Plotki transferowe na sezon 24/25

kamil1999
Posty: 5583
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 2 lut 2024, o 14:38
Z tą oceną Carle'a i Louatiego to jednak bym uważał/lepiej wartościował, bo ten Carle robił we Francji takie cyferki --> https://lnv-web.dataproject.com/Statist ... layer=1753, a to było 5 lat temu, teraz jest pewnie lepszym graczem,
Przeczytaj Wysoki jeszcze raz co napisałem. Ja wiem jak grał we Francji Carle i sam go hypowałem taj jak ty hypowałeś kiedyś Cebulja. Ale on nie zrobił spodziewanego postępu. Czym podparte jest zdanie "teraz jest pewnie lepszym graczem"? On stanął totalnie w miejscu i koło super występów robi beznadziejne występy. Nie ma u niego żadnej stabilizacji a to bardzo ważne na top poziomie na jakim jest JW. Sedlacek czy El Graui gdzieś tam na pewnym poziomie stabilność mają. Przy Fornalu i Kaczmarku nam by wystarczyła solidna 3 opcja w ataku jak swego czasu Clevenot, która dostaje tylko rozegrane piłki. A zamiast tego mamy zawodnika ofensywnego o słabej jakości sportowej. Przyjęcie pogorszy a w ataku stabilności i tak nie da. Zawodnik lepszy na Suwałki bo te mogą liczyć, że akurat w ważnych momentach da coś od siebie. JW potrzebuje pewniaka.
WysokiPortorykanczyk pisze: 2 lut 2024, o 14:38 El Graoui to nie jest all-rounder.
A kim dla ciebie jest all-rounder?
Wcześniej pisałeś, że El Graui nie jest defensywnym przyjmującym i to się zgadza(jeśli założymy, że teoretycznie bezwzględnie dalej istnieje charakterystyka defensywnego i ofensywnego przyjmującego, ale względnie przy Gierżocie jest zmuszony już pełnić rolę defensywnego, więc to zależy też od kontekstu z tym nazewnictwem). Niemniej All-Rounder to nie to samo co defensywny przyjmujący. All-Rounderem nie jest Tillie, Martinez, Andringa. Nim nie jest też raczej Ebadipur, który może lepiej atakuje i gorzej przyjmuje niż ten typowy "defensywny przyjmujący", ale dalej widać przewagę defensywnych elementów.
All-Rounder dla mnie to ktoś kto jest dobry w każdym elemencie.
Taki Urnaut, Clevenot, Ngapeth, Semeniuk, Śliwka i można by wymieniać długo. Marokańczyk jest dobry w grze ofensywnej, świetny w bloku, dobry na zagrywce i przyzwoicie przyjmuje. Statystyki będą słabe, ale musisz brać poprawkę, że gra w jedenj drużynie z Gierżotem, który nie przyjmuje.
Taki Kwasowki, który też jest takim all-rounderem bo solidny w każdym elemencie (jeśli jest w formie) teraz robi 22% perfekcyjnego przyjęcia a w zeszłym sezonie robił 12% przyjęcia, więc jeśli El Graui robi też słabe staty przyjęcia to bym się go za mocno nie czepiał bo para Gierżot-Marokańczyk i tak się na boisku broni na poziomie walki o PO. Jakbyśmy koło Gierżota postawili ofensywnego przyjmującego to uwierz mi, że by się nie obroniło.
Ostatnio zmieniony 2 lut 2024, o 15:52 przez kamil1999, łącznie zmieniany 1 raz.
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: choe »

Henrique Honorato na pewno zagra w Ślepsku Malow Suwałki w sezonie 2024/2025, natomiast Luciano Vicentín jest blisko Jastrzębskiego Węgla.
kamil1999
Posty: 5583
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

choe pisze: 2 lut 2024, o 15:36 Henrique Honorato na pewno zagra w Ślepsku Malow Suwałki w sezonie 2024/2025, natomiast Luciano Vicentín jest blisko Jastrzębskiego Węgla.
Super, słabo przyjmującego Carle będzie zmieniał jeszcze gorzej przyjmujący Vicentin
Cofam to co powiedziałem, ale w tym kontekście już dajcie tego Palonskiego.

