Skra Bełchatów

pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: pk+ »

Xaar pisze:
Polakmaly pisze: Znasz Bąka, że się tak o nim wypowiadasz? Właśnie dla niego "siatkówka to całe życie, hobby, pasja" i przy okazji zarobek.
Domyślam się, że takie samo zdanie masz o pozostałych rezerwowych z wszystkich klubów PLS przedłużających kontrakty.
Ciekawe jest, że najwięcej do powiedzenia na temat zaangażowania itp. ma użytkownik, któremu nie chce się nawet chodzic na mecze ukochanego klubu.
Jeżeli Bąkiewicz woli siedzieć na ławce w Skrze nie mając możliwości dłuższego grania, to siedzi tam tylko dla pieniędzy.
Więc może siedzenie na ławce to jego hobby i pasja ??? :o a w takim wypadku zarzut, że robi to dla pieniędzy jest zupełnie nieuprawniony :D
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Xaar »

[Post usunięty]
Ostatnio zmieniony 8 kwie 2011, o 16:29 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 23. punkt regulaminu.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Nagor »

I to piszesz o siatkarzu, który rok temu głównie za zapał i serce do gry otrzymał statuetkę siatkarza roku
Przeczytaj sobie co myślę o tej nagrodzie dla niego, dla mnie nie ma żadnego zapału do gry skoro wybiera ławkę mając do wyboru pewną szóstkę w innych klubach. Tyle.
...
Polakmaly
Posty: 148
Rejestracja: 16 cze 2009, o 12:06
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Polakmaly »

Nagor pisze: mnie nie ma żadnego zapału do gry skoro wybiera ławkę mając do wyboru pewną szóstkę w
innych klubach. Tyle.
W których? . Dla mnie pewna 6 Bąka to kluby od Delekty ( i tego też nie jestem pewien) w dół, czy to by był sportowy awans?
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Aliassy »

Polakmaly pisze:
Nagor pisze: mnie nie ma żadnego zapału do gry skoro wybiera ławkę mając do wyboru pewną szóstkę w
innych klubach. Tyle.
W których? . Dla mnie pewna 6 Bąka to kluby od Delekty ( i tego też nie jestem pewien) w dół, czy to by był sportowy awans?
gdyby Bąkiewicz poszedł do Czewy to by grał w 6 ;)
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: szyderca »

Aliassy pisze:[gdyby Bąkiewicz poszedł do Czewy to by grał w 6 ;)
Skąd wiesz? jesteś terenem? Marku Kardosie to Ty?
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: KadrO »

szyderca pisze:
Aliassy pisze:[gdyby Bąkiewicz poszedł do Czewy to by grał w 6 ;)
Skąd wiesz? jesteś terenem? Marku Kardosie to Ty?
:] Czyli jak Dante by przyszedł do Częstochowy i byśmy napisali, że będzie tam grał w 6, to też zapytasz czy jesteśmy trenerami, czy Markiem Kardosem?

Nie trudno się domyślić, że jak przychodzi zawodnik o większych umiejętnościach, to będzie grał w szóstce?...
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Aliassy »

szyderca pisze:
Aliassy pisze:[gdyby Bąkiewicz poszedł do Czewy to by grał w 6 ;)
Skąd wiesz? jesteś terenem? Marku Kardosie to Ty?
tak, jestem MK, nie umiem prowadzić rozmów z zawodnikami na czasach. ;)
a tak na serio, chodziło mi o to, że jeżeli by poszedł na następny sezon do Czewy to grałby z Murkiem w 6. z całym szacunkiem dla Gierka.
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: szyderca »

Na pewno jest to ciekawy temat do dyskusji. Trudno mi jednoznacznie stwierdzić, czy byłby zawodnikiem szóstkowym w zespole medalików. Myślę, że balansowałby mimo wszystko między drugim, a trzecim przyjmującym. O ile oczywiście trafiłby pod Jasną Górę.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Guilder »

