Transfery i plotki na sezon 2022/23

barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: barti522 »

kamil1999 pisze: 9 cze 2022, o 12:05 Szalpuka chyba jednak nie będzie.
Artem pisał jakiś czas temu, że Szalpuk zagra w Warszawie. Mogą go po prostu ogłosić w innym komunikacie. W tym sezonie dołączył na sam koniec ligi, mogą więc chcieć zakomunikować, że tym razem będzie w drużynie od startu sezonu.

Jeśli nie będzie żadnych wykupów np. Webera do Modeny, to 14-tka Warszawy z różnych przecieków już się przewinęła.

Weber, Klapwijk, Firlej, M.Stępień, Szalpuk, Tillie, Grobelny, Janikowski, Nowakowski, Wrona, Semeniuk, Kowalczyk, Wojtaszek, Jaglarski.
Streeter
Posty: 7280
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Przecież linię przyjęcia Kooy Bednorz Piechocki to by Radzio Wnuk albo schyłkowy Czarnowski swoją zagrywką zabili :D Grzesiowi trzeba będzie segwaya kupić żeby za tymi piłkami nadążył.

Do głowy by mi nie przyszło, że jeśli Skra przekona Bednorza to zamiast pogonić Kooya przyjdzie im do łba pogonić Lanzę, ale jak widać ten klub zawsze potrafi zaskoczyć. Niby Bednorz poprawił przyjęcie w Rosji, ale chyba nie na tyle, by pokryć 8 metrów, bo pozostali dwaj goście wezmą po pół przy linii ;) a Lanza pomiędzy Bednorzem i Piechockim mógłby się udać. Ewentualnie jak są środki to zrobić trójkę Bednorz Lanza Kooy i kogoś z dwójki Vasina Rybicki wypożyczyć, ale podejrzewam że Kooy mimo wszystko za grosze nie gra, więc nie wiem czy byłby sens utrzymywać go w kwadracie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 229
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Mordimer Madderdin »

No ale gdyby był Bednorz, to nie będzie raczej do przyjęcia ustawianego Kacpra ;) On mógłby być specjalistą od obrony wówczas. :)
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
ciorny17
Posty: 8537
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: ciorny17 »

Ciągle nie wiem skąd przekonanie, że nawet przy pozostaniu Bednorza na cały sezon, jego partnerem w przyjęciu ma być w szóstce Kooy a nie Vasina. Lukas to zdecydowanie lepszy zawodnik w elementach defensywnych jak Dick. Poza tym, mając na środku Bieńka i Kłosa, aż się prosi o orkę w tym elemencie nie mniejszą jak w tym sezonie. Druga sprawa, to fakt, że przy linii Bednorz - Ebadipour - Piechocki Lisinac stał się wąskim topem środkowych na świecie ;)
Kłamca.
Streeter
Posty: 7280
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Mordimer Madderdin pisze: 9 cze 2022, o 21:11 No ale gdyby był Bednorz, to nie będzie raczej do przyjęcia ustawianego Kacpra ;) On mógłby być specjalistą od obrony wówczas. :)
Nie uwierzę w Kacpra poza szóstką, póki nie zobaczę :) człowiek małej wiary ze mnie w tym temacie.
ciorny17 pisze: 9 cze 2022, o 21:21 Ciągle nie wiem skąd przekonanie, że nawet przy pozostaniu Bednorza na cały sezon, jego partnerem w przyjęciu ma być w szóstce Kooy a nie Vasina. Lukas to zdecydowanie lepszy zawodnik w elementach defensywnych jak Dick.
Ja jestem trochę sceptycznie nastawiony do tej podjarki Vasiną. Ok, te Mistrzostwa zagrał bardzo fajnie, ale potem został w Czechach i gdyby utrzymał formę z ME to rozniósłby tą ligę w pył, a tak nie było. Po prostu obawiam się, czy te ME to nie był wypadek przy pracy. Skra już raz ściągnęła gracza, co ich pięknie tłukł, a jak przyszedł do klubu to trzeba było Wlazłego na przyjęcie przestawiać. Patrząc na dalsze kluby w karierze Cali można dojść do wniosku, że właśnie owe mecze w Tours przeciw Skrze były czymś przypadkowym, ale wystarczyły, by tam trafił. Czy podobnie jest z Vasiną zobaczymy po sezonie, oby nie, aczkolwiek z wyżej przedstawionych powodów póki co nie jestem jakoś mega optymistycznie nastawiony na ten ruch.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

