Liga Mistrzów 2016/2017
Liga Mistrzów 2016/2017
CEV ogłosił listę zespołów, które złożyły aplikację do gry w LM w sezonie 2016/2017.
Lista zespołów pewnych występu w fazie grupowej:
Zenit KAZAN (RUS)
Dinamo MOSCOW (RUS)
MODENA Volley (ITA)
Cucine Lube CIVITANOVA (ITA)
Halkbank ANKARA (TUR)
ISTANBUL BBSK (TUR)
Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (POL)
Asseco Resovia RZESZOW (POL)
BERLIN Recycling Volleys (GER)
Knack ROESELARE (BEL)
PARIS Volley (FRA)
S.C.M. “U” CRAIOVA (ROU) *
Lista zespołów zgłoszonych do kwalifikacji:
Belogorie BELGOROD (RUS)
Sir Safety-Sicoma PERUGIA (ITA)
Arkas IZMIR (TUR)
PGE Skra BELCHATOW (POL)
VfB FRIEDRICHSHAFEN (GER)
Noliko MAASEIK (BEL)
Arago de SETE (FRA)
Dukla LIBEREC (CZE)
PAOK THESSALONIKI (GRE)
Dobrudja 07 DOBRICH (BUL) *
Hypo Tirol INNSBRUCK (AUT)
Crvena Zvezda BEOGRAD (SRB)
Volley AMRISWIL (SUI) *
ACH Volley LJUBLJANA (SLO)
Tiikerit KOKKOLA (FIN) *
Budvanska Rivijera BUDVA (MNE)
Abiant Lycurgus GRONINGEN (NED) *
Stroitel MINSK (BLR) *
Selver TALLINN (EST) *
Hapoel MATE-ASHER AKKO (ISR) *
Mladost Marina KASTELA (CRO) *
Omonia NICOSIA (CYP) *
GENTOFTE Volley (DEN) *
KV Besa PEJA (KOS) *
Drużyny oznaczone * to debiutanci.
Z powodu małej liczby zespołów rozgrywana będzie tylko 2 i 3 runda eliminacji.
Losowanie 9 czerwca w Rzymie.
http://www.cev.lu/Competition-Area/Comp ... 222&ID=965
Lista zespołów pewnych występu w fazie grupowej:
Zenit KAZAN (RUS)
Dinamo MOSCOW (RUS)
MODENA Volley (ITA)
Cucine Lube CIVITANOVA (ITA)
Halkbank ANKARA (TUR)
ISTANBUL BBSK (TUR)
Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (POL)
Asseco Resovia RZESZOW (POL)
BERLIN Recycling Volleys (GER)
Knack ROESELARE (BEL)
PARIS Volley (FRA)
S.C.M. “U” CRAIOVA (ROU) *
Lista zespołów zgłoszonych do kwalifikacji:
Belogorie BELGOROD (RUS)
Sir Safety-Sicoma PERUGIA (ITA)
Arkas IZMIR (TUR)
PGE Skra BELCHATOW (POL)
VfB FRIEDRICHSHAFEN (GER)
Noliko MAASEIK (BEL)
Arago de SETE (FRA)
Dukla LIBEREC (CZE)
PAOK THESSALONIKI (GRE)
Dobrudja 07 DOBRICH (BUL) *
Hypo Tirol INNSBRUCK (AUT)
Crvena Zvezda BEOGRAD (SRB)
Volley AMRISWIL (SUI) *
ACH Volley LJUBLJANA (SLO)
Tiikerit KOKKOLA (FIN) *
Budvanska Rivijera BUDVA (MNE)
Abiant Lycurgus GRONINGEN (NED) *
Stroitel MINSK (BLR) *
Selver TALLINN (EST) *
Hapoel MATE-ASHER AKKO (ISR) *
Mladost Marina KASTELA (CRO) *
Omonia NICOSIA (CYP) *
GENTOFTE Volley (DEN) *
KV Besa PEJA (KOS) *
Drużyny oznaczone * to debiutanci.
Z powodu małej liczby zespołów rozgrywana będzie tylko 2 i 3 runda eliminacji.
