Sezon 2010/2011
Sezon 2010/2011
Jakie ruchy kadrowe w poszczególnych drużynach ? Kto zostaje, kto odchodzi i gdzie, kto przychodzi i skąd ?
Ostatnio zmieniony 3 sie 2010, o 09:30 przez Vlade, łącznie zmieniany 1 raz.
Czarni Rząśnia
Odchodzą:
Michał Krymarys - AKS WSS Łódź
Patryk Spychała - KS Colman Kalisz
Robert Skolimowski
Marcin Sadecki
Mateusz Szymański
Adam Łukasik - KS Colman Kalisz
Zostają:
Damian Mikołajczyk, Jędrzej Brożyniak, Artur Komor, Tomasz Zychla, Andrzej Strzała i Błażej Kuna.
Przychodzą:
Kuba Szcześniewski - Politechnika Poznań
Mateusz Sobieraj - Rosiek Syców
Tomasz Miarka - Delicpol Cz-wa
Kamil Parkitny - Delicpol cz-wa
Adrian Kraś - Rosiek Syców
Radoslaw Rybarczyk - Górnik Radlin
Michał Krymarys - AKS WSS Łódź
Patryk Spychała - KS Colman Kalisz
Robert Skolimowski
Marcin Sadecki
Mateusz Szymański
Adam Łukasik - KS Colman Kalisz
Zostają:
Damian Mikołajczyk, Jędrzej Brożyniak, Artur Komor, Tomasz Zychla, Andrzej Strzała i Błażej Kuna.
Przychodzą:
Kuba Szcześniewski - Politechnika Poznań
Mateusz Sobieraj - Rosiek Syców
Tomasz Miarka - Delicpol Cz-wa
Kamil Parkitny - Delicpol cz-wa
Adrian Kraś - Rosiek Syców
Radoslaw Rybarczyk - Górnik Radlin
Re: Sezon 2010/2011
W najbliższym sezonie tylko trzy grupy po 10 drużyn + w jednej SMS. Ciekaw jestem jak centrala podzieli?
Re: Sezon 2010/2011
Skąd taka informacja o podziale grup? Czy to pewne info? Oznaczałoby to że dużo zespołów nie zgłosiło się do rozgrywek lub nie dostanie licencji!!! Związek poprzez licencję okazałby się niezłym hamulcowym !
-
- Posty: 9
- Rejestracja: 6 maja 2010, o 10:41
- Płeć: M
Re: Sezon 2010/2011
spora część zespołów zrezygnowała z gry w II lidze na rzecz gry w młodej pluslidze i zapewne to jest przyczyną zmniejszenia ilości drużyn i ograniczenia ligi do 3 grup
Re: Sezon 2010/2011
Odeszli:
Roman Bartuzi - kończy karierę
Łukasz Chajec - kończy karierę, zastąpi Szableskiego w roli trenera
Patryk Wojtysiak - ?
MichałGaca - kończy karierę
Marcin Nakonieczny - Orzeł Międzyrzecz
Michał Kocoń - Krispol Wrzesnia
Konrad Krzywiecki - Ósemka Siedlce
Przyszli:
Piotr Biliński - powrót z ligi amatorskiej
Damian Sławiak - powrót po kontuzji
Mariusz Piątek - Orion Sulechów
Mateusz Przybieg - Orion Sulechów
Piotr Adamowicz - GTPS Gorzów
Mateusz Kasperowicz - junior
Damian Cacek - junior
Ze starego składu pozostali: Romańczuk, Idzikowski, Baran, Proskurnicki, Pabich,Rzeszotek, Misterski
Roman Bartuzi - kończy karierę
Łukasz Chajec - kończy karierę, zastąpi Szableskiego w roli trenera
Patryk Wojtysiak - ?
MichałGaca - kończy karierę
Marcin Nakonieczny - Orzeł Międzyrzecz
Michał Kocoń - Krispol Wrzesnia
Konrad Krzywiecki - Ósemka Siedlce
Przyszli:
Piotr Biliński - powrót z ligi amatorskiej
Damian Sławiak - powrót po kontuzji
Mariusz Piątek - Orion Sulechów
Mateusz Przybieg - Orion Sulechów
Piotr Adamowicz - GTPS Gorzów
Mateusz Kasperowicz - junior
Damian Cacek - junior
Ze starego składu pozostali: Romańczuk, Idzikowski, Baran, Proskurnicki, Pabich,Rzeszotek, Misterski
Fake news z perspektywy polskich dziennikarzy
Re: Sezon 2010/2011
prezio pisze:Skąd taka informacja o podziale grup? Czy to pewne info? Oznaczałoby to że dużo zespołów nie zgłosiło się do rozgrywek lub nie dostanie licencji!!! Związek poprzez licencję okazałby się niezłym hamulcowym !
