Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Ave!
Widze, ze za duzo nie stracilem nie typujac meczu Verdex - Klimatyzacja
jaki lider taka cala liga?? chyba nie...
31.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory ------
1.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 3 : 1
1.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
1.04 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Utikom Viktory AIR Team 0 : 3
Widze, ze za duzo nie stracilem nie typujac meczu Verdex - Klimatyzacja
jaki lider taka cala liga?? chyba nie...
31.03 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : VRF Klimatyzacja Artus Żory ------
1.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 3 : 1
1.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
1.04 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Utikom Viktory AIR Team 0 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
termin 25
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
termin 25
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2 : 3
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3 : 0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3 : 0
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3 : 0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3 : 1
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 0 : 3
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3 : 0
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3 : 0
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0 : 3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0 : 3
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2 : 3
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3 : 0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3 : 0
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3 : 0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3 : 1
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 0 : 3
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3 : 0
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3 : 0
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0 : 3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
termin 25
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3 : 0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3 : 1
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3 : 0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3 : 2
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 3 : 1
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3 : 1
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3 : 2
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 1 : 3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0 : 3
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3 : 0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3 : 1
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3 : 0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3 : 2
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 3 : 1
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3 : 1
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3 : 2
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 1 : 3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0 : 3
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
termin 25
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 2:3
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3:0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:2
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 1:3
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 3:1
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3:0
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0:3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 1:3
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 2:3
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3:0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:2
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 1:3
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 3:1
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3:0
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0:3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Witka
termin 25
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 1:3
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3:0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:1
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 0:3
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 0:3
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3:0
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0:3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0:3
Pozdro
Ursinio
termin 25
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 1:3
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3:0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:1
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 0:3
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 0:3
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3:0
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0:3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0:3
Pozdro
Ursinio
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
termin 25
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3:1
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3:0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 1:3
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 1:3
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 3:1
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3:0
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0:3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 3 :1
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0:3
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3:1
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3:0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 1:3
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 1:3
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 3:1
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3:0
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0:3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 3 :1
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3 : 0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3 : 1
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3 : 0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 1:3
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 0:3
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 0 : 3
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3 : 1
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0 : 3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0 : 3
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3 : 0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3 : 1
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3 : 0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 1:3
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 0:3
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 0 : 3
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3 : 1
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0 : 3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0 : 3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
termin 25
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3-0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3-1
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3-1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3-0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3-1
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 1-3
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 1-3
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 2-3
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3-0
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0-3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 3-0
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 1-3
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3-0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3-1
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3-1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3-0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3-1
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 1-3
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 1-3
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 2-3
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3-0
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0-3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 3-0
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 1-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Ave!
termin 25
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 2
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3 : 0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3 : 1
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3 : 0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3 : 1
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 1 : 3
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3 : 0
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3 : 0
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0 : 3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0 : 3
termin 25
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 2
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3 : 0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3 : 1
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3 : 0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3 : 1
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 1 : 3
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3 : 0
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3 : 0
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0 : 3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
termin 25
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3:1
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3:0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:1
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 1:3
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 1:3
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3:0
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0:3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 3 :1
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0:3
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3:1
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3:0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:1
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 1:3
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 1:3
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3:0
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0:3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 3 :1
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
termin 25
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3:1
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3:0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 1:3
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 1:3
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 1:3
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3:0
