Transfery i plotki na sezon 2022/23

Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Miszczu-xdd »

Jakub Balcerzak na tt:
"Grzegorz Łomacz, kapitan Skry zostaje w Bełchatowie na kolejny sezon."
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1588
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: lukecik »

Wg Marcina Gałązki Niemca w Zawierciu zastąpi Pietraszko i to tyle jeśli chodzi o roszady na środku... W obliczu przyjścia Dananiego liczyłem na grę na dwóch libero i jakiegoś kozaka zagranicznego na środku, ale może się okazać, że nic z tego. :|
Szary Wilk
Posty: 8051
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

Streeter pisze: 20 mar 2022, o 09:36 Raczej ciężko uwierzyć, że Rafał wygra rywalizację z Fornalem albo Clevenotem. No chyba że Clevenot odchodzi i przymierzają Rafała do szóstki, ale wątpię.

Streeter
Clevenot zostaje. Szymura pogra tak czy siak, nie będzie przyspawany do kwadratu.
rysiuthebest
Posty: 73
Rejestracja: 7 maja 2015, o 21:41

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: rysiuthebest »

Szary Wilk pisze: 20 mar 2022, o 11:42
Streeter pisze: 20 mar 2022, o 09:36 Raczej ciężko uwierzyć, że Rafał wygra rywalizację z Fornalem albo Clevenotem. No chyba że Clevenot odchodzi i przymierzają Rafała do szóstki, ale wątpię.

Streeter
Clevenot zostaje. Szymura pogra tak czy siak, nie będzie przyspawany do kwadratu.
Póki co to jest przyspawany, ale nie zapominajm, że w tym roku jak nie pozytywny to kontuzja (Finał PP)
Streeter
Posty: 7451
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 20 mar 2022, o 11:10 Ale to, że ty czy w sumie też ja nie wierzymy, że Szymurze uda się wygrać rywalizację z Clevenotem nie znaczy, że on też w to nie wierzy. Dlatego nie sądzę by coś miał odpuścić.
No dobra, to niech będzie: uważam że, jeśli Szymura zostanie w Jastrzębiu, to temat kadry sobie odpuścił. I oczywiście chętnie to odszczekam, jak wejdzie na taki poziom, że wygryzłby Clevenota :) tyle że nie bardzo w to wierzę.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
bono
Posty: 3534
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: bono »

A gdzie Szymurka dostanie takie pieniądze jak w JW?A przy okazji jakieś trofea do gabloty można wstawić ;) Po drugie jak sam często przyznaje to są jego strony i raczej nie zamierza nigdzie się ruszać.Po trzecie trzeba pamiętać o jego problemach zdrowotnych, a kadra to już wogóle abstrakcja.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: miro1905 »

Podobno Rossard wraca do Rzeszowa i klub prowadzi rozmowy z Louatim. Mówiono o odejściu Buszka, nic o Cebulju, więc potencjalne przyjęcie wygląda tak: Cebulj, Defalco, Rossard, Louati. Trochę powrót do sezonu 16/17 wtedy byli: Ivovic, Perrin, Rossard, Jaeschke, Winters.
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

miro1905 pisze: 20 mar 2022, o 13:37 Podobno Rossard wraca do Rzeszowa i klub prowadzi rozmowy z Louatim. Mówiono o odejściu Buszka, nic o Cebulju, więc potencjalne przyjęcie wygląda tak: Cebulj, Defalco, Rossard, Louati. Trochę powrót do sezonu 16/17 wtedy byli: Ivovic, Perrin, Rossard, Jaeschke, Winters.
Rossard to by była dobra wiadomość. W parze z DeFalco już dobrze we Włoszech wyglądali a Amerykanin wszedł od tego momentu na wyższy poziom.
Choć nie wiem jak DeFalco pod Drzyzgą będzie wyglądał. Rossard pod Drzyzgą wyglądał fajnie. Louati to idealny rezerwowy. Jedynie ten Cebulj nie jest potrzebny. Co prawda od Louatiego lepszy, ale nie wejdzie na poprawę przyjęcia lub do obrony. Ale zostaje pewnie bo ma kontrakt. Przyjęcie wygląda nieźle, ale wiele razy już Resovia papierowo nieźle wyglądała, więc trzeba zachować pokorę;)
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: miro1905 »

