Memoriał Wagnera 2022

AlbinSiwy
Posty: 138
Rejestracja: 8 lis 2019, o 21:35
Płeć: M

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: AlbinSiwy »

buzinga pisze: 19 sie 2022, o 15:52
AlbinSiwy pisze: 19 sie 2022, o 14:40
A contrario - Śliwka jest w pełni stabilnym zawodnikiem. Nie zdarzają mu się słabsze momenty. Dlatego w szóstce wychodzi Śliwka!
...
Czy zatem uprawnione jest twierdzenie, że Śliwka w reprezentacji NIE jest w pełni stabilnym zawodnikiem? Ergo, nie należy mu się miejsce w wyjściowej szóstce?

Pozdrawiam,
AS
Nigdzie nie napisałem niczego podobnego o formie Śliwki.
A ja nie napisałem, że to napisałeś - użyłem tylko wnioskowania a contrario, co jest IMO w tym kontekście wypowiedzi całkowicie dopuszczalne.
buzinga pisze: 19 sie 2022, o 15:52 Możesz się na to boczyć ile wlezie, ale Tomek nie jest jeszcze tak stabilnym zawodnikiem jak Semeniuk.
Hmm, a tak w ogóle co tu robi porównanie stabilności Fornala do stabilności Semeniuka????
Przecież rozmawiamy CAŁY czas o stabilności Śliwki i Fornala, nieprawdaż?
buzinga pisze: 19 sie 2022, o 15:52 Można pisać różne rzeczy, ale np na podobnej logice mogę tu i teraz kryć wielkie oburzenie tym, że trener nie stawia na Kwolka, który był naszym najlepszym zawodnikiem na pierwszym turnieju LN. Stąd mogę wyciągnąć wniosek, że zasłużył bardziej na grę w 6 niż np Fornal, który wyglądał gorzej w Ottawie i mogę nawet pisać całe poematy jak koledzy wyżej na kolejne strony dotyczące tej sytuacji. Czy to ma jakikolwiek sens? Oczywiście, że nie ma.
A kiedy naprawdę dobrze wyglądał w reprezentacji W TYM ROKU Śliwka?

Pozdrawiam,
AS
Pawel9221
Posty: 1187
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: Pawel9221 »

AlbinSiwy pisze: 19 sie 2022, o 16:53
buzinga pisze: 19 sie 2022, o 15:52
AlbinSiwy pisze: 19 sie 2022, o 14:40
A contrario - Śliwka jest w pełni stabilnym zawodnikiem. Nie zdarzają mu się słabsze momenty. Dlatego w szóstce wychodzi Śliwka!
...
Czy zatem uprawnione jest twierdzenie, że Śliwka w reprezentacji NIE jest w pełni stabilnym zawodnikiem? Ergo, nie należy mu się miejsce w wyjściowej szóstce?

Pozdrawiam,
AS
Nigdzie nie napisałem niczego podobnego o formie Śliwki.
A ja nie napisałem, że to napisałeś - użyłem tylko wnioskowania a contrario, co jest IMO w tym kontekście wypowiedzi całkowicie dopuszczalne.
buzinga pisze: 19 sie 2022, o 15:52 Możesz się na to boczyć ile wlezie, ale Tomek nie jest jeszcze tak stabilnym zawodnikiem jak Semeniuk.
Hmm, a tak w ogóle co tu robi porównanie stabilności Fornala do stabilności Semeniuka????
Przecież rozmawiamy CAŁY czas o stabilności Śliwki i Fornala, nieprawdaż?
buzinga pisze: 19 sie 2022, o 15:52 Można pisać różne rzeczy, ale np na podobnej logice mogę tu i teraz kryć wielkie oburzenie tym, że trener nie stawia na Kwolka, który był naszym najlepszym zawodnikiem na pierwszym turnieju LN. Stąd mogę wyciągnąć wniosek, że zasłużył bardziej na grę w 6 niż np Fornal, który wyglądał gorzej w Ottawie i mogę nawet pisać całe poematy jak koledzy wyżej na kolejne strony dotyczące tej sytuacji. Czy to ma jakikolwiek sens? Oczywiście, że nie ma.
A kiedy naprawdę dobrze wyglądał w reprezentacji W TYM ROKU Śliwka?

