Podcast #VolleyTime

Siekier
Posty: 301
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Podcast #VolleyTime

Post autor: Siekier »

Jubileuszowy 100 podcast #VolleyTime przed nami 🔥

Naszym gościem będzie - BARTOSZ KUREK 🔥

Jeżeli macie pytania do Bartka, dajcie znać w komentarzach👇
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Siekier
Posty: 301
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Podcast #VolleyTime

Post autor: Siekier »

Bartosz Kurek był gościem #VolleyTime🔥
✅Co z przyszłym sezonem❓
✅Czy po IO zakończy karierę siatkarską❓
✅Anegdoty z całej kariery
✅Jak zmieniała się szatnia siatkarska przez 20 lat❓
✅Jakim jest kapitanem❓
✅Czy Cichy Pit jest taki cichy❓
_____________________________________
Zostawcie po sobie lajka lub komentarz 👈🏻
Subskrybuj nasz kanał by być na bieżąco: https://www.youtube.com/@VolleyTime

Wywiad z Bartoszem Kurkiem: https://youtu.be/EhEVZINBkTo
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Siekier
Posty: 301
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Podcast #VolleyTime

Post autor: Siekier »

Artur Szalpuk był gościem podcastu #VolleyTime 🔥

✅czy jest w kontakcie z Nikolą Grbićem❓
✅czy pojechałby jako 13 na IO❓
✅czy kluby będą chciały uniknąć ZAKSY w Play-Off❓
✅ jak pokonać dzisiaj Monze❓
✅jak pokonać w sobotę Zawiercie❓
✅czy kadra Polski to temat zamknięty❓
✅kto jest DJem w Projekcie❓
✅czy Piotr Nowakowski zakończy karierę po tym sezonie❓
✅czy zgadza się ze słowami Michała Kubiaka dot. psychologii❓
✅czy ma beef z Bednim❓

https://youtu.be/AtYQK5wjLaA?si=HMZzkR6aSezAXnll
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Pomocniczka
Posty: 2036
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Podcast #VolleyTime

Post autor: Pomocniczka »

Z tym wywiadem to jest tak, że gdybym dostał pytania, które mają być zadane Szalpukowi, to bym napisał, jak będą wyglądać odpowiedzi i w 90% by się pokrywały.

Zasadniczo same komunały. Nie dowiedziałem się nic ciekawego. Nie twierdzę, że to twoja wina, być może większa wina rozmówcy. Może trzeba to przewidzieć i zadawać pytania mniej kontrowersyjne, przy których rozmówcy nie będą musieli się cykać, a na które udzielone odpowiedzi będą ciekawe.
Siekier
Posty: 301
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Podcast #VolleyTime

Post autor: Siekier »

Pomocniczka pisze: 28 lut 2024, o 15:15 Z tym wywiadem to jest tak, że gdybym dostał pytania, które mają być zadane Szalpukowi, to bym napisał, jak będą wyglądać odpowiedzi i w 90% by się pokrywały.

Zasadniczo same komunały. Nie dowiedziałem się nic ciekawego. Nie twierdzę, że to twoja wina, być może większa wina rozmówcy. Może trzeba to przewidzieć i zadawać pytania mniej kontrowersyjne, przy których rozmówcy nie będą musieli się cykać, a na które udzielone odpowiedzi będą ciekawe.
Tylko jakie? Nic nie poradzę, że większość chłopaków nie odpowiada tak jakby sobie życzyli kibice. Prawdą jest, że większość wywiadów jest sztampowa, bo zawodnicy nie chcą odpowiadać w sposób, który byłby mega ciekawy i tyle. Stąd pomysł, żebyście Wy też zadawali pytania, ale summa summarum cóż z tego, skoro ekipa woli bezpieczne poletko i też nie ma się co temu dziwić. Ale potem nie narzekajmy, że siatkówka się nie sprzedaje. Nie mam ochoty też ich ciągnąć za język, skoro na pewne rzeczy nie chcą odpowiadać, bo potem się okaże, że ktoś się obrazi i nikt nie przyjdzie. Cóż zrobić...
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Siekier
Posty: 301
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Podcast #VolleyTime

Post autor: Siekier »

Gościem podcastu #VolleyTime był rozgrywający Aluronu CMC Warty Zawiercie - MIGUEL TAVARES🇵🇹

✅jak smakuje zdobycie Pucharu Polski❓
✅jakie wino poleca❓
✅czy Uros wymuszał na nim rozegranie❓
✅gdzie jest peak Zawiercia❓
✅jak wygląda portugalska siatkówka❓

Wywiad z Miguelem: https://youtu.be/yK76UWQzaTk?si=tBWMxlmnaBMIB525
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Pomocniczka
Posty: 2036
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Podcast #VolleyTime

Post autor: Pomocniczka »

Siekier pisze: 20 mar 2024, o 01:35
Pomocniczka pisze: 28 lut 2024, o 15:15 Z tym wywiadem to jest tak, że gdybym dostał pytania, które mają być zadane Szalpukowi, to bym napisał, jak będą wyglądać odpowiedzi i w 90% by się pokrywały.