kamil1999 pisze: 20 mar 2022, o 14:41
miro1905 pisze: 20 mar 2022, o 13:37 Podobno Rossard wraca do Rzeszowa i klub prowadzi rozmowy z Louatim. Mówiono o odejściu Buszka, nic o Cebulju, więc potencjalne przyjęcie wygląda tak: Cebulj, Defalco, Rossard, Louati. Trochę powrót do sezonu 16/17 wtedy byli: Ivovic, Perrin, Rossard, Jaeschke, Winters.
Rossard to by była dobra wiadomość. W parze z DeFalco już dobrze we Włoszech wyglądali a Amerykanin wszedł od tego momentu na wyższy poziom.
Choć nie wiem jak DeFalco pod Drzyzgą będzie wyglądał. Rossard pod Drzyzgą wyglądał fajnie. Louati to idealny rezerwowy. Jedynie ten Cebulj nie jest potrzebny. Co prawda od Louatiego lepszy, ale nie wejdzie na poprawę przyjęcia lub do obrony. Ale zostaje pewnie bo ma kontrakt. Przyjęcie wygląda nieźle, ale wiele razy już Resovia papierowo nieźle wyglądała, więc trzeba zachować pokorę;)
Nie powiedziałbym, że Rossard wyglądał fatalnie pod Drzyzgą. To był jeden sezon, gdzie był rzucany z przyjęcia na atak i spisywał się dobrze. Trochę też stał w kwadracie, bo Schmitt i Schops wrócili po kontuzjach, a na przyjęciu grali głównie Ivovic z Perrin.

Edit: człowiek już z przyzwyczajenia na tym forum czyta nawet pochwały Resoviakow zupełnie na odwrót. :D Zostawię. Może ktoś się uśmiechnie.
sal
Posty: 285
Rejestracja: 17 gru 2009, o 21:37
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: sal »

Ja też w pierwszym momencie przeczytałem "fatalnie" :D
Szary Wilk
Posty: 8051
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

Defalco, ktory po niedokładnej piłce strzela focha lub macha rękami, miałby grać z Fabianem

Okej
marcia1013
Posty: 173
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 16:21
Płeć: K

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: marcia1013 »

Szary Wilk pisze: 20 mar 2022, o 17:55 Defalco, ktory po niedokładnej piłce strzela focha lub macha rękami, miałby grać z Fabianem

Okej
Kolejny sezon moze byc w Resovii jeszcze ciekawszy. I to nie ze wzgledow sportowych. :]
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 611
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: rzr »

Według Artema Resovia podpisała Rossarda i przyjęcie na razie wygląda tak - Cebulj-DeFalco-Rossard.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Adamde
Posty: 836
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Adamde »

I pewnie Rafał B. do tego i będzie finito. Wygląda,że Cebula w kwadracie.
Streeter
Posty: 7451
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Ja myślę, że Resovia gra typowo swoją grę: nie chce płacić za zerwanie Cebulja, więc zatrudniła dwóch gości do szóstki i teraz liczą że Cebuli sam przyjdzie żeby odejść i grać. A jak nie przyjdzie to będzie na ławce.

Niemniej Defalco - Rossard wygląda już dużo fajniej niż Defalco - Cebulj. Oczywiście w takiej "wolnej przestrzeni", bo wydawało się, że Kochanowski i Zator też nie zjadą w Rzeszowie :D

Streeter
Ostatnio zmieniony 21 mar 2022, o 10:57 przez Streeter, łącznie zmieniany 1 raz.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Pawel9221
Posty: 1192
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Pawel9221 »

Streeter pisze: 21 mar 2022, o 10:38 Ja myślę, że Resovia gra typowo swoją grę: nie chce płacić za zerwanie Cebulja, więc zatrudniła dwóch gości do szóstki i teraz liczą że Cebuli sam przyjdzie żeby odejść i grać. A jak nie przyjdzie to będzie na ławce.

Niemniej Defalco - Rossard wygląda już dużo fajniej niż Defalco - Cebuli. Oczywiście w takiej "wolnej przestrzeni", bo wydawało się, że Kochanowski i Zator też nie zjadą w Rzeszowie :D

Streeter
Nie wydaje mi sie, przeciez oni zawsze byli zwolennikami dwoch rownych szostek. Po za tym biora Rossarda, a nie Ngapetha czy Lucarelliego,ze Cebulj bylby bez szans
Streeter
Posty: 7451
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Pawel9221 pisze: 21 mar 2022, o 10:47 Nie wydaje mi sie, przeciez oni zawsze byli zwolennikami dwoch rownych szostek. Po za tym biora Rossarda, a nie Ngapetha czy Lucarelliego,ze Cebulj bylby bez szans
No zobaczymy, ja myślę że Cebula jednak za drogi na ławkę. Przyszedł do Rzeszowa (jak zresztą większość siatkarzy) jako hit, więc mogą dojść do wniosku że lepiej żeby poszedł, jak sam przyjdzie. Coś podobnego zrobili kiedyś z Kosokiem, nie widzieli go w składzie, to chcieli żeby odszedł, a że on nie chciał rozwiązać umowy to został jako piąty środkowy. W końcu zmiękł i przyszedł do klubu rozwiać umowę :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Szary Wilk
Posty: 8051
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

A dla mnie to jest kompletnie bez sensu. Kolejny raz Resovia w ogóle nie uczy się na błędach. Przede wszystkim budowę składu powinni rozpocząć od rozgrywającego i zdjąć limity ze środka. Przy mocnym nazwisku na rozegraniu, mógłby grać nawet środek Kochanowski-Mordyl, alb spróbować wyciągnąć innego Polaka na środek. Druga sprawa - O jednego przyjmującego za dużo. Rossard,DeFalco i Louati + Buszek/Jakiś młody, to byłaby wystarczająca linia przyjęcia. Cebulj w tej układance jest zupełnie zbędny. Bo jak rozumiem - To Cebulj ma rywalizować z Defalco, a Rossard z Louatim? Chyba spora flota w grze, że Louati się na to zgadza, bo za wiele nie pogra.

Przede wszystkim Resovia jest klubem, który w ogóle nie inwestuje w młodych Polaków. Nic a nic. Zawsze tylko gotowe, ładnie opakowane produkty. Druga sprawa - młodzi siatkarze chyba nie bardzo chcą tam przychodzić.

Dla mnie Resovia powinna była zrobić wszystko, by wyciągnąć Brizarda i podziękować takim siatkarzom jak: Drzyzga,Cebulj,Kozamernik,Tamemaa,Deroo(który odchodzi).

W zamian za Kozamernika i Tammeemę mogliby grać Mordyl i jeszcze jeden polski środkowy. Tak na dobrą sprawę, to przy takiej kasie, jaką ma Resovia, nie powinni mieć żadnego problemu z wykupieniem kontraktu Mateusz Poręby, skoro stać ich na 4 wyrównanych przyjmujących :D :D

Pierwszy sezon - 5 miejsce, poniżej oczekiwań. Ten sezon zapowiada się na 5/6 miejsce. Przyszły sezon, kiedy potwierdzą się ich ruchy, według mnie także może skończyć się bez medalu. I warto było pompować tyle szmalu?
Pawel9221
Posty: 1192
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Pawel9221 »

