Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 0:3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:0
LIGA II
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0:3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0:3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 1:3
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 0:3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:0
LIGA II
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0:3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0:3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
Ave
Narazie wrzucam zestaw par, wieczorem ogarnę poprzednią kolejkę.
TERMIN XIV
LIGA I
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
Narazie wrzucam zestaw par, wieczorem ogarnę poprzednią kolejkę.
TERMIN XIV
LIGA I
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa 3;2
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 2;3
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 2;3
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 0;3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0;3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0:3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0;3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3:0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:2
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 3:2
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0;3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:2
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa 3;2
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 2;3
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 2;3
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 0;3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0;3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0:3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0;3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3:0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:2
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 3:2
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0;3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:2
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 1:3
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 2:3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0:3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3:0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 0:3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 1:3
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 2:3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0:3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3:0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 0:3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:2
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:2
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 1:3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0:3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3:0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:2
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:2
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 1:3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0:3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3:0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XIV
LIGA I
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:2
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 0:3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0:3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3:0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 0:3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
LIGA I
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:2
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 0:3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0:3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3:0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 0:3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:2
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 1:3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 1:3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3:1
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 0:3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:2
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 1:3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 1:3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3:1
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 0:3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 2:3
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 0:3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0:3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3:0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 2:3
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 0:3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 2:3
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 0:3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0:3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3:0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 2:3
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 0:3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XIV
LIGA I
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3 : 2
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 1 : 3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0 : 3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3 : 0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 0
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3 : 1
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 0 : 3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 0
LIGA I
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3 : 2
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 1 : 3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0 : 3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3 : 0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 0
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3 : 1
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 0 : 3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XIV
LIGA I
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa 2:3
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 0:3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0:3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3:0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:1
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
LIGA I
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa 2:3
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 0:3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0:3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3:0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:1
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
Ave
Święta święta i.. do grania panowie
A w Nowym Roku formą błysnęli w I lidze wszyscy gospodarze meczów z wyjątkiem Jedynki II, która dała się zaskoczyć przez Impacto Chałupki.
W II lidze wielu zawodników miało chyba problem z powrotem do domu z zabaw sylwestrowych bo mecze przekładali Tutaj -jak dla mnie-
dwie duże niespodziewajki bo przegrywa lider oraz vicelider tabeli (kolejno z Artusem i Fundacją)
Wyniki XIII TERMINU
1. artista..........................15(4)
2. dancio..........................14(4)
2. jacek17........................14(4)
2. jumbo..........................14(4)
2. knysza..........................14(4)
2. Vivson..........................14(4)
7. amator85......................12(3)
7. BosSs............................12(3)
7. DADA1979......................12(3)
10. odbijacz........,..............11(3)
10. ursinio.........................11(3)
12. rafcio................,..........10(2)
13. Ebulka...........................3(1)
Klasyfikacja ogólna
1. jacek17.....................252(64)
2. knysza.......................246(61)
3. artista.......................241(58)
4. amator85...................227(55)
5. jumbo.......................226(55)
6. rafcio........................221(54)
7. DADA1979...................210(50) +2
8. Swierq.......................207(49) -1
9. ursinio.......................207(48) +1
10. BosSs........................202(45) +2
11. dancio.......................201(49) +2
12. Gregor89....................198(51) -4
13. Ebulka......................196(47) -2
14. odbijacz.....................185(45)
15. damian albion..............154(40)
16. zarowa.......................83(17)
17. kevin..........................68(16)
18. Lukasz_Catering.............43(12)
19. PiotrekJ.......................35(7)
20. Vivson.........................32(9)
21. pepe_volley...................13(1)
Święta święta i.. do grania panowie
A w Nowym Roku formą błysnęli w I lidze wszyscy gospodarze meczów z wyjątkiem Jedynki II, która dała się zaskoczyć przez Impacto Chałupki.