Pozdrawiam,
AS
Badzmy obiektywni, wygladal naprawde dobrze w 1/4 z Iranem na VNL, ale chyba tylko wtedy
kamil1999
Posty: 5583
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: kamil1999 »

Śliwka w każdym praktycznie elemencie jest słabszy od Fornala. A już zdecydowanie w elementach defensywnych. Jedyny element gdzie może Śliwka ma przewagę to stabilność w ataku(stabilność bo maks u obu jest podobny) bo chyba jednak jest bardziej stabilny, ale jeśli Janusz nie zacznie mu wystawiać piłek to i tak to jest nieistotne i nie musi być jego plusem. Ja akurat uważam, że Śliwka podobnie jak Semeniuk posiada stabilność. Według mnie spowodowane jest to tym, że obaj po prostu fizycznie wyglądają zawsze super.
Tak czy inaczej jak ktoś tu już napisał to potrzebujemy 3 wymieniających się skrzydłowych. I 4 na poprawę przyjęcia(Kwolek). Z tym, że ja bym budował raczej Fornala niż Śliwkę bo jednak Fornal ma większy potencjał. I jest bardziej wszechstronny. Ale Śliwka jest potrzebny kadrze i nie zgadzam się z tymi, którzy z niego by chcieli rezygnować. Po prostu wymieniłbym go rolami z Fornalem.

Swoją drogą to strasznie mnie zawodzi Janusz. Od kiedy w Skrze zastąpił Łomacza i grał co tu dużo mówić, znacznie ciekawiej od niego to jestem jego sporym fanem i cieszę się, że jest 1, ale sporo u niego niedokładności, rozkład ataku bywa dziwny, piłki niekoniecznie zawsze dobrze podspasowane pod zawodnika. Pamiętam na przykład te piłki daleko od siatki do Semeniuka z USA gdzie wiadomo, że ten woli bliżej. Ale być może potrzebuje czasu.

Ps. Zachwycaliśmy się Ebadipurem w LN, ale wygląda na to, że wrócił już do formy ze Skry
Pawel9221
Posty: 1187
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: Pawel9221 »

Nie bardzo zorientowany jestem ale juz od dluzszego czasu w kadrze nie widzialem Ghafoura czy Mirzajanpoura, nie lapia sie czy zrezygnowali juz? Obaj po 31 lat
kamil1999
Posty: 5583
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: kamil1999 »

Pawel9221 pisze: 19 sie 2022, o 17:19 Nie bardzo zorientowany jestem ale juz od dluzszego czasu w kadrze nie widzialem Ghafoura czy Mirzajanpoura, nie lapia sie czy zrezygnowali juz? Obaj po 31 lat
Od obu jest już masa lepszych zawodników
Zwłaszcza od przeciętnego Mirzajanpura
PioterZJastrzebia
Posty: 1243
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: PioterZJastrzebia »