Przepisy Sportowo -Organizacyjne Polskiego Związku Piłki Siatkowej SEZON 2010/2011
§ 146
Ustala się następujące grupy rozgrywkowe dla PlusLigi, PlusLigi Kobiet, I i II ligi:
a. PlusLiga złożona z 10 zespołów,
b. PlusLiga Kobiet złożona z 10 zespołów,
c. I liga Mężczyzn złożona z 12 zespołów + SMS
d. I liga Kobiet złożona z 10 zespołów + SMS
e. II liga kobiet złożona z 2 grup po 10 zespołów + 2 grupy 10 zespołowe +SMS (Sosnowiec oraz Police)
f. II liga mężczyzn złożona z 3 grup po 10 zespołów +1 grupa 10 zespołowa +SMS
Re: Sezon 2010/2011
przez Vlade 3 sie 2010, o 09:32
W najbliższym sezonie tylko trzy grupy po 10 drużyn + w jednej SMS. Ciekaw jestem jak centrala podzieli?
no właśnie a w przepisach jest
. II liga mężczyzn złożona z 3 grup po 10 zespołów +1 grupa 10 zespołowa +SMS
Czyli po staremu cztery grupy
W najbliższym sezonie tylko trzy grupy po 10 drużyn + w jednej SMS. Ciekaw jestem jak centrala podzieli?
no właśnie a w przepisach jest
. II liga mężczyzn złożona z 3 grup po 10 zespołów +1 grupa 10 zespołowa +SMS
Czyli po staremu cztery grupy
Re: Sezon 2010/2011
czy wiadomo co z Sycowem bo nie widzę ich na liście tych co dostali licencję lub tych co mają uzupełnić dokumentację licencjyjną, chyba, że mnie stare oczy zawodzą.
Re: Sezon 2010/2011
Na stronie Bzury http://www.mksbzura.pl/news.php?id=412 jest informacja o składzie, ale skład jeszcze nie jest domknięty. Jeżeli ktoś wie coś konkretnego niech napisze.
Re: Sezon 2010/2011
[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 15 sie 2010, o 22:27 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: To było mocno nie na temat
Powód: To było mocno nie na temat
Re: Sezon 2010/2011
Orientujecie się Panowie jak to w końcu jest z drużynami w tym sezonie? Wg. komunikatu z dnia 11 sierpnia licencje otrzymały:
1.Net Ostrołęka
2.Ósemka Siedlce
3.Czarni Radom
4.Cuprum Lubin
5.Karpaty Krosno
6.Czarni Rząśnia
7.Wilga Garwolin
8.Pronar Hajnówka (spadkowicz z I ligi)
9.Wawel Kraków (awans z III ligi)
10.AZS Politechnika Opolska
11.Progress Wrzesnia
12.AZS UAM Poznań
13.Błękitni Ropczyce
14.Volley Rybnik
15.Wisłok Strzyżów
16.Morze-Bałtyk Szczecin (spadkowicz z I ligi)
17.Olimpia Sulęcin
18.AZS Politechnika Krakowska
19.Chemik Bydgoszcz
20.UMKS Kęczanin Kęty (awans z III ligi)
21.Victoria Wałbrzych
22.AZS UWM II Olsztyn
23.Legia Warszawa
24.AZS UW Warszawa
25.MOS Wola Warszawa (awans z III ligi)
26.Rafako Racibórz
27.STS Skarżysko-Kamienna
28.Colman Kalisz
29.Delic-Pol Częstochowa
30.Sobieski Żagań (awans z III ligi)
31.Camper Wyszków (za drużynę KS AS Białołęka)
32.AZS Zielona Góra
33.Bzura Ozorków
34.Volley Rybnik
35.Lechia Tomaszów Maz.
