Puchar Polski mężczyzn 2021/22

kuchcik77
Posty: 2342
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: kuchcik77 »

Będzie wolny weekend Zaksy odpoczną przed kolejnymi ligiwymi meczami o pierwszy plac swoją żelazną 7ka
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: BuenoSausage »

Znowu Komenda gra jakieś dziwadła na środek, zupełnie bez powodu. I tak się oddaje przewagę.
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: bono »

Mamy 2,5 seta a ZAKSA która ma najlepszą zagrywkę w lidze ma 0 asów, to o czym to świadczy?A wpadło im już z 5
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Streeter »

Jak ogólnie lubię oglądać grę Kaczmarka, to dzisiaj tak wieje chamem, że nie mogę. Może niech pójdzie do tej Rosji, jak tam przez siatkę gonga dostanie raz czy dwa, to się może nauczy zachowywać ;)

Streeter
Ostatnio zmieniony 23 lut 2022, o 22:15 przez Streeter, łącznie zmieniany 1 raz.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2753
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Simao »

Chwilami to jest trochę śmieszne, Nysa ma przewagę i nagle w banalny sposób, gdzie powinien być zdobyty punkt, tracą. Sprawiają wrażenie, jakby wręcz na siłę chcieli pomóc Kędzierzynianą zdobywać punkty. Koniec seta będzie podobny do tego drugiego.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1799
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: hardy »

Streeter pisze:Jak ogólnie lubię oglądać grę Kaczmarka, to dzisiaj tak wieje chamem, że nie mogę. Może niech pójdzie do tej Rosji, jak tam przez siatkę gonga dostanie raz czy dwa, to się może nauczy zachowywać ;)

Streeter
Akurat przed chwilą to Bućko do niego wyskoczył
Halabank
Posty: 68
Rejestracja: 13 kwie 2021, o 08:07

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Halabank »

Simao pisze: 23 lut 2022, o 22:14 Chwilami to jest trochę śmieszne, Nysa ma przewagę i nagle w banalny sposób, gdzie powinien być zdobyty punkt, tracą. Sprawiają wrażenie, jakby wręcz na siłę chcieli pomóc Kędzierzynianą zdobywać punkty. Koniec seta będzie podobny do tego drugiego.
Pan "siatkarz" Komenda robi robotę...
Arw165
Posty: 1414
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Arw165 »

hardy pisze: 23 lut 2022, o 22:16
Streeter pisze:Jak ogólnie lubię oglądać grę Kaczmarka, to dzisiaj tak wieje chamem, że nie mogę. Może niech pójdzie do tej Rosji, jak tam przez siatkę gonga dostanie raz czy dwa, to się może nauczy zachowywać ;)

Streeter
Akurat przed chwilą to Bućko do niego wyskoczył
Bo Kaczmarek się nie chciał odwrócić i łypał z profilu po udanej akcji. :]
astronauta
Posty: 2905
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: astronauta »

hardy pisze: 23 lut 2022, o 22:16
Streeter pisze:Jak ogólnie lubię oglądać grę Kaczmarka, to dzisiaj tak wieje chamem, że nie mogę. Może niech pójdzie do tej Rosji, jak tam przez siatkę gonga dostanie raz czy dwa, to się może nauczy zachowywać ;)

Streeter
Akurat przed chwilą to Bućko do niego wyskoczył
Ciekawe dlaczego.... Hmmmm....
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: BuenoSausage »

Ehh, czemu Zaksa nigdy nie może zagrać takiej padaki naprzeciwko jakiegoś poważnego przeciwnika, tylko zawsze na tle Nys czy Będzinów, które grają tak słabo, że nawet tego nie wykorzystują :x
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: bono »

Taki ich urok :]
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: MWi »

Mental Nysy to trochę żart niestety. Fatalnie Komenda, Ben Tara w siatke, Marokańczyk się potyka.

E tam Bućko wyskoczył, kazał się Kaczmarkowi odwrócić, a ten takich okazji do wyładowania złości nie przepuści...
Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Streeter »

niepoinformowany pisze: 23 lut 2022, o 21:58 Przyznam, że zawsze mnie ciekawią takie opinie. Czy są wśród was byli zawodowi siatkarze lub ludzie regularnie trenujący na siłowni?
Ja oczywiście żadnym ekspertem w tej dziedzinie nie jestem, ale generalnie tak to działa, że jednak dynamika jest inna jak się przyciśnie siłę. Myślę, że z tego powodu czasem po covidzie drużyny wyglądają dobrze, bo są na świeżości. Podobnie jak przed sezonem, po powrocie do klubów większość zawodników wygląda blado, bo mocno trenują. Aczkolwiek nie wiem na ile realne jest, że dzień czy dwa przed dzisiejszym meczem ktoś zarządził taką siłownię, ja jedynie postawiłem tezę, że jak z treningów wynika obecna fizyczność to jest to mniejszy problem, niż jeśli wynika z czegoś innego.

