TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 1-3
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 2-3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1-3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3-1
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 3:2
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3-0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 1-3
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 1-3
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 2-3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1-3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3-1
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 3:2
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3-0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 1-3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 3-1
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3-2
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 3-1
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1-3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 0-3
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 3:2
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3-1
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 1-3
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 3-1
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3-2
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 3-1
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1-3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 0-3
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 3:2
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3-1
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 1-3
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3-2
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 2-3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1-3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3-0
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 1:3
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3-0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 3:2
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3-2
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 2-3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1-3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3-0
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 1:3
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3-0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 3:2
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 1-3
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 1-3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 2-3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 1-3
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 1:3
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3-0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 1:3
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 1-3
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 1-3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 2-3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 1-3
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 1:3
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3-0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 1:3
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2-3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 3-1
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3-1
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2-3
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0-3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3-1
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2-3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 3:2
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3-2
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 1-3
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2-3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 3-1
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3-1
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2-3
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0-3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3-1
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2-3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 3:2
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3-2
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 1-3
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3-1
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 1-3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-2
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0-3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3-1
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 2:3
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3-0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 1-3
Nie przespałem
Pozdrawiam
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3-1
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 1-3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-2
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0-3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3-1
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 2:3
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3-0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 1-3
Nie przespałem
Pozdrawiam
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 2:3
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 2:3
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 3:2
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3:1
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 2:3
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:1
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 2:3
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 2:3
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 2:3
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 3:2
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3:1
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 2:3
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:1
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 2:3
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 0-3
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 2-3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1-3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3-1
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 3:2
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3-0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 3-1
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 0-3
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 2-3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1-3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3-1
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 3:2
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3-0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 3-1
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1:3
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 1:3
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 0:3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3:1
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 1:3
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 1:3
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1:3
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 1:3
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 0:3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3:1
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 1:3
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 1:3
T.S.EUROSKOK
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3-2
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 3-1
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1-3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3-0
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 3-1
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3-0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 3-2
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3-2
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 3-1
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1-3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3-0
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 3-1
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3-0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 3-2
Albion Team
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1:3
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 1:3
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0:3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3:1
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 1:3
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:1
