TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
9.04 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - AZS Morgan Rybnik 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:2
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 2:3
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3:2
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 1:3
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:2
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 2:3
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3:2
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 1:3
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3:0
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
9.04 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - AZS Morgan Rybnik 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3:0
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3:1
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:1
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3:0
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3:1
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:1
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3:0
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
9.04 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - AZS Morgan Rybnik 3-0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3-0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3-1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3-0
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3-0
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3-0
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 1-3
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3-1
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3-0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3-1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3-0
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3-0
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3-0
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 1-3
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3-1
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
9.04 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - AZS Morgan Rybnik 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3:1
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3:1
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:1
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3:1
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3:1
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:1
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3:1
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
9.04 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - AZS Morgan Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3:2
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3:0
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:2
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3:2
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3:0
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:2
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3:0
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
9.04 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - AZS Morgan Rybnik 3 : 0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3 : 0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 1 : 3
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3 : 0
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3 : 1
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3 : 0
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3 : 1
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3 : 1
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3 : 0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 1 : 3
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3 : 0
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3 : 1
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3 : 0
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3 : 1
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3 : 1
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
9.04 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - AZS Morgan Rybnik 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3:1
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3:0
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:2
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3:1
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3:0
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:2
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3:0
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
9.04 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - AZS Morgan Rybnik 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:2
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 2:3
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3:1
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:1
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:2
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 2:3
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3:1
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:1
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3:1
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Ponawiam typy na piątek
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 2:3
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3:0
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:2
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 2:3
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3:0
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:2
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3:0
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Wyniki 24 kolejki i klasyfikacja generalna
24 kolejka:
1. Zorro 11 (3)
2. BosSs 8 (2)
Lukasz_Catering 8 (2)
Jajens 8 (2)
5. anilia 6 (1)
amator85 6 (1)
7. Swierq 4 (0)
8. wrona 3 (0)
damian albion 3 (0)
Klasyfikacja generalna:
1. Jajens 549 (141)
2. Lukasz_Catering 526 (137)
3. wrona 506 (125)
4. BosSs 502 (126)
5. amator85 496 (126)
6. damian albion 494 (125)
7. Swierq 472 (117)
8. wiesx 471 (118) 1 nb
9. dancio 465 (117) 1 nb
10. Zorro 463 (115)
11. anilia 457 (111)
24 kolejka:
1. Zorro 11 (3)
2. BosSs 8 (2)
Lukasz_Catering 8 (2)
Jajens 8 (2)
5. anilia 6 (1)
amator85 6 (1)
7. Swierq 4 (0)
8. wrona 3 (0)
damian albion 3 (0)
Klasyfikacja generalna:
1. Jajens 549 (141)
2. Lukasz_Catering 526 (137)
3. wrona 506 (125)
4. BosSs 502 (126)
5. amator85 496 (126)
6. damian albion 494 (125)
7. Swierq 472 (117)
8. wiesx 471 (118) 1 nb
9. dancio 465 (117) 1 nb
10. Zorro 463 (115)
11. anilia 457 (111)
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Rozkład jazdy 25 kolejki
13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory
13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:2
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 0-3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0-3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3:2
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 2:3
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 0-3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0-3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3:2
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 2:3
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:2
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 0-3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0-3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 1:3
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 0-3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0-3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 1:3
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:2
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 0-3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0-3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 1:3
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 0-3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0-3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 1:3
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 2:3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 1-3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1-3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3:1
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 1:3
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 1-3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1-3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3:1
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 1:3
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Rozkład jazdy 25 kolejki
13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 1 : 3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 0 : 3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 3 : 1
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0 : 3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 1
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3 : 2
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 3 : 0
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3 : 1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0 : 3
13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 1 : 3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 0 : 3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 3 : 1
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0 : 3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 1
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3 : 2
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 3 : 0
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3 : 1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0 : 3
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 1:3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 1-3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0-3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3:1
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 1:3
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 1-3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0-3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3:1
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 1:3
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Rozkład jazdy 25 kolejki
13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 2-3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 3-2
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 2-3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 1-3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1-3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 2-3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3-1
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 3-0
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3-1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3 chyba ,że walkower
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 1-3
13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 2-3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 3-2
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 2-3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 1-3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1-3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 2-3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3-1
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 3-0
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3-1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3 chyba ,że walkower
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 1-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Rozkład jazdy 25 kolejki
13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 2 : 3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1 : 3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 0 : 3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1 : 3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1 : 3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3 : 1
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 2
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 1 : 3
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3 : 1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 0
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 1 : 3
13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 2 : 3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1 : 3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 0 : 3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1 : 3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1 : 3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3 : 1
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 2
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 1 : 3
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3 : 1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 0
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 1 : 3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 2:3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 1:3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 3:1
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3:1
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 3:1
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 1:3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 3:1
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3:1
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 3:1
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 1:3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 1-3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0-3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3:1
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 1:3
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 1-3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0-3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3:1
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 1:3
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Wyniki 25 kolejki i klasyfikacja generalna
25 kolejka:
1. Zorro 24 (7)
2. anilia 21 (6)
amator85 21 (6)
Lukasz_Catering 21 (6)
Jajens 21 (6)
6. Swierq 20 (5)
7. BosSs 19 (5)
wiesx 19 (5)
9. damian albion 18 (5)
10. wrona 18 (4)
Klasyfikacja generalna :
1. Jajens 570 (147)
2. Lukasz_Catering 547 (143)
3. wrona 524 (129)
4. BosSs 521 (131)
5. amator85 517 (132)
6. damian albion 512 (130)
7. Swierq 492 (122)
8. wiesx 490 (123)
9. Zorro 487 (122)
10. anilia 478 (117)
11. dancio 465 (117) 2 nb
25 kolejka:
1. Zorro 24 (7)
2. anilia 21 (6)
amator85 21 (6)
Lukasz_Catering 21 (6)
Jajens 21 (6)
6. Swierq 20 (5)
7. BosSs 19 (5)
wiesx 19 (5)
9. damian albion 18 (5)
10. wrona 18 (4)
Klasyfikacja generalna :
1. Jajens 570 (147)
2. Lukasz_Catering 547 (143)
3. wrona 524 (129)
4. BosSs 521 (131)
5. amator85 517 (132)
6. damian albion 512 (130)
7. Swierq 492 (122)
8. wiesx 490 (123)
9. Zorro 487 (122)
10. anilia 478 (117)
11. dancio 465 (117) 2 nb
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Rozkład jazdy 26 kolejki
21.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski
Możliwe, że dojdą jeszcze 2 mecze w tym tygodniu, wiec bądźcie czujni! ☺
21.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski
Możliwe, że dojdą jeszcze 2 mecze w tym tygodniu, wiec bądźcie czujni! ☺
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
21.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:1
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 2:3
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 2:3
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
21.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:1
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0:3
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 3:1
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:0
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0:3
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 3:1
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:0
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
21.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:1
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0:3
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 3:2
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 2:3
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0:3
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 3:2
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 2:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
21.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:1
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1:3
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 2:3
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1:3
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 2:3
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
21.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:1
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0:3
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 1:3
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0:3
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 1:3
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Rozkład jazdy 26 kolejki
21.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3-0
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1-3
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 1-3
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0-3 mecz grają na Artusach
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-0
21.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3-0
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1-3
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 1-3
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0-3 mecz grają na Artusach
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
21.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:1
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1:3
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 3:2
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1:3
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 3:2
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1