Pamiętajcie, Fornal jeszcze musi dojrzeć do roli zmiennika Śliwki. Lepszy średni, ale stabilny Olek niż dobry, ale kiedyś tam niestabilny Tomek.
michal1983 pisze: 19 sie 2022, o 16:01 Jesteście tak niesamowicie żałośni że człowiek nie wie czy płakać czy się śmiać.
michal1983 pisze: 10 sie 2022, o 21:32 Btw. Nie będę już pisał. To mój ostatni post. Obiecuje.
Kłamczuszek. Chociaż i tak jestem pod wrażeniem, prawie 9 dni to więcej niż przypuszczałem.
Streeter
Posty: 7365
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 19 sie 2022, o 17:09 Pamiętam na przykład te piłki daleko od siatki do Semeniuka z USA gdzie wiadomo, że ten woli bliżej. Ale być może potrzebuje czasu.
To mnie w sumie zastanawia. Przecież grali razem w klubie. Grali dobrze. Dlaczego potrzebują czasu, żeby zgrać się w kadrze? Rozumiałbym to z Fornalem, Kurkiem, Kochanowskim, Bieńkiem, no bo nie grali razem, ale akurat Semeniuk i Śliwka powinni przy Januszu najlepiej latać. No i of course Łukasz Master of Podwójna Zmiana Kaczmarek.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5583
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 19 sie 2022, o 17:29
kamil1999 pisze: 19 sie 2022, o 17:09 Pamiętam na przykład te piłki daleko od siatki do Semeniuka z USA gdzie wiadomo, że ten woli bliżej. Ale być może potrzebuje czasu.
To mnie w sumie zastanawia. Przecież grali razem w klubie. Grali dobrze. Dlaczego potrzebują czasu, żeby zgrać się w kadrze? Rozumiałbym to z Fornalem, Kurkiem, Kochanowskim, Bieńkiem, no bo nie grali razem, ale akurat Semeniuk i Śliwka powinni przy Januszu najlepiej latać. No i of course Łukasz Master of Podwójna Zmiana Kaczmarek.

Streeter
Może nie kwestia zgrania a sporej tremy Janusza? Wcześniej nie odgrywał praktycznie żadnej roli w reprze a teraz nagle ma być jedynka i ogólnie są spore oczekiwania
rafak
Posty: 565
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: rafak »

Zostały dwa mecze do końca przygotowań do MŚ, ale nie sądzę że za wiele się zmieni w kontekście tego co napiszę ponizej.

1) Nie byłem, nie jestem i pewnie nie będę wielkim fanem Nikoli. Sukces z Zaksą trzeba zestawić z wynikami z Serbią i Perugią.

2) Trzeba oddać cesarzowi co cesarskie - pracę zaczął od przebudowania kadry. Drzyzga, Kubiak, Nowakowski, Wojtaszek out. Leon kontuzja. Pół pierwszgo składu wymieniona. Trudno oczekiwać, że nagle wszystko będzie poukładane.

3) Nikola musiał wprowadzić do kadry Janusza, przywrócił kadrze Kłosa (ok, mógłby grać więcej), wprowadza Fornala (zaraz do tego wrócę), powołał na MŚ Kwołka, po bardzo dobrej VNL w wykonaniu tego ostatniego. W tym kontekście teksty o "betonowości" Grbicia są po prostu śmieszne.

4) Butryn vs. Kaczmarek. Tu pełna zgoda. Zwierzu nie zasłużył na MŚ. Nie rozumiem decyzji Nikoli.

5) Leon - uwielbiam Wilfredo, ale niech chłop się wyleczy porządnie. Bednorz - zero argumentów aby zabrać go na MŚ.

6) Śliwka vs. Fornal. Jestem wielkim fanem Olka. I będę sę tego trzymał. Co nie oznacza, że nie widzę jego słabej gry, szczególnie w przyjęciu. Zgadzam się z kilkoma osobami (głównie grzegorzg), że Fornal bardziej pasuje do roli jokera. Z drugiej strony, brakuje mi 2-3 meczy, gdzie zaczynamy w składzie Fornal - Semeniuk. Nie zostało to przetestowane. Zwracałem na to podobną sytuację uwagę przed IO, gdzie orano parą Kubiak - Leon, bez alternatywy Semeniuk - Leon (wiedząć o problemach zdrowotnych Michała).

Z drugiej strony, niektóre osoby wyzywały Fornala po pierwszych meczach VNL, po czym teraz wyzywają Grbicia od siwych bajerantów, bo ... za mało daje szans Tomkowi. Jak ktoś ma problemy emocjonalne ze sobą, to niech idzie pobiegać a nie wyżywa się na forum.

