RALS - Typer 2012/2013
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
Wyniki 23 kolejki i klasyfikacja generalna
23 kolejka:
1. damian albion 26(7)
2. Gunther 25(7)
3. dancio 22(6)
Lukasz_Catering 22(6)
5. jedynkowicz 22(5)
6. kevin 21(5)
7. CaMeLoTh 20(5)
coolfon 20(5)
9. szrama 19(4)
fubus007 19(4)
11. wiesx 16(4)
12. BosSs 15(4)
13. rkmarcin 14(3)
14. Gasior23 13(2)
wrona 13(2)
amator85 13(2)
17. ursinio 12(1)
Klasyfikacja generalna:
1. dancio 389(87)
2. Gunther 372(87)
3. rkmarcin 358(78)
4. wiesx 356(84)
5. damian albion 355(81)
6. szrama 355(79)
7. Gasior23 354(78)
8. coolfon 353(75)
9. fubus007 346(73)
10. CaMeLoTh 345(73)
11. wrona 330(68)
Lukasz_Catering 330(68)
13. ursinio 326(71)
14. BosSs 318(64)
15. kevin 311(68)
16. WICEK 306(66)
17. jedynkowicz 266(52)
18. amator85 245(51)
23 kolejka:
1. damian albion 26(7)
2. Gunther 25(7)
3. dancio 22(6)
Lukasz_Catering 22(6)
5. jedynkowicz 22(5)
6. kevin 21(5)
7. CaMeLoTh 20(5)
coolfon 20(5)
9. szrama 19(4)
fubus007 19(4)
11. wiesx 16(4)
12. BosSs 15(4)
13. rkmarcin 14(3)
14. Gasior23 13(2)
wrona 13(2)
amator85 13(2)
17. ursinio 12(1)
Klasyfikacja generalna:
1. dancio 389(87)
2. Gunther 372(87)
3. rkmarcin 358(78)
4. wiesx 356(84)
5. damian albion 355(81)
6. szrama 355(79)
7. Gasior23 354(78)
8. coolfon 353(75)
9. fubus007 346(73)
10. CaMeLoTh 345(73)
11. wrona 330(68)
Lukasz_Catering 330(68)
13. ursinio 326(71)
14. BosSs 318(64)
15. kevin 311(68)
16. WICEK 306(66)
17. jedynkowicz 266(52)
18. amator85 245(51)
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
Rozkład jazdy 24 kolejki
I liga
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik
I liga
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: RALS - Typer 2012/2013
witam!
mała prośba o ponowne przeliczenie punktów z ostatniej kolejki bo cosik mi nie pasuje i to nie tylko w moich punktach! jeśli się mylę to z góry przepraszam pozdrawiam
mała prośba o ponowne przeliczenie punktów z ostatniej kolejki bo cosik mi nie pasuje i to nie tylko w moich punktach! jeśli się mylę to z góry przepraszam pozdrawiam
Albion Team
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1-3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-1
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 2-3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3-2
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3-0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-2
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1-3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-1
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 2-3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3-2
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3-0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-2
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
MARAT Rybnik
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0:3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 0:3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 3:1
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 0:3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3:0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0:3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 0:3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 3:1
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 0:3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3:0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0:3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 0:3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 0:3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 1:3
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3:0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0:3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 0:3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 0:3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 1:3
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3:0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
Re: RALS - Typer 2012/2013
Rozkład jazdy 24 kolejki
I liga
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1 : 3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 3 : 1
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3 : 0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1 : 3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 1 : 3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3 : 1
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3 : 0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3 : 1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 0
I liga
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1 : 3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 3 : 1
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3 : 0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1 : 3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 1 : 3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3 : 1
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3 : 0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3 : 1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 0
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-2
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1-3`
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 0-3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 2-3
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3-0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-2
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1-3`
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 0-3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 2-3
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3-0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-2
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1-3`
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-1
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 2-3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3-1
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3-0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 1-3
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-2
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1-3`
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-1
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 2-3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3-1
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3-0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 1-3
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 0:3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 1:3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 1:3
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3:0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 0:3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 1:3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 1:3
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3:0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
T.S.EUROSKOK
Re: RALS - Typer 2012/2013
Witam
I liga
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 0:3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 0:3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 0:3
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3:0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:0
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
Pozdro
ursinio
I liga
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 0:3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 0:3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 0:3
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3:0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:0
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
Pozdro
ursinio
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 2:3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1:3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 1:3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3:2
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3:0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 2:3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1:3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 1:3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3:2
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3:0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1:3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 3:1
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 1:3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3:0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:2
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1:3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 3:1
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 1:3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3:0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:2
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 2
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1 : 3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 2
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1 : 3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 2 : 3
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 3 : 1
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 2 : 3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1 : 3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 0 : 3
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3 : 0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3 : 0
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 0
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 2
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1 : 3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 2
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1 : 3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 2 : 3
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 3 : 1
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 2 : 3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1 : 3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 0 : 3