ciorny17 pisze: 9 cze 2022, o 21:21 zawodnik w elementach defensywnych jak Dick. Poza tym, mając na środku Bieńka i Kłosa, aż się prosi o orkę w tym elemencie nie mniejszą jak w tym sezonie. Druga sprawa, to fakt, że przy linii Bednorz - Ebadipour - Piechocki Lisinac stał się wąskim topem środkowych na świecie ;)
No, ale co innego ta trójka przyjmujących a co innego gdy raczej defensywnego Ebadipura zamienimy na dziurę Kooya. Tak złego przyjęcia jak Koo-Piechocki-Bednorz to chyba jeszcze nie widziałem. Wtedy też był Penchev, który ich w PO uratował wchodząc za Bednorza. Teraz również ofensywny Vasina i uniwersalny Rybicki.
Podobnie jak streeter średnio wierzę w tego Kerminena. Pewnie to taki ruch na alibi, żeby nie było, że nie rozglądali się za innym libero a do jego zatrudnienia nie dojdzie. Albo Kacper "sportowo wygra rywalizację z topowym libero globu".
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Orzi »

Najlepszą informacją jednak jest to, że nie zabraknie miejsca dla Kerminnena
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: compact »

Orzi pisze: 10 cze 2022, o 06:44 Najlepszą informacją jednak jest to, że nie zabraknie miejsca dla Kerminnena
Z racji wolnego miejsca dla obcokrajowca postanowiono postawić na sprawdzoną parę Piechocki/Milczarek 8-). Źródło to samo, co w przypadku Bednorza, czyli Jakub Balcerzak na Twitterze.
ciorny17
Posty: 8537
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: ciorny17 »

Mi nie chodzi o hypowanie Vasiny w osób nie wiadomo jaki. Chce tylko zaznaczyć, że dużo lepiej pasuje do koncepcji z mega ofensywnym środkiem. Może nie jest tytanem przyjęcia, ale w bilansie błędów wydaje mi się, że w przypadku schyłkowego Kooya jest lepszy.

Oczywiście to przedsezonowe dywagacje bo nawet nie wiemy na ile to pewne, ani kto będzie trenerem. Kolejna sprawa jest taka, że coby nie patrzeć to jeśli BB nie jedzie do Chin to liga może nie ruszyć. Także będą kolejne nazwiska do wyciągnięcia.
Kłamca.
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

ciorny17 pisze: 10 cze 2022, o 08:20 Mi nie chodzi o hypowanie Vasiny w osób nie wiadomo jaki. Chce tylko zaznaczyć, że dużo lepiej pasuje do koncepcji z mega ofensywnym środkiem. Może nie jest tytanem przyjęcia, ale w bilansie błędów wydaje mi się, że w przypadku schyłkowego Kooya jest lepszy.

Oczywiście to przedsezonowe dywagacje bo nawet nie wiemy na ile to pewne, ani kto będzie trenerem. Kolejna sprawa jest taka, że coby nie patrzeć to jeśli BB nie jedzie do Chin to liga może nie ruszyć. Także będą kolejne nazwiska do wyciągnięcia.
Coś czołowe drużyny wstrzymują się z ogłaszaniem transferów, więc rzeczywiście może wszyscy czekają na info czy liga Chińska ruszy.