Losowanie 9 czerwca w Rzymie.
http://www.cev.lu/Competition-Area/Comp ... 222&ID=965
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Ktoś wie dlaczego Lube ma od razu miejsce w grupie, a Perugia musi grać w eliminacjach?
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Ponieważ Lube wygrało rundę zasadniczą, a Włosi sobie tak wybrali, że pewny awans do fazy grupowej ma mistrz i zwycięzca rundy zasadniczej
Marakuja - zwycięzca pretypera Typera Forum Strefy Siatkówki 2015/2016
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Aaa no tak, zapomniałem o tym dzięki
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Chce powiedzieć, niech CEV naucz się robić finał LM od Piłki Ręcznej
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Całkowicie EHF odjechało CEV jeśli chodzi o puchary.
Podkreślę to jeszcze raz - puchary w siatkówce nie zrobiły żadnego kroku do przodu za kilkunastoletnich rządów Meyera. Czekam na owoce pracy Serba.
Podkreślę to jeszcze raz - puchary w siatkówce nie zrobiły żadnego kroku do przodu za kilkunastoletnich rządów Meyera. Czekam na owoce pracy Serba.
\
- niepoinformowany
- Posty: 4623
- Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
- Płeć: M
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Chyba tylko CEV potrafi losować grupy LM, gdy nie są znani wszyscy jej uczestnicy.
Koszyki też jakieś dziwaczne. W 1 Berlin, a w drugim Lube z Dynamo?
Koszyki też jakieś dziwaczne. W 1 Berlin, a w drugim Lube z Dynamo?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona
Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
W trzecim Resovia. Przy odrobinie pecha grupa to Zenit, Lube i Resovia.
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Gdzie jest podział na koszyki ?
Marakuja - zwycięzca pretypera Typera Forum Strefy Siatkówki 2015/2016
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Na FB Resovii
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Czy tam było Young Player of the Year I dostał Tine Urnaut
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Organizacja i prowadzący katastrofa!
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Poddaje się, godzina minęła, a nic nie wylosowali, a za chwilę drugi występ artystyczny.
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Jakie puchary takie losowanie, jakie nagrody takie losowanie..jakie zainteresowanie taki Elefantino hehe.no to teraż chłopy.
pieknie; Izrael-Estonia ,Kosovo-Cypr heh, kiedys ktoś w piłke wymyslil strefy zeby sie nienalatali zbytnio...
JUz sie ciesze jak ta afroamerykanka będzie czytała polskie nazwy klubów heh
Zaksa Kodle wylosowana jako pierwsza....
A: Zaksa, DYNAMO MOSKWA....ISTanbul
B:Berlin, Lube Resovia Zesfło (tak czytała)
C:Kazan, paris
D:Modena, Craiova,
E:Ankara, Knack
To byłoby na tyle, trzeba zobaczyc reszte drabinki w eliminacjach. Cóz, Zakse czekaja dalekie loty, nieprzychylni sędziowie i chyba drugi plac w grupie
pieknie; Izrael-Estonia ,Kosovo-Cypr heh, kiedys ktoś w piłke wymyslil strefy zeby sie nienalatali zbytnio...
JUz sie ciesze jak ta afroamerykanka będzie czytała polskie nazwy klubów heh
Zaksa Kodle wylosowana jako pierwsza....
A: Zaksa, DYNAMO MOSKWA....ISTanbul
B:Berlin, Lube Resovia Zesfło (tak czytała)
C:Kazan, paris
D:Modena, Craiova,
E:Ankara, Knack
To byłoby na tyle, trzeba zobaczyc reszte drabinki w eliminacjach. Cóz, Zakse czekaja dalekie loty, nieprzychylni sędziowie i chyba drugi plac w grupie
Ostatnio zmieniony 9 cze 2016, o 20:41 przez kuchcik77, łącznie zmieniany 5 razy.
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Prowadząca nie umie przeczytać nawet nazw zespołów, to jest jakiś żart?!
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Skra w kwalifikacjach ze zwycięzcą meczu Mladost Marina Kastela - PAOK Saloniki
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Ktoś umie wyjaśnić na jakiej podstawie zespoły były przydzielane do koszyków, o Resovię mi głównie chodzi? I jak ktoś rozszyfruje te "army" to może tutaj wkleić grupy, bo to co oni robią to jest, sam nie wiem co
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Znów Turcja i Rosja w jednej grupie, chciałbym przypomnieć ze to własnie Dynamo dostało walkowera za odmowe rozegrania spotkania w Turcji...
te army to trzebaby przewinąc loswanire lub poczekac na oficjalne info na kogo polskie ekipy moga trafic.