Zasadniczo same komunały. Nie dowiedziałem się nic ciekawego. Nie twierdzę, że to twoja wina, być może większa wina rozmówcy. Może trzeba to przewidzieć i zadawać pytania mniej kontrowersyjne, przy których rozmówcy nie będą musieli się cykać, a na które udzielone odpowiedzi będą ciekawe.
Tylko jakie? Nic nie poradzę, że większość chłopaków nie odpowiada tak jakby sobie życzyli kibice. Prawdą jest, że większość wywiadów jest sztampowa, bo zawodnicy nie chcą odpowiadać w sposób, który byłby mega ciekawy i tyle. Stąd pomysł, żebyście Wy też zadawali pytania, ale summa summarum cóż z tego, skoro ekipa woli bezpieczne poletko i też nie ma się co temu dziwić. Ale potem nie narzekajmy, że siatkówka się nie sprzedaje. Nie mam ochoty też ich ciągnąć za język, skoro na pewne rzeczy nie chcą odpowiadać, bo potem się okaże, że ktoś się obrazi i nikt nie przyjdzie. Cóż zrobić...
Może jakieś sprawy osobiste (nie pudelek)? Może jakieś techniczne? Może jakieś historyczne? Z pewnością należy unikać tematów tzw. kontrowersyjnych tematów insajderskich. Od czasu noża umieszczonego przez Wlazłego w plecach kadry każdy już się pilnuje.

Ciekawy był wywiad z Averillem. Może dlatego, że on był spoza środowiska i nikt nie oczekiwał od niego zdradzania tajemnic grupy?
Siekier
Posty: 301
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Podcast #VolleyTime

Post autor: Siekier »

Pomocniczka pisze: 20 mar 2024, o 07:13
Siekier pisze: 20 mar 2024, o 01:35
Pomocniczka pisze: 28 lut 2024, o 15:15 Z tym wywiadem to jest tak, że gdybym dostał pytania, które mają być zadane Szalpukowi, to bym napisał, jak będą wyglądać odpowiedzi i w 90% by się pokrywały.

Zasadniczo same komunały. Nie dowiedziałem się nic ciekawego. Nie twierdzę, że to twoja wina, być może większa wina rozmówcy. Może trzeba to przewidzieć i zadawać pytania mniej kontrowersyjne, przy których rozmówcy nie będą musieli się cykać, a na które udzielone odpowiedzi będą ciekawe.
Tylko jakie? Nic nie poradzę, że większość chłopaków nie odpowiada tak jakby sobie życzyli kibice. Prawdą jest, że większość wywiadów jest sztampowa, bo zawodnicy nie chcą odpowiadać w sposób, który byłby mega ciekawy i tyle. Stąd pomysł, żebyście Wy też zadawali pytania, ale summa summarum cóż z tego, skoro ekipa woli bezpieczne poletko i też nie ma się co temu dziwić. Ale potem nie narzekajmy, że siatkówka się nie sprzedaje. Nie mam ochoty też ich ciągnąć za język, skoro na pewne rzeczy nie chcą odpowiadać, bo potem się okaże, że ktoś się obrazi i nikt nie przyjdzie. Cóż zrobić...
Może jakieś sprawy osobiste (nie pudelek)? Może jakieś techniczne? Może jakieś historyczne? Z pewnością należy unikać tematów tzw. kontrowersyjnych tematów insajderskich. Od czasu noża umieszczonego przez Wlazłego w plecach kadry każdy już się pilnuje.

