Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
18.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
18.01 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
19.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
20.01 środa 20.00 KS Volley Katowice : MARAT Rybnik 3:0
22.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:1
22.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 2:3
II liga
19.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
19.01 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3:0
20.01 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
21.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : TKKF Szczygłowice 3:1
22.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
22.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
awansem z 19 rundy
18.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległy
20.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
18.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
18.01 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
19.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
20.01 środa 20.00 KS Volley Katowice : MARAT Rybnik 3:0
22.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:1
22.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 2:3
II liga
19.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
19.01 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3:0
20.01 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
21.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : TKKF Szczygłowice 3:1
22.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
22.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
awansem z 19 rundy
18.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległy
20.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
18.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
18.01 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
19.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.01 środa 20.00 KS Volley Katowice : MARAT Rybnik 3:0
22.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:1
22.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
II liga
19.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
19.01 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3:2
20.01 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
21.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : TKKF Szczygłowice 3:0
22.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
22.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
awansem z 19 rundy
18.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Albion Team – gramy dla Kuby 2:3
zaległy
20.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
18.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
18.01 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
19.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.01 środa 20.00 KS Volley Katowice : MARAT Rybnik 3:0
22.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:1
22.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
II liga
19.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
19.01 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3:2
20.01 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
21.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : TKKF Szczygłowice 3:0
22.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
22.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
awansem z 19 rundy
18.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Albion Team – gramy dla Kuby 2:3
zaległy
20.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
18.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
18.01 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
19.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
20.01 środa 20.00 KS Volley Katowice : MARAT Rybnik 3-0
22.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3-1
22.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 2-3
II liga
19.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
19.01 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3-1
20.01 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0-3
21.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : TKKF Szczygłowice 3-1
22.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3-0
22.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
awansem z 19 rundy
18.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3-0
zaległy
20.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0-3
18.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
18.01 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
19.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
20.01 środa 20.00 KS Volley Katowice : MARAT Rybnik 3-0
22.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3-1
22.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 2-3
II liga
19.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
19.01 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3-1
20.01 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0-3
21.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : TKKF Szczygłowice 3-1
22.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3-0
22.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
awansem z 19 rundy
18.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3-0
zaległy
20.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
18.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
18.01 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
19.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
20.01 środa 20.00 KS Volley Katowice : MARAT Rybnik 3:0
22.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:1
22.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II liga
19.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
19.01 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
20.01 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
21.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : TKKF Szczygłowice 3:2
22.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
22.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
awansem z 19 rundy
18.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
zaległy
20.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
18.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
18.01 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
19.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
20.01 środa 20.00 KS Volley Katowice : MARAT Rybnik 3:0
22.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:1
22.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II liga
19.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
19.01 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
20.01 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
21.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : TKKF Szczygłowice 3:2
22.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
22.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
awansem z 19 rundy
18.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
zaległy
20.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
liga
18.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
18.01 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
19.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
20.01 środa 20.00 KS Volley Katowice : MARAT Rybnik 3:0
22.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:1
22.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II liga
19.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1
0:3
19.01 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
20.01 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
21.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : TKKF Szczygłowice 3:2
22.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
22.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
awansem z 19 rundy
18.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległy
20.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
18.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
18.01 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
19.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
20.01 środa 20.00 KS Volley Katowice : MARAT Rybnik 3:0
22.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:1
22.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II liga
19.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1
0:3
19.01 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
20.01 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
21.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : TKKF Szczygłowice 3:2
22.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
22.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
awansem z 19 rundy
18.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległy
20.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
18.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
18.01 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
19.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.01 środa 20.00 KS Volley Katowice : MARAT Rybnik 3:0
22.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:1
22.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
II liga
19.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
0:3
19.01 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
20.01 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
21.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : TKKF Szczygłowice 3:2
22.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
22.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
awansem z 19 rundy
18.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległy
20.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
18.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
18.01 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
19.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.01 środa 20.00 KS Volley Katowice : MARAT Rybnik 3:0
22.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:1
22.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
II liga
19.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
0:3
19.01 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
20.01 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
21.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : TKKF Szczygłowice 3:2
22.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
22.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
awansem z 19 rundy
18.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległy
20.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
1 liga
18.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
18.01 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
19.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
20.01 środa 20.00 KS Volley Katowice : MARAT Rybnik 3:0
22.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:1
22.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II liga
19.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
19.01 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
20.01 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
21.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : TKKF Szczygłowice 3:2
22.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
22.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
awansem z 19 rundy
18.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległy
20.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
18.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
18.01 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
19.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
20.01 środa 20.00 KS Volley Katowice : MARAT Rybnik 3:0
22.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:1
22.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II liga
19.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
19.01 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
20.01 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
21.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : TKKF Szczygłowice 3:2
22.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
22.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
awansem z 19 rundy
18.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległy
20.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Zestaw par na 17 kolejkę
I liga
18.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
18.01 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
19.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
20.01 środa 20.00 KS Volley Katowice : MARAT Rybnik 3 : 0
22.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3 : 1
22.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
II liga
19.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3
