Typer 2021/2022 kolejka 3
Typer 2021/2022 kolejka 3
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn
Pytanie do graczy. Dokładamy superpuchar do następnej kolejki czy nie ?
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn
Pytanie do graczy. Dokładamy superpuchar do następnej kolejki czy nie ?
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
Ja bym nie dokładał.MoWo pisze: ↑10 paź 2021, o 19:15 1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn
Pytanie do graczy. Dokładamy superpuchar do następnej kolejki czy nie ?
- nikt wazny
- Moderator
- Posty: 1530
- Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
- Płeć: M
- Lokalizacja: Opole
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 1-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 PEWNIAK
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-2
MVP - Janusz
Najwiecej punktów - Bołądź
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 PEWNIAK
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-2
MVP - Janusz
Najwiecej punktów - Bołądź
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 3-2
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0 PEWNIAK
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-2
MVP - Śliwka
Najwiecej punktów - Kovacevic
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0 PEWNIAK
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-2
MVP - Śliwka
Najwiecej punktów - Kovacevic
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 2-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-0
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0 PEWNIAK
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-1
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-0
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 1-3
MVP - Janusz
Najwiecej punktów - Sam Deroo
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-0
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0 PEWNIAK
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-1
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-0
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 1-3
MVP - Janusz
Najwiecej punktów - Sam Deroo
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 1-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-2
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-1
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0 pewniak
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-2
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 2-3
MVP: Semeniuk
Punkty: Bołądź
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-2
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-1
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0 pewniak
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-2
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 2-3
MVP: Semeniuk
Punkty: Bołądź
- niepoinformowany
- Posty: 4622
- Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel 1-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3-0
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3-0 pewniak
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
MVP Kovacević
punkty Bołądź
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3-0
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3-0 pewniak
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
MVP Kovacević
punkty Bołądź
Resovia Rzeszów & FC Barcelona
Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel 1-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3-0 pewniak
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3-1
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3-1
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
MVP Kovacević
punkty Bołądź
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3-0 pewniak
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3-1
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3-1
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
MVP Kovacević
punkty Bołądź
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 1-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 pewniak
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-1
Mvp Kovacevic
Punkty Bołądź
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 pewniak
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-1
Mvp Kovacevic
Punkty Bołądź
- AZS OLSZTYN 1978
- Posty: 527
- Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel 0-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3-0
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3-0 pewniak
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 1-3
MVP Kovacević
punkty Butryn
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3-0
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3-0 pewniak
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 1-3
MVP Kovacević
punkty Butryn
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1. 3:2
2. 3:0
3. 3:0 - Pewniak
4. 3:0
5. 3:0
6. 3:1
7. 3:2
MVP: Mateusz Mika
Punkty: Bartosz Kwolek
2. 3:0
3. 3:0 - Pewniak
4. 3:0
5. 3:0
6. 3:1
7. 3:2
MVP: Mateusz Mika
Punkty: Bartosz Kwolek
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 1-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 2-3
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 PEWNIAK
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 2-3
MVP - Kaczmarek
Najwięcej punktów - Jarosz
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 2-3
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 PEWNIAK
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 2-3
MVP - Kaczmarek
Najwięcej punktów - Jarosz
-
- Posty: 1274
- Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
- Płeć: M
- Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 1-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 PEWNIAK
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-1
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-1
MVP - Bartłomiej Bołądź
Najwięcej punktów - Jakub Jarosz
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 PEWNIAK
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-1
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-1
MVP - Bartłomiej Bołądź
Najwięcej punktów - Jakub Jarosz
-
- Posty: 229
- Rejestracja: 28 cze 2012, o 13:55
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 1-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-0
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 PEWNIAK
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-2
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-2
MVP - Bartłomiej Bołądź
Najwięcej punktów - Bartłomiej Bołądź
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-0
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 PEWNIAK
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-2
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-2
MVP - Bartłomiej Bołądź
Najwięcej punktów - Bartłomiej Bołądź
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel 2-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3-0
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3-1
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
MVP: Kovacević
Punkty: Bołądź
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3-0
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3-1
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
MVP: Kovacević
Punkty: Bołądź
"Trzeba dobrze bronić, aby dobrze atakować"
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 2-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-2
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 PEWNIAK
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-2
MVP - Uros K.
Najwięcej punktów - Bartłomiej Bołądź
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-2
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 PEWNIAK
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-2
MVP - Uros K.
