RALS - Typer 2012/2013
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-1
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 2-3
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 1-3
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 0-3
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 0-3
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3-2
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 0-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0-3
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-1
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 2-3
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 1-3
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 0-3
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 0-3
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3-2
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 0-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0-3
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-2
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-1
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 2-3
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 0-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 1-3
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1-3
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 0-3
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3-2
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 0-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0-3
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-2
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-1
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 2-3
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 0-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 1-3
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1-3
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 0-3
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3-2
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 0-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0-3
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-2
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 1:3
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 1-3
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 3:1
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 3:2
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3-2
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 1-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 1-3
kevin
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-2
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 1:3
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 1-3
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 3:1
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 3:2
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3-2
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 1-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 1-3
kevin
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3:0
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:0
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 3:1
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1:3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 1:3
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1:3
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 1:3
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 0:3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0:3
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3:0
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:0
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 3:1
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1:3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 1:3
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1:3
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 1:3
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 0:3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0:3
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 1-3
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 0-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 1-3
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1-3
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 2-3
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 0-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0-3
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 1-3
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 0-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 1-3
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1-3
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 2-3
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 0-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0-3
T.S.EUROSKOK
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3 : 1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 0
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3 : 0
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 0 : 3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 1 : 3
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 0 : 3
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 1 : 3
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3 : 0
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 2 : 3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0 : 3
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3 : 1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 0
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3 : 0
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 0 : 3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 1 : 3
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 0 : 3
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 1 : 3
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3 : 0
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 2 : 3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0 : 3
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-2
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 3-1
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 0-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 1-3
II liga HONOROWA
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 1-3
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 1-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 1-3
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-2
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 3-1
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 0-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 1-3
II liga HONOROWA
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 1-3
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 1-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 1-3
Re: RALS - Typer 2012/2013
Dobry
I liga
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-0
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 1-3
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 0-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 1-3
II liga HONOROWA
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 0-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0-3
Pozdro
ursinio
I liga
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-0
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 1-3
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 0-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 1-3
II liga HONOROWA
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 0-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0-3
Pozdro
ursinio
Re: RALS - Typer 2012/2013
Rozkład jazdy 25 kolejki
I liga
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3 : 1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 0
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 " 0
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3 : 1
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1 : 3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 3 : 1
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki ..........
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec .............
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 1 : 3
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 1 : 3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 3 : 1
I liga
9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3 : 1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 0
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 " 0
II liga o AWANS
9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3 : 1
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1 : 3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 3 : 1
II liga HONOROWA
8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki ..........
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec .............
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 1 : 3
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 1 : 3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 3 : 1
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
Wyniki 25 kolejki typera i klasyfikacja generalna
25 kolejka:
1. Gunther 27(7)
2. kevin 25(7)
3. wiesx 25(6)
4. damian albion 24(7)
5. dancio 21(5)
6. Gasior23 21(4)
rkmarcin 21(4)
szrama 21(4)
Lukasz_Catering 21(4)
10. coolfon 20(4)
11. ursinio 18(4)
12. amator85 15(4)
13. wrona 13(2)
Klasyfikacja generalna:
1. dancio 421(94)
2. Gunther 416(98)
3. wiesx 402(95)
4. szrama 395(88)
5. rkmarcin 394(85)
6. damian albion 393(90)
7. Gasior23 387(84)
8. coolfon 383(81)
9. Lukasz_Catering 372(77)
10. ursinio 359(78)
11. wrona 356(73)
12. CaMeLoTh 355(74)
13. fubus007 351(74)
14. kevin 345(76)
15. BosSs 318(64)
16. amator85 274(59)
17. jedynkowicz 266(52)
Po 3 nieobecnościach z rzędu udział w zabawie kończy WICEK
25 kolejka:
1. Gunther 27(7)
2. kevin 25(7)
3. wiesx 25(6)
4. damian albion 24(7)
5. dancio 21(5)
6. Gasior23 21(4)
rkmarcin 21(4)
szrama 21(4)
Lukasz_Catering 21(4)
10. coolfon 20(4)
11. ursinio 18(4)
12. amator85 15(4)
13. wrona 13(2)
Klasyfikacja generalna:
1. dancio 421(94)
2. Gunther 416(98)
3. wiesx 402(95)
4. szrama 395(88)
5. rkmarcin 394(85)
6. damian albion 393(90)
7. Gasior23 387(84)
8. coolfon 383(81)
9. Lukasz_Catering 372(77)
10. ursinio 359(78)
11. wrona 356(73)
12. CaMeLoTh 355(74)
13. fubus007 351(74)
14. kevin 345(76)
15. BosSs 318(64)
16. amator85 274(59)
17. jedynkowicz 266(52)
Po 3 nieobecnościach z rzędu udział w zabawie kończy WICEK
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
Rozkład jazdy 26 kolejki
I liga
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby
I liga
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 3-2
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 1-3
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1-3
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 0-3
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 3-2
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3-1