19.01 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
20.01 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0 : 3
21.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : TKKF Szczygłowice 3 : 1
22.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3 : 0
22.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3 : 0
awansem z 19 rundy
18.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
zaległy
20.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0 : 3
I liga
18.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
18.01 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
19.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
20.01 środa 20.00 KS Volley Katowice : MARAT Rybnik 3 : 0
22.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3 : 1
22.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
II liga
19.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3
19.01 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
20.01 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0 : 3
21.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : TKKF Szczygłowice 3 : 1
22.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3 : 0
22.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3 : 0
awansem z 19 rundy
18.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
zaległy
20.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
liga
18.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
18.01 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
19.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
20.01 środa 20.00 KS Volley Katowice : MARAT Rybnik 3:0
22.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:1
22.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II liga
19.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1
0:3
19.01 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
20.01 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : VRF Klimatyzacja Artus Żory 2:3
21.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : TKKF Szczygłowice 3:2
22.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
22.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:1
awansem z 19 rundy
18.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległy
20.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
18.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
18.01 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
19.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
20.01 środa 20.00 KS Volley Katowice : MARAT Rybnik 3:0
22.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:1
22.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II liga
19.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1
0:3
19.01 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
20.01 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : VRF Klimatyzacja Artus Żory 2:3
21.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : TKKF Szczygłowice 3:2
22.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
22.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:1
awansem z 19 rundy
18.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległy
20.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
18.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
18.01 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
19.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
20.01 środa 20.00 KS Volley Katowice : MARAT Rybnik 3:0
22.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:0
22.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
II liga
19.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
0:3
19.01 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
20.01 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
21.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : TKKF Szczygłowice 3:1
22.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:0
22.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
awansem z 19 rundy
18.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległy
20.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
18.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
18.01 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
19.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
20.01 środa 20.00 KS Volley Katowice : MARAT Rybnik 3:0
22.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:0
22.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
II liga
19.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
0:3
19.01 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
20.01 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
21.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : TKKF Szczygłowice 3:1
22.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:0
22.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
awansem z 19 rundy
18.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległy
20.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
18.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
18.01 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
19.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.01 środa 20.00 KS Volley Katowice : MARAT Rybnik 3:1
22.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:0
22.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
II liga
19.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
0:3
19.01 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 1:3
20.01 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
21.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : TKKF Szczygłowice 3:1
22.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:0
22.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
awansem z 19 rundy
18.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległy
20.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
Pozdro
Ursinio
Posty: 126
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 10:07
Płeć: M
18.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
18.01 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
19.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.01 środa 20.00 KS Volley Katowice : MARAT Rybnik 3:1
22.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:0
22.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
II liga
19.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
0:3
19.01 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 1:3
20.01 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
21.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : TKKF Szczygłowice 3:1
22.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:0
22.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
awansem z 19 rundy
18.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległy
20.01 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
Pozdro
Ursinio
Posty: 126
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 10:07
Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
sorki ,że dopiero teraz ,ale nie mogłem dodawać postów na stronie , jakiś błąd
I liga
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele
Awansem
Volley Katowice - Dwójka Świerklany
I liga
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele
Awansem
Volley Katowice - Dwójka Świerklany
Ostatnio zmieniony 25 sty 2016, o 16:59 przez Zorro, łącznie zmieniany 1 raz.
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice 0:3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 2:3
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice 1:3
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice 0:3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska 3:2
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:2
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice 0:3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 2:3
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice 1:3
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice 0:3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska 3:2
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:2
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice 0:3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 3:2
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice 1:3
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice 0:3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska 1:3
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice 0:3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 3:2
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice 1:3
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice 0:3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska 1:3
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 0;3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3;1
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice 0;3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 0;3
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0;3
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1;3
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0;3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1;3
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 1;3
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice 0;3
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice 1;3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3;1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska 1;3
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3;1
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 0;3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3;1
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice 0;3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 0;3
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0;3
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1;3
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0;3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1;3
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 1;3
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice 0;3
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice 1;3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3;1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska 1;3
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3;1
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
25.01 poniedziałek 20:00 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice 0:3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 3:2
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice 1:3
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice 0:3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska 1:3
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:2
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
25.01 poniedziałek 20:00 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice 0:3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 3:2
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice 1:3
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice 0:3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska 1:3
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:2
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
25.01 poniedziałek 20:00 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice 0:3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 1:3
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice 1:3
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice 0:3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska 3:1
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
25.01 poniedziałek 20:00 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice 0:3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 1:3
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice 1:3
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice 0:3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska 3:1
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
25.01 poniedziałek 20:00 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice 0:3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 3:2
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice 1:3
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice 0:3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska 1:3
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
25.01 poniedziałek 20:00 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice 0:3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 3:2
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice 1:3
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice 0:3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska 1:3
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Dodajcie typ Volley Katowice - Dwójka Świerklany
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Ave!
