TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Witam Typerów po przerwie Niestety w piątek wyjeżdżam na 2-tygodniowe wakacje, więc pewnie pierwszą kolejkę musiałby poprowadzić ktoś inny Piszcie o swoich pomysłach na nowy sezon, a może ktoś inny jest chętny do prowadzenia typera w tym sezonie? Pozdrawiam
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Propozycja na nowy sezon.
W tym sezonie żeby urozmaicić zabawę można byłoby zrobić coś na wzór typera z moja11.pl. Tzn.
Wytypowanie zwycięzcy - 2 pkt.
Dokładny wynik - 3 pkt + 2 za wskazanie zwycięzcy = 5 pkt
Joker- Każdy w każdej kolejce wskazywałby jedno spotkanie i oznaczał je słowem "Joker". Dawałoby to podwójna liczbę pkt za wskazane spotkanie. Czyli np. Błędne obstawienie + Joker = 0. Wskazanie zwycięzcy + Joker = 4 pkt. Dokładny wynik + Joker = 10.
W tym sezonie żeby urozmaicić zabawę można byłoby zrobić coś na wzór typera z moja11.pl. Tzn.
Wytypowanie zwycięzcy - 2 pkt.
Dokładny wynik - 3 pkt + 2 za wskazanie zwycięzcy = 5 pkt
Joker- Każdy w każdej kolejce wskazywałby jedno spotkanie i oznaczał je słowem "Joker". Dawałoby to podwójna liczbę pkt za wskazane spotkanie. Czyli np. Błędne obstawienie + Joker = 0. Wskazanie zwycięzcy + Joker = 4 pkt. Dokładny wynik + Joker = 10.
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
wiele propozycji nie ma a nawet tej jednej nikt nie przedyskutował, więc myślę że zostańmy przy starym liczeniu - przynajmniej każdy już wie jak to funkcjonuje
Albion Team
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
1 KOLEJKA na prośbę Łukasza!
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2014, o 17:38 przez dancio, łącznie zmieniany 1 raz.
Albion Team
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
1 KOLEJKA
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3:2
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory Pszów 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:1
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 0:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 2:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3:2
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory Pszów 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:1
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 0:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 2:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
1 KOLEJKA
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 1:3
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3:1
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 0:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 1:3
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3:1
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 0:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
1 KOLEJKA
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3:2
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3:2
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3-1
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 2-3
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3-1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3-0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3-2
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3-0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-2
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3-1
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 2-3
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3-1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3-0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3-2
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3-0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-2
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
MARAT Rybnik
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1-3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory Pszów 3-0
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3-0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3-0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3-2
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3-1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-0
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1-3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory Pszów 3-0
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3-0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3-0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3-2
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3-1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-0
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 2-3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory Pszów 3-1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3-0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3-0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3-1
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3-0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-0
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 2-3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory Pszów 3-1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3-0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3-0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3-1
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3-0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-0
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
1 KOLEJKA
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory Pszów 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:1
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory Pszów 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:1
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
1 KOLEJKA
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3:2
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3:2
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans 3:1 Top Ten ZST Rybnik
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz 3:2 KS Volley Katowice
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów 3:1 No Pain Żory
24.09 środa 19.30 Artus Żory 3:0 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II 3:0 Silesia Lubomia
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1 Leon Internet Rybnik
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice 1:3 Impacto LKS Chałupki
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team 2:3 Fundacja Elektrowni Rybnik
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel 3:1 Strzelec Gorzyczki
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik 3:1 Jedynka Jankowice III
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0:3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans 3:1 Top Ten ZST Rybnik
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz 3:2 KS Volley Katowice
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów 3:1 No Pain Żory
24.09 środa 19.30 Artus Żory 3:0 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II 3:0 Silesia Lubomia
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1 Leon Internet Rybnik
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice 1:3 Impacto LKS Chałupki
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team 2:3 Fundacja Elektrowni Rybnik
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel 3:1 Strzelec Gorzyczki
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik 3:1 Jedynka Jankowice III
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0:3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans 3:0 Top Ten ZST Rybnik
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz 3:1 KS Volley Katowice
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów 3:1 No Pain Żory
24.09 środa 19.30 Artus Żory 3:0 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II 3:0 Silesia Lubomia
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0 Leon Internet Rybnik
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice 3:1 Impacto LKS Chałupki
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team 3:1 Fundacja Elektrowni Rybnik
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel 3:1 Strzelec Gorzyczki
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik 1:3 Jedynka Jankowice III
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0:3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans 3:0 Top Ten ZST Rybnik
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz 3:1 KS Volley Katowice
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów 3:1 No Pain Żory
24.09 środa 19.30 Artus Żory 3:0 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II 3:0 Silesia Lubomia
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0 Leon Internet Rybnik
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice 3:1 Impacto LKS Chałupki
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team 3:1 Fundacja Elektrowni Rybnik
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel 3:1 Strzelec Gorzyczki