Ehh niepotrzebnie zrobiłem sobie smaka na kogoś lepszego a jak skończymy z Carle + Vicentin to już raczej przestanę narzekać na Szymurę + Sedlacka. Ale trzon mimo wszystko będzie mocny to nie musi być aż tak źle.
Ostatnio zmieniony 2 lut 2024, o 16:43 przez kamil1999, łącznie zmieniany 1 raz.
Pawel9221
Posty: 1190
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pawel9221 »

kamil1999 pisze: 2 lut 2024, o 14:03
Szary Wilk pisze: 2 lut 2024, o 12:53 Timothee Carle od następnego sezonu będzie reprezentował Jastrzębski Węgiel

źródło: Sara Kalisz

Czyli z dwójki El Graoui/Carle padło na tego drugiego. I dobrze, myślę że to lepsza opcja.
No i spełnił się czarny scenariusz
Nie wiem co powiedzieć
To już nawet wolałbym powrót przeciętnego Louatiego
Sedlacek swoją drogą też mógł by zostać bo jest od Carle zwyczajnie lepszy i równiejszy.
Carle to maks zawodnik na Suwałki.
El Graui oprócz tego, że jest też lepszy to przynajmniej jest to taki bardziej all-rounderowy zawodnik.
Carle to ofensywny przyjmujący mający często problemy w ofensywie. Bez żadnej stabilności. Kiedyś wydawało mi się, że więcej wyciągnie z kariery

Mocno Polska liga ucierpiała na tej Japonii jednak.
Serie A jakoś stanęły na 4 łapy po utracie gwiazd zastępując ich innymi, ale jeśli czołówka Plusligowa sprowadza przeciętniaków to jest to wyraźny Symptom

No i ja mam nadzieję, że ten Argentyńczyk to nie Palonsky
3 raz się na niego nie nabiorę
Chyba francuska liga to dla niego maks
Od Sedlacka to ja jestem obecnie lepszy :)
kamil1999
Posty: 5583
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Pawel9221 pisze: 2 lut 2024, o 15:56

Od Sedlacka to ja jestem obecnie lepszy :)
A ile dostał szans?
Wygryzł go Szymura, ale to nie znaczy, że Sedlacek jest totalnym niewypałem.
Z ławki rezerwowych wejścia miał dobre.
W ataku ma 55% skuteczności, w przyjęciu tak na oko się trzymał, 0,43 asa na set, 0,71 b loku na set
Racja próbka jest za mała, ale nie można powiedzieć, że gra słabo bo po prostu nie gra a jak już jednak cośtam gra to raczej gra poprawnie/dobrze.

Ale jeśli jesteś od niego lepszy to idź do prezesa i podpisz kontrakt. Jak się sprawdzisz to kupię koszulkę z twoim nazwiskiem kimkolwiek jesteś Pawle:)
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7951
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Honorato.
choe pisze: 2 lut 2024, o 15:36 Henrique Honorato na pewno zagra w Ślepsku Malow Suwałki w sezonie 2024/2025, natomiast Luciano Vicentín jest blisko Jastrzębskiego Węgla.
Nie ukrywam, jestem trochę hejterem i byłem ciekaw jak kiepski jest Honorato w ataku, więc skopiowałem sobie do Excela ze strony CBV dataproject pełniejsze cyferki, i oh boy, jest kiepski.

https://twitter.com/vballworldwide/stat ... 5592589692

Ten Paulo Vinicios zdecydowanie do wyjęcia przez takie Suwałki właśnie.

Carle
kamil1999 pisze: 2 lut 2024, o 15:29 Czym podparte jest zdanie "teraz jest pewnie lepszym graczem"?
Zagrał jakiś półfinał ME, ćwierćfinał LM, zagotowali go na Memoriale Wagnera - na pewno jest całościowo lepszym graczem niż wtedy, nawet jeśli ta lepszość może być dla fanów jego talentu niezadowalająca i z grubsza oznacza większe ogranie.

Wrzuciłem jego cyferki z ligi francuskiej, bo głównym problemem dywagacji (nie tylko) w tym temacie pt. Louati beee, Tillie beee, Carle beee, jest to, że to wszystko względne jest.

Jedynym graczem z Belgii/Francji/Niemiec pod względem kombinacji poziomu/ogrania/perspektyw/bez kontraktu/niegrający u ojca w klubie - lepszym od Carle - jest (IMHO) chyba Rohrs, niekoniecznie lepszy tu i teraz, ale te 6 lat młodszy, a w Bundeslidze gra lepiej. Ale znowu, chłopaczek u Winiara się nie przebił do 14-tki kadry, ryzykowny ruch. Rotty fajny chłopak, ale na przyjęciu to mizerne ma resume, a JW jest zbyt dobre na tak ryzykowne ruchy do szóstki. '23-letni Belg, który na przyjęciu był so-so, a na ataku fajny, na przyjęcie'.