Od Kooya to Vasina na pewno też jest lepszy, ale przy Piechockim i tak będzie miał problem by z Bednorzem ogarnąć przyjęcie a Kerminena sądząc po Twitterze niestety dla ligi nie będzie. Współczuję kibicom Skry, którzy dali się nabrać i liczyli, że coś się zmieni w sprawie libero w ich klubie
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: SzymonBB »

Drugim nowym przyjmujacym BBTS został Jakub Urbanowicz, ostatnio zawodnik Avii Świdnik
BBTS Bielsko-Biała
Streeter
Posty: 7280
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

SzymonBB pisze: 10 cze 2022, o 09:39 Drugim nowym przyjmujacym BBTS został Jakub Urbanowicz, ostatnio zawodnik Avii Świdnik
Czyli Gergye, Kwasowski?, Bućko, Urbanowicz. Jeśli takie zestawienie no to szału nie ma.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 10 cze 2022, o 12:26
SzymonBB pisze: 10 cze 2022, o 09:39 Drugim nowym przyjmujacym BBTS został Jakub Urbanowicz, ostatnio zawodnik Avii Świdnik
Czyli Gergye, Kwasowski?, Bućko, Urbanowicz. Jeśli takie zestawienie no to szału nie ma.

Streeter
Nie no, jeśli takie to właśnie jak na Bielsko to zestawienie super. Dużo lepsze niż to np.Radomia
Fajny w ofensywie Gergye, który będzie prawdopodobnie takim liderem w ofensywie na trudnych piłkach, dobrze przyjmujący Kwasowski, który też w ofensywie potrafi liderować. Poprzedni sezon przeciętny, ale w trakcie się trochę otrząsnął, ale za to w Katowicach absolutny lider. Bućko to z kolei był najlepszy po Tahcie i Szymurze joker w lidze a Urbanowicz jest po dobrym sezonie w 1 lidze.
Środek wygląda przeciętnie, ale to przyjęcie to już nie są jakieś Stojkovicie ani Polacy z poziomem na 1 ligę.

Trochę nie jestem pewny Zimmermanna, choć i ten ma potencjał, ale skład bardzo solidny i wygląda na to, że nie tak trudno będzie isę utrzymać. Siła ognia większa niż ta Radomia. Przynajmniej na skrzydłach
Szczególnie mnie interesuje Węgier oraz Amerykanin. Jak wypadną na tle PlusLigi
Ostatnio zmieniony 10 cze 2022, o 12:38 przez kamil1999, łącznie zmieniany 3 razy.
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

do usunięcia, powielony komentarz
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Kiepski »

I tego wspomnianego tu na forum Brazylijczyka Torellego potwierdził LUK Lublin. Nie wiem jak oceniać ten ruch,nie widziałem nigdy gościa w akcji ani jego statystyk, przychodzi raczej na drugiego. Jak to mówią d... nie urywa ten transfer. Powiem szczerze, ze w tamtym roku byli beniaminkiem, ale w tym sezonie więcej jakościowych transferów oczekiwałem po Lublinie.
Paragon
Posty: 292
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Paragon »

kamil1999 pisze: 10 cze 2022, o 12:35
Streeter pisze: 10 cze 2022, o 12:26
SzymonBB pisze: 10 cze 2022, o 09:39 Drugim nowym przyjmujacym BBTS został Jakub Urbanowicz, ostatnio zawodnik Avii Świdnik
Czyli Gergye, Kwasowski?, Bućko, Urbanowicz. Jeśli takie zestawienie no to szału nie ma.