Ciekawy był wywiad z Averillem. Może dlatego, że on był spoza środowiska i nikt nie oczekiwał od niego zdradzania tajemnic grupy?
Z Miguelem dowiesz sie jakie wino warto pic :)
Pytanie co kibicow jeszcze jara?
Pisalem do "legen" ale malo kto odpisywal. Raczej nie odpisywali.
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Streeter
Posty: 7279
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Podcast #VolleyTime

Post autor: Streeter »

No niestety, kontrowersje sprzedają się najlepiej, a i budują "klikalność" sportu. Tu oczywiście żaden przytyk w Twoją stronę Siekier, bo robisz świetną robotę, ale wielokrotnie mówiłem, że większość wywiadów to szkoda oglądać / czytać, bo z góry wiadomo co w nich będzie.

Nawet takich skoczków dużo więcej się klika, jak jakiś Kubacki powie że nie dogadali się dobrze z trenerem i dlatego skaczą źle, niż jak powie "dawaliśmy z siebie wszystko, niestety tym razem, to było za mało".

Z drugiej strony jak taki Kubiak czy Bartman powiedzą coś więcej, to potem zlatuje się stado Januszy i wypomina to 20 lat, pewnie do dzisiaj Mariuszowi Wlazłemu zdarza się usłyszeć o skarpetkach (słynny banner "nic mnie tak nie rusza, jak getry Mariusza" :]) więc po prostu wolą odpowiedzieć "dyplomatycznym spider****j", niż powiedzieć to, co rzeczywiście by chcieli.

Tu wyjątkiem są właśnie Averille tego świata, bo potem sobie wyjadą do Miami czy tam gdzieś i nie muszą 20 lat słuchać o skarpetkach, albo nie dostają pytań czy dalej Irańczycy rzucają w niego kozami (patrz Kubiak).

Ja osobiście jestem w stanie zrozumieć, że w danym sezonie nie chcemy poruszać danego tematu (np. obecna Zaksa), ale nie rozumiem czemu jest taki problem powiedzieć po czasie co nie pykło. Czy tak samo wielka drama pokazać po zdobyciu złota że była impreza i popili po śmiali tylko "hehe no nie no gdzie alkohol, pogratulowaliśmy sobie złotych medali, odśpiewaliśmy rotę i już myślimy o kolejnych spotkaniach".

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ciorny17
Posty: 8537
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Podcast #VolleyTime

Post autor: ciorny17 »

Streeter pisze: 26 mar 2024, o 13:24 Z drugiej strony jak taki Kubiak czy Bartman powiedzą coś więcej, to potem zlatuje się stado Januszy i wypomina to 20 lat, pewnie do dzisiaj Mariuszowi Wlazłemu zdarza się usłyszeć o skarpetkach (słynny banner "nic mnie tak nie rusza, jak getry Mariusza" :]) więc po prostu wolą odpowiedzieć "dyplomatycznym spider****j", niż powiedzieć to, co rzeczywiście by chcieli.
No i sobie odpowiedziałeś dlaczego tak jest. A że w naszym społeczeństwie męczeństwo, pokora to ubóstwiane cnoty, no chyba, że dotyczy to "mnie", to wówczas nie, więc mówienie czegoś niezgodne z ogólnie przyjętymi zasadami bycia miłym i spokojnym, to jest jak jest. Uwielbiamy wyciągać innym co powiedzieli wczoraj, jednocześnie analizując to na miliony sposobów, robiąc nie wiadomo jakie elaboraty z tego. Dlatego nie usłyszysz od osób, będących niejako w prajmie sportowym niczego kontrowersyjnego, bo zaraz po słabszym meczu "skup się na grze a nie paplasz w telewizji głupoty". Bolec miał rację, polskim chłopakom (ale nie tylko) brakuje luzu.
Kłamca.
Streeter
Posty: 7279
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Podcast #VolleyTime

Post autor: Streeter »

ciorny17 pisze: 26 mar 2024, o 14:16 No i sobie odpowiedziałeś dlaczego tak jest. A że w naszym społeczeństwie męczeństwo, pokora to ubóstwiane cnoty, no chyba, że dotyczy to "mnie", to wówczas nie, więc mówienie czegoś niezgodne z ogólnie przyjętymi zasadami bycia miłym i spokojnym, to jest jak jest. Uwielbiamy wyciągać innym co powiedzieli wczoraj, jednocześnie analizując to na miliony sposobów, robiąc nie wiadomo jakie elaboraty z tego. Dlatego nie usłyszysz od osób, będących niejako w prajmie sportowym niczego kontrowersyjnego, bo zaraz po słabszym meczu "skup się na grze a nie paplasz w telewizji głupoty". Bolec miał rację, polskim chłopakom (ale nie tylko) brakuje luzu.
No niby tak, ale to jest ta sama grupa osób, co jak wpłacisz 1000 złotych na cele charytatywne to zapyta czemu nie dwa, bo przecież Cię stać, a w ogóle to jakbyś pomagał żeby pomóc a nie dla szpanu to byś o tym nie mówił. Tacy ludzie zawsze są i będą. Więc czasem tym "normalniejszym" można byłoby powiedzieć coś ciekawszego niż wyświechtany frazes.