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 0:3
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1:3
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 1:3
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0:3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3:1
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 1:3
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:1
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 0:3
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 3:1
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 1:3
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3:1
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 1:3
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 2:3
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 3:1
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 1:3
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3:1
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 1:3
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 2:3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Rozkład jazdy 7 kolejki
I liga
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 3 : 1
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3 : 2
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 1 : 3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3 : 0
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0 : 3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 1 : 3
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3 : 0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 2 : 3
I liga
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 3 : 1
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3 : 2
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 1 : 3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3 : 0
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0 : 3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 1 : 3
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3 : 0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 2 : 3
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 3-2
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 1-3
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 3-2
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0-3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3-0
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 3-1
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3-0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 1-3
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 3-2
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 1-3
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 3-2
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 0-3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3-0
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 3-1
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3-0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 1-3
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 2
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 0 : 3
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3 : 1
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 1 : 3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3 : 0
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0 : 3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 0 : 3
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3 : 0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 2 : 3
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 2
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 0 : 3
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3 : 1
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 1 : 3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3 : 0
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0 : 3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 0 : 3
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3 : 0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 2 : 3
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 3:2
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 1:3
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 2:3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3:1
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 2:3
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:1
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 3:2
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 3:2
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 1:3
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 2:3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3:1
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 2:3
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:1
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 3:2
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 0:3
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3:1
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3:2
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 1:3
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 1:3
5.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
5.11 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
7.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 0:3
7.11 czwartek 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3:1
II liga gr. A
5.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
6.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
7.11 czwartek 18:00 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - GAF Gliwice 3:2
II liga gr. B
4.11 poniedziałek 19:30 Beer Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
5.11 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Pizzeria Papryczka 1:3
8.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:0
8.11 piątek 19:40 Edytor Suszec - Silesia Lubomia 1:3
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Zmieniam typ:
Artus - Katowice 3:1
Artus - Katowice 3:1
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Wyniki 7 kolejki i klasyfikacja generalna
7 kolejka:
1. amator85 20(6)
2. Gasior23 18(5)
Kamiljan 18(5)
4. dancio 17(5)
5. PiotrekJ 16(4)
6. kevin 15(4)
rkmarcin 15(4)
8. Gunther 15(3)
damian albion 15(3)
10. wiesx 14(3)
Swierq 14(3)
12. BosSs 13(3)
CaMeLoTh 13(3)
szrama 13(3)
PeeM 13(3)
coolfon 13(3)
Zorro 13(3)
18. fubus007 12(3)
19. maly olo 11(2)
20. Lukasz_Catering 11(1)
21. wrona 10(2)
22. novotny 9(2)
23. DADA1979 5(1)
Klasyfikacja generalna
1. rkmarcin 110(31)
2. PiotrekJ 107(27)
3. coolfon 103(25)
4. damian albion 102(25)
5. Kamiljan 101(24)
6. Lukasz_Catering 99(23)
7. kevin 96(23)
8. amator85 94(24)
9. wiesx 93(23)
10. Gasior23 93(22)
dancio 93(22)
CaMeLoTh 93(22)
13. Zorro 90(22)
14. fubus007 87(21)
15. novotny 87(20)
16. maly olo 84(20)
17. szrama 84(18)
18. wrona 83(19)
19. BosSs 82(19)
20. Swierq 81(18)
21. PeeM 80(19)
22. DADA1979 71(18)
23. Gunther 69(15)
24. jedynkowicz 58(13) 1 nb
25. Pique3 56(11) 2 nb
26. EMCIO 52(13) 1 nb
27. przewoz 44(12) 2 nb
Udział w zabawie po 3 nieobecnościach z rzędu kończy BoRysEdytor
7 kolejka:
1. amator85 20(6)
2. Gasior23 18(5)
Kamiljan 18(5)
4. dancio 17(5)
5. PiotrekJ 16(4)
6. kevin 15(4)
rkmarcin 15(4)
8. Gunther 15(3)
damian albion 15(3)
10. wiesx 14(3)
Swierq 14(3)
12. BosSs 13(3)
CaMeLoTh 13(3)
szrama 13(3)
PeeM 13(3)
coolfon 13(3)
Zorro 13(3)
18. fubus007 12(3)
19. maly olo 11(2)
20. Lukasz_Catering 11(1)
21. wrona 10(2)
22. novotny 9(2)
23. DADA1979 5(1)
Klasyfikacja generalna
1. rkmarcin 110(31)
2. PiotrekJ 107(27)
3. coolfon 103(25)
4. damian albion 102(25)
5. Kamiljan 101(24)
6. Lukasz_Catering 99(23)
7. kevin 96(23)
8. amator85 94(24)
9. wiesx 93(23)
10. Gasior23 93(22)
dancio 93(22)
CaMeLoTh 93(22)
13. Zorro 90(22)
14. fubus007 87(21)
15. novotny 87(20)
16. maly olo 84(20)
17. szrama 84(18)
18. wrona 83(19)
19. BosSs 82(19)
20. Swierq 81(18)
21. PeeM 80(19)
22. DADA1979 71(18)
23. Gunther 69(15)
24. jedynkowicz 58(13) 1 nb
25. Pique3 56(11) 2 nb
26. EMCIO 52(13) 1 nb
27. przewoz 44(12) 2 nb
Udział w zabawie po 3 nieobecnościach z rzędu kończy BoRysEdytor
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Rozkład jazdy 8 kolejki
II liga gr. A
12.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Tpo Ten ZST Rybnik
13.11 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy
14.11 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Strzelec Gorzyczki
15.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
15.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice
II liga gr. B
12.11 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska
II liga gr. A
12.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Tpo Ten ZST Rybnik
13.11 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy
14.11 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Strzelec Gorzyczki
15.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
15.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice
