#ŁączyNasSiatka

Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#ŁączyNasSiatka

Post autor: Streeter »

Żeby usystematyzować, zakładam temat zgodny z nazwą projektu, jako że związane z tym sezonem główne prace pojawiły się już na serwerze, można zrobić małe podsumowanie.

Link do projektu:
http://laczynassiatka.pl/

Z 30 lig przewidzianych do wrzucenia na #ŁączyNasSiatka w pełni udało się przygotować 28 - nie wiem z czego wynika problem ze składami ukraińskiej ligi, bo rok temu znalazłem bez problemu, tym razem jedynie te najmocniejsze kluby się udało, więc Ukrainę mam częściowo. Nie pojawił się też Izrael, tam też w związku z sytuacją polityczną są problemy z ligą, która nie ruszyła. Chociaż jakiś klub widziałem, że gra w pucharach, więc możliwe, że jak sytuacja się unormuje, to i liga wróci, zobaczymy. W każdym razie jak uda się znaleźć więcej danych na temat Ukrainy bądź Izraela, to się te dane pojawią. Do końca roku powinny pojawić się jeszcze Węgry i Wielka Brytania, ale to robię bardziej w formie ciekawostki i przygotowania gruntu pod sezon 2024/25 (generalnie dużo szybciej robi się te składy, jeżeli już posiadam w bazie zawodników z historią, niż tworzy ich pierwszy raz). Ale jak zrobię, to się pojawią.

Tak więc na ten moment, znajdziecie pełne informacje o 28 ligach z:
- Argentyny (ACLAV),
- Austrii (Bundesliga),
- Belgii (EuroMillions Volley League),
- Brazylii (Superliga),
- Bułgarii (Superliga),
- Cypru (Cyprus Volleyball Division 1),
- Czech (UNIQA Extraliga),
- Danii (VolleyLigaen Herrer),
- Finlandii (Mestaruusliiga),
- Francji (Pro A),
- Grecji (Volley League),
- Hiszpanii (Superliga),
- Japonii (V-League),
- Korei Południowej (V-League),
- Niderlandów (Eredivisie),
- Niemiec (Bundesliga),
- Polski (Plus Liga, Tauron I Liga),
- Portugalii (Liga Una),
- Rosji (Superliga),
- Rumunii (Divizia A1),
- Serbii (Superliga),
- Słowacji (Volejbal Extraliga),
- Słoweni (Sportklub prva odbojkarska liga),
- Szwajcarii (NLA).

Przez 3 sezony prowadzenia projektu w bazie danych znalazło się:
- 2018 klubów siatkarskich,
- 6912 zawodników,
- 954 trenerów,
- 50 387 połączeń zawodnika z klubem (w większości przypadków posiadam pełne seniorskie kariery),
- 6189 połączeń trenera z klubem.

Ogólnie był też koncept ogarnięcia Chin i Iranu, ale jest problem z danymi - w sensie Iran nawet znalazłem, ale w postaci szlaczków, po przerzuceniu tego przez translator wychodzą takie głupoty, że szkoda wrzucać nawet. Gdyby ktoś jednak znał źródło skąd można takie dane wyciągnąć w ludzkiej postaci, to byłbym wdzięczny za wiadomość priv. Standardowo, jeżeli zobaczycie, że coś nie działa bądź gdzieś jest błąd, również zapraszam do kontaktu.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1041
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: #ŁączyNasSiatka

Post autor: hunter »

Generalnie kawał dobrej roboty, jeszcze taka drobna sugestia.
Jakbyś do każdej ligi dodał link do rozgrywek to byłoby super.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”