Lekko odchodzac od tematu Resovii, wydaje mi sie, ze w tym czasie wyjatkowo duze wyzwanie dla managerow i klubow, aby wyciagnac dobrych graczy z Rosji, do Wloch wszyscy Nie pojda, a drugim rynkiem powinnismy byc my. Do zgarniecia sa takie nazwiska: Bednorz, Krsmanovic, Ivovic, Perrin,Jovovic, Petric, Sokolov, Kerminen, Grebennikov, Urnaut. Czesc wybierze pewnie jakas Azje jak Urnaut czy Al Hachdai. Na przyklad taki Lublin, gdzie finanse sa na dobrym poziomie spokojnie moglaby powalczyc o Jovovicia zamiast Komendy albo Petricia czy Krsmanovicia. Byc moze wielu rosyjskich graczy ze wzgledu na sytuacje moze pojsc do Europy
Szary Wilk
Posty: 8051
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

Pawel9221 pisze: 21 mar 2022, o 11:26 Lekko odchodzac od tematu Resovii, wydaje mi sie, ze w tym czasie wyjatkowo duze wyzwanie dla managerow i klubow, aby wyciagnac dobrych graczy z Rosji, do Wloch wszyscy Nie pojda, a drugim rynkiem powinnismy byc my. Do zgarniecia sa takie nazwiska: Bednorz, Krsmanovic, Ivovic, Perrin,Jovovic, Petric, Sokolov, Kerminen, Grebennikov, Urnaut. Czesc wybierze pewnie jakas Azje jak Urnaut czy Al Hachdai. Na przyklad taki Lublin, gdzie finanse sa na dobrym poziomie spokojnie moglaby powalczyc o Jovovicia zamiast Komendy albo Petricia czy Krsmanovicia. Byc moze wielu rosyjskich graczy ze wzgledu na sytuacje moze pojsc do Europy
Już w sumie też to rozważałem, ale są pewne ograniczenia.

Bednorz - Miejsce byłoby tylko w Skrze, bo reszta przyklepała zawodników, ale chyba wyjdzie za drogo
Perrin - Może jedynie Warszawa, ale tam nie wiadomo co i jak na kolejny sezon.
Ivović - Jak wyżej. Tak czy siak według mnie za słaby na czołówkę, a za dobry na kluby typu Czarni,Ślepsk. Dla niego lepsza byłaby Turcja
Petrić - Ta sama sytuacja. Druga sprawa, że on podobno w Polsce już kilka razy odmówił gry, a w Turcji już grał, także pewnie tam wróci
Krsmanović - Żaden klub z czołówki poza ZAKSĄ nie miałby dla niego miejsca. Chyba, że jako taki mamy liczyć AZS Olsztyn. Ale na ZAKSĘ możliwe, że za mały kaliber, a na AZS możliwe, że za drogi.
Jovović - Dla mnie to jest średni grajek i dla niego chyba też Turcja byłaby atrkacyjniejszym wyborem, bo u nas mógłby sobie pograć w Radomiu czy Ślepsku, a tam w klubach z czołówki, za lepszy pieniądz
Grebennikov - Super zawodnik, ale priorytetowo będzie pewnie chciał do Włoch. Druga sprawa - U nas poza Zawierciem nikt nie ma miejsca, a oni i tak zaklepali chyba Dananiego. Pewnie Skra by mogła, gdyby wzięli Bednorza, ale oni obaj to już byłoby mega finansowe obciążenie(?)
Kerminen - - To samo. Brak miejsca, ale możliwe, że Skrę byłoby stać na niego i Bednorza, ale oni Kacpra nigdy nie dadzą odsunąć
Sokołov - Marzenia ściętej głowy. Raz, że nawet nie ma miejsca, a dwa, że nikogo nie stać. Bułgar już wygrał wszystko, co było do wygrania, więc równie dobrze może sobie iść na rok do Azji pograć i poczekać na jakąś sensowną ofertę z Włoch za rok.
Urnaut - Spalił most za sobą wywijając numer, po drugie będzie pewnie celował w ten klub, który da mu najwięcej, więc być może azjatycki kierunek
Al Hachdadi - Powiedział, że więcej w Polsce nie zagra, bo tutaj został źle potraktowany i zdyskryminowany :D Po tym typie nie zdziwię sie nawet, jak zostanie w Rosji, o ile będą mieć kasę na jego kontrakt.
ciorny17
Posty: 8588
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: ciorny17 »