II liga gr. B
12.11 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
II liga gr. A
12.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Tpo Ten ZST Rybnik 0:3
13.11 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3:1
14.11 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Strzelec Gorzyczki 0:3
15.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3
15.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3:1
II liga gr. B
12.11 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
12.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Tpo Ten ZST Rybnik 0:3
13.11 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3:1
14.11 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Strzelec Gorzyczki 0:3
15.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3
15.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3:1
II liga gr. B
12.11 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
II liga gr. A
12.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Tpo Ten ZST Rybnik 0:3
13.11 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3:0
14.11 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Strzelec Gorzyczki 0:3
15.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
15.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 2:3
II liga gr. B
12.11 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
12.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Tpo Ten ZST Rybnik 0:3
13.11 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3:0
14.11 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Strzelec Gorzyczki 0:3
15.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
15.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 2:3
II liga gr. B
12.11 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
II liga gr. A
12.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Tpo Ten ZST Rybnik 0:3
13.11 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3:0
14.11 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Strzelec Gorzyczki 1:3
15.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
15.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 2:3
II liga gr. B
12.11 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
12.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Tpo Ten ZST Rybnik 0:3
13.11 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3:0
14.11 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Strzelec Gorzyczki 1:3
15.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
15.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 2:3
II liga gr. B
12.11 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
II liga gr. A
12.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Tpo Ten ZST Rybnik 0:3
13.11 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 1:3
14.11 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Strzelec Gorzyczki 0:3
15.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
15.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 2:3
II liga gr. B
12.11 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
12.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Tpo Ten ZST Rybnik 0:3
13.11 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 1:3
14.11 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Strzelec Gorzyczki 0:3
15.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
15.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 2:3
II liga gr. B
12.11 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
12.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Tpo Ten ZST Rybnik 0-3
13.11 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3-0
14.11 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Strzelec Gorzyczki 0-3
15.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
15.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 1-3
12.11 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
13.11 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3-0
14.11 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Strzelec Gorzyczki 0-3
15.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
15.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 1-3
12.11 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
Ostatnio zmieniony 10 lis 2013, o 17:50 przez Gasior23, łącznie zmieniany 1 raz.
MARAT Rybnik
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
II liga gr. A
12.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Tpo Ten ZST Rybnik 0:3
13.11 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3:2
14.11 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Strzelec Gorzyczki 1:3
15.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
15.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 2:3
II liga gr. B
12.11 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
12.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Tpo Ten ZST Rybnik 0:3
13.11 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3:2
14.11 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Strzelec Gorzyczki 1:3
15.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
15.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 2:3
II liga gr. B
12.11 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
II liga gr. A
12.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Tpo Ten ZST Rybnik 0-3
13.11 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3-1
14.11 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Strzelec Gorzyczki 0-3
15.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
15.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 1-3
II liga gr. B
12.11 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3-0
12.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Tpo Ten ZST Rybnik 0-3
13.11 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3-1
14.11 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Strzelec Gorzyczki 0-3
15.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
15.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 1-3
II liga gr. B
12.11 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3-0
Albion Team
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
II liga gr. A
12.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Tpo Ten ZST Rybnik 0-3
13.11 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3-1
14.11 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Strzelec Gorzyczki 3:2
15.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
15.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3:2
II liga gr. B
12.11 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3-0
12.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Tpo Ten ZST Rybnik 0-3
13.11 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 3-1
14.11 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Strzelec Gorzyczki 3:2
15.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
15.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3:2
II liga gr. B
12.11 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3-0
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
II liga gr. A
12.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Tpo Ten ZST Rybnik 0-3
13.11 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 2-3
14.11 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Strzelec Gorzyczki 1:3
15.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
15.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3:1
II liga gr. B
12.11 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3-0
Pozdrawiam
Gun
12.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Tpo Ten ZST Rybnik 0-3
13.11 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 2-3
14.11 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Strzelec Gorzyczki 1:3
15.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
15.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3:1
II liga gr. B
12.11 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3-0
Pozdrawiam
Gun
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Rozkład jazdy 8 kolejki
II liga gr. A
12.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Tpo Ten ZST Rybnik 0:3
13.11 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 2:3
14.11 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Strzelec Gorzyczki 1:3
15.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
15.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3:1
II liga gr. B
12.11 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
II liga gr. A
12.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Tpo Ten ZST Rybnik 0:3
13.11 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 2:3
14.11 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Strzelec Gorzyczki 1:3
15.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
15.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3:1
II liga gr. B
12.11 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Kuźnia Raciborska 3:0
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały