bo to niedorzeczne, ale myślę że taki zimny prysznic w tym sezonie by im się przydał, bo nie widzę już w nich tej mobilizacji i ambicji co w poprzednich sezonach. Wygrali już w Polsce wszystko co było do wygrania ( i to po parę razy ) i nie walczą już tak jak dawniej.
Wracając do panów Drzyzgi i Swędrowskiego, to wie ktoś czy będą komentować Puchar Świata mężczyzn ???
AZS CZĘSTOCHOWA!
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: szyderca »

zyll pisze:Bądź co bądź bardzo chciałbym żebyś mi, drogi szyderco, podał jakieś teksty, w których relacjonujący słodzili AZSowi,
Jak tylko zalapie sie na powtorki w Polsacie Ekstra Sport chetnie wysle Ci kasete VHS z zapisam tego meczu oraz komentarzami. Co prawda takiego smarowania mascia oparta na glicerynie, zmiejszajacej tarcie, jak w przypadku Skry nie bylo, jednak bardzo milo komentatorzy ich komplementowali, Zakow rowniez jednak w mniejszym stopniu. A mysle ze maja prawo cieplo sie wypowiadac o tych zespolach, w koncu to czolowka tabeli...

Tylko czemu niczego milego nie mowia o AZS Czestochowa ;) Na szczescie jestem ja i Lucass90 :P
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 682
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: zyll »

szyderca pisze:
zyll pisze:Bądź co bądź bardzo chciałbym żebyś mi, drogi szyderco, podał jakieś teksty, w których relacjonujący słodzili AZSowi,
Jak tylko zalapie sie na powtorki w Polsacie Ekstra Sport chetnie wysle Ci kasete VHS z zapisam tego meczu oraz komentarzami. Co prawda takiego smarowania mascia oparta na glicerynie, zmiejszajacej tarcie, jak w przypadku Skry nie bylo, jednak bardzo milo komentatorzy ich komplementowali, Zakow rowniez jednak w mniejszym stopniu. A mysle ze maja prawo cieplo sie wypowiadac o tych zespolach, w koncu to czolowka tabeli...

Tylko czemu niczego milego nie mowia o AZS Czestochowa ;) Na szczescie jestem ja i Lucass90 :P
Bardzo miło ich komplementowali, bo była niezła zagrywka, dużo poblokowali, skuteczne kontry wyprowadzali, tego już nie można chwalić? Nie wątpię że Mostostal też pochwaliliby gdyby ich gra była równie dobra (co absolutnie nie oznacza, że uważam obecną grą AZSu za mistrzowską). ;)
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: szyderca »

Od wczoraj telewizornia nazwana przez kogos na tym forum TV Skra Polsat Sport ma nowego komentatora - znawce pilki przebijanej przez siatke. Jest nim nie kto inny jak Przemko Iwanczyk z Lodzi, znany piewca mestwa belchatowskiej Skry. Na co dzień piszacy dla gazety redaktora Adama. Znany to czlek ze swojego obiektywizmu. W swoich artykulach zawsze znajdzie jasna strone ksiezyca, znaczy sie przyczyne kleski swoich pupili z Belchatowa (jesli w ogole kiedys przegraja). Bo to sedzia byl nie taki jak trzeba, za slabe swiatlo na hali, pilka zle napompowana lub za duzo kibicow rywala na meczu. Ale nie o tym dzis bajka...

Przemko Iwanczyk z Lodzi, ulubiony wieszcz Realu Belchatow w sobote jako komentator sportowy mial swoj pierwszy raz... Pomijam juz fakt, ze jego komentarz byl trudny (chyba Przemko Iwanczyk z Lodzi sie nie obrazi jak napisze oraz "nudny") niczym okres Mlodej Polski na lekcjach jezyka Polskiego w liceum. Cala sytuacje ratowal jacek Kasprzyk, dyrektor od siatkowki kobiet. Czulo sie ze jest zazenowany poziomem swojego partnera.

Przemko Iwanczyk z Lodzi byl bardzo wyluzowany, niczym miedzy szosta a siodma szklanka produktu serwowanego przez sponsora medalikow z Olsztyna. Wszytsko dzialo sie w studio przedmeczowym, do ktorego zaprosil zlota Mariole z Muszyny. Nie trzeba miec intelYgencji Dody Rapczewskiej aby polapac sie, ze dziewczyna podobnie jak Kasprzyk dyrektor od siatkowki kobiet byla zazenowana jego wypowiedziami. Momentami miala na twarzy wypisane slowa Franza Mauera z filmu Wlodzia Pasikowskiego, ktore brzmialy + - w taki sposob "Nie chce mi sie z toba gadac". Bo i o czym gadac z gosciem, ktory zamiast zajac sie komentarzem tak jak Jacek Kasprzyk, dyrektor od siatkowki kobiet, podniecal sie tym, ze Czarnogorzanki nie maja nawet 15 lat (Przemko Iwanczyk z Lodzi pewnie nie wie, ze za takie rzeczy jedna z druga moze przyjsc z tata, a za nimi prokurator), potem im blizej konca meczu, kilkunastokrotnie zastanawial sie czy Muszyna zdazy wygrac w 56 minut (dla nie wtajemniczonych - przed meczem Bogdan "Orkiestra" z Muszyny powiedzial, ze jego dziewczyny wygraja z Luka Bar w 56 minut). Wielka radosc byla Przemka Iwanczyka z Lodzi, kiedy po meczu mogl wypomniec Bogdanowi "Orkiestra" z Muszyny, ze dziewczyny wygraly w 58, a nie jak mowil w 56 minut (tym razem zlota Mariola z Muszyny zaczela wywracac oczami - rowniez kiedy zaczal wypominac jej zachowanie na lawce rezerwowych). Pomijam juz fakt, ze kilkanascie razy stwierdzil ze przeciwnik jest niedoswiadczony i takie tam jeszcze farmazony, jakie na swoich obrazach przedstawial Wiktacy (dla scislosci tworzyl w Mlodej Polsce).