7) Jedziemy po Śliwce, a tymczasem Zator gra słabo, Bartek Kurek też jakoś nie przekonuje mnie. Powiedzmy jasno: jak Bartek będzie miał słabe zawody, to wrócimy z MŚ z pustymi rękami. I wtedy nieważne, czy będzie grał Olek czy Tomek.

Moja progroza: brązowy medal na MŚ. W chwili obecnej Francja i USA wyglądają lepiej. Finał będzie dla mnie na plus, ponizej podium - zdecydowanie in minus.

Miłego oglądania MW.
PioterZJastrzebia
Posty: 1243
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: PioterZJastrzebia »

rafak pisze: 19 sie 2022, o 17:33 Zostały dwa mecze do końca przygotowań do MŚ, ale nie sądzę że za wiele się zmieni w kontekście tego co napiszę ponizej.

1) Nie byłem, nie jestem i pewnie nie będę wielkim fanem Nikoli. Sukces z Zaksą trzeba zestawić z wynikami z Serbią i Perugią.

2) Trzeba oddać cesarzowi co cesarskie - pracę zaczął od przebudowania kadry. Drzyzga, Kubiak, Nowakowski, Wojtaszek out. Leon kontuzja. Pół pierwszgo składu wymieniona. Trudno oczekiwać, że nagle wszystko będzie poukładane.

3) Nikola musiał wprowadzić do kadry Janusza, przywrócił kadrze Kłosa (ok, mógłby grać więcej), wprowadza Fornala (zaraz do tego wrócę), powołał na MŚ Kwołka, po bardzo dobrej VNL w wykonaniu tego ostatniego. W tym kontekście teksty o "betonowości" Grbicia są po prostu śmieszne.

4) Butryn vs. Kaczmarek. Tu pełna zgoda. Zwierzu nie zasłużył na MŚ. Nie rozumiem decyzji Nikoli.

5) Leon - uwielbiam Wilfredo, ale niech chłop się wyleczy porządnie. Bednorz - zero argumentów aby zabrać go na MŚ.

6) Śliwka vs. Fornal. Jestem wielkim fanem Olka. I będę sę tego trzymał. Co nie oznacza, że nie widzę jego słabej gry, szczególnie w przyjęciu. Zgadzam się z kilkoma osobami (głównie grzegorzg), że Fornal bardziej pasuje do roli jokera. Z drugiej strony, brakuje mi 2-3 meczy, gdzie zaczynamy w składzie Fornal - Semeniuk. Nie zostało to przetestowane. Zwracałem na to podobną sytuację uwagę przed IO, gdzie orano parą Kubiak - Leon, bez alternatywy Semeniuk - Leon (wiedząć o problemach zdrowotnych Michała).

Z drugiej strony, niektóre osoby wyzywały Fornala po pierwszych meczach VNL, po czym teraz wyzywają Grbicia od siwych bajerantów, bo ... za mało daje szans Tomkowi. Jak ktoś ma problemy emocjonalne ze sobą, to niech idzie pobiegać a nie wyżywa się na forum.

7) Jedziemy po Śliwce, a tymczasem Zator gra słabo, Bartek Kurek też jakoś nie przekonuje mnie. Powiedzmy jasno: jak Bartek będzie miał słabe zawody, to wrócimy z MŚ z pustymi rękami. I wtedy nieważne, czy będzie grał Olek czy Tomek.

Moja progroza: brązowy medal na MŚ. W chwili obecnej Francja i USA wyglądają lepiej. Finał będzie dla mnie na plus, ponizej podium - zdecydowanie in minus.

