Plebiscyt Strefy Siatkówki 2012

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Plebiscyt Strefy Siatkówki 2012

Post autor: madlark »

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... -siatkowki
Nie jest łatwo wprawić mnie w dobry humor, ale Redakcji się udało :D
NAJLEPSZY DZIAŁACZ 2012 ROKU: Marian Kmita :]
Inne kandydatury też "ciekawe" zwłaszcza uzasadnienia, ale tej nie przebiją.
Chociaż SIATKARSKIE OBJAWIENIE 2012 ROKU: Mariusz Wlazły też robi wrażenie.
Ciekawe czy da rady z Koletą albo Popiwczakiem?
Chciałby zobaczyć minę Mariusza, gdy odpowiada na pytanie:
Co Pan czuje, po nominacji na objawienie roku? :]
Ostatnio zmieniony 25 gru 2012, o 20:26 przez madlark, łącznie zmieniany 2 razy.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki 2012

Post autor: Guilder »

Mimo wszystko uważam, że dołączenie do listy kandydatów na najlepszego polskiego siatkarza roku zawodnika reprezentującego Włochy to kiepski pomysł.

Tak samo nie wiem, czemu w głosowaniu na najlepszą parę na plaży brakuje zawodników, którzy na Igrzyskach Olimpijskich otarli się o medal.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki 2012

Post autor: ksjw90 »

Ten plebiscyt był chyba robiony na świątecznym kacu! Wlazły objawieniem? Kmita najlepszym działaczem? Gdzie jest para Prudel/Fijałek? Bez komentarza...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki 2012

Post autor: madlark »

Co trzeba zrobić, żeby być nominowaną w kategorii NAJLEPSZA ZAGRANICZNA SIATKARKA GRAJĄCA W POLSCE W 2012 ROKU?
Odp: wystarczy zagrać jeden mecz i zdobyć 12 pkt.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Qiub
Posty: 512
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:11
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki 2012

Post autor: Qiub »

GDzie jest para Fijałek/Prudel? :o
Podpis.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki 2012

Post autor: madlark »

Guilder pisze:Mimo wszystko uważam, że dołączenie do listy kandydatów na najlepszego polskiego siatkarza roku zawodnika reprezentującego Włochy to kiepski pomysł.
Za to, Małgorzata Kożuch jest już zagraniczna ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki 2012

Post autor: Mania »

Ignaczak, really?
Nowosielska? może jako objawienie roku, ale działacz??
Wlazły objawienie, Łasko Polak, Kmita? i brak Fijałka z Prudlem.
gdzie Panas!?
Zalosne nominacje! chyba nie zagłosuję, choć w większości kategorii mam na kogo. ;]
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki 2012

Post autor: madlark »

Nowosielska powinna za nominację podziękować Contrerasowi ;)
O Elvisie chyba zapomnieli?
Wideoweryfikacja dostała nominacje, a show Skry już nie :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki 2012

Post autor: mewa »

Qiub pisze:GDzie jest para Fijałek/Prudel? :o
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... -siatkowki
Celowo pominęliśmy pewne nominacje, ale tylko dlatego, że w tym roku od Redakcji Strefy Siatkówki postanowiliśmy przyznać specjalne wyróżnienie.
Qiub
Posty: 512
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:11
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki 2012

Post autor: Qiub »

Dziękuję za odpowiedź ;)
Podpis.
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki 2012

Post autor: Alfred Tennyson »

W stawianiu na Kmitę jest jakaś filozofia, którą jestem w stanie zrozumieć - wszak to sportowy Polsat w dużej mierze pilnuje aby naszej reprezentacji na międzynarodowej arenie nie stała się krzywda. Inna sprawa, że Marian Kmita akurat w tym roku od siatkówki się niebezpiecznie dla nas wszystkich odsunął (zniknęły nawet jego "siatkarskie" felietony w sportowym dodatku do Wyborczej, w której zawsze się wypowiadał). Moim zdaniem należy docenić też prezes Nowosielską bo moim zdaniem marketingowo ZAKSA zrobiła ogromny krok do przodu niestety kompromitacja w sprawie Elvi'ego Contreras'a (który ostatnio w Europie grał w reprezentacji pod nazwiskiem Contrera...) rzuca słuszny cień na całą działalność.

Objawieniem roku jest dla mnie Fabian Drzyzga - nawet nie za grę bo ta mnie absolutnie nie zachwyca ale wydawało mi się, że dołek, w którym się ten chłopak znalazł całkiem mu odpowiada a na pewno nie przeszkadza. A tu proszę - zamiast bawić się dalej w amatorkę z Ryszardem Boskiem i Konradem Pakoszem zdobył się na odwagę i przeniósł się pod skrzydła drugiego w kolejności chyba najbardziej nieudolnego prezesa w Pluslidze pani Doleckiej. Poza tym schudł a to nie łatwe bo patrząc na posturę ojca mam wrażenie, że Fabian niekorzystną przemianę materii odziedziczył w genach.