W Turcji nikogo takiego nie widzę odrzucając młodziutkich Turków, którzy mają pewnie fajne kontrakty. Emeryt Perrin? Sharifi? Meh.

Jeżeli odrzucamy kierunek rosyjski (tutaj emeryt Ebdaipour czy Zhang pewnie do rozwazenia, bo grali już w Polsce) - zostaje Brazylia (Lopez ma iść do Japonii, Douglas Souza to trochę memiczny gracz, pewnie stamtąd nie odejdzie) i ... tyle (ten Paulo Vinicios spoko, ale nieograny kompletnie) lub Włochy.

Tutaj są trzy fajniejsze opcje od Carle: Gardini (niekoniecznie lepszy, ale ma przebłyski + młodszy; Włosi nie lubią wyjeżdżać, ale ma ojca w PL), Ramon (ma zostać w Cisternie) i Gutierrez (Ty go nazywałeś chyba przeciętniakiem, ja uważam za duży talent).

No i zostają te nazwiska z Plusligi: będę hype'ować Vasinę (ale tu efekt psychologiczny flopa z Bełchatowa), Brand (meh), El Graoui (tu podobny poziom, wiek i charakterystyka co Carle). Ferreira to może być łakomy kąsek tak btw. dla klubów z czołówki, jego bym faktycznie wolał, ale ten sezon ma taki sobie. I Karlitzek, ale on może być drogi, bo tu duże zainteresowanie będzie tak na oko.

Stąd moja opinia, że jeżeli uznamy francuski tercet Carle-Louati-Tillie za jakąś 'wartość referencyjną' - to ciężko jest na nich pomstować, tzn. może ktoś uzna jakieś ruchy za fajniejsze, ale czołówka do wzięcia, aczkolwiek rozumiem niezadowolenie z solidnego 29-latka bez perspektyw.

Ale przesadzasz trochę, typ jest ogólnie solidny.

Za to jak Zaksa nie pozyska Leona (xd; jak to brzmi w ogóle) - a na TVP ktoś tam powiedział, że to mało możliwe - a Clevenot odszedłby z Zawiercia, to podobny problem czeka Resovię, Zaksę oraz Zawiercie. Ewa Mac pisała o Louatim we Włoszech i wcale mnie nie zdziwi jeśli np. w Mediolanie (który chciał Lucarellego i Ishikawę, ale ma podobny problem jeśli Yuki w Perugii się potwierdzi).
kamil1999
Posty: 5583
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Cóż no jest jak jest i tu masz pewnie sporo racji.
Nie wiemy a przynajmniej większość nie wie jakie inne nazwiska były brane pod uwagę. Ja się nawet na początku pogodziłem z nazwiskami typu El Graoui czy Carle, ale później pojawiły się przesłanki, że mogą być to jednak lepsze nazwiska i stąd jednak rozczarowanie.
Ale w gruncie rzeczy pewnie masz rację i realia są jakie są i pewnie się może to poprawić jedynie jak albo limity zostaną zluzowane albo jak jakiś rynek mocno osłabnie.
Tyle, że mimo wszystko choć jestem w stanie się tak mniej więcej zgodzić, że Louati, Tillie i Carle to będą porównywalni zawodnicy tak jednak do takiego zespołu jak JW gdybym miał wybierać to wybrałbym zawodnika bardziej systemowego. El Graui, Louati czy nawet Sedlacek by mi bardziej pasowali. Żadnych fajerwerków, ale za dużo nie zepsują. Rotty, którego od jakiegoś czasu mocno hypuję to zgadza się, że zawodnik zbyt ryzykowny do JW na 2. Choć w sumie tak sobie myślę, że na 3 za Vicentina nie byłby zły(lepiej przyjmuje od Argentyńczyka), ale on chyba i tak ma kontrakt, więc jeśli zawodnicy pół klasy lepsi od Carle jak Karlitzek odpadają to wolałbym podobnego i podobnie doświadczonego, ale stabilniejszego oraz bardziej uniwersalnego niż Carle skoro armat w ofensywie(Fornal, Kaczmarek, Huber) nie brakuje.