Edit: Coś nawet Wojciech teraz o siłowni Kędzierzyna wspomina, a on już chyba ma większą wiedzę niż ja. :)
hardy pisze: 23 lut 2022, o 22:16
Streeter pisze:Jak ogólnie lubię oglądać grę Kaczmarka, to dzisiaj tak wieje chamem, że nie mogę. Może niech pójdzie do tej Rosji, jak tam przez siatkę gonga dostanie raz czy dwa, to się może nauczy zachowywać ;)

Streeter
Akurat przed chwilą to Bućko do niego wyskoczył
No Bućko wyskoczył, bo Łukasz dostał ataku padaczki w stronę Nysy, czy tam się cieszył z postawionego bloku.

Streeter
Ostatnio zmieniony 23 lut 2022, o 22:31 przez Streeter, łącznie zmieniany 1 raz.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: bono »

Kaczmarek chciał trafić ławkę Nysy :]
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2753
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Simao »

Kaczmarek piękny atak pod koniec seta. Ogólnie świetną miał końcówkę seta :]
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: MWi »

Bardzo negatywny mecz. Szkoda.

Nysa też już na emocjach, Komenda wygląda jakby ktoś mu wiercił codziennie o 3 w nocy.

A Kaczmarka to warto by było chyba zmienić, dla dobra wszystkich, samego Kaczmarka również.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2753
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Simao »

Przyznam szczerze, że jeszcze jakieś trzy sezony temu widziałem w Komendzie gracza do kadry, nawet na pierwszego. Obecnie nawet nie wypada porównywać go do Janusza, bo to byłoby trochę niepoważne...
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: bono »

Cretu to tez po siłowni, ale mózgu :x - wpuść Staszewskiego za Śliwkę i Klutha za Kaczmarka.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: MWi »

Simao pisze: 23 lut 2022, o 22:33 Przyznam szczerze, że jeszcze jakieś trzy sezony temu widziałem w Komendzie gracza do kadry, nawet na pierwszego. Obecnie nawet nie wypada porównywać go do Janusza, bo to byłoby trochę niepoważne...
To prawda, Komenda irytuje zarówno prowadzeniem gry, jak i wyborami. Często Nysa gra lepiej ze Szczurkiem, a to ani nie wirtuoz, ani nie wielki technik.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4621
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: niepoinformowany »

Streeter pisze: 23 lut 2022, o 22:20
niepoinformowany pisze: 23 lut 2022, o 21:58 Przyznam, że zawsze mnie ciekawią takie opinie. Czy są wśród was byli zawodowi siatkarze lub ludzie regularnie trenujący na siłowni?
Ja oczywiście żadnym ekspertem w tej dziedzinie nie jestem, ale generalnie tak to działa, że jednak dynamika jest inna jak się przyciśnie siłę. Myślę, że z tego powodu czasem po covidzie drużyny wyglądają dobrze, bo są na świeżości. Podobnie jak przed sezonem, po powrocie do klubów większość zawodników wygląda blado, bo mocno trenują. Aczkolwiek nie wiem na ile realne jest, że dzień czy dwa przed dzisiejszym meczem ktoś zarządził taką siłownię, ja jedynie postawiłem tezę, że jak z treningów wynika obecna fizyczność to jest to mniejszy problem, niż jeśli wynika z czegoś innego.

Edit: Coś nawet Wojciech teraz o siłowni Kędzierzyna wspomina, a on już chyba ma większą wiedzę niż ja. :)
Nic ciekawego ani konkretnego nie padło. Bo to, że siłownia wzmacnia mięśnie i chroni od urazów to z całym szacunkiem abecadło dla laika. A od Fabiana to połowa albo i więcej coś tam trenujących (lub prędzej bawiących się) ludzi siłownią wygląda lepiej. A pytałem o to, jak jest możliwe w przypadku zawodowego sportowca wykonać taki trening, że jest on "półżywy". Chyba, że się trenuje 2 razy w miesiącu, to wtedy wiem, że jest to możliwe. Ale jak sportowcy trenują te powiedzmy 4-5 jednostek w tygodniu to nie wiem jak taki trening miałby wyglądać. Zresztą, ci fachowcy od przygotowania fizycznego chyba są właśnie od tego, żeby ten trening był dobrany w ten sposób, żeby człowieka "nosiło". Sam to po sobie widzę, że z każdym treningiem, rokiem na siłce, wykonanymi powtórzeniami mimo, że człowiek coraz starszy to nosi coraz mocniej.
Szary Wilk pisze: 23 lut 2022, o 22:41 Widziałem tylko filmik na facebooku. Generalnie Kaczmarek jest mega bucem i to wiadomo nie od dziś, ale to już przywykliśmy. Chyba bardziej żenujące jest jak głupkowato się śmieje podczas meczów Ligi Mistrzów np z Lube, jakby był alfą i omegą siatkówki
Może za dużo czasu spędził, i za mocno się polubili, z Kubiakiem?
Ostatnio zmieniony 23 lut 2022, o 22:43 przez niepoinformowany, łącznie zmieniany 2 razy.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Szary Wilk »