A jak widać powód do "narzekania" się zawsze znajdzie, bo nawet jak odpowiesz wyświechtanym frazesem to ktoś się przywali że nic mądrego nie powiesz tylko frazes :D

W sensie ja rozumiem, że ktoś się nie podzieli historią że po zdobytym pucharze zawodnik X wypił tyle trunku wysoko alkoholowego, że musieli stawać w lesie na rzyganie, ale nie rozumiem jaki problem stanowi odpowiedź na pytania typu czy lepiej gra mi się z X czy Y. Raczej większość zawodników nie ma tak niskiej samooceny, że jak Z powie, że lepiej mu się gra obok X, to Y się dozgonnie obrazi. A zauważyłem, że i takie pytania stanowią problem (pozdro Zator).

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Siekier
Posty: 301
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Podcast #VolleyTime

Post autor: Siekier »

Streeter pisze: 26 mar 2024, o 15:32
ciorny17 pisze: 26 mar 2024, o 14:16 No i sobie odpowiedziałeś dlaczego tak jest. A że w naszym społeczeństwie męczeństwo, pokora to ubóstwiane cnoty, no chyba, że dotyczy to "mnie", to wówczas nie, więc mówienie czegoś niezgodne z ogólnie przyjętymi zasadami bycia miłym i spokojnym, to jest jak jest. Uwielbiamy wyciągać innym co powiedzieli wczoraj, jednocześnie analizując to na miliony sposobów, robiąc nie wiadomo jakie elaboraty z tego. Dlatego nie usłyszysz od osób, będących niejako w prajmie sportowym niczego kontrowersyjnego, bo zaraz po słabszym meczu "skup się na grze a nie paplasz w telewizji głupoty". Bolec miał rację, polskim chłopakom (ale nie tylko) brakuje luzu.
No niby tak, ale to jest ta sama grupa osób, co jak wpłacisz 1000 złotych na cele charytatywne to zapyta czemu nie dwa, bo przecież Cię stać, a w ogóle to jakbyś pomagał żeby pomóc a nie dla szpanu to byś o tym nie mówił. Tacy ludzie zawsze są i będą. Więc czasem tym "normalniejszym" można byłoby powiedzieć coś ciekawszego niż wyświechtany frazes.

A jak widać powód do "narzekania" się zawsze znajdzie, bo nawet jak odpowiesz wyświechtanym frazesem to ktoś się przywali że nic mądrego nie powiesz tylko frazes :D

W sensie ja rozumiem, że ktoś się nie podzieli historią że po zdobytym pucharze zawodnik X wypił tyle trunku wysoko alkoholowego, że musieli stawać w lesie na rzyganie, ale nie rozumiem jaki problem stanowi odpowiedź na pytania typu czy lepiej gra mi się z X czy Y. Raczej większość zawodników nie ma tak niskiej samooceny, że jak Z powie, że lepiej mu się gra obok X, to Y się dozgonnie obrazi. A zauważyłem, że i takie pytania stanowią problem (pozdro Zator).

Streeter
Panowie no macie rację, co ja tu mogę dodać. Myślicie, że mnie nie mierzi, że projekt Youtube za chwilę skończy 4 lata, a wygląda jak wygląda. Niestety nie kazdy wywiad jest z Bartkiem Kurkiem czy Tomkiem Fornalem. Ligowy dżem jak to mawiał Kadziu nikogo nie rusza, taka prawda. Dlatego ja też odpuściłem raz, że to widać nie ma wzięcia (przygotowanie do wywiadu, sam wywiad, postprodukcja to są godziny pracy, których nikt nie widzi), dwa - trochę zawodowo-rodzinnie mi się pozmieniało i najzwyczajniej w świecie nie mam na to tyle czasu.