Miłego oglądania MW.
Podpisuję się pod tym rękami i nogami, pełna zgoda.
Pawel9221
Posty: 1187
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: Pawel9221 »

kamil1999 pisze: 19 sie 2022, o 17:21
Pawel9221 pisze: 19 sie 2022, o 17:19 Nie bardzo zorientowany jestem ale juz od dluzszego czasu w kadrze nie widzialem Ghafoura czy Mirzajanpoura, nie lapia sie czy zrezygnowali juz? Obaj po 31 lat
Od obu jest już masa lepszych zawodników
Zwłaszcza od przeciętnego Mirzajanpura
Od Gfafoura moze tak, ale przeciez ten Sharifi jest slaby strasznie, Manavi tez nie jest wybitny
kamil1999
Posty: 5583
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: kamil1999 »

Pawel9221 pisze: 19 sie 2022, o 17:40
kamil1999 pisze: 19 sie 2022, o 17:21
Pawel9221 pisze: 19 sie 2022, o 17:19 Nie bardzo zorientowany jestem ale juz od dluzszego czasu w kadrze nie widzialem Ghafoura czy Mirzajanpoura, nie lapia sie czy zrezygnowali juz? Obaj po 31 lat
Od obu jest już masa lepszych zawodników
Zwłaszcza od przeciętnego Mirzajanpura
Od Gfafoura moze tak, ale przeciez ten Sharifi jest slaby strasznie, Manavi tez nie jest wybitny
Sharif miewał różne mecze. Jest mega nierówny, ale przede wszystkim jest bardzo młody. Więc bardziej się opłaca na niego stawiać niż na nie młodego już Mirzajanpura. Do tego jest Esfendiar, Salehi, solidny Milad, gdzieś na horyzoncie Fayazi. Ten Manavi też mnie nie przekonuje, ale trzeba powiedzieć, że też jednak młodszy niż Mirza.
Mirza czy Ghaemi kiedyś byli filarami tej kadry, ale zwyczajnie przyszło młode.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2022, o 17:44 przez kamil1999, łącznie zmieniany 1 raz.
Streeter
Posty: 7365
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 19 sie 2022, o 17:31 Może nie kwestia zgrania a sporej tremy Janusza? Wcześniej nie odgrywał praktycznie żadnej roli w reprze a teraz nagle ma być jedynka i ogólnie są spore oczekiwania
Też tak myślałem, ale jednak Marcin zdobył LM, w kadrze też już przetarcie miał, myślę, że trema z profesjonalnego zawodnika powinna już zejść. Rozumiem pierwsze mecze w roli, mogą być ciary, ale Marcin jest w tej roli już dobre pół sezonu.
rafak pisze: 19 sie 2022, o 17:33 Jedziemy po Śliwce, a tymczasem Zator gra słabo, Bartek Kurek też jakoś nie przekonuje mnie.
Tu jest bardzo prosta sytuacja: Popiwczak w szansach które dostał wyglądał jak parodia libero, Kaczmarek przy Kurku wygląda jak Kubica w tym Matizie, co w 2019 ścigał się w F1 Williamsa naprzeciw Mercedesa. Innymi słowy w tym wypadku nie mamy żadnej alternatywy i musimy liczyć na naszych liderów. W przypadku Olka taką alternatywę mamy i stąd pretensje.

Szkoda tej Serbii, już teraz jest gorzej, a jak jeszcze odejdą Podrascanin, Petric czy Kovacevic to nic już z tej reprezentacji nie zostanie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Pawel9221
Posty: 1187
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: Pawel9221 »

Streeter pisze: 19 sie 2022, o 17:44
kamil1999 pisze: 19 sie 2022, o 17:31 Może nie kwestia zgrania a sporej tremy Janusza? Wcześniej nie odgrywał praktycznie żadnej roli w reprze a teraz nagle ma być jedynka i ogólnie są spore oczekiwania
Też tak myślałem, ale jednak Marcin zdobył LM, w kadrze też już przetarcie miał, myślę, że trema z profesjonalnego zawodnika powinna już zejść. Rozumiem pierwsze mecze w roli, mogą być ciary, ale Marcin jest w tej roli już dobre pół sezonu.
rafak pisze: 19 sie 2022, o 17:33 Jedziemy po Śliwce, a tymczasem Zator gra słabo, Bartek Kurek też jakoś nie przekonuje mnie.
Tu jest bardzo prosta sytuacja: Popiwczak w szansach które dostał wyglądał jak parodia libero, Kaczmarek przy Kurku wygląda jak Kubica w tym Matizie, co w 2019 ścigał się w F1 Williamsa naprzeciw Mercedesa. Innymi słowy w tym wypadku nie mamy żadnej alternatywy i musimy liczyć na naszych liderów. W przypadku Olka taką alternatywę mamy i stąd pretensje.