36.Karpaty Krosno
37.Wanda Kraków
38.Trefl Gdańsk (rezerwy)
39.RSC Radom
40. SMS Spała
W wymienionych nie znalazłem MKS Sudety Kamienna Góra, MKS Rosiek Syców, KPS Skra Bełchatów, AKS II Resovia Rzeszów, AKS WSS Łódź (awans z III ligi) i czy w związku z tym:
KPS Skra Bełchatów, AKS II Resovia Rzeszów rezygnują z drugiej ligi na rzecz Młodej PlusLigi?
Inne narzucające się pytania:
Dlaczego związek przypisał Ostrołękę do licencji II-go ligowych?
Jeśli drużyna z Ostrołęki nie trafi lub trafi do I ligi to mamy jedno lub dwa miejsca wolne więc kto zgłosił się do rezerwowych drużyn? (jedną jest Górnik Siemianowice)
MKS Sudety Kamienna Góra, MKS Rosiek Syców - w Sudetach była ciężka sytuacja a w Sycowie jak temat wygląda?
AKS WSS Łódź po wywalczeniu awansu nie wystąpi na II-go ligowych parkietach?
Wtajemniczonych proszę o info:)
1.Net Ostrołęka
2.Ósemka Siedlce
3.Czarni Radom
4.Cuprum Lubin
5.Karpaty Krosno
6.Czarni Rząśnia
7.Wilga Garwolin
8.Pronar Hajnówka (spadkowicz z I ligi)
9.Wawel Kraków (awans z III ligi)
10.AZS Politechnika Opolska
11.Progress Wrzesnia
12.AZS UAM Poznań
13.Błękitni Ropczyce
14.Volley Rybnik
15.Wisłok Strzyżów
16.Morze-Bałtyk Szczecin (spadkowicz z I ligi)
17.Olimpia Sulęcin
18.AZS Politechnika Krakowska
19.Chemik Bydgoszcz
20.UMKS Kęczanin Kęty (awans z III ligi)
21.Victoria Wałbrzych
22.AZS UWM II Olsztyn
23.Legia Warszawa
24.AZS UW Warszawa
25.MOS Wola Warszawa (awans z III ligi)
26.Rafako Racibórz
27.STS Skarżysko-Kamienna
28.Colman Kalisz
29.Delic-Pol Częstochowa
30.Sobieski Żagań (awans z III ligi)
31.Camper Wyszków (za drużynę KS AS Białołęka)
32.AZS Zielona Góra
33.Bzura Ozorków
34.Volley Rybnik
35.Lechia Tomaszów Maz.
36.Karpaty Krosno
37.Wanda Kraków
38.Trefl Gdańsk (rezerwy)
39.RSC Radom
40. SMS Spała
W wymienionych nie znalazłem MKS Sudety Kamienna Góra, MKS Rosiek Syców, KPS Skra Bełchatów, AKS II Resovia Rzeszów, AKS WSS Łódź (awans z III ligi) i czy w związku z tym:
KPS Skra Bełchatów, AKS II Resovia Rzeszów rezygnują z drugiej ligi na rzecz Młodej PlusLigi?
Inne narzucające się pytania:
Dlaczego związek przypisał Ostrołękę do licencji II-go ligowych?
Jeśli drużyna z Ostrołęki nie trafi lub trafi do I ligi to mamy jedno lub dwa miejsca wolne więc kto zgłosił się do rezerwowych drużyn? (jedną jest Górnik Siemianowice)
MKS Sudety Kamienna Góra, MKS Rosiek Syców - w Sudetach była ciężka sytuacja a w Sycowie jak temat wygląda?
AKS WSS Łódź po wywalczeniu awansu nie wystąpi na II-go ligowych parkietach?
Wtajemniczonych proszę o info:)
Re: Sezon 2010/2011
Poprzedni post już raczej nieaktualny, mamy podział grup:
Grupa I
LO MS Świnoujscie
KS Morze Bałtyk
STS OLIMPIA Sulęcin
Krispol Września
WKS Sobieski ARENA Żagań
AZS UAM Poznań
AZS UZ Zielona Góra
Trefl II Gdańsk
TS Koset Grudziądz
KS Colman Grześki-Helena Kalisz
Grupa II
MKS Cuprum MUNDO Lubin
TS Volley Rybnik
TS Victoria PWSZ Wałbrzych
LKS Czarni Wirex Rząśnia
KS AZS Rafako Racibórz
Delic Pol Norwid Częstochowa
MKS Sudety Kamienna Góra
AZS KU Politechnika Opolska
Volley Club "Górnik" Siemianowice Śląskie
Gwardia Wrocław S.A.