Z przykroscia stwierdzam, ze musze sie wycofac z tego co pisalam wczesniej ... Tomku Wojtowiczu wroc! Mam nadzieje ze z tym Przemkiem Iwanczykiem z Lodzi to w Skrze Polsacie Sport jakis vis maior. Moze Drzyzga jest na L4, Swedrowski jest na urlopie, a Magiera ugrzazl gdzies w korku miedzy Warszawa a Czestochowa. Bo jesli nie... to ktos z mojej rodziny od Sw. Mikolaja na swieta otrzyma nowiutki dekoder Polsatu. A niech mu bedzie na zdrowie, nikt poza mna w rodzinie pilki przebijanej przez siatke nie oglada. Moze i lepiej, przez to jest zdrowszy.

PS: Wysylam te CV do Skry Polsatu Sport na komentatora (rke) i nadal z ich strony glucho.
Awatar użytkownika
skr
Posty: 107
Rejestracja: 24 lis 2007, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: opolskie

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: skr »

Nie ukrywam że z przyjemnością przeczytałem powyższy post ....ironia iście Gombrowiczowska ;) choć moje poglądy na temat wczorajszego meczu i komentarza Przemka z Łodzi są zgoła odmienne ;)

Przyczepię sie troszkę, wiem wiem to upierdliwe ....ale :
To nie był "pierwszy raz" Przemka w tv Skra Polsat...hmmm tylko co ja pisze jakiej tv Skra Polsat ? ...kiedyś komentator Przemek wręcz wymógł na Prezesie Konradzie z Bełchatowa by ten nie gadał jak ciamajda i wreszcie powiedział to co chciał usłyszeć Przemysław, czyli Prezes Konrad wycedził: "liczę na FF Skry w LM."... czy to źle??..... (broń Boże nie jestem kibicem Skry ;))

Poziom wczorajszego meczu jaki był to był, co w takim meczu ma gadać komentator ??....no tylko dyrdymały, by nikt przed tv nie zasnął, kto nie słyszał Przemka ten ziewał jak.... Mariolka, której to oczywiście Przemko raczył to wypomnieć. Mariolka na to zrobiła wielkie oczy i co? ....i nic "nie chce mi się z tobą gadać" że tak zacytuje z posta powyżej tylko, że Mariolka przy mojej całej sympatii do tej uroczej siatkarki, nigdy do ......gaduł nie należała ...odpowiedziała jak zwykle ;)

Ps. Drzyzga z redaktorem Mieleckim komentują PŚ w Japonii, ale też zastanawiam się gdzie zaszyli sie do spółki Magiera i siatkarz wszech czasów?

Ps 2. Komentator Przemek to najlepszy szpec od rugby ...niekoniecznie musi być tez dobry w siatce ;)
kazsub
Posty: 51
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:09
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: kazsub »

Czapki z głow za post, pięknie ujęta postać redaktora Iwańczyka. Cieszę się, że nie jestem sama, która zauważyła dośc "bawrną "postać Iwanczyka. Jego komentarz jest tak jednostronny, monotonny, że czasami wole wyłaczyc głos i w ciszy i "spokoju " obejżeć mecz. Jeżeli kiedykolwiek narzekałam na Swędrowskiego i Wójtowicza bije się w klatę mea culpa mea cupla....
Kaszub to ja :)
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: mateo9 »

przemus iwanczyk to najgorszy z mozliwych komentatorow siatkowki w polsce no moze ma konkurenta w stacji eurosport:D czasami wole wylaczyc dzwiek bo ten koles komentuje siatke jak pilke nozna on podczas akcji sie praktycznie nie zamyka "zagrywa zawodnik x swietne prtzyjecie zawodnika y podaje pileczke do rozgrywacza ten wystawia do zawodnika v alez piekny atak ale jaka obrona zawodnika q jak rozegra zawodnik z swietne rozegranie ale zawodnik n bez bloku atakuje prosto w zawodnika p czy uda im sie wyprowadzic kontre czy uda im sie wyprowadzic kontre czy zdobeda punkt taaaaaaak punkt dla skry belchatow najlepszej polskiej druzyny ktora ma jeden z najsilniejszych skladow w europie ktora ma aspiracje na wygranie LM w tym sezonie"........rada dla tego pana zamknij sie czasami i daj ogladac siatkowke w spokoju i tylko wtrac slowko czy dwa a nie slowotok.
Awatar użytkownika
skr
Posty: 107
Rejestracja: 24 lis 2007, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: opolskie

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: skr »

Siatkówka to nie tenis, !!....a jak już ktoś tak bardzo narzeka na komentatorów to ja radzę jest taki guziczek na pilocie "mute" ...i po sprawie :)
Kurcze jak to jest, pamiętam masową krytykę komentatora Dębowskiego z TVP, również Drzyzdze się dostawało, teraz kolej na komentatora Przemka...kto następny ??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”