Pawel9221 pisze: 21 mar 2022, o 11:26 Do zgarniecia sa takie nazwiska: Bednorz, Krsmanovic, Ivovic, Perrin,Jovovic, Petric, Sokolov, Kerminen, Grebennikov, Urnaut.
Lekki update. Do wyciągnięcia będą max: Bednorz, Perrin, Kerminen, Urnaut. Teraz warto też zwrócić się ku Leo Andricowi bo właśnie odszedł z ASK. Za chwilę także do wyciągnięcia będzie Żukowski. Kerminen mocno naraził się kolegom i na pewno nie zostanie w Dynamie. Sokołowa życzeniowo widzą we Włoszech. Problem jest taki, że według managerów, włoskie kluby boją się kontraktować zawodników, którzy mają ważne kontrakty. U nas wiadomo, romantyzm i brak liczenia się z długoterminowymi konsekwencjami, ale z Paszyckim mogą być jeszcze problemy. Niby FIVB wypowiedziało się, że będzie przychylnie patrzeć na dezerterów, bo z ruskimi nie ma co gadać na szczeblu federacji. Na bazie mojej wiedzy, jeden z włoskich klubów wręcz powiedział, że nie będzie wierzył "na słowo", a potrzebuje konkretnej informacji o tym, że jeden z rosyjskich klubów nie będzie sobie rościł praw do danego zawodnika. Serbowie się raczej nie ruszą z Rosji, bo raz że za dobrze im płacą, a dwa poza Krsmanovicem to Jovović i Ivović na miejsca 5-8 w Pluslidze byliby ok, ale nie wyżej.
Kłamca.
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Pawel9221 pisze: 21 mar 2022, o 11:26 Na przyklad taki Lublin, gdzie finanse sa na dobrym poziomie spokojnie moglaby powalczyc o Jovovicia zamiast Komendy albo Petricia czy Krsmanovicia. Byc moze wielu rosyjskich graczy ze wzgledu na sytuacje moze pojsc do Europy
Jovovicia zamiat Komendy? Po co osłabiać skład. Ale może jakiegoś Ivovicia czy Krsmanovicia mogli by się postarać wyciągnąć jeśli rzeczywiście fajnie stoją z finansami.
Streeter
Posty: 7451
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Jovovicia i Petricia to raczej szkoda pchać do naszej ligi. Pierwszy to raczej nigdy wzmocnieniem dla naszych klubów by nie był, a z drugiego to już zostało głównie nazwisko.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
olek322
Posty: 442
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: olek322 »

Szary Wilk pisze: 21 mar 2022, o 11:40
Pawel9221 pisze: 21 mar 2022, o 11:26 Lekko odchodzac od tematu Resovii, wydaje mi sie, ze w tym czasie wyjatkowo duze wyzwanie dla managerow i klubow, aby wyciagnac dobrych graczy z Rosji, do Wloch wszyscy Nie pojda, a drugim rynkiem powinnismy byc my. Do zgarniecia sa takie nazwiska: Bednorz, Krsmanovic, Ivovic, Perrin,Jovovic, Petric, Sokolov, Kerminen, Grebennikov, Urnaut. Czesc wybierze pewnie jakas Azje jak Urnaut czy Al Hachdai. Na przyklad taki Lublin, gdzie finanse sa na dobrym poziomie spokojnie moglaby powalczyc o Jovovicia zamiast Komendy albo Petricia czy Krsmanovicia. Byc moze wielu rosyjskich graczy ze wzgledu na sytuacje moze pojsc do Europy
Już w sumie też to rozważałem, ale są pewne ograniczenia.