Najwięcej punktów - Bartłomiej Bołądź
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 3-1
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-1
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-1
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0 PEWNIAK
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 2-3
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-1
MVP - Cebulj
Najwiecej punktów - Atanasijević
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-1
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-1
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0 PEWNIAK
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 2-3
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-1
MVP - Cebulj
Najwiecej punktów - Atanasijević
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 2-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 PEWNIAK
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-1
MVP - Kovacević
Najwięcej punktów - Bołądź
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 PEWNIAK
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-1
MVP - Kovacević
Najwięcej punktów - Bołądź
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 2-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 - pewniak
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-1
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 2:3
MVP - Kovacevic
Punkty - Butryn
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 - pewniak
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-1
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 2:3
MVP - Kovacevic
Punkty - Butryn
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel 1:3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3:1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3:0
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3:1
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 pewniak
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 2:3
MVP: Deroo
Najwięcej punktów: Bołądź
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3:1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3:0
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3:1
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 pewniak
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3:1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 2:3
MVP: Deroo
Najwięcej punktów: Bołądź
- Petardinho
- Posty: 172
- Rejestracja: 28 paź 2009, o 08:16
- Płeć: M
- Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1. 2:3
2. 3:0
3. 3:0 Pewniak
4. 3:1
5. 3:0
6. 1:3
7. 3:1
MVP: Kooy
Punkty: Kwolek
2. 3:0
3. 3:0 Pewniak
4. 3:1
5. 3:0
6. 1:3
7. 3:1
MVP: Kooy
Punkty: Kwolek
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1 Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel 1-3
2 Warta Zawiercie - GKS Katowice 3-1
3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3-0 Pewniak
4 Skra Bełchatów - Stal Nysa 3-1
5 Resovia Rzeszów - Czarni Radom 3-0
6 Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
7 Ślepsk Suwałki - AZS Olsztyn 1-3
MVP:Kaczmarek
PKT:Butryn
2 Warta Zawiercie - GKS Katowice 3-1
3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3-0 Pewniak
4 Skra Bełchatów - Stal Nysa 3-1
5 Resovia Rzeszów - Czarni Radom 3-0
6 Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
7 Ślepsk Suwałki - AZS Olsztyn 1-3
MVP:Kaczmarek
PKT:Butryn
Gdybyś miał wątpliwości, śpieszę wyjaśnić, że "nieprzyjemny szczurek" to taki płaski, szybki serwis (asowy) opadający z nagła na końcową linię boiska. (zasłyszane w TV, def. I.Mazur)
-
- Posty: 192
- Rejestracja: 10 cze 2017, o 13:45
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1. Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 1-3
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 Pewniak
4. PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-1
5. Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-2
7. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-2
MVP: Semeniuk
Punkty: Bołądź
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 Pewniak
4. PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-1
5. Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-2
7. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-2
MVP: Semeniuk
Punkty: Bołądź
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel 2:3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3:1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3:0
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3:0 PEWNIAK
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3:2
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
MVP: Drzyzga
Najwięcej punktów: Bołądź
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3:1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3:0
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3:0 PEWNIAK
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3:2
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
MVP: Drzyzga
Najwięcej punktów: Bołądź
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1. Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel 0:3
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3:1
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3:0
4. PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3:0
5. Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
6. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3:1
7. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 2:3
MVP - Janusz
Najwiecej punktów - Bołądź
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3:1
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3:0
4. PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3:0
5. Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0
6. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3:1
7. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 2:3
MVP - Janusz
Najwiecej punktów - Bołądź
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
Typy Noworocznego:
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel 1-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3-0 pewniak
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 1-3
MVP: Bołądź
Punkty: Bołądź
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel 1-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3-1
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3-0 pewniak
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 1-3
MVP: Bołądź
Punkty: Bołądź
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1. Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 1-3
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 Pewniak
4. PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5. Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 2-3
MVP: Semeniuk
Punkty: Butryn
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-1
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 Pewniak
4. PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5. Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 2-3
MVP: Semeniuk
Punkty: Butryn
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1. Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel 2-3
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3-1
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3-0 Pewniak
4. PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3-1
5. Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
6. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
7. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
MVP: Semeniuk
Punkty: Bołądź
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3-1
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin 3-0 Pewniak
4. PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3-1
5. Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0
6. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-1
7. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
MVP: Semeniuk
Punkty: Bołądź
-
- Posty: 1005
- Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1. 0:3 Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel
2. 3:2 Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice
3. 3:0 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin PWN
4. 3:0 PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa
5. 3:1 Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom
6. 1-3 Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin
7. 2:3 Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn
MVP: Toniutti
PKT: Kovacevic
2. 3:2 Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice
3. 3:0 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin PWN
4. 3:0 PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa
5. 3:1 Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom
6. 1-3 Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin
7. 2:3 Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn
MVP: Toniutti
PKT: Kovacevic
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Re: Typer 2021/2022 kolejka 3
1.Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 2-3
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-2
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 PEWNIAK
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-1
MVP - B. Bołądź
Najwiecej punktów - B. Kwolek
2.Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3-2
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin - 3-0 PEWNIAK
4.PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa - 3-0
5.Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom - 3-0
6.Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3-1
7.Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3-1
MVP - B. Bołądź
Najwiecej punktów - B. Kwolek