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik 1:3 Jedynka Jankowice III
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0:3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
T.S.EUROSKOK
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3 : 0
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3 : 1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3 : 1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3 : 0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3 : 0
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3 : 1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3 : 1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3 : 0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3:2
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 1:3
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3:0
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3:2
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 1:3
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3:0
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:2
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 2:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:2
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 2:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 2:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 2:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:2
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 2:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 2:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:2
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
Albion Team
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1-3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3-1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3-0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3-1
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 1-3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3-1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-2
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1-3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3-1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3-0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3-1
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 1-3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3-1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-2
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3-1
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3-1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3-0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3-1
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 2-3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3-2
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-2
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3-1
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3-1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3-0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3-1
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 2-3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3-2
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-2
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:0
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 1:3
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 2:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:0
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 1:3
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 2:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 2:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 2:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:0
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 2:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:2
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 2:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:0
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 2:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:2
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 2:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 2:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:0
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:1
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3:2
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 1:3
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 2:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 2:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:0
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:1
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3:2
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 1:3
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 2:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Ave!
Niech Was w nowym sezonie kontuzje omijają
Pierwsza kolejka i już 3 typy w plecy..
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik ------
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice ------
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3 - 1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 - 0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3 - 1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3 - 1
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki ------
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1 - 3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3 - 1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1 - 3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 - 1
Niech Was w nowym sezonie kontuzje omijają
Pierwsza kolejka i już 3 typy w plecy..
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik ------
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice ------
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3 - 1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 - 0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3 - 1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3 - 1
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki ------
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1 - 3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3 - 1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1 - 3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 - 1
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Wyniki 1 kolejki
1. damian albion 22(6)
2. BosSs 20(6)
3. CaMeLoTh 20(5)
4. dancio 19(6)
5. Gasior23 19(5)
Lukasz_Catering 19(5)
7. pepe_volley 17(5)
8. rkmarcin 17(4)
Jajens 17(4)
10. maly olo 16(4)
wiesx 16(4)
Kamiljan 16(4)
13. wrona 15(3)
14. Swierq 14(4)
15. PiotrekJ 14(3)
16. szrama 13(3)
Zorro 13(3)
18. DADA1979 12(2)
fubus007 12(2)
20. kevin 12(1)
21. anilia 8(1)
22. amator85 7(1)
1. damian albion 22(6)
2. BosSs 20(6)
3. CaMeLoTh 20(5)
4. dancio 19(6)
5. Gasior23 19(5)
Lukasz_Catering 19(5)
7. pepe_volley 17(5)
8. rkmarcin 17(4)
Jajens 17(4)
10. maly olo 16(4)
wiesx 16(4)
Kamiljan 16(4)
13. wrona 15(3)
14. Swierq 14(4)
15. PiotrekJ 14(3)
16. szrama 13(3)
Zorro 13(3)
18. DADA1979 12(2)
fubus007 12(2)
20. kevin 12(1)
21. anilia 8(1)
22. amator85 7(1)
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Rozkład jazdy 2 kolejki
I liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice
I liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 2-3
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0-3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 3-1
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-1
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3-0
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3-1
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-1
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 2-3
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0-3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 3-1
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-1
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3-0
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3-1
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-1
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 1-3
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0-3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 3-1
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-0
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3-0
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-1
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-1
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 1-3
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0-3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 3-1
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-0
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3-0
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-1
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-1
NORD Świerklany RO-JO Team