Widziałem tylko filmik na facebooku. Generalnie Kaczmarek jest mega bucem i to wiadomo nie od dziś, ale to już przywykliśmy. Chyba bardziej żenujące jest jak głupkowato się śmieje podczas meczów Ligi Mistrzów np z Lube, jakby był alfą i omegą siatkówki
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2753
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Simao »

Za chwilę zacznie się seria dziwnych akcji, wystaw i paraliż w ataku, skuteczności ze strony Nysy. Tak jakby chcieli mieć pewność, że ten mecz nie będzie czasem 5 setowy :]
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: MWi »

Już się zaczęła - na linii Komenda-Marokanczyk. Nysa już nie wierzy.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2753
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Simao »

Jednak zaskoczenie jest. Przed meczem myślałem, że będzie szybkie i łatwe 3:0...
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: BuenoSausage »

Tu już się nic nie wydarzy. Zobaczymy teraz czy dzisiejsza kiepska gra Zaksy to pojedynczy wypadek przy pracy czy może jakiś dołek formy. Tak czy inaczej wątpię, żeby nawet w tym drugim przypadku Trefl umiał to wykorzystać. Realna weryfikacja Zaksy dopiero w finale, obojętnie czy z Jastrzębiem czy Resovią.
Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Streeter »

niepoinformowany pisze: 23 lut 2022, o 22:38 A pytałem o to, jak jest możliwe w przypadku zawodowego sportowca wykonać taki trening, że jest on "półżywy".
O to musielibyśmy zapytać zawodowego sportowca, ja Ci na to nie powiem :) swoją drogą można kiedyś poprosić Siekiera, żeby zadał tego typu pytanie jakiemuś siatkarzowi, wtedy byśmy może dowiedzieli się jak to wygląda "od środka". Ja jedynie wiem po sobie, że widzę różnicę w "czuciu" jak chodzę na siłownię raz na tydzień, a jak chodzę trzy. Ale nie mam pojęcia jak to wygląda na profesjonalnym poziomie, bo na tym przy siatkówce to byłem jedynie w wersji dziennikarskiej ;)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2753
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Simao »

BuenoSausage pisze: 23 lut 2022, o 22:53 Tu już się nic nie wydarzy. Zobaczymy teraz czy dzisiejsza kiepska gra Zaksy to pojedynczy wypadek przy pracy czy może jakiś dołek formy. Tak czy inaczej wątpię, żeby nawet w tym drugim przypadku Trefl umiał to wykorzystać. Realna weryfikacja Zaksy dopiero w finale, obojętnie czy z Jastrzębiem czy Resovią.
Przy takiej grze ZAKSA może mieć problem, jeśli drużyna z Gdańska będzie dobrze dysponowana. Nawet Papa Drzyzga nie wierzy w swojego syna, tylko bez chwili zawachania mówi, że faworytem będzie JW :]
Streeter
Posty: 7282
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Streeter »

Czyli jednak finał Jastrzębie - Zaksa najprawdopodobniej. Ale sporo szczęścia miała Zaksa, bo z taką grą jak dzisiaj, to raczej drużyny od Katowic w górę by Kędzierzyn wywaliły z PP. Ale jak to mówią, nie sztuka wygrać jak idzie, tylko jak nie idzie i po tym się poznaje największych, więc pozostaje pogratulować, że mimo poziomu gry udało się względnie bezproblemowo wygrać.
Simao pisze: 23 lut 2022, o 22:58 Nawet Papa Drzyzga nie wierzy w swojego syna, tylko bez chwili zawachania mówi, że faworytem będzie JW :]
Nic dziwnego, Kędzierzyn i Jastrzębie są obecnie nieco przed resztą drużyn. Oczywiście niespodzianka może się zdarzyć, ale obydwa półfinały będą mieć faworyta i nie ma co zakłamywać rzeczywistości, że jest inaczej.

Streeter
Ostatnio zmieniony 23 lut 2022, o 23:02 przez Streeter, łącznie zmieniany 2 razy.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: dezerter »

Panie Daszkiewicz, weź już pan sobie tego Komendę do siebie. Ile on już dla Nysy setów przegrał, to już sam straciłem rachubę. :(
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: BuenoSausage »

A ja coś czuję, że Resovia sprawi nie lada niespodziankę. O pewnym awansie Jastrzębia można by mówić, jakby grali ze słabszą ekipą, która nie ma potencjału na ogrywanie takich rywali, ale nie gdy grają z ekipą z najdroższym składem w lidze, której zawodnicy muszą tylko należycie odpalić, a w pojedynczym meczu jest to jak najbardziej możliwe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”