Streeter
Nie no, jeśli takie to właśnie jak na Bielsko to zestawienie super. Dużo lepsze niż to np.Radomia
Fajny w ofensywie Gergye, który będzie prawdopodobnie takim liderem w ofensywie na trudnych piłkach, dobrze przyjmujący Kwasowski, który też w ofensywie potrafi liderować. Poprzedni sezon przeciętny, ale w trakcie się trochę otrząsnął, ale za to w Katowicach absolutny lider. Bućko to z kolei był najlepszy po Tahcie i Szymurze joker w lidze a Urbanowicz jest po dobrym sezonie w 1 lidze.
Środek wygląda przeciętnie, ale to przyjęcie to już nie są jakieś Stojkovicie ani Polacy z poziomem na 1 ligę.

Trochę nie jestem pewny Zimmermanna, choć i ten ma potencjał, ale skład bardzo solidny i wygląda na to, że nie tak trudno będzie isę utrzymać. Siła ognia większa niż ta Radomia. Przynajmniej na skrzydłach
Szczególnie mnie interesuje Węgier oraz Amerykanin. Jak wypadną na tle PlusLigi
:D Gdzie ty tu widzisz lepsze zestawienie :D Bez jaj, Borges, Łukasik, Rusin, Firszt > Gergye, Kwasowski?, Bućko, Urbanowicz
Borges lepszy niż Gergye
Łukasik = Kwasowski bo obaj słaby sezon, ale Łukasik ma dużo większy potencjał
Rusin lepszy niż Bućko
Firszt lepszy niż Urbanowicz
kri$
Posty: 100
Rejestracja: 21 lip 2021, o 13:36
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kri$ »

Paragon pisze: 10 cze 2022, o 14:16 :D Gdzie ty tu widzisz lepsze zestawienie :D Bez jaj, Borges, Łukasik, Rusin, Firszt > Gergye, Kwasowski?, Bućko, Urbanowicz
Borges lepszy niż Gergye
Łukasik = Kwasowski bo obaj słaby sezon, ale Łukasik ma dużo większy potencjał
Rusin lepszy niż Bućko
Firszt lepszy niż Urbanowicz
Jeśli zakładamy, że w podstawie grać będą Borges z Łukasikiem i Gergye z Kwasowskim, to raczej powinniśmy porównać ze sobą tych, którzy będą mieć takie same role. Defensywni: Borges vs Kwasowski i ofensywni Łukasik vs Gergye.

Ja się nie podejmuję bo forma na przyszły sezon każdego z nich jest dla mnie aktualnie zagadką.
Paragon
Posty: 292
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Paragon »

kri$ pisze: 10 cze 2022, o 14:32
Paragon pisze: 10 cze 2022, o 14:16 :D Gdzie ty tu widzisz lepsze zestawienie :D Bez jaj, Borges, Łukasik, Rusin, Firszt > Gergye, Kwasowski?, Bućko, Urbanowicz
Borges lepszy niż Gergye
Łukasik = Kwasowski bo obaj słaby sezon, ale Łukasik ma dużo większy potencjał
Rusin lepszy niż Bućko
Firszt lepszy niż Urbanowicz
Jeśli zakładamy, że w podstawie grać będą Borges z Łukasikiem i Gergye z Kwasowskim, to raczej powinniśmy porównać ze sobą tych, którzy będą mieć takie same role. Defensywni: Borges vs Kwasowski i ofensywni Łukasik vs Gergye.