Dynamo odpadło z LM po sensacyjnej wtopie z Fryderykami i było najgorsza ekipą z drugich miejsc...
wyniki ostatnich trzech spotkan finału tureckiej ligi
Istanbul-Arkas 3-0
Istanbul-Halbank ANkara 1-3
Fenerbahce-Istanbul 0-3
İSTANBUL BYÜKŞEHİR BELEDİYESİ: Marko (6), Arslan (6), Kadir (7), Özkan (10), Price (15), Coskovic (14), Burak (L), Caner (-),
İSTANBUL BYÜKŞEHİR BELEDİYESİ: Kadir (1), Özkan (6), Price (16), Antonovich (5), Marko (6), Arslan (6), Burak (L), Erdem (L), Coskovic (7), Çağlar (-), Caner (1)
stanbul Büyükşehir Belediyesi: Marko 6, Arslan 2, Kadir 11, Özkan 8, Price 22, Coşkovic 9, Burak (L), Caner,
te army to trzebaby przewinąc loswanire lub poczekac na oficjalne info na kogo polskie ekipy moga trafic.
Dynamo odpadło z LM po sensacyjnej wtopie z Fryderykami i było najgorsza ekipą z drugich miejsc...
wyniki ostatnich trzech spotkan finału tureckiej ligi
Istanbul-Arkas 3-0
Istanbul-Halbank ANkara 1-3
Fenerbahce-Istanbul 0-3
İSTANBUL BYÜKŞEHİR BELEDİYESİ: Marko (6), Arslan (6), Kadir (7), Özkan (10), Price (15), Coskovic (14), Burak (L), Caner (-),
İSTANBUL BYÜKŞEHİR BELEDİYESİ: Kadir (1), Özkan (6), Price (16), Antonovich (5), Marko (6), Arslan (6), Burak (L), Erdem (L), Coskovic (7), Çağlar (-), Caner (1)
stanbul Büyükşehir Belediyesi: Marko 6, Arslan 2, Kadir 11, Özkan 8, Price 22, Coşkovic 9, Burak (L), Caner,
Ostatnio zmieniony 9 cze 2016, o 21:01 przez kuchcik77, łącznie zmieniany 2 razy.
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Powiem tak, w końcu takiej Ligi Mistrzów oczekiwaliśmy ZAKSA z Dinamem, Istanbułem BBSK i najprawdopodobniej z Noliko Maaseik Antek i Castellani wracają po latach do Kędzierzyna Nic tylko zacierać ręce, takiej Ligi Mistrzów właśnie chcieliśmy
Marakuja - zwycięzca pretypera Typera Forum Strefy Siatkówki 2015/2016
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Grupa śmierci = E: Halkbank, Knack, Belgorod, Perugia
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Te bańki - rewelacja
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Tillie, Toniutti (ZAKSA) vs (Le Goff, Rouzier, Marechal) (Istambuł) xD
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
-
- Moderator
- Posty: 5929
- Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
- Płeć: M
- Lokalizacja: Kraków
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Biełgorod nie wchodzi do grupy Resovii przypadkiem?KChudz pisze:Grupa śmierci = E: Halkbank, Knack, Belgorod, Perugia
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
-
- Posty: 709
- Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
- Płeć: M
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Skra do której grupy jak przejdzie ? i kto do Rzeszowa jak ostatni najprawdopodobniej ?