Polakmaly pisze:(...)Dla mnie pewna 6 Bąka to kluby od Delekty ( i tego też nie jestem pewien) w dół, czy to by był sportowy awans?
To jest dobre pytanie, bez oczywistej odpowiedzi. Michał Bąkiewicz ma 30 lat (skończone 22. marca). Zawodnik na jego pozycji, o jego specyfice gry, może pograć jeszcze ładnych parę lat, bo nawet jak będzie skakał coraz niżej, to i tak nie zmieni jego roli na boisku, bo dziurą w ataku był odkąd pamiętam. Jeśli ten zawodnik ma pasję, i serce do gry, co niektórzy twierdzą, to spokojnie jeszcze z 5 sezonów pogra, plus/minus dwa. Jednakże, trzeba zwrócić uwagę na to, że Bąkiewicz od niedawna zaczyna popełniać błędy w tym, w czym jest najlepszy - w przyjęciu. Można się zastanawiać, dlaczego, szukać głębokich przyczyn, ale dla mnie ona jest prozaiczna - on za mało gra. Póki co jest mu dobrze, ma miejsce w dwunastce Mistrza Polski, dobrą pensję, od czasu do czasu wejdzie na boiska, poodbija co nieco. Ale Skra cały czas stara się wzmacniać szeregi, wymieniając jednego lub dwóch zawodników na lepszych, lub perspektywicznych. Nie trzeba być Sherlockiem, żeby wydedukować, że niekoniecznie po tym, ale po następnym sezonie Bąkiewicz będzie jednym z "faworytów" do wylotu. Jak dalej będzie miał taki regres formy, to po opuszczeniu Skry będzie za słaby także i dla wspomnianego przez Ciebie Chemika czy wspomnianej przez Aliassy Częstochowy. A teraz nie jest, i gdyby grał (a z bardzo dużym prawdopodobieństwem tak by było) to i za 2-3 sezony dalej prezentowałby wystarczający poziom, by walczyć o podstawowe miejsce w składzie w takich drużynach, bo gdy się regularnie gra, to poziom gry w przyjęciu i obronie nie spada tak radykalnie z wiekiem, jak poziom gry w ataku czy przy zagrywce siłowej.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: szyderca »

Guilder pisze:ie trzeba być Sherlockiem, żeby wydedukować, że niekoniecznie po tym, ale po następnym sezonie Bąkiewicz będzie jednym z "faworytów" do wylotu. Jak dalej będzie miał taki regres formy, to po opuszczeniu Skry będzie za słaby także i dla wspomnianego przez Ciebie Chemika czy wspomnianej przez Aliassy Częstochowy.
To jak w kontekście Michasia i jego ewentualnego wylotu z Realu wyjaśnisz fenomen Radka Wnuka?
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Guilder »

szyderca pisze:(...)
To jak w kontekście Michasia i jego ewentualnego wylotu z Realu wyjaśnisz fenomen Radka Wnuka?
Starzejący się Pliński, niepewny Możdżonek, mocno nieopierzony Kłos. Środek bloku nie wygląda tak solidnie jak przyjęcie. Sam, na miejscu trenera lub prezesa, trzymałbym Wnuka, jeżeli mu odpowiada taka rola. Poza tym: Wnuk został, ale ilu odeszło, potwierdzając moje słowa: Lewis odszedł, zmieniony przez Gacka, Gruszka odszedł, przyszedł Murek, i nic wtedy nie wskazywało wtedy, by miał się nie sprawdzić. Nie wypalił jednak, więc go wymienili, wtedy chyba już na Kurka, ale głowy nie dam. Nie chce mi się dalej wymieniać, jeszcze przecież podobne manewry były z rozegraniem i atakiem.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Chal »

Guilder pisze:przyszedł Murek, i nic wtedy nie wskazywało wtedy, by miał się nie sprawdzić. Nie wypalił jednak, więc go wymienili, wtedy chyba już na Kurka, ale głowy nie dam.
Na Winiara, Kurek rok siedział na ławie patrząc na Dawida, a potem mieliśmy transakcję wiązaną, Bosek ściągnął Winiara do Skry, a w zamian dostał do Częstochowy Murka :)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Polakmaly
Posty: 148
Rejestracja: 16 cze 2009, o 12:06
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Polakmaly »