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3-1
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 3-2
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-2
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3-1
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3-1
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 3-2
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 1-3
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1-3
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 0-3
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 3-2
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3-1
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3-1
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 3-2
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-2
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3-1
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3-1
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
MARAT Rybnik
Re: RALS - Typer 2012/2013
Rozkład jazdy 26 kolejki
I liga
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 3:1
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 2:3
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 3:2
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 1:3
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3:1
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:0
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3:0
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 3:1
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3:1
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
I liga
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 3:1
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 2:3
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 3:2
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 1:3
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3:1
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:0
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3:0
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 3:1
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3:1
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
Re: RALS - Typer 2012/2013
Witam
I liga
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 2:3
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 0:3
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 0:3
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 0:3
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3:1
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:0
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 2:3
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 1:3
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3:0
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
Pozdro
ursinio
I liga
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 2:3
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 0:3
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 0:3
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 0:3
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3:1
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:0
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 2:3
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 1:3
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3:0
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
Pozdro
ursinio
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 3:1
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 1:3
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 1:3
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1:3
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 1:3
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3:0
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3:0
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 3:2
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3:1
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 3:1
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 1:3
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 1:3
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1:3
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 1:3
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3:0
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3:0
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 3:2
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3:1
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 3:1
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 3:1
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 2:3
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 0:3
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 0:3
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3:0
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:0
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3:1
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 0:3
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3:0
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 3:1
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 3:1
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 2:3
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 0:3
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 0:3
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3:0
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:0
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3:1
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 0:3
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3:0
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 3:2
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 3:1
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 2:3
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 0:3
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 0:3
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3:0
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3:1
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 2:3
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3:0
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 3:2
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 3:1
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 2:3
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 0:3
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 0:3
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3:0
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3:1
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 2:3
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3:0
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 1:3
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 2:3
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1:3
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 2:3
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3:1
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:0
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3:1
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 3:1
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:1
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3:1
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 1:3
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 2:3
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1:3
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 2:3
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3:1
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:0
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3:1
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 3:1
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:1
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3:1
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 3:1
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 2:3
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 3:2
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 1:3
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3:1
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:0
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3:0
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 3:1
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3:1
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 3:1
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 2:3
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 3:2
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 1:3
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3:1
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:0
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3:0
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 3:1
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3:1
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 3:2
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 1:3
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 3:2
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1:3
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 1:3
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3:0
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3:2
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 3:2
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3:1
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 3:2
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 1:3
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 3:2
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1:3
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 1:3
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3:0
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3:2
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 3:2
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3:1
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 1:3
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 1:3
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 1:3
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 3:1
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 3:1
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3:0
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3:1
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 3:1
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3:1
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 1:3
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 1:3
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 1:3
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 3:1
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 3:1
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3:0
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3:1
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 3:1
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3:1
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
T.S.EUROSKOK
Re: RALS - Typer 2012/2013
Rozkład jazdy 26 kolejki
I liga
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 3 : 1