I liga
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 0 : 3
25.01 poniedziałek 20.00 KS Volley Katowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice 0 : 3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0 : 3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3 : 1
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 1 : 3
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice 1 : 3
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice 0 : 3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska 3 : 1
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3 : 1
I liga
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 0 : 3
25.01 poniedziałek 20.00 KS Volley Katowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice 0 : 3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0 : 3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3 : 1
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 1 : 3
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice 1 : 3
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice 0 : 3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska 3 : 1
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3 : 1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
25.01 poniedziałek 20:00 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice 0:3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 3:2
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice 0:3
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice 0:3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska 3:1
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:2
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
25.01 poniedziałek 20:00 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice 0:3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 3:2
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice 0:3
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice 0:3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska 3:1
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:2
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
liga
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 0 : 3
25.01 poniedziałek 20.00 KS Volley Katowice : Dwójka Świerklany Projtrans 2 : 3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice 0 : 3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0 : 3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3 : 1
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 3 : 1
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice 1 : 3
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice 0 : 3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska 3 : 1
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3 : 1
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 0 : 3
25.01 poniedziałek 20.00 KS Volley Katowice : Dwójka Świerklany Projtrans 2 : 3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice 0 : 3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0 : 3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3 : 1
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 3 : 1
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice 1 : 3
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice 0 : 3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska 3 : 1
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3 : 1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
25.01 poniedziałek 20:00 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice 0:3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 2:3
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 3:2
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice 1:3
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice 0:3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska 1:3
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:2
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
25.01 poniedziałek 20:00 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice 0:3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 2:3
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 3:2
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice 1:3
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice 0:3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska 1:3
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:2
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 0-3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany 3-1 Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice 0-3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-0
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1-3
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0-3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0-3
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 2-3
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice 3-1
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice 0-3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3-1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska1-3
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3-1
Awansem
Volley Katowice - Dwójka Świerklany 1-3
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 0-3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany 3-1 Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : KS Volley Katowice 0-3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-0
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1-3
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0-3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0-3
26.01 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 2-3
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : TKKF Szczygłowice 3-1
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Victoria Pilchowice 0-3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3-1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Fundacja EDF Polska1-3
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3-1
Awansem
Volley Katowice - Dwójka Świerklany 1-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Silesia Lubomia 0:3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany - Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów - KS Volley Katowice 0:3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik - Prestige Jaruga Rybnik Piaski 3:2
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk - R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team - VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
26.01 wtorek 19.15 Beer Team - Jedynka Jankowice 1:3
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki - TKKF Szczygłowice 3:1
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska - Victoria Pilchowice 0:3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team - Impacto LKS Chałupki 3:1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec - Fundacja EDF Polska1:3
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki - R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:2
Awansem
Volley Katowice - Dwójka Świerklany 1:3
Ursinio
25.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Silesia Lubomia 0:3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany - Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów - KS Volley Katowice 0:3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik - Prestige Jaruga Rybnik Piaski 3:2
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk - R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team - VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
26.01 wtorek 19.15 Beer Team - Jedynka Jankowice 1:3
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki - TKKF Szczygłowice 3:1
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska - Victoria Pilchowice 0:3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team - Impacto LKS Chałupki 3:1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec - Fundacja EDF Polska1:3
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki - R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:2
Awansem
Volley Katowice - Dwójka Świerklany 1:3
Ursinio
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Silesia Lubomia 0
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany - Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów - KS Volley Katowice 0:3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:0
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik - Prestige Jaruga Rybnik Piaski 3:2
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk - R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team - VRF Klimatyzacja Artus Żory
26.01 wtorek 19.15 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:1
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki - TKKF Szczygłowice 1:3
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska - Victoria Pilchowice 0:3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team - Impacto LKS Chałupki 3:1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec - Fundacja EDF Polska1:3