W II lidze wielu zawodników miało chyba problem z powrotem do domu z zabaw sylwestrowych bo mecze przekładali Tutaj -jak dla mnie-
dwie duże niespodziewajki bo przegrywa lider oraz vicelider tabeli (kolejno z Artusem i Fundacją)
Wyniki XIII TERMINU
1. artista..........................15(4)
2. dancio..........................14(4)
2. jacek17........................14(4)
2. jumbo..........................14(4)
2. knysza..........................14(4)
2. Vivson..........................14(4)
7. amator85......................12(3)
7. BosSs............................12(3)
7. DADA1979......................12(3)
10. odbijacz........,..............11(3)
10. ursinio.........................11(3)
12. rafcio................,..........10(2)
13. Ebulka...........................3(1)
Klasyfikacja ogólna
1. jacek17.....................252(64)
2. knysza.......................246(61)
3. artista.......................241(58)
4. amator85...................227(55)
5. jumbo.......................226(55)
6. rafcio........................221(54)
7. DADA1979...................210(50) +2
8. Swierq.......................207(49) -1
9. ursinio.......................207(48) +1
10. BosSs........................202(45) +2
11. dancio.......................201(49) +2
12. Gregor89....................198(51) -4
13. Ebulka......................196(47) -2
14. odbijacz.....................185(45)
15. damian albion..............154(40)
16. zarowa.......................83(17)
17. kevin..........................68(16)
18. Lukasz_Catering.............43(12)
19. PiotrekJ.......................35(7)
20. Vivson.........................32(9)
21. pepe_volley...................13(1)
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa 1 : 3
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 1 : 3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0 : 3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3 : 0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 1
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3 : 0
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 3 : 1
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa 1 : 3
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 1 : 3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0 : 3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3 : 0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 1
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3 : 0
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 3 : 1
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 0:3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0:3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 2:3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3:0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 0:3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0:3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 2:3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3:0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
Inko-walecka 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
Mam nadzieję że zdążyłem z poprzednim postem!!
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
Witka
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:2
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 1:3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0:3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3:0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 2::3
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 0:3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
Ursinio
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:2
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 1:3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0:3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3:0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 2::3
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 0:3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
Ursinio
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
IGA I
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa ...
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 2
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 2:3
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 1 : 3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0 : 3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3 : 0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 0
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3 : 1
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
8.01 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa ...
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 2
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 2:3
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 1 : 3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0 : 3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3 : 0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 0
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3 : 1
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 1 : 3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0 : 3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3 : 1
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 0
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3 : 2
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1 : 3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 2
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 1 : 3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0 : 3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3 : 1
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 0
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3 : 2
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1 : 3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 2
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 1:3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0:3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3:0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
9.01 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
9.01 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
10.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice II 1:3
11.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
11.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
12.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0:3
12.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
9.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Albion Team 3:0
9.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
10.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
11.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3
12.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
Ave
Patrząc na wyniki tej kolejki oraz typowanie w naszej zabawie, można powiedzieć, że mamy trzy niespodzianki. Tylko nieliczni postawili na zwycięstwa w I lidze NORDów oraz ORTONów. Tymczasem te zespoły odniosły przekonujące zwycięstwa.
W II lidze też mało kto spodziewał się zwycięstwa BISSELL II
Wyniki XIV TERMINU
1. DADA1979.....................16(4)
1. damian albion................16(4)
3. artista.........................14(3)
3. odbijacz........,..............14(3)
5. Ebulka.........................13(3)
5. jumbo..........................13(3)
5. knysza..........................13(3)
8. amator85.......................13(2)
8. BosSs............................13(2)
10. Gregor89......................12(2)
10. Vivson..........................12(2)
12. jacek17........................11(2)
12. ursinio..........................11(2)
14. rafcio................,...........5(0)
Klasyfikacja ogólna
1. jacek17.....................263(66)
2. knysza.......................259(64)
3. artista.......................255(61)
4. amator85...................240(58)
5. jumbo.......................239(58)
6. DADA1979...................226(54) +1
6. rafcio........................226(54)
8. ursinio.......................218(50) +1
9. BosSs.........................215(47) +1
10. Gregor89....................210(53) +2
11. Ebulka.......................209(50) +2
12. Swierq.......................207(49) -4
13. dancio.......................201(49) -2
14. odbijacz.....................199(48)
15. damian albion..............170(44)
16. zarowa.......................83(17)
17. kevin.........................68(16)
18. Vivson........................44(11) +2
19. Lukasz_Catering............43(12) -1
20. PiotrekJ......................35(7) -1
21. pepe_volley.................13(1)
TERMIN XV
LIGA I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team
TERMIN XV
LIGA I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 1 : 3
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3 : 0
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 3 : 1
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 1 : 3
pozDro
Patrząc na wyniki tej kolejki oraz typowanie w naszej zabawie, można powiedzieć, że mamy trzy niespodzianki. Tylko nieliczni postawili na zwycięstwa w I lidze NORDów oraz ORTONów. Tymczasem te zespoły odniosły przekonujące zwycięstwa.