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
W minionym sezonie, albo 2 sezony temu byłaby to grupa śmierci. Z Halkbanku został się jedynie Kooy, Bielgorod bez Grozera, Ivovicia, Iljinycha, z coraz starszym Tietiuchinem, to już nie ten sam Bielgorod, Belgów też nie ma co się obawiać. Perugia taką grupę powinna wciągnąć nosem.KChudz pisze:Grupa śmierci = E: Halkbank, Knack, Belgorod, Perugia
Ostatnio zmieniony 9 cze 2016, o 21:03 przez orw3ll, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
2 runda
Mladost Marina KASTELA (CRO) - PAOK THESSALONIKI (GRE)
Abiant Lycurgus GRONINGEN (NED) - Dobrudja 07 DOBRICH (BUL)
Hapoel MATE-ASHER AKKO (ISR) - Hypo Tirol INNSBRUCK (AUT)
Selver TALLINN (EST) - Crvena Zvezda BEOGRAD (SRB)
KV Besa PEJA (KOS) - Volley AMRISWIL (SUI)
Omonia NICOSIA (CYP) - ACH Volley LJUBLJANA (SLO)
Stroitel MINSK (BLR) - Tiikerit KOKKOLA (FIN)
GENTOFTE Volley (DEN) - Budvanska Rivijera BUDVA (MNE)
3 runda
#1 GENTOFTE Volley (DEN) / Budvanska Rivijera BUDVA (MNE) - Belogorie BELGOROD (RUS)
#2 KV Besa PEJA (KOS) / Volley AMRISWIL (SUI) - Sir Safety-Sicoma PERUGIA (ITA)
#3 Selver TALLINN (EST) / Crvena Zvezda BEOGRAD (SRB) - Arkas IZMIR (TUR)
#4 Mladost Marina KASTELA (CRO) / PAOK THESSALONIKI (GRE) - PGE Skra BELCHATOW (POL)
#5 Hapoel MATE-ASHER AKKO (ISR) / Hypo Tirol INNSBRUCK (AUT) - VfB FRIEDRICHSHAFEN (GER)
#6 Abiant Lycurgus GRONINGEN (NED)/ Dobrudja 07 DOBRICH (BUL) - Noliko MAASEIK (BEL)
#7 Omonia NICOSIA (CYP) / ACH Volley LJUBLJANA (SLO) - Arago de SETE (FRA)
#8 Stroitel MINSK (BLR) / Tiikerit KOKKOLA (FIN) - Dukla LIBEREC (CZE)
4 runda
Grupa A
Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (POL)
Dinamo MOSCOW (RUS)
ISTANBUL BBSK (TUR)
#6 Abiant Lycurgus GRONINGEN (NED)/ Dobrudja 07 DOBRICH (BUL) - Noliko MAASEIK (BEL)
Grupa B
BERLIN Recycling Volleys (GER)
Cucine Lube CIVITANOVA (ITA)
Asseco Resovia RZESZOW (POL)
#8 Stroitel MINSK (BLR) / Tiikerit KOKKOLA (FIN) - Dukla LIBEREC (CZE)
Grupa C
Zenit KAZAN (RUS)
PARIS Volley (FRA)
#3 Selver TALLINN (EST) / Crvena Zvezda BEOGRAD (SRB) - Arkas IZMIR (TUR)
#5 Hapoel MATE-ASHER AKKO (ISR) / Hypo Tirol INNSBRUCK (AUT) - VfB FRIEDRICHSHAFEN (GER)
Grupa D
MODENA Volley (ITA)
S.C.M. “U” CRAIOVA (ROU)
#4 Mladost Marina KASTELA (CRO) / PAOK THESSALONIKI (GRE) - PGE Skra BELCHATOW (POL)
#7 Omonia NICOSIA (CYP) / ACH Volley LJUBLJANA (SLO) - Arago de SETE (FRA)
Grupa E
Halkbank ANKARA (TUR)
Knack ROESELARE (BEL)
#1 GENTOFTE Volley (DEN) / Budvanska Rivijera BUDVA (MNE) - Belogorie BELGOROD (RUS)
#2 KV Besa PEJA (KOS) / Volley AMRISWIL (SUI) - Sir Safety-Sicoma PERUGIA (ITA)
Mladost Marina KASTELA (CRO) - PAOK THESSALONIKI (GRE)