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 1 : 3
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 3 : 1
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1 : 3
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1 : 3
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 1 : 3
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3 : 1
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 0
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 3 : 1
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3 : 0
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 1 : 3
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 0
I liga
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 3 : 1
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 1 : 3
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 3 : 1
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1 : 3
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1 : 3
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 1 : 3
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3 : 1
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 0
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 3 : 1
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3 : 0
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 1 : 3
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 0
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 3 : 1
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 2 : 3
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 3 : 1
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1 : 3
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1 : 3
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 0 : 3
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3 : 0
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 0
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3:1
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 3 : 1
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3 : 1
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3:2
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 3 : 1
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 2 : 3
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 3 : 1
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1 : 3
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1 : 3
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 0 : 3
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3 : 0
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 0
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3:1
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 3 : 1
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3 : 1
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3:2
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 3 : 1
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 2 : 3
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 3 : 0
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 2 : 3
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 0 : 3
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 1 : 3
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3 : 0
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 0
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 3 : 0
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3 : 0
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3 : 1
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1
15.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - VT Nędza 3 : 1
15.04 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Beer Team Rybnik 2 : 3
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 3 : 0
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 2 : 3
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 0 : 3
II liga O AWANS
15.04 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Volleyball Marklowice 1 : 3
15.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Eks Zernica II Team 3 : 0
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 0
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 3 : 0
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3 : 0
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3 : 1
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1-3
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1-3
II liga O AWANS
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-0
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3-1
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 3-1
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3-0
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3-1
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3-1
17.04 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
18.04 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
19.04 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1-3
19.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1-3
II liga O AWANS
16.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-0
18.04 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Strzelec Gorzyczki 3-1
II liga HONOROWA
16.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Old Stars 3-1
16.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
18.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3-0
18.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3-1
19.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3-1
Albion Team
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
Wyniki 26 kolejki typera i klasyfikacja generalna
26 kolejka:
1. coolfon 25(7)
2. wiesx 24(6)
3. Gasior23 23(6)
amator85 23(6)
5. damian albion 21(6)
6. wrona 20(4)
7. BosSs 19(5)
8. ursinio 18(3)
9. Gunther 17(4)
Lukasz_Catering 17(4)
rkmarcin 17(4)
12. dancio 16(4)
13. szrama 16(3)
kevin 16(3)
Klasyfikacja generalna po 26 kolejkach:
1. dancio 437(98)
2. Gunther 433(102)
3. wiesx 426(101)
4. damian albion 414(96)
5. szrama 411(91)
6. rkmarcin 411(89)
7. Gasior23 410(90)
8. coolfon 408(88)
9. Lukasz_Catering 389(81)
10. ursinio 377(81)
11. wrona 376(77)
12. kevin 361(79)
13. CaMeLoTh 355(74)
14. fubus007 351(74)
15. BosSs 337(69)
16. amator85 297(65)
Udział w zabawie po 3 nieobecnościach kończy jedynkowicz
26 kolejka:
1. coolfon 25(7)
2. wiesx 24(6)
3. Gasior23 23(6)
amator85 23(6)
5. damian albion 21(6)
6. wrona 20(4)
7. BosSs 19(5)
8. ursinio 18(3)
9. Gunther 17(4)
Lukasz_Catering 17(4)
rkmarcin 17(4)
12. dancio 16(4)
13. szrama 16(3)
kevin 16(3)
Klasyfikacja generalna po 26 kolejkach:
1. dancio 437(98)
2. Gunther 433(102)
3. wiesx 426(101)
4. damian albion 414(96)
5. szrama 411(91)
6. rkmarcin 411(89)
7. Gasior23 410(90)
8. coolfon 408(88)
9. Lukasz_Catering 389(81)
10. ursinio 377(81)
11. wrona 376(77)
12. kevin 361(79)
13. CaMeLoTh 355(74)
14. fubus007 351(74)
15. BosSs 337(69)
16. amator85 297(65)
Udział w zabawie po 3 nieobecnościach kończy jedynkowicz
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
Rozkład jazdy 27 kolejki
II liga o awans
22.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik
23.04 wtorek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice
23.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
24.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice
25.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Silesia Lubomia
II liga honorowa
22.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Catering Parys Rydułtowy
24.04 środa 19:00 Old Stars - Kuźnia Raciborska
25.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III
26.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik
26.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki
II liga o awans
22.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik
23.04 wtorek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice
23.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
24.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice
25.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Silesia Lubomia
II liga honorowa
22.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Catering Parys Rydułtowy
24.04 środa 19:00 Old Stars - Kuźnia Raciborska
25.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III
26.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik
26.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: RALS - Typer 2012/2013
II liga o awans
22.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1
23.04 wtorek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 3-1
23.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
24.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 3-0
25.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Silesia Lubomia 0-3
II liga honorowa
22.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Catering Parys Rydułtowy 3-2
24.04 środa 19:00 Old Stars - Kuźnia Raciborska 3-2
25.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3-0
26.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 0-3
26.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 2-3
22.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1
23.04 wtorek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 3-1
23.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
24.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 3-0
25.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Silesia Lubomia 0-3
II liga honorowa
22.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Catering Parys Rydułtowy 3-2
24.04 środa 19:00 Old Stars - Kuźnia Raciborska 3-2
25.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3-0
26.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 0-3
26.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 2-3
MARAT Rybnik
Re: RALS - Typer 2012/2013
II liga o awans
22.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1
23.04 wtorek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1-3
23.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
24.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 0-3
25.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Silesia Lubomia 0-3
II liga honorowa
22.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Catering Parys Rydułtowy 3-2
24.04 środa 19:00 Old Stars - Kuźnia Raciborska 3-1
25.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3-0
26.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 0-3
26.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 1-3
22.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1
23.04 wtorek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1-3
23.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
24.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 0-3
25.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Silesia Lubomia 0-3
II liga honorowa
22.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Catering Parys Rydułtowy 3-2
24.04 środa 19:00 Old Stars - Kuźnia Raciborska 3-1
25.04 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice III 3-0
26.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 0-3
26.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 1-3