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0:3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0:3
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3:1
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3:0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 1:3
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 1:3
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 1:3
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3:0
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0:3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3-0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3-1
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3-1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3-0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 1-3
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 1-3
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 1-3
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1-3
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3-0
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0-3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 3-0
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 1-3
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3-0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3-1
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3-1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3-0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 1-3
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 1-3
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 1-3
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1-3
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3-0
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0-3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 3-0
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 1-3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3:2
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3:0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 1:3
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 1:3
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 1:3
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3:0
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0:3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 1:3
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3:2
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3:0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 1:3
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 1:3
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 1:3
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3:0
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0:3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
BosSs pisze:I liga Play-off
4.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
5.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
6.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
6.04 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3:2
7.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
8.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
6.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Beer Team 3:0
6.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 1:3
7.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Impacto LKS Chałupki 1:3
7.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF Polska 1:3
7.04 czwartek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
8.04 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : TKKF Szczygłowice 3:0
8.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Victoria Pilchowice 0:3
awansem
4.04 poniedziałek 19.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Albion Team – gramy dla Kuby
zaległy
5.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Utikom Viktory AIR Team 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
22 kolejka
1 - Zorro -------------------21(6)
2 - damian albion ---------19(5)
3 - wiesx -------------------17(3)
4 - Swierq ------------------16(3)
5 - amator85 --------------15(3)
5 - anilia -------------------15(3)
5 - DADA1979 -------------15(3)
5 - Jajens ------------------15(3)
5 - wrona -------------------15(3)
10 - ursinio ----------------14(2)
11 - Lukasz_Catering -----13(2)
12 - BosSs ------------------12(2)
13 - szrama ------------------4(1)
Tabela ogólna po 23 kolejkach po doliczeniu kolejki nr 22
1 - Jajens-----------------478 ( 121 )
2 - Lukasz_Catering-----475 ( 122 )
3 - BosSs------------------474 ( 122 )
4 - damian albion --------469 ( 115 )
5 - amator85 -------------464 ( 115 )
6 - DADA 1979 -----------463 ( 119 )
7 - anilia------------------458 ( 118 )
8 - Swierq ----------------456 ( 115 )
9 - wrona------------------450 ( 111 )
10 - wiesx ----------------448 ( 114 )
11 - Zorro -----------------434 ( 111 ) +1
12 - szrama---------------433 ( 118 ) -1
13 - ursinio ---------------404 ( 105 )
1 - Zorro -------------------21(6)
2 - damian albion ---------19(5)
3 - wiesx -------------------17(3)
4 - Swierq ------------------16(3)
5 - amator85 --------------15(3)
5 - anilia -------------------15(3)
5 - DADA1979 -------------15(3)
5 - Jajens ------------------15(3)
5 - wrona -------------------15(3)
10 - ursinio ----------------14(2)
11 - Lukasz_Catering -----13(2)
12 - BosSs ------------------12(2)
13 - szrama ------------------4(1)
Tabela ogólna po 23 kolejkach po doliczeniu kolejki nr 22
1 - Jajens-----------------478 ( 121 )
2 - Lukasz_Catering-----475 ( 122 )
3 - BosSs------------------474 ( 122 )
4 - damian albion --------469 ( 115 )
5 - amator85 -------------464 ( 115 )
6 - DADA 1979 -----------463 ( 119 )
7 - anilia------------------458 ( 118 )
8 - Swierq ----------------456 ( 115 )
9 - wrona------------------450 ( 111 )
10 - wiesx ----------------448 ( 114 )
11 - Zorro -----------------434 ( 111 ) +1
12 - szrama---------------433 ( 118 ) -1
13 - ursinio ---------------404 ( 105 )
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
4.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
15.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Racibórz
11.04 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik
15.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice
13.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III
15.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik
II liga
11.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : MUKS Wilhelm Szewczyk
12.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory
12.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO
14.04 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Beer Team
15.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki
15.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska
4.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
15.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Racibórz
11.04 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik
15.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice
13.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III
15.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik
II liga
11.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : MUKS Wilhelm Szewczyk
12.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory
12.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO
14.04 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Beer Team
15.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki
15.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Zorro, bo się pogubiłem ... te ostatnie podliczone punkty to są punkty z terminu 22-go czy tego ostatniego czyli 25-ego ?
I liga
4.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Racibórz 3:1
11.04 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
15.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
13.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0;3
15.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:0
II liga
11.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
12.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO 1:3
14.04 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Beer Team 3:1
15.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:0
15.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
I liga
4.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Racibórz 3:1
11.04 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
15.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
13.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0;3
15.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:0
II liga
11.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
12.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO 1:3
14.04 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Beer Team 3:1
15.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:0
15.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
4.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Racibórz 2:3
11.04 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
15.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
13.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0;3
15.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:0
II liga
11.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
12.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO 3:0
14.04 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Beer Team 3:1
15.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:0
15.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
4.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Racibórz 2:3
11.04 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
15.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
13.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0;3
15.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:0
II liga
11.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
12.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO 3:0
14.04 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Beer Team 3:1
15.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:0
15.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
4.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Racibórz 1:3
11.04 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
15.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1:3
13.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
15.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
11.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
12.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO 3:1
14.04 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Beer Team 3:2
15.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:0
15.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
4.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Racibórz 1:3
11.04 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
15.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1:3
13.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
15.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
11.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
12.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO 3:1
14.04 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Beer Team 3:2
15.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:0
15.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Ave!