Raczej będę szedł w live'y z Bartkiem Chmielem i Rafałem Tomkowiakiem raz na czas, żeby bekowo porozmawiać o tym co się dzieje, chociaż tez nie ukrywam, że w sumie mamy 7 dzieci, więc ustawienie się w komplecie w jednym terminie to też jest mega wyzwanie :)

Na TT swego czasu była dyskusja na temat, że nie ma studia pomeczowego, jak w piłce etc. Dotyczyło to chłopaków z 6S, ale też po części mnie. No i co ja mam odpowiedzieć? Gdzie mam te pomeczowe studio robić, kiedy ja mam aparat fotograficzny, telefon i statyw w plecaku, ani miejscówki bo ochroniarze gonią do wyjścia, loży nie będę przecież wynajmował. No i kokluzja była taka, że "gdyby się to opłacało, to by było robione" :D

Pasja pasją, ale no umówmy się, że każdy kto się tym zajmuje - również Andrzej Wrona z wymienionym przez Ciebie Taylorem Averillem - nie ma z tego kokosów, bo po prostu jest jak jest, wywiady w 90% są sztampowe i można z nich wyciągnąć dwie, trzy ciekawostki. A w przypadku Andrzeja i Taylora mówimy o gościach, którzy znają dyscyplinę od podszewki, a oni kręcą się podobnie jak ja z wyświetleniami.

Z drugiej strony jak już mam takiego Kurasia czy Śliwę, którzy mi też poświęcają swój czas wolny, który mogliby spędzić z rodziną, to staram się ich "wycisnąć", żeby to nie była zwykła wypowiedź pomeczowa, tylko szeroki wywiad, nie tylko o bieżączce. No i tak się to kręci niestety. Jak to się mówi - nie zrobię więcej niż jestem w stanie, a na to ma x czynników wpływ. Doceniam, że ktoś to ogląda i to jest super, natomiast musimy spojrzeć prawdzie w oczy - siatkówki jest za dużo i na zwykłą publicystykę nie ma czasu. Przykład - ostatnio myślałem, żeby Piotrka Grabana zaprosić przed play-offami, zeby też opowiedział o tej akcji gdzie wiązanki rzucał na meczu z KK, no ale tak - tu wróciłem do domu o 19, następnego dnia zajmowałem się córką, za rogiem święta, a Warszawa gra dzisiaj kolejny mecz. No i sens wracania z do sytuacji z meczu z KK w ogóle traci jakikolwiek sens.
Takie moje przemyślenia. Jestem pełen podziwu dla ludzi, którzy pokazują swoje mordy w internecie, wystawiając się na ostracyzm internetowy (ile to razy słyszałem, że mi spuchła moda), ale dopóki nie będziemy sięgać zasięgami dalej, to będzie to tak wyglądało. Amen :)

Wesołych świąt!
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Pomocniczka
Posty: 2036
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Podcast #VolleyTime

Post autor: Pomocniczka »

Wesołych! Wydaje się, że rację mają ci, co mówią, że to sport świetlicowy. Nawet ci zawodnicy, co wchodzą z kibicami w interakcje na x, mają jakieś zerowe zasięgi.
Siekier
Posty: 301
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Podcast #VolleyTime

Post autor: Siekier »

Gościem podcastu #VolleyTime będzie Oskar Kaczmarczyk.
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Pomocniczka
Posty: 2036
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Podcast #VolleyTime

Post autor: Pomocniczka »

Pytania dałem w wątku z transferami.
ciorny17
Posty: 8537
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Podcast #VolleyTime

Post autor: ciorny17 »

Siekier pisze: 5 kwie 2024, o 18:14 Gościem podcastu #VolleyTime będzie Oskar Kaczmarczyk.
Czy są gdzieś dostępne liczby skrzydłowych w grze na wysokiej piłce i jak to wygląda jeśli chodzi o czołówkę naszej ligi.
Kłamca.
Siekier
Posty: 301
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Podcast #VolleyTime

Post autor: Siekier »

Razem z Oskarem Kaczmarczykiem porozmawialiśmy o kosmicznych półfinałach PlusLigi 🔥

✅"Ten zawodnik umie wszystko"
✅"Torey DeFalco zawiódł"
✅Kto faworytem meczów o złoto❓
✅Powołania Grbića
✅Płonący sufit i awantura w Rzeszowie
✅Leon i Kurek w PlusLidze
✅Zalety systemu mecz:rewanż
✅Czy transfer Leona jest niebezpieczny❓
✅4 wygrane drużyny tego sezonu
✅Szóstka sezonu i MVP
✅Kto zawiódł w Projekcie i Asseco❓
✅Czy Zawiercie dźwignie finałowe starcia❓
✅Brak Kwola w kadrze
✅3 godziny gadania o siatkówce

LINK: https://youtu.be/ZYRH1jwOgLw?si=I5xhdX8L0EeoGfne
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”