Guilder pisze:
Jednakże, trzeba zwrócić uwagę na to, że Bąkiewicz od niedawna
zaczyna popełniać błędy w tym, w czym jest najlepszy - w przyjęciu.
Można się zastanawiać, dlaczego...
Z tego co ja zauważyłem, Michał (podobnie jak Antiga) ostatnio próbuje pokryc całe boisko, łącznie ze strefą libero i większośc błędów w przyjęciu to zagrywki, które nie on powinien odbierac, a do których usilnie się pakuje (np. przed Zatora).
Awatar użytkownika
henio
Posty: 202
Rejestracja: 23 paź 2009, o 07:51

Re: Skra Bełchatów

Post autor: henio »

Nagor pisze:
I to piszesz o siatkarzu, który rok temu głównie za zapał i serce do gry otrzymał statuetkę siatkarza roku
Przeczytaj sobie co myślę o tej nagrodzie dla niego, dla mnie nie ma żadnego zapału do gry skoro wybiera ławkę mając do wyboru pewną szóstkę w innych klubach. Tyle.
Podeślij linka, to chętnie przeczytam. Sam twierdzę, że nagrodę dostał właśnie za zapał i serce do gry (jego postawa w kadrze i w Skrze, gdzie przy kontuzji Antigi grał dość dużo), a nie za umiejętności. A co do ambicji, to wyobraź sobie że dla kogoś gra o najwyższe cele (MP, LM itp.) nawet w roli rezerwowego może być większym wyzwaniem sportowym niż walka o środek tabeli, czy utrzymanie w +L jako 6-owicz.
Guilder pisze:Jednakże, trzeba zwrócić uwagę na to, że Bąkiewicz od niedawna
zaczyna popełniać błędy w tym, w czym jest najlepszy - w przyjęciu.
Zgadzam się z Tobą w pełni. Teza że jest to spowodowane mniejszą ilością gry nie przekonuje mnie do końca. Przecież Bąku w kadrze 6-owiczem był raczej sporadycznie, a na jego przyjęcie zawsze można było liczyć. Chyba, że powodem jest nie tyle zatracanie umiejętności motorycznych, czy pamięci mięśniowej (do tego wystarcza trening), ale utrata "meczowej" pewności, obycia boiskowego, czyli psychika.
"W Polsce trzeba mieć alibi w postaci Mistrzostwa Świata lub złota olimpijskiego, żeby uznano, że ma się rację. " - Hubert Wagner
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Transfery 2011

Post autor: Antos »

"Karol Kłos opuści najprawdopodobniej Skrę Bełchatów. 22 letni środkowy przeniesie się kilkaset kilometrów na północ a mianowicie do Gdańska. Jednak, aby tak się stało tamtejszy Lotos Trefl musi wywalczyć awans do Plus Ligi."

Czyli jednak Nowakowski moze zasilic PGE tak jak juz wczesniej pisalem.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
cruelsamoan
Posty: 120
Rejestracja: 3 maja 2009, o 10:30
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Transfery 2011

Post autor: cruelsamoan »

Antos pisze:"Karol Kłos opuści najprawdopodobniej Skrę Bełchatów. 22 letni środkowy przeniesie się kilkaset kilometrów na północ a mianowicie do Gdańska. Jednak, aby tak się stało tamtejszy Lotos Trefl musi wywalczyć awans do Plus Ligi."
jakieś źródło?jeśli nowakowski przeniesie się do skry - w co wątpie , może to oznaczać przyjście bąka do Czewy czego nie jestem entuzjasta bo nie takiego gracza azs potrzebuje.
AZS CZESTOCHOWA -
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: jinx »

PLina, Mozdzonek, .....Nowakowski...moim zdaniem marnowanie talentu Nowakowskiego, no chyba ze polozy Drewnialdo na ławkę.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Równie dobrze w Bełchatowie mogą zakontraktować jakiegoś zagranicznego solidnego zawodnika na środek bo mają miejsce w szóstce dla zagraniczego gracza i pewnie by na tym lepiej wyszli niż na ściągnięciu P.Nowakowskiego.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery 2011