I liga
4.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
15.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Racibórz 3 : 1
11.04 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
15.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1 : 3
13.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0 : 3
15.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
II liga
11.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3 : 0
12.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0 : 3
12.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO 1 : 3
14.04 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Beer Team 3 : 1
15.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3 : 0
15.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3 : 1
I liga
4.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
15.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Racibórz 3 : 1
11.04 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
15.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1 : 3
13.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0 : 3
15.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
II liga
11.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3 : 0
12.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0 : 3
12.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO 1 : 3
14.04 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Beer Team 3 : 1
15.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3 : 0
15.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3 : 1
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
4.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Racibórz 2:3
11.04 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
15.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1:3
13.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
15.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
11.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
12.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
14.04 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Beer Team 3:1
15.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:0
15.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
4.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Racibórz 2:3
11.04 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
15.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1:3
13.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
15.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
11.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
12.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
14.04 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Beer Team 3:1
15.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:0
15.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
4.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Racibórz 3:0
11.04 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
15.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1:3
13.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
15.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
11.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
12.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
14.04 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Beer Team 3:1
15.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:0
15.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
4.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Racibórz 3:0
11.04 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
15.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1:3
13.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
15.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
11.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
12.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
14.04 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Beer Team 3:1
15.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:0
15.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
4.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Racibórz 2:3
11.04 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
15.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1:3
13.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
15.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
11.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
12.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
14.04 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Beer Team 3:1
15.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:0
15.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
4.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Racibórz 2:3
11.04 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
15.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1:3
13.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
15.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
11.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
12.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
14.04 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Beer Team 3:1
15.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:0
15.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
14.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
15.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Racibórz 3-1
11.04 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1-3
15.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1-3
13.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 1-3
15.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3-1
II liga
11.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
12.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0-3
12.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO 3-1
14.04 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Beer Team 3-1
15.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3-0
15.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
14.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
15.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Racibórz 3-1
11.04 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1-3
15.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1-3
13.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 1-3
15.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3-1
II liga
11.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
12.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0-3
12.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO 3-1
14.04 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Beer Team 3-1
15.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3-0
15.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
14.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
15.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Racibórz 3-2
11.04 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik xxx
15.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1-3
13.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 1-3
15.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3-0
II liga
11.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : MUKS Wilhelm Szewczyk xxxx