Szkoda tej Serbii, już teraz jest gorzej, a jak jeszcze odejdą Podrascanin, Petric czy Kovacevic to nic już z tej reprezentacji nie zostanie.

Streeter
Akurat odejscie Petricia moze pomoc Bo jest Peric czy Kujundzic, juz bardziej szkoda Ivovicia
Streeter
Posty: 7365
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: Streeter »

Pawel9221 pisze: 19 sie 2022, o 18:20 Akurat odejscie Petricia moze pomoc Bo jest Peric czy Kujundzic, juz bardziej szkoda Ivovicia
To są ciągle goście "na dorobku", może wejdą na poziom najlepszych Petricia/Ivovicia, ale nie wiadomo. Gorzej ze środkiem, ci pozostali zawodnicy obijający się o kadrę oprócz oczywiście Lisinacia mnie nie przekonują. Krsmanović to solidny zawodnik, ale jak się ma w pamięci właśnie Podrascanina, czy Stankovicia, no to...

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
buzinga
Posty: 1278
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: buzinga »

Streeter pisze: 19 sie 2022, o 16:41

Wiem, że zadeklarowałeś, że z takim tumanem jak ja nie będziesz prowadził dyskusji, ale jednak poprosiłbym Cię, byś tumanowi wytłumaczył: skoro Semeniuk jest jedynym stabilnym zawodnikiem, jak piszesz, Śliwka jest niestabilny, Fornal jest niestabilny, to czemu niestabilny Śliwka jest lepszy od niestabilnego Fornala? No bo widzisz, taki tuman jak ja nie rozumie.
Mogłeś od razu zadać takie pytanie bez zbędnych złośliwości, wtedy nie dostałbyś takiej odpowiedzi z mojej strony. Nie jestem jednak na tyle zwariowany na własnym punkcie, że jak zadałeś normalnie pytanie to Ci nie odpowiem. Nie jestem psychofanem Śliwki, poniekąd rozumiem Grbicia. Sam stawiałbym na Fornala, bo chłopak potrzebuje gry na takim poziomie jak najwięcej, żeby wejść na swój najwyższy poziom. Olek ma jednak jedną przewagę na Tomkiem, jest dojrzalszy. Fakt, jest w słabiutkiej dyspozycji. Czas mu ucieka i im mniej spotkań do rozegrania szanse na to, że się ogranie na czas są coraz mniejsze. Nie takie jednak cuda widzieliśmy jeśli idzie o eksplozje formy. Tomek ma tą przypadłość jak w finałach MP. Przyciśniesz go zagrywką w meczu o stawkę i potrafi wpaść w głęboki dołek. Ok rozumiem słabsza formę, zawirowania zwrotne, no ale klasowy zawodnik takich dołków nie łapie. Nawet w tym fantastycznym spotkaniu z Cucine Lube Fornala przez pierwsze dwa sety nie było. Od trzeciego zaczął grać na kosmicznym poziomie i dojechał tak do końca. Totti to nie debil, że go izolował przez dwie partie od tak. Tomek właśnie na dystansie miewa problemy dlatego nie dziwi mnie, że Grbić go tak prowadzi. Przecież on gra i jest szykowany do ważnej roli w tym zespole. Oczywiście to co napisałem niczego nie rozstrzyga, przedstawia co najwyżej pewien punkt myślenia. Rozstrzygające będą wyniki MŚ. Na razie naprawdę nie ma sensu, aż tak mocno krytykować Grbicia.