Al Hachdadi - Powiedział, że więcej w Polsce nie zagra, bo tutaj został źle potraktowany i zdyskryminowany :D Po tym typie nie zdziwię sie nawet, jak zostanie w Rosji, o ile będą mieć kasę na jego kontrakt.
O co chodziło z Hachdadim, o to że że został posadzony na ławkę na mecze Play-Off przez to że obchodził Ramadan, i w klubie uznano że nie będzie w pełni sprawności fizycznej?
Szary Wilk
Posty: 8051
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

olek322 pisze: 21 mar 2022, o 15:19
Szary Wilk pisze: 21 mar 2022, o 11:40
Pawel9221 pisze: 21 mar 2022, o 11:26 Lekko odchodzac od tematu Resovii, wydaje mi sie, ze w tym czasie wyjatkowo duze wyzwanie dla managerow i klubow, aby wyciagnac dobrych graczy z Rosji, do Wloch wszyscy Nie pojda, a drugim rynkiem powinnismy byc my. Do zgarniecia sa takie nazwiska: Bednorz, Krsmanovic, Ivovic, Perrin,Jovovic, Petric, Sokolov, Kerminen, Grebennikov, Urnaut. Czesc wybierze pewnie jakas Azje jak Urnaut czy Al Hachdai. Na przyklad taki Lublin, gdzie finanse sa na dobrym poziomie spokojnie moglaby powalczyc o Jovovicia zamiast Komendy albo Petricia czy Krsmanovicia. Byc moze wielu rosyjskich graczy ze wzgledu na sytuacje moze pojsc do Europy
Już w sumie też to rozważałem, ale są pewne ograniczenia.


Al Hachdadi - Powiedział, że więcej w Polsce nie zagra, bo tutaj został źle potraktowany i zdyskryminowany :D Po tym typie nie zdziwię sie nawet, jak zostanie w Rosji, o ile będą mieć kasę na jego kontrakt.
O co chodziło z Hachdadim, o to że że został posadzony na ławkę na mecze Play-Off przez to że obchodził Ramadan, i w klubie uznano że nie będzie w pełni sprawności fizycznej?
Krążył wywiad z nim, gdzie nas obsmarował konkretnie wszystkich, poszukaj.
JW8127
Posty: 154
Rejestracja: 26 sty 2020, o 20:45
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: JW8127 »

olek322 pisze: 21 mar 2022, o 15:19
Szary Wilk pisze: 21 mar 2022, o 11:40
Pawel9221 pisze: 21 mar 2022, o 11:26 Lekko odchodzac od tematu Resovii, wydaje mi sie, ze w tym czasie wyjatkowo duze wyzwanie dla managerow i klubow, aby wyciagnac dobrych graczy z Rosji, do Wloch wszyscy Nie pojda, a drugim rynkiem powinnismy byc my. Do zgarniecia sa takie nazwiska: Bednorz, Krsmanovic, Ivovic, Perrin,Jovovic, Petric, Sokolov, Kerminen, Grebennikov, Urnaut. Czesc wybierze pewnie jakas Azje jak Urnaut czy Al Hachdai. Na przyklad taki Lublin, gdzie finanse sa na dobrym poziomie spokojnie moglaby powalczyc o Jovovicia zamiast Komendy albo Petricia czy Krsmanovicia. Byc moze wielu rosyjskich graczy ze wzgledu na sytuacje moze pojsc do Europy
Już w sumie też to rozważałem, ale są pewne ograniczenia.


Al Hachdadi - Powiedział, że więcej w Polsce nie zagra, bo tutaj został źle potraktowany i zdyskryminowany :D Po tym typie nie zdziwię sie nawet, jak zostanie w Rosji, o ile będą mieć kasę na jego kontrakt.
O co chodziło z Hachdadim, o to że że został posadzony na ławkę na mecze Play-Off przez to że obchodził Ramadan, i w klubie uznano że nie będzie w pełni sprawności fizycznej?
Podrzucam wywiad: https://www.google.com/amp/s/sport.tvp. ... polski/amp
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: iron »

lukecik pisze: 20 mar 2022, o 11:39 Wg Marcina Gałązki Niemca w Zawierciu zastąpi Pietraszko i to tyle jeśli chodzi o roszady na środku... W obliczu przyjścia Dananiego liczyłem na grę na dwóch libero i jakiegoś kozaka zagranicznego na środku, ale może się okazać, że nic z tego. :|
Pietraszko zostaje w Lubinie. Nie chcieli go puścić. W dodatku szykują się wzmocnienia.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Simao »