12.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1-3
12.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO 3-2
14.04 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Beer Team 3-1
15.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3-1
15.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
14.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
15.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Racibórz 3-2
11.04 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik xxx
15.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1-3
13.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 1-3
15.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3-0
II liga
11.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : MUKS Wilhelm Szewczyk xxxx
12.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1-3
12.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO 3-2
14.04 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Beer Team 3-1
15.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3-1
15.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
24 kolejka i tabela ogólna
24 kolejka
1 - Zorro ------------------8(1)
2 - anilia ------------------7(1)
2 - BosSs ------------------7(1)
2 - Lukasz_Catering -----7(1)
2 - Swierq -----------------7(1)
6 - amator85 -------------6(1)
6 - Jajens -----------------6(1)
6 - wrona -----------------6(1)
9 - DADA1979 ------------5(1)
10 - szrama --------------5(1)
10 - ursinio --------------5(1)
12 - damian albion ------1(0)
13 - wiesx -----------------nb
Tabela ogólna po 24 kolejkach
1 - Jajens-----------------484 ( 122 )
2 - Lukasz_Catering-----482 ( 123 )
3 - BosSs------------------481 ( 123 )
4 - amator85 -------------470 ( 116 ) +1
5 - damian albion --------470 ( 115 ) -1
6 - DADA 1979 -----------468 ( 120 )
7 - anilia------------------465 ( 119 )
8 - Swierq ----------------463 ( 116 )
9 - wrona------------------456 ( 112 )
10 - wiesx ----------------448 ( 114 )
11 - Zorro -----------------442 ( 112 )
12 - szrama---------------438 ( 119 )
13 - ursinio ---------------409 ( 106 )
24 kolejka
1 - Zorro ------------------8(1)
2 - anilia ------------------7(1)
2 - BosSs ------------------7(1)
2 - Lukasz_Catering -----7(1)
2 - Swierq -----------------7(1)
6 - amator85 -------------6(1)
6 - Jajens -----------------6(1)
6 - wrona -----------------6(1)
9 - DADA1979 ------------5(1)
10 - szrama --------------5(1)
10 - ursinio --------------5(1)
12 - damian albion ------1(0)
13 - wiesx -----------------nb
Tabela ogólna po 24 kolejkach
1 - Jajens-----------------484 ( 122 )
2 - Lukasz_Catering-----482 ( 123 )
3 - BosSs------------------481 ( 123 )
4 - amator85 -------------470 ( 116 ) +1
5 - damian albion --------470 ( 115 ) -1
6 - DADA 1979 -----------468 ( 120 )
7 - anilia------------------465 ( 119 )
8 - Swierq ----------------463 ( 116 )
9 - wrona------------------456 ( 112 )
10 - wiesx ----------------448 ( 114 )
11 - Zorro -----------------442 ( 112 )
12 - szrama---------------438 ( 119 )
13 - ursinio ---------------409 ( 106 )
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
I liga
14.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
15.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Racibórz 3-2
11.04 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1-3
15.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1-3
13.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 1-3
15.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3-1
II liga
11.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
12.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1-3
12.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO 3-1
14.04 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Beer Team 3-1
15.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3-0
15.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
14.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
15.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Racibórz 3-2
11.04 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1-3
15.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1-3
13.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 1-3
15.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3-1
II liga
11.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
12.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1-3
12.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO 3-1
14.04 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Beer Team 3-1
15.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3-0
15.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Witam podaję wyniki 25 kolejki ( dla kolegi BosSsa słownie - dwadzieścia pięć ) i klasyfikację ogólną,proszę o sprawdzenie moich podliczeń i gdyby coś to proszę o info,mam również propozycję,aby pierwsza trójka,podawała typy na priv oczywiście jeżeli chce,a ja to wkleje jak się rozpocznie pierwszy mecz, dlaczego a bo coś zauważyłem,co nie bardzo mi się podoba ,ale gdzie dwóch się bije tam BosSs korzysta oczywiście to tylko propozycja .
25 kolejka
1 - BosSs ------------------30(9)
2 - anilia ------------------28(8)
2 - wrona -----------------28(8)
4 - amator85 -------------27(8)
4 - Jajens -----------------27(8)
4 - Zorro ------------------27(8)
7 - damian albion --------26(8)
7 - wiesx ------------------26(8)
9 - Lukasz_Catering -----25(7)
10 - Swierq ---------------21(5)
11 - ursinio ---------------20(5)
12 - DADA1979 -----------17(4)
13 - szrama ----------------nb
Klasyfikacja ogólna po 25 kolejkach
1 - BosSs------------------511 ( 132 ) +2
2 - Jajens-----------------511 ( 130 ) -1
3 - Lukasz_Catering-----507 ( 130 ) -1
4 - amator85 -------------497 ( 124 )
5 - damian albion --------496 ( 123 )
6 - anilia------------------493 ( 127 ) +1
7 - DADA 1979 -----------485 ( 124 ) -1
8 - Swierq ----------------484 ( 121 )
9 - wrona------------------484 ( 120 )
10 - wiesx ----------------474 ( 122 )
11 - Zorro -----------------469 ( 120 )
12 - szrama---------------438 ( 119 )
13 - ursinio ---------------429 ( 111 )
25 kolejka
1 - BosSs ------------------30(9)
2 - anilia ------------------28(8)
2 - wrona -----------------28(8)
4 - amator85 -------------27(8)
4 - Jajens -----------------27(8)
4 - Zorro ------------------27(8)
7 - damian albion --------26(8)
7 - wiesx ------------------26(8)
9 - Lukasz_Catering -----25(7)
10 - Swierq ---------------21(5)
11 - ursinio ---------------20(5)
12 - DADA1979 -----------17(4)
13 - szrama ----------------nb
Klasyfikacja ogólna po 25 kolejkach
1 - BosSs------------------511 ( 132 ) +2
2 - Jajens-----------------511 ( 130 ) -1
3 - Lukasz_Catering-----507 ( 130 ) -1
4 - amator85 -------------497 ( 124 )
5 - damian albion --------496 ( 123 )
6 - anilia------------------493 ( 127 ) +1
7 - DADA 1979 -----------485 ( 124 ) -1
8 - Swierq ----------------484 ( 121 )
9 - wrona------------------484 ( 120 )
10 - wiesx ----------------474 ( 122 )
11 - Zorro -----------------469 ( 120 )
12 - szrama---------------438 ( 119 )
13 - ursinio ---------------429 ( 111 )
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016
Jak ktoś wrzuci zestaw będzie miło, jak nie to wieczorem
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~