W II lidze też mało kto spodziewał się zwycięstwa BISSELL II
Wyniki XIV TERMINU
1. DADA1979.....................16(4)
1. damian albion................16(4)
3. artista.........................14(3)
3. odbijacz........,..............14(3)
5. Ebulka.........................13(3)
5. jumbo..........................13(3)
5. knysza..........................13(3)
8. amator85.......................13(2)
8. BosSs............................13(2)
10. Gregor89......................12(2)
10. Vivson..........................12(2)
12. jacek17........................11(2)
12. ursinio..........................11(2)
14. rafcio................,...........5(0)
Klasyfikacja ogólna
1. jacek17.....................263(66)
2. knysza.......................259(64)
3. artista.......................255(61)
4. amator85...................240(58)
5. jumbo.......................239(58)
6. DADA1979...................226(54) +1
6. rafcio........................226(54)
8. ursinio.......................218(50) +1
9. BosSs.........................215(47) +1
10. Gregor89....................210(53) +2
11. Ebulka.......................209(50) +2
12. Swierq.......................207(49) -4
13. dancio.......................201(49) -2
14. odbijacz.....................199(48)
15. damian albion..............170(44)
16. zarowa.......................83(17)
17. kevin.........................68(16)
18. Vivson........................44(11) +2
19. Lukasz_Catering............43(12) -1
20. PiotrekJ......................35(7) -1
21. pepe_volley.................13(1)
TERMIN XV
LIGA I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team
TERMIN XV
LIGA I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 1 : 3
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3 : 0
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 3 : 1
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 1 : 3
pozDro
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XV
LIGA I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 2
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 2
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 1 : 3
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3 : 0
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 1
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 1 : 3
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 3 : 1
LIGA I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 2
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 2
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 1 : 3
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3 : 0
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 1
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 1 : 3
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 3 : 1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 1 : 3
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3 : 0
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 1
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 3 : 1
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0 : 3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 0 : 3
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 1 : 3
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3 : 0
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 1
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 3 : 1
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0 : 3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 0 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XV
LIGA I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 1 : 3
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3 : 1
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 1
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 3 : 2
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 1 : 3
LIGA I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 1 : 3
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3 : 1
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 1
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 3 : 2
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 1 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XV
LIGA I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1: 3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 0:3
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3 : 0
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 1
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 3 : 1
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 1 : 3
LIGA I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1: 3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 0:3
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3 : 0
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 1
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 3 : 1
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 1 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
IGA I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 2 : 3
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3 : 0
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 1
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 3 : 2
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 1 : 3
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 2 : 3
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3 : 0
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 1
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 3 : 2
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 1 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XV
LIGA I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 1 : 3
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3 : 1
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 1
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 2 : 3
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 2 : 3
LIGA I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 1 : 3
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3 : 1
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 1
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 2 : 3
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 2 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
Witam
LIGA I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 2 : 3
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3 : 0
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 1
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 1 : 3
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0 : 3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 1 : 3
Pozdro
Ursinio
LIGA I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 2 : 3
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3 : 0
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 1
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 1 : 3
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0 : 3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 1 : 3
Pozdro
Ursinio
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XV
LIGA I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 3 : 1
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3 : 0
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 0 : 3
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 3 : 1
LIGA I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 3 : 1
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3 : 0
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 0 : 3
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 3 : 1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XV
LIGA I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 2 : 3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 1 : 3
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 2 : 3
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 3 : 1
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 2
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 0 : 3
LIGA I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 2 : 3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 1 : 3
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 2 : 3
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 3 : 1
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 2
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 0 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 1 : 3
LIGA II
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 1 : 3
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 2 : 3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 3 : 1
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 1 : 3
LIGA II
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3 : 0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 1 : 3
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 2 : 3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 3 : 1