Ja się nie podejmuję bo forma na przyszły sezon każdego z nich jest dla mnie aktualnie zagadką.
Tutaj ławka też będzie ważna, więc łącząc nawet całość, czyli całą pozycję - 4 graczy - no nie można powiedzieć, że Bielsko ma dużo lepsze zestawienie przyjmujących niż Radom, bo nie tylko nie ma dużo, ale nie ma wcale lepszego zestawienia :D. Spekulujemy o tym, co jest na papierze, bo sezon zweryfikuje kto jak się odnajdzie i kto jak zagra.
Streeter
Posty: 7280
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 10 cze 2022, o 12:35 Nie no, jeśli takie to właśnie jak na Bielsko to zestawienie super. Dużo lepsze niż to np.Radomia
A mi na papierze lepiej wygląda Radom. Oczywiście kwestia tego w jakiej formie będą Łukasik i Mauricio, to samo po drugiej stronie - jak sprawdzi się Węgier w PlusLidze i czy Kwasowski zagra takie dno jak w Nysie, czy jednak nawiąże do swoich dobrych sezonów. Ale "papierowo" to bym wyżej cenił jednak Radom.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 10 cze 2022, o 15:18
kamil1999 pisze: 10 cze 2022, o 12:35 Nie no, jeśli takie to właśnie jak na Bielsko to zestawienie super. Dużo lepsze niż to np.Radomia
A mi na papierze lepiej wygląda Radom. Oczywiście kwestia tego w jakiej formie będą Łukasik i Mauricio, to samo po drugiej stronie - jak sprawdzi się Węgier w PlusLidze i czy Kwasowski zagra takie dno jak w Nysie, czy jednak nawiąże do swoich dobrych sezonów. Ale "papierowo" to bym wyżej cenił jednak Radom.

Streeter
No i spoko, każdy z nas ma swoją subiektywną ocenę i w niektórych zawodników wierzy bardziej a w innych mniej. Ja na przykład w Łukasika nie wierzę w ogóle i dla mnie papierowo to Bielsko ciekawsze, ale sezon pokarze.
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: PIECHuuRR »

compact pisze: 10 cze 2022, o 07:54
Orzi pisze: 10 cze 2022, o 06:44 Najlepszą informacją jednak jest to, że nie zabraknie miejsca dla Kerminnena
Z racji wolnego miejsca dla obcokrajowca postanowiono postawić na sprawdzoną parę Piechocki/Milczarek 8-). Źródło to samo, co w przypadku Bednorza, czyli Jakub Balcerzak na Twitterze.
Radzę korzystać ze sprawdzonych źrodłem , wrzucanie postów na tt "żeby się klikało " - słabe.
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: SzymonBB »

Jaką mamy pewność że Bućko i Kwasowski będą zawodnikami BBTS. Pewnie jutro i w niedziele poznamy pozostałą dwójkę przyjmujących. Wtedy możemy zacząć rozważać, który zespół na papierze będzie wyglądać lepiej.
BBTS Bielsko-Biała
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: compact »

PIECHuuRR pisze: 10 cze 2022, o 16:29
compact pisze: 10 cze 2022, o 07:54
Orzi pisze: 10 cze 2022, o 06:44 Najlepszą informacją jednak jest to, że nie zabraknie miejsca dla Kerminnena
Z racji wolnego miejsca dla obcokrajowca postanowiono postawić na sprawdzoną parę Piechocki/Milczarek 8-). Źródło to samo, co w przypadku Bednorza, czyli Jakub Balcerzak na Twitterze.
Radzę korzystać ze sprawdzonych źrodłem , wrzucanie postów na tt "żeby się klikało " - słabe.
Jak dla mnie to sam post agenta Kerminena zupełnie nie wskazywał na burze pod tytułem Fin w Bełchatowie, bo brzmiał dokładnie tak: "Kerminen is ready to go as the 2nd libero to @_SkraBelchatow_ . No problem. 👌".
Halabank
Posty: 68
Rejestracja: 13 kwie 2021, o 08:07

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Halabank »

Śledząc cały sezon to zakładając, że Rusin będzie pełnił rolę trzeciego to i tak wciąga nosem Bucko i Kwasowskiego.
Bucko miał dobre momenty, ale to tylko momenty, zagrywka to bardziej jak dostarczenie piłki przeciwnej drużynie. Dużo wejść kończyło się szybkimi czapami, trochę lepiej w przyjęciu. Ogólnie solidny pierwszoligowiec jak pokazał w Częstochowie ale nie przekonał mnie jako "solidny" PlusLigowiec.
Co do Kwasowskiego to nie wiem czy totalnie posypał się z formą czy może to oddziaływanie słabego sezonu ale od jego początku wyglądał kiepsko w porównaniu z poprzednim w GKS gdzie mnie zadziwiał. Może dobrze zrobi mu zmiana środowiska i jak wróci do formy to będzie mega wzmocnienie Bielska ale jak utrzyma aktualna dyspozycję to jeden na 8 meczy mu wyjdzie.
Wg mnie bardzo ryzykowne transfery i Bielsko powinno mieć mega alternatywę na szybką zmianę.
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Rusin- 43,25% skuteczności- 189 punktów
Bućko- 49,16% skuteczności- 117punktów