Abiant Lycurgus GRONINGEN (NED) - Dobrudja 07 DOBRICH (BUL)
Hapoel MATE-ASHER AKKO (ISR) - Hypo Tirol INNSBRUCK (AUT)
Selver TALLINN (EST) - Crvena Zvezda BEOGRAD (SRB)
KV Besa PEJA (KOS) - Volley AMRISWIL (SUI)
Omonia NICOSIA (CYP) - ACH Volley LJUBLJANA (SLO)
Stroitel MINSK (BLR) - Tiikerit KOKKOLA (FIN)
GENTOFTE Volley (DEN) - Budvanska Rivijera BUDVA (MNE)
3 runda
#1 GENTOFTE Volley (DEN) / Budvanska Rivijera BUDVA (MNE) - Belogorie BELGOROD (RUS)
#2 KV Besa PEJA (KOS) / Volley AMRISWIL (SUI) - Sir Safety-Sicoma PERUGIA (ITA)
#3 Selver TALLINN (EST) / Crvena Zvezda BEOGRAD (SRB) - Arkas IZMIR (TUR)
#4 Mladost Marina KASTELA (CRO) / PAOK THESSALONIKI (GRE) - PGE Skra BELCHATOW (POL)
#5 Hapoel MATE-ASHER AKKO (ISR) / Hypo Tirol INNSBRUCK (AUT) - VfB FRIEDRICHSHAFEN (GER)
#6 Abiant Lycurgus GRONINGEN (NED)/ Dobrudja 07 DOBRICH (BUL) - Noliko MAASEIK (BEL)
#7 Omonia NICOSIA (CYP) / ACH Volley LJUBLJANA (SLO) - Arago de SETE (FRA)
#8 Stroitel MINSK (BLR) / Tiikerit KOKKOLA (FIN) - Dukla LIBEREC (CZE)
4 runda
Grupa A
Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (POL)
Dinamo MOSCOW (RUS)
ISTANBUL BBSK (TUR)
#6 Abiant Lycurgus GRONINGEN (NED)/ Dobrudja 07 DOBRICH (BUL) - Noliko MAASEIK (BEL)
Grupa B
BERLIN Recycling Volleys (GER)
Cucine Lube CIVITANOVA (ITA)
Asseco Resovia RZESZOW (POL)
#8 Stroitel MINSK (BLR) / Tiikerit KOKKOLA (FIN) - Dukla LIBEREC (CZE)
Grupa C
Zenit KAZAN (RUS)
PARIS Volley (FRA)
#3 Selver TALLINN (EST) / Crvena Zvezda BEOGRAD (SRB) - Arkas IZMIR (TUR)
#5 Hapoel MATE-ASHER AKKO (ISR) / Hypo Tirol INNSBRUCK (AUT) - VfB FRIEDRICHSHAFEN (GER)
Grupa D
MODENA Volley (ITA)
S.C.M. “U” CRAIOVA (ROU)
#4 Mladost Marina KASTELA (CRO) / PAOK THESSALONIKI (GRE) - PGE Skra BELCHATOW (POL)
#7 Omonia NICOSIA (CYP) / ACH Volley LJUBLJANA (SLO) - Arago de SETE (FRA)
Grupa E
Halkbank ANKARA (TUR)
Knack ROESELARE (BEL)
#1 GENTOFTE Volley (DEN) / Budvanska Rivijera BUDVA (MNE) - Belogorie BELGOROD (RUS)
#2 KV Besa PEJA (KOS) / Volley AMRISWIL (SUI) - Sir Safety-Sicoma PERUGIA (ITA)
-
- Posty: 709
- Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
- Płeć: M
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
dzięki wielkieSerCos pisze:2 runda
Mladost Marina KASTELA (CRO) - PAOK THESSALONIKI (GRE)
Abiant Lycurgus GRONINGEN (NED) - Dobrudja 07 DOBRICH (BUL)
Hapoel MATE-ASHER AKKO (ISR) - Hypo Tirol INNSBRUCK (AUT)
Selver TALLINN (EST) - Crvena Zvezda BEOGRAD (SRB)
KV Besa PEJA (KOS) - Volley AMRISWIL (SUI)
Omonia NICOSIA (CYP) - ACH Volley LJUBLJANA (SLO)
Stroitel MINSK (BLR) - Tiikerit KOKKOLA (FIN)
GENTOFTE Volley (DEN) - Budvanska Rivijera BUDVA (MNE)
3 runda
#1 GENTOFTE Volley (DEN) / Budvanska Rivijera BUDVA (MNE) - Belogorie BELGOROD (RUS)