Szary Wilk pisze: 21 mar 2022, o 11:13 A dla mnie to jest kompletnie bez sensu. Kolejny raz Resovia w ogóle nie uczy się na błędach. Przede wszystkim budowę składu powinni rozpocząć od rozgrywającego i zdjąć limity ze środka. Przy mocnym nazwisku na rozegraniu, mógłby grać nawet środek Kochanowski-Mordyl, alb spróbować wyciągnąć innego Polaka na środek. Druga sprawa - O jednego przyjmującego za dużo. Rossard,DeFalco i Louati + Buszek/Jakiś młody, to byłaby wystarczająca linia przyjęcia. Cebulj w tej układance jest zupełnie zbędny. Bo jak rozumiem - To Cebulj ma rywalizować z Defalco, a Rossard z Louatim? Chyba spora flota w grze, że Louati się na to zgadza, bo za wiele nie pogra.

Przede wszystkim Resovia jest klubem, który w ogóle nie inwestuje w młodych Polaków. Nic a nic. Zawsze tylko gotowe, ładnie opakowane produkty. Druga sprawa - młodzi siatkarze chyba nie bardzo chcą tam przychodzić.

Dla mnie Resovia powinna była zrobić wszystko, by wyciągnąć Brizarda i podziękować takim siatkarzom jak: Drzyzga,Cebulj,Kozamernik,Tamemaa,Deroo(który odchodzi).

W zamian za Kozamernika i Tammeemę mogliby grać Mordyl i jeszcze jeden polski środkowy. Tak na dobrą sprawę, to przy takiej kasie, jaką ma Resovia, nie powinni mieć żadnego problemu z wykupieniem kontraktu Mateusz Poręby, skoro stać ich na 4 wyrównanych przyjmujących :D :D

Pierwszy sezon - 5 miejsce, poniżej oczekiwań. Ten sezon zapowiada się na 5/6 miejsce. Przyszły sezon, kiedy potwierdzą się ich ruchy, według mnie także może skończyć się bez medalu. I warto było pompować tyle szmalu?
Podpisuję się pod tym, myślę podobnie 🙂Przede wszystkim, jeśli chodzi o zmiany personalne w drużynie. Odnośnie Brizarda pisałem już dużo wcześniej, chciałbym właśnie takiego rozgrywającego w Resovii. Mam nadzieję, że ostatecznie obu Słoweńcom podziękują lub sami odejdą. Po prostu nie będzie ich w drużynie na kolejny sezon. Z racji na to, że zanosi się na zagraniczne przyjęcie, powinniśmy mieć wyłącznie Polski środek i może ściągnąć jakiegoś atakującego z zagranicy, gdyby pojawiła się dobra okazja. Drzyzga na pewno będzie pierwszym, niestety takie są realia i to jak na razie nie zmieni się...
Diomedea
Posty: 4515
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Diomedea »

kamil1999 pisze: 21 mar 2022, o 11:47
Pawel9221 pisze: 21 mar 2022, o 11:26 Na przyklad taki Lublin, gdzie finanse sa na dobrym poziomie spokojnie moglaby powalczyc o Jovovicia zamiast Komendy albo Petricia czy Krsmanovicia. Byc moze wielu rosyjskich graczy ze wzgledu na sytuacje moze pojsc do Europy
Jovovicia zamiat Komendy? Po co osłabiać skład. Ale może jakiegoś Ivovicia czy Krsmanovicia mogli by się postarać wyciągnąć jeśli rzeczywiście fajnie stoją z finansami.
Pelna zgoda. Jovovic to bardzo przecietny sypacz.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Oskejt »

W Resovii mam nadzieję, że Kozamernik nie zostanie, chociaż najprawdopodobniej zostanie. Nwm dlaczego go zostawiają skoro kończy mu się kontrakt, a gra źle. Lepiej wygląda zdecydowanie Timo pod Drzyzgą niż Słoweniec.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”