Post autor: Arff »

Dokładnie tak... Skra w miejsce Kłosa chce zakontraktować jakiegoś wysokiej klasy zagranicznego środkowego, który posadzi na ławce strasznie wolnego już Pline...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Transfery 2011

Post autor: Pele »

Arff pisze:Dokładnie tak... Skra w miejsce Kłosa chce zakontraktować jakiegoś wysokiej klasy zagranicznego środkowego, który posadzi na ławce strasznie wolnego już Pline...
Żartujesz???? A "szybkiego" Możdżonka zostawią??
Gladyr jest na celowniku - konrado zagiął na niego parol, a jak mu jeszcze Jurek napsuje krwi w finale to już na bank. To taka metoda wykupić najlepszego zwodnika od najgroźniejszego przeciwnika
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: KadrO »

Skąd informacje, jakieś źródło? Tak poza tym, Nowakowski w obecnej formie to w ataku nie wiem czy jest lepszy od Kłosa :D W bloku tak, ale boję się że z Piotrka to już nic nie będzie, od 2 lat poczynił regres.
cris
Posty: 79
Rejestracja: 19 mar 2010, o 17:49
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: cris »

cruelsamoan pisze:jakieś źródło?
Owszem, bardzo jakieś, a może raczej nijakie: http://www.volley24.pl/forum//viewtopic ... start=1980
Krótko mówiac radosna twórczość użytkownika innego forum + Antosiowa potrzeba uzewnętrznienia.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: KadrO »

cris pisze:
cruelsamoan pisze:jakieś źródło?
Owszem, bardzo jakieś, a może raczej nijakie: http://www.volley24.pl/forum//viewtopic ... start=1980
Krótko mówiac radosna twórczość użytkownika innego forum + Antosiowa potrzeba uzewnętrznienia.
Nie ma to jak źródła z konkurencyjnego forum. Wątpię w przyjście Nowakowskiego do Skry, możemy się raczej spodziewać zmian na przyjęciu (ławka) i ataku (ławka).
michal22827
Posty: 42
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 07:54
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: michal22827 »

[Post usunięty]
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2011, o 23:22 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 23. punkt regulaminu.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Pele »

[Post usunięty]
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2011, o 23:22 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 23. punkt regulaminu.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Aliassy »

w Bełchatowie robią totalny piknik. niech jeszcze postawią budkę z grillem i piwem, to na bank będzie rodzinna atmosfera ! 8-)
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
Skalar121
Posty: 384
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:17
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Skalar121 »

Aliassy pisze:
w Bełchatowie robią totalny piknik. niech jeszcze postawią budkę z grillem i piwem, to na bank będzie rodzinna atmosfera ! 8-)
No i co w tym dziwnego? Na meczach piłki nożnej w naszej lidze w przerwie można właśnie kupić te Twoje kiełbaski z grilla i to nawet nie z piwem a z herbatką, i nikt się nie oburza, a przecież podobno kibice piłkarscy to taki wzór do naśladowania jeżeli chodzi o "nie piknikowe" wspieranie swojej drużyny, w opinii wielu użytkowników tego forum.
Nawet w drugiej lidze Czarnych Radom się nie wstydzę!
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Aliassy »

mi się rodzaj 'kibicowania' takiego piknikowego nie podoba.
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: lucass90 »

Aliassy pisze:
w Bełchatowie robią totalny piknik. niech jeszcze postawią budkę z grillem i piwem, to na bank będzie rodzinna atmosfera ! 8-)
Coś takiego jeszcze ujdzie, gorzej jeśli organizowaliby to na hali... Pierwsze co uderza w nozdrza po wejściu do bełchatowskiej hali, to zapach popcornu, jak na jakimś kościelnym festynie... ale jakby doszedł do tego jeszcze smród ryby, to chyba musieliby pootwierać okna ;)

A tak na poważnie, to dobry tuńczyk nie jest zły. Sama akcja też jakoś specjalnie nie wzbudza u mnie większych emocji. Można było się spodziewać, że coś takiego wymyślą.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”