Więcej nie będę pisał dziś, bo nie mam niestety na tyle czasu. Życie.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7949
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

I Serbia, i Iran słabo, tak ze na jedyny test zapowiada się Argentyna.
Szary Wilk
Posty: 8017
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: Szary Wilk »

WysokiPortorykanczyk pisze: 19 sie 2022, o 18:47 I Serbia, i Iran słabo, tak ze na jedyny test zapowiada się Argentyna.
Cóż, nie dla każdej reprezentacji ten Memoriał jest tak ważny jak dla naszej :D
Streeter
Posty: 7365
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: Streeter »

Mielewski: 3/4 hali na meczu Iran - Serbia :]

Ile trzeba było wypić, żeby tam 3/4 hali widzieć?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 776
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: jimiq »

Streeter pisze: 19 sie 2022, o 19:06 Mielewski: 3/4 hali na meczu Iran - Serbia :]

Ile trzeba było wypić, żeby tam 3/4 hali widzieć?

Streeter
tam połowa komentatorów ledwo widzi (szacun cały czas dla nich ale te komentarze, nie no ile można....), nie rozumiem pytania
Streeter
Posty: 7365
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: Streeter »

jimiq pisze: 19 sie 2022, o 19:10
Streeter pisze: 19 sie 2022, o 19:06 Mielewski: 3/4 hali na meczu Iran - Serbia :]

Ile trzeba było wypić, żeby tam 3/4 hali widzieć?

Streeter
tam połowa komentatorów ledwo widzi (szacun cały czas dla nich ale te komentarze, nie no ile można....), nie rozumiem pytania
O to mi chodzi, że przecież tam było może z 1000 osób. Jak to 3/4 Tauron Areny to gratulacje. Potem się zaczęli złazić na Polskę, a nie przyszli oglądać Iran - Argentyna. Przecież większość meczu były pustki.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Heimlock
Posty: 622
Rejestracja: 29 lut 2020, o 15:29
Płeć: M

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: Heimlock »

Śliwka i Fornal, szach-mat Grbica 8-)
Streeter
Posty: 7365
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: Streeter »

No skład ciekawy :) Śliwki obok Fornala to się nie spodziewałem :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Szary Wilk
Posty: 8017
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: Szary Wilk »

No jestem ciekaw, bo było nie było, to poza Semeniukiem Grbić zmienił tych, którzy średnio przekonują nas do gry w wyjściowym składzie.

1 akcja i już Olek piła ostro w bok...
2 przyjęcie i też beznadzieja
Nuriel
Posty: 843
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: Nuriel »

Szary Wilk pisze: 19 sie 2022, o 19:47 No jestem ciekaw, bo było nie było, to poza Semeniukiem Grbić zmienił tych, którzy średnio przekonują nas do gry w wyjściowym składzie.

1 akcja i już Olek piła ostro w bok...
2 przyjęcie i też beznadzieja
To już naprawdę jest niezdrowe.
Chłopie, weź wyluzuj trochę.
Szary Wilk
Posty: 8017
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: Szary Wilk »

Bartek po VNL się zaciął, ale współpraca z Januszem według mnie wygląda dalej tak sobie. To dziwne, bo do innych zawodników Marcin już przywykł, ale z Bartkiem dalej średnio
Marcy$
Posty: 2084
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: Marcy$ »

Szary a nie wyliczasz Fornalowi ze odbior na druga strone mial?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: Orzi »

Ej, Olek w ataku dzisiaj bardzo fajnie
Szary Wilk
Posty: 8017
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: Szary Wilk »

Marcy$ pisze: 19 sie 2022, o 19:56 Szary a nie wyliczasz Fornalowi ze odbior na druga strone mial?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Oprócz 1 błędu przyjmuje w punkt.
Marcy$
Posty: 2084
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Memoriał Wagnera 2022

Post autor: Marcy$ »

No ba. Ale jak wyliczasz to wszystkim a nie "pupilkom"'

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”