W plebiscytach Strefy brakuje mi zdecydowanie czegoś w rodzaju filmowych "Złotych Malin" - z chęcią zobaczyłbym kategorię "najbardziej nieudolny działacz" bądź "siatkarski szkodnik" i z satysfakcją oglądał jak zostaje przyznana panom Ryszardowi Boskowi i Konradowi Pakoszowi, którzy z godną podziwu cierpliwością zniszczyli wszystko co w polskiej klubowej siatkówce najpiękniejsze. Drugie miejsce powinna dumnie obsadzić prezes Dolecka za całokształt twórczości oraz zadziwiającą nieudolność w przekuwaniu sukcesów sportowych na finansowe. W kategorii najgorszy trener przoduje bezdyskusyjnie w tym momencie Andrzej Kowal, który mając tak naprawdę najsilniejszy na papierze skład obnaża nam całkowicie swoją nieporadność w tym fachu ale ma godnego rywala - trener Bernardi także udowodnił już, że "trenerem" jest tylko dzięki dziwnej fascynacji swoją osobą prezesa Grodeckiego.
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Streeter
Posty: 7455
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki 2012

Post autor: Streeter »

W rozczarowaniu brakuje mi "Transfer Elviego Contrerasa" - jestem niemal pewien, że gdyby był, to by wygrał.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki 2012

Post autor: Guilder »

Streeter pisze:W rozczarowaniu brakuje mi "Transfer Elviego Contrerasa" - jestem niemal pewien, że gdyby był, to by wygrał.
Nie zgadzam się. Dla Kędzierzynian może i jest to jedno z większych rozczarowań (ale w sumie powinni już być przyzwyczajeni), ale dla ogółu Polaków brak medalu panów na IO, czy brak w ogóle występu nań Polek jest chyba większym zawodem. Dla mnie osobiście sprawę Contrerasa przebijają też zarówno popisy sędziów z setem zakończonym po 24. punkcie, i niejasności z wideo weryfikacją.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki 2012

Post autor: Chal »

Nominacje Wlazłego jako objawienie i Kmity jako działacza siatkarskiego to chyba jakaś kpina, dodatkowo Strefa wprowadza czytelników w błąd, pisząc w opisie kandydatury "skrócony mecz pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów a ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle":
Pierwszy raz w historii profesjonalnych rozgrywek do wygrania w secie nie będącym tie-breakiem wystarczyły 24 punkty.
Szczerze mówiąc wątpię, żeby wcześniej w innym kraju nie zdarzył się nigdy taki przypadek, ale nawet jeśli, to nie był to pierwszy raz ani w historii w ogóle, ani w historii polskiej siatkówki, ani nawet w historii hali Podpromie czy sezonu 2011/12 PlusLigi. W 1. kolejce poprzedniego sezonu, również w Rzeszowie, sędziowie skompromitowali się w identyczny sposób, wtedy pokrzywdzony był AZS Olsztyn.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Edyta

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki 2012

Post autor: Edyta »

Streeter pisze:W rozczarowaniu brakuje mi "Transfer Elviego Contrerasa" - jestem niemal pewien, że gdyby był, to by wygrał.
Nie wiem jak w ogóle można stawiać wyżej jakiś transfer klubowy ponad fatalny występ na IO Polaków, którzy w dodatku jechali tam jako niemal pewniak do medalu, nawet złotego. Zresztą rozwiązanie kontraktów z Calą i Vinciciem po paru tygodniach sezonu jest wydarzeniem podobnego kalibru co wtopa z Contrerasem.

Nominacja dla Wlazłego jest chyba największą bzdurą tego plebiscytu, bo nawet abstrahując od tego, że zmiana pozycji nie powinna być w taki sposób traktowana, to zwyczajnie Wlazły żadnym odkryciem nie jest - gra na tej pozycji po prostu słabo.
zawodnik nie tylko utrzymuje wysoki poziom przyjęcia, ale w najmniejszym stopniu dodatkowe obciążenie nie ma wpływu na efektywność ataku prezentowaną przez zawodnika.
To chyba ja i redakcja Strefy oglądamy jakieś równoległe ligi :)
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki 2012

Post autor: radosoviak »

Ja chce namiar do dealera który sprzedał prochy osobie tworzącej ten plebiscyt :] .Wzmianki o Bartmanie i Wlazłym wymiatają :D
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Qiub
Posty: 512
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:11
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki 2012

Post autor: Qiub »

Z tego co mi wiadomo, to plebiscyt nie był tworzony przez jedną osobę.
Wszyscy (?) pracujący w strefie siatkówki pisali swoje nominacje, które potem były wybierane do plebiscytu.
Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale tak się dowiedziałem.
Podpis.
Streeter
Posty: 7455
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki 2012

Post autor: Streeter »

Edyta pisze:
Streeter pisze:W rozczarowaniu brakuje mi "Transfer Elviego Contrerasa" - jestem niemal pewien, że gdyby był, to by wygrał.
Nie wiem jak w ogóle można stawiać wyżej jakiś transfer klubowy ponad fatalny występ na IO Polaków, którzy w dodatku jechali tam jako niemal pewniak do medalu, nawet złotego
A czy ja gdzieś porównuję transfer Contrerasa do braku medalu na IO? Skoro można było do rozczarowań wcisnąć jakieś durne niedokończenie meczu i po raz kolejny wideoweryfikację, to tym bardziej dla Elvisa by się miejsce znalazło...
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Plebiscyt Strefy Siatkówki 2012

Post autor: dreamer »

Streeter pisze:...A czy ja gdzieś porównuję transfer Contrerasa do braku medalu na IO? Skoro można było do rozczarowań wcisnąć jakieś durne niedokończenie meczu i po raz kolejny wideoweryfikację, to tym bardziej dla Elvisa by się miejsce znalazło...
Dokładnie tak. Zgadzam się w 100%. Casus Contrerasa powinien być jednym z najważniejszych punktów w tej kategorii. Wydaje mi się, że po prostu twórcom poszczególnych kategorii tegorocznego Plebiscytu zabrakło w tym konkretnym miejscu wiedzy o Contrerasie jako zawodniku, co uniemożliwiło właściwą ocenę tego, ile PlusLiga i polscy kibice stracili w wyniku braku finalizacji jego kontraktu z ZAKSĄ.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”