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki - R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:2
Awansem
Volley Katowice - Dwójka Świerklany 2:3
26.01 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany - Projtrans : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
27.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów - KS Volley Katowice 0:3
27.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:0
28.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik - Prestige Jaruga Rybnik Piaski 3:2
29.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
II liga
25.01 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk - R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele
25.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team - VRF Klimatyzacja Artus Żory
26.01 wtorek 19.15 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:1
27.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki - TKKF Szczygłowice 1:3
28.01 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska - Victoria Pilchowice 0:3
29.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team - Impacto LKS Chałupki 3:1
29.01 piątek 19.35 Edytor Suszec - Fundacja EDF Polska1:3
zaległe
27.01 środa 18.30 Impacto LKS Chałupki - R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:2
Awansem
Volley Katowice - Dwójka Świerklany 2:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
1.02 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
2.02 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice III : MARAT Rybnik
2.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II
3.02 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
5.02 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów
II liga
2.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki
3.02 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : MUKS Wilhelm Szewczyk
3.02 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Edytor Suszec
4.02 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Jedynka Jankowice
5.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Beer Team
5.02 piątek 18.00 Fundacja EDF Polska : NORD Świerklany RO-JO Team (sala NORDu)
zaległe
3.02 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II
4.02 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk
4.02 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice
1.02 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
2.02 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice III : MARAT Rybnik
2.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II
3.02 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
5.02 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów
II liga
2.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki
3.02 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : MUKS Wilhelm Szewczyk
3.02 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Edytor Suszec
4.02 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Jedynka Jankowice
5.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Beer Team
5.02 piątek 18.00 Fundacja EDF Polska : NORD Świerklany RO-JO Team (sala NORDu)
zaległe
3.02 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II
4.02 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk
4.02 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
1.02 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
2.02 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice III : MARAT Rybnik 3:2
2.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 3:1
3.02 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
5.02 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga:
2.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:0
3.02 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
3.02 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Edytor Suszec 3:0
4.02 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Jedynka Jankowice 3:1
5.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Beer Team 3:0
5.02 piątek 18.00 Fundacja EDF Polska : NORD Świerklany RO-JO Team (sala NORDu) 0:3
zaległe
3.02 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
4.02 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
4.02 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 1:3
1.02 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
2.02 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice III : MARAT Rybnik 3:2
2.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 3:1
3.02 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
5.02 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga:
2.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:0
3.02 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
3.02 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Edytor Suszec 3:0
4.02 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Jedynka Jankowice 3:1
5.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Beer Team 3:0
5.02 piątek 18.00 Fundacja EDF Polska : NORD Świerklany RO-JO Team (sala NORDu) 0:3
zaległe
3.02 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
4.02 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
4.02 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
1.02 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
2.02 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice III : MARAT Rybnik 3:1
2.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 3:2
3.02 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
5.02 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
2.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:0
3.02 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
3.02 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Edytor Suszec 3:0
4.02 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Jedynka Jankowice 3:1
5.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Beer Team 3:1
5.02 piątek 18.00 Fundacja EDF Polska : NORD Świerklany RO-JO Team (sala NORDu) 3:1
zaległe
3.02 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
4.02 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
4.02 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 1:3
1.02 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
2.02 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice III : MARAT Rybnik 3:1
2.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 3:2
3.02 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
5.02 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
2.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:0
3.02 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
3.02 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Edytor Suszec 3:0
4.02 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Jedynka Jankowice 3:1
5.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Beer Team 3:1
5.02 piątek 18.00 Fundacja EDF Polska : NORD Świerklany RO-JO Team (sala NORDu) 3:1
zaległe
3.02 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
4.02 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
4.02 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 1:3
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
1.02 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
2.02 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice III : MARAT Rybnik 3:1
2.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 1:3
3.02 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
5.02 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
2.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:0
3.02 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
3.02 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Edytor Suszec 3:0
4.02 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Jedynka Jankowice 3:2
5.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Beer Team 3:0
5.02 piątek 18.00 Fundacja EDF Polska : NORD Świerklany RO-JO Team (sala NORDu) 3:0
zaległe
3.02 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
4.02 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
4.02 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 3:1
1.02 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
2.02 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice III : MARAT Rybnik 3:1
2.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 1:3
3.02 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
5.02 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
2.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:0
3.02 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
3.02 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Edytor Suszec 3:0
4.02 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Jedynka Jankowice 3:2
5.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Beer Team 3:0
5.02 piątek 18.00 Fundacja EDF Polska : NORD Świerklany RO-JO Team (sala NORDu) 3:0
zaległe
3.02 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
4.02 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
4.02 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 3:1