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3 : 0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3 : 0
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 0
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0 : 3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1 : 3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3 : 1
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1 : 3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 1 : 3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 2: 3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3 : 1
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3 : 0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3: 2
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0 : 3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1 : 3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3 : 1
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1 : 3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 1 : 3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 2: 3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3 : 1
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3 : 0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3: 2
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-2
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1-3`
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 0-3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 2-3
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3-0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-2
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1-3`
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 0-3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 2-3
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3-0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: RALS - Typer 2012/2013
Rozkład jazdy 24 kolejki
I liga
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1-3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 3-1
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 1-3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3-1
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska3-0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 1-3
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
I liga
26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga O AWANS
25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1-3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 3-1
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 1-3
II liga HONOROWA
25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3-1
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska3-0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 1-3
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
Albion Team
Re: RALS - Typer 2012/2013
II liga O AWANS
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 2-3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 1-3
II liga HONOROWA
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3-0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 2-3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 1-3
II liga HONOROWA
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3-0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
NORD Świerklany RO-JO Team
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
z ostatniej chwili
Nędza - Leon 3:1
Nędza - Leon 3:1
Re: RALS - Typer 2012/2013
I Liga
5.04 piątek 18.30 VT Nędza : Leon Internet Rybnik 3:1
II Liga o awans
5.04 piątek 18.00 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Silesia Lubomia 3:2
5.04 piątek 18.30 VT Nędza : Leon Internet Rybnik 3:1
II Liga o awans
5.04 piątek 18.00 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Silesia Lubomia 3:2
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
I Liga
5.04 piątek 18.30 VT Nędza : Leon Internet Rybnik 3:2
II Liga o awans
5.04 piątek 18.00 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Silesia Lubomia 2:3
5.04 piątek 18.30 VT Nędza : Leon Internet Rybnik 3:2
II Liga o awans
5.04 piątek 18.00 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Silesia Lubomia 2:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: RALS - Typer 2012/2013
I Liga
5.04 piątek 18.30 VT Nędza : Leon Internet Rybnik 3-1
II Liga o awans
5.04 piątek 18.00 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Silesia Lubomia 0-3
5.04 piątek 18.30 VT Nędza : Leon Internet Rybnik 3-1
II Liga o awans
5.04 piątek 18.00 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Silesia Lubomia 0-3
MARAT Rybnik
Re: RALS - Typer 2012/2013
I Liga
5.04 piątek 18.30 VT Nędza : Leon Internet Rybnik 3-1
II Liga o awans
5.04 piątek 18.00 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Silesia Lubomia 0-3
5.04 piątek 18.30 VT Nędza : Leon Internet Rybnik 3-1
II Liga o awans
5.04 piątek 18.00 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Silesia Lubomia 0-3
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
Wyniki 24 kolejki typera i klasyfikacja generalna
24 kolejka:
1. wiesx 21(5)
Lukasz_Catering 21(5)
3. szrama 19(5)
4. Gunther 17(4)
5. rkmarcin 15(3)
ursinio 15(3)
7. amator85 14(4)
8. wrona 14(3)
9. damian albion 14(2)
10. Gasior23 12(2)
11. dancio 11(2)
12. coolfon 10(2)
13. CaMeLoTh 10(1)
14. kevin 9(1)
15. fubus007 5(1)
Klasyfikacja generalna:
1. dancio 400(89)
2. Gunther 389(91)
3. wiesx 377(89)
4. szrama 374(84)
5. rkmarcin 373(81)
6. damian albion 369(83)
7. Gasior23 366(80)
8. coolfon 363(77)
9. CaMeLoTh 355(74)
10. fubus007 351(74)
11. Lukasz_Catering 351(73)
12. wrona 343(71)
13. ursinio 341(74)
14. kevin 320(69)
15. BosSs 318(64)
16. WICEK 306(66)
17. jedynkowicz 266(52)
18. amator85 259(55)
24 kolejka:
1. wiesx 21(5)
Lukasz_Catering 21(5)
3. szrama 19(5)
4. Gunther 17(4)
5. rkmarcin 15(3)
ursinio 15(3)
7. amator85 14(4)
8. wrona 14(3)
9. damian albion 14(2)
10. Gasior23 12(2)
11. dancio 11(2)
12. coolfon 10(2)
13. CaMeLoTh 10(1)
14. kevin 9(1)
15. fubus007 5(1)
Klasyfikacja generalna:
1. dancio 400(89)
2. Gunther 389(91)
3. wiesx 377(89)
4. szrama 374(84)
5. rkmarcin 373(81)
6. damian albion 369(83)
7. Gasior23 366(80)
8. coolfon 363(77)
9. CaMeLoTh 355(74)
10. fubus007 351(74)
11. Lukasz_Catering 351(73)
12. wrona 343(71)
13. ursinio 341(74)
14. kevin 320(69)
15. BosSs 318(64)
16. WICEK 306(66)
17. jedynkowicz 266(52)
18. amator85 259(55)
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
Rozkład jazdy 25 kolejki
I liga
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki
I liga
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-2
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-2
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 1-3
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 2-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 1-3
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1-3
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 2-3
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 0-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0-3
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-2
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-2
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 1-3
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 2-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 1-3
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1-3
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 2-3
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 0-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0-3
MARAT Rybnik
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-2
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-0
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-1
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 3-1
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 2-3
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 3-1
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 1-3
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 2-3
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 0-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0-3
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-2
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-0
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-1
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 3-1
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 2-3
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 3-1
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 1-3
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 2-3
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 0-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0-3
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 0-3
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 0-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 0-3
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1-3
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 1-3
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 0-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0-3
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 0-3
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 0-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 0-3
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1-3
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 1-3
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 0-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0-3
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 1-3
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 1-3
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 3-2
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 3-1
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 1-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0-3
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 1-3
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 1-3
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 3-2
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 3-1
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 1-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0-3
Albion Team