Bućko raczej zazwyczaj się sprawdzał jako zadaniowiec. Rusin to właściwie był bardziej zawodnik pierwszego składu niż zadaniowiec no i miał mecze wybitne a miał też bardzo złe. Był mega nierówny.
Nie twierdzę, że któryś z nich jest lepszy lub gorszy bo też różne role mieli w sezonie, ale wstrzymałbym się z tak radykalną opinią.
No i Bućko dalej młody, więc może jakiś przeskok zrobić. Kwasowski pod koniec sezonu wracał już do formy.
Halabank
Posty: 68
Rejestracja: 13 kwie 2021, o 08:07

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Halabank »

kamil1999 pisze: 10 cze 2022, o 17:29 Rusin- 43,25% skuteczności- 189 punktów
Bućko- 49,16% skuteczności- 117punktów

Bućko raczej zazwyczaj się sprawdzał jako zadaniowiec. Rusin to właściwie był bardziej zawodnik pierwszego składu niż zadaniowiec no i miał mecze wybitne a miał też bardzo złe. Był mega nierówny.
Nie twierdzę, że któryś z nich jest lepszy lub gorszy bo też różne role mieli w sezonie, ale wstrzymałbym się z tak radykalną opinią.
No i Bućko dalej młody, więc może jakiś przeskok zrobić. Kwasowski pod koniec sezonu wracał już do formy.
Kompletnie się nie zgodzę a do statystyki dodaj całokształt sezonu plus 4 MVP Rusina.
Kocham to pojęcie w polskim sporcie "młody zawodnik". Gość ma 27 lat, mody to był kiedy miał 22 i się rozwijał a od kilku sezonów jest w stagnacji. Zaraz będzie miał 30 i usłyszymy klasyczne "niespełniony talent" Młody to jest Gierzot, Gniecki, Urbanowicz czy Kapica i oni mogą zrobić przeskok a nie Bucko.
Kwasowski wracał do formy ? Szczególnie w ostatnich dwóch meczach z Bedzinem gdzie gdzie zdobył w sumie 10 pkt i głową był już chyba na wakacjach... Albo w Bielsku. Gdyby nie ściągnięcie Marokańczyka do Nysy to zakładam że wyglądałby fatalnie zresztą jak cała linia przyjęcia.
Paragon
Posty: 292
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Paragon »

Porównując Rusina i Bućko z ostatniego sezonu, to Rusin półka wyżej i wcale nie szarpał na zasadzie rewelacja-bardzo słabo. Rusin też potrafił często grać o blok i ponawiać akcje, także cytując klasyka: są kłamstwa, wielkie kłamstwa i statystyki. Potrafią po prostu zaburzyć obraz, akcja akcji nierówna i trzeba oceniać po meczach, niekoniecznie statystkach, które są dodatkiem.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7859
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Anastasi podobno możliwy w Perugii.
PioterZJastrzebia
Posty: 1227
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: PioterZJastrzebia »

Toć podobno Pegugia się już dogadała z Grbiciem, a jest jeszcze Cretu
ciorny17
Posty: 8537
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: ciorny17 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 10 cze 2022, o 19:38 Anastasi podobno możliwy w Perugii.
X
D
Jako kibica Skry z którym był łączony, cieszy mnie to w opór.
Kłamca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”