#2 KV Besa PEJA (KOS) / Volley AMRISWIL (SUI) - Sir Safety-Sicoma PERUGIA (ITA)
#3 Selver TALLINN (EST) / Crvena Zvezda BEOGRAD (SRB) - Arkas IZMIR (TUR)
#4 Mladost Marina KASTELA (CRO) / PAOK THESSALONIKI (GRE) - PGE Skra BELCHATOW (POL)
#5 Hapoel MATE-ASHER AKKO (ISR) / Hypo Tirol INNSBRUCK (AUT) - VfB FRIEDRICHSHAFEN (GER)
#6 Abiant Lycurgus GRONINGEN (NED)/ Dobrudja 07 DOBRICH (BUL) - Noliko MAASEIK (BEL)
#7 Omonia NICOSIA (CYP) / ACH Volley LJUBLJANA (SLO) - Arago de SETE (FRA)
#8 Stroitel MINSK (BLR) / Tiikerit KOKKOLA (FIN) - Dukla LIBEREC (CZE)
4 runda
Grupa A
Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (POL)
Dinamo MOSCOW (RUS)
ISTANBUL BBSK (TUR)
#6 Abiant Lycurgus GRONINGEN (NED)/ Dobrudja 07 DOBRICH (BUL) - Noliko MAASEIK (BEL)
Grupa B
BERLIN Recycling Volleys (GER)
Cucine Lube CIVITANOVA (ITA)
Asseco Resovia RZESZOW (POL)
#8 Stroitel MINSK (BLR) / Tiikerit KOKKOLA (FIN) - Dukla LIBEREC (CZE)
Grupa C
Zenit KAZAN (RUS)
PARIS Volley (FRA)
#3 Selver TALLINN (EST) / Crvena Zvezda BEOGRAD (SRB) - Arkas IZMIR (TUR)
#5 Hapoel MATE-ASHER AKKO (ISR) / Hypo Tirol INNSBRUCK (AUT) - VfB FRIEDRICHSHAFEN (GER)
Grupa D
MODENA Volley (ITA)
S.C.M. “U” CRAIOVA (ROU)
#4 Mladost Marina KASTELA (CRO) / PAOK THESSALONIKI (GRE) - PGE Skra BELCHATOW (POL)
#7 Omonia NICOSIA (CYP) / ACH Volley LJUBLJANA (SLO) - Arago de SETE (FRA)
Grupa E
Halkbank ANKARA (TUR)
Knack ROESELARE (BEL)
#1 GENTOFTE Volley (DEN) / Budvanska Rivijera BUDVA (MNE) - Belogorie BELGOROD (RUS)
#2 KV Besa PEJA (KOS) / Volley AMRISWIL (SUI) - Sir Safety-Sicoma PERUGIA (ITA)
a jakie zasady? 2 wychodzą plus ileś zespołów z 3 miejsc ?
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
12 top teams
dwie rundy playoofs, potem FF ( awans uzyskuje 12 ekip plus gospodarz)
Mysle ze Zaksa nie bedzie gospodarzem, hehe
Trzy polskie ekipy powinny dac radę choc z Berlinem i Istambułem łatwo nie bedzie...
Zespoły z trzecich miejsc z grup C/E powinny potracic punkty(wygrane) i nie awansowac do kolejnej rundy
dwie rundy playoofs, potem FF ( awans uzyskuje 12 ekip plus gospodarz)
Mysle ze Zaksa nie bedzie gospodarzem, hehe
Trzy polskie ekipy powinny dac radę choc z Berlinem i Istambułem łatwo nie bedzie...
Zespoły z trzecich miejsc z grup C/E powinny potracic punkty(wygrane) i nie awansowac do kolejnej rundy
Ostatnio zmieniony 9 cze 2016, o 21:36 przez kuchcik77, łącznie zmieniany 3 razy.
Re: Liga Mistrzów 2016/2017
Biorąc pod uwagę, że jest 5 grup, z każdej wychodzą na pewno po 2 zespoły, co daje łącznie 10 drużyn... to zapewne z trzeciego miejsca wyjdą 2 drużyny.
Wtedy będzie PlayOff 12, PlayOff 6 i FinalFour.
Wtedy będzie PlayOff 12, PlayOff 6 i FinalFour.