Grupa III
KS AZS UWM Olsztyn
KU AZS Uniwersytet Warszawski
KPS Siedlce
GTS Peiying Wilga Garwolin
KS Camper Wyszków
BAS Legia Warszawa
Pronar Parkiet Hajnówka
MKS Bzura Ozorków
KPS RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki
UMKS MOS Wola Warszawa
Grupa IV
KU AZS Politechnika Krakowska
UMKS Kęczanin Kęty
WKS WAWEL AGH Kraków
STS Skarżysko Kamienna
RCS Czarni Radom
KS Wanda Instal Kraków
KS Błękitni Ropczyce
PWSZ Karpaty Krosno
MKS Wisłok Strzyżów
SMS Spała II
Grupa I
LO MS Świnoujscie
KS Morze Bałtyk
STS OLIMPIA Sulęcin
Krispol Września
WKS Sobieski ARENA Żagań
AZS UAM Poznań
AZS UZ Zielona Góra
Trefl II Gdańsk
TS Koset Grudziądz
KS Colman Grześki-Helena Kalisz
Grupa II
MKS Cuprum MUNDO Lubin
TS Volley Rybnik
TS Victoria PWSZ Wałbrzych
LKS Czarni Wirex Rząśnia
KS AZS Rafako Racibórz
Delic Pol Norwid Częstochowa
MKS Sudety Kamienna Góra
AZS KU Politechnika Opolska
Volley Club "Górnik" Siemianowice Śląskie
Gwardia Wrocław S.A.
Grupa III
KS AZS UWM Olsztyn
KU AZS Uniwersytet Warszawski
KPS Siedlce
GTS Peiying Wilga Garwolin
KS Camper Wyszków
BAS Legia Warszawa
Pronar Parkiet Hajnówka
MKS Bzura Ozorków
KPS RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki
UMKS MOS Wola Warszawa
Grupa IV
KU AZS Politechnika Krakowska
UMKS Kęczanin Kęty
WKS WAWEL AGH Kraków
STS Skarżysko Kamienna
RCS Czarni Radom
KS Wanda Instal Kraków
KS Błękitni Ropczyce
PWSZ Karpaty Krosno
MKS Wisłok Strzyżów
SMS Spała II
Re: Sezon 2010/2011
Sudety KG są w drugiej grupie, ale skąd miejsce dla Gwardii Wrocław, Siemianowic Śl. i innych ciekawych przypadków. Syców w ogóle nie wystąpił o licencję więc raczej koniec siatkówki tam a jeszcze przed sezonem były zapowiedzi, że będą chcieli zrobić bardzo silny skład. W ogóle ciekawy podział grup. Ciekawie zapowiada się rywalizacja dolnośląskich zespołów no i krakowskich i warszawskich.
Re: Sezon 2010/2011
jeszcze wczoraj czytałem że Politechnika Krakowska licencji nie otrzymała
btw trzy zespoly z Krakowa w lidze, swietna sprawa!
btw trzy zespoly z Krakowa w lidze, swietna sprawa!
Re: Sezon 2010/2011
UMKS Kęczanin Kęty w dalszym ciągu zainteresowany jest pozyskaniem nowych zawodników do rozgrywek II-ligowych.
Wszyscy zainteresowani grą w "Kęczaninie" proszeni są o kontakt z prezesem klubu i trenerem p. Markiem Błasiakiem (tel. 505168086)
Wszyscy zainteresowani grą w "Kęczaninie" proszeni są o kontakt z prezesem klubu i trenerem p. Markiem Błasiakiem (tel. 505168086)
Re: Sezon 2010/2011
Na dniach otrzyma, musiPiotrS pisze:jeszcze wczoraj czytałem że Politechnika Krakowska licencji nie otrzymała
Re: Sezon 2010/2011
Kęty też śpią spokojnie jeśli chodzi o licencję, opóźnienie ma związek z końcem 3-letniej kadencji poprzednich władz klubu, koniecznością wyboru "nowego" zarządu, jego rejestracją w sądzie i czasem oczekiwania na potwierdzenie dokumentów z sądu
pozostałe dokumenty zostały wysłane do PZPS
pozostałe dokumenty zostały wysłane do PZPS