Jeszcze co do tego, że pisałeś, że i włoskie kluby nie wyszły na tym najlepiej(jako przykład podałeś Piacenze) to racja są to osłabienia, ale ja bym bardzo chciał kogoś z dwójki Uros/Maar do JW. Zwłaszcza Urosa. Blok by był potencjalnie jeszcze bardziej potężny niż w tym sezonie a już teraz robi robotę.
Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Resfan04 »

Niestety wszystko wskazuje na to, że Plusliga bardzo straci w nastepnym sezonie kosztem Japonii, Włoch i Turcji. Jezeli Resovii nie udało się nawet zatrzymać luoatiego to już się robi bardzo nieciekawie. Dlatego Zaksa, Resovia czy Zawiercie mają duże problemy bo znalezc podobnych przyjmujących jak mieli będzie mega ciężko.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7951
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze: 2 lut 2024, o 18:27 Jeszcze co do tego, że pisałeś, że i włoskie kluby nie wyszły na tym najlepiej(jako przykład podałeś Piacenze) to racja są to osłabienia, ale ja bym bardzo chciał kogoś z dwójki Uros/Maar do JW. Zwłaszcza Urosa. Blok by był potencjalnie jeszcze bardziej potężny niż w tym sezonie a już teraz robi robotę.
Miałem na myśli, że nawet Piacenza z drugim budżetem we Włoszech minęła się z kilkoma opcjami (Lucarelli, Ishikawa, DeFalco) - Uros powiedział w serbskiej (czy tam rosyjskiej) prasie, że nigdy nie dograł tak szybko kontraktu, więc gdybym miał typować to było pewnie tak, że dyrektor sportowy Piacenzy, Hristo Zlatanov, w pewnym momencie zaczął panikować, wszedł na Wikipedię, przypomniał sobie o Urosu, rzucił mu bajoński kontrakt, i jako tako Piacenza się uratowała. Wersja tylko delikatnie koloryzowana.

Za to Perugia rozbiła bank, bo tercet Ishikawa-Płotnicki-Semeniuk - jeśli dogadają Olega, a tak brzmiało to z wypowiedzi Sirciego - to jest straszny trolling. Trochę vibe Kazania, który z parą Leon-Anderson wychodził na Penczewa, Antonowa, Kovara czy Bergera w finałach LM, a taki był nie tak dawno klimat europejskiej siatkówki. Co z kolei nas zwraca w kierunku tego o czym chyba już wspominałem, a mianowicie: ostatnie lata pod względem koncentracji talentu w PL/ITA były raczej wyjątkiem niż regułą.

Co do Vicentina, to Mendez ma do niego słabość (i fajnie grał w OQT), pewnie stąd ten ruch.
Resfan04 pisze: 2 lut 2024, o 18:39 Niestety wszystko wskazuje na to, że Plusliga bardzo straci w nastepnym sezonie kosztem Japonii, Włoch i Turcji.
Nie, nie kosztem Włoch. Za to Japonia będzie mieć rzeczywiście top5 ligę na świecie.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Oskejt »

Resfan04 pisze: 2 lut 2024, o 18:39 Niestety wszystko wskazuje na to, że Plusliga bardzo straci w nastepnym sezonie kosztem Japonii, Włoch i Turcji. Jezeli Resovii nie udało się nawet zatrzymać luoatiego to już się robi bardzo nieciekawie. Dlatego Zaksa, Resovia czy Zawiercie mają duże problemy bo znalezc podobnych przyjmujących jak mieli będzie mega ciężko.

Biorąc pod uwagę to, jak urosły podatki we Włoszech to mimo tego, iż często tutaj pisałem o przewadze Włochów, to tym razem może ona stopnieć. Jak zawodnicy będą tam płacić podatek do 43% to mogą zacząć bardziej przychylnym okiem patrzeć na naszą ligę.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Klugenhammer »

kamil1999 pisze: 2 lut 2024, o 15:46 Ehh niepotrzebnie zrobiłem sobie smaka na kogoś lepszego
Zatrzymanie Hubera i Fornala + skuszenie Kaczmarka kosztowało pewnie fortunę. Może w JW zwyczajnie zabrakło kasy na kogoś lepszego.
Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Resfan04 »

Klugenhammer pisze: 2 lut 2024, o 19:16
kamil1999 pisze: 2 lut 2024, o 15:46 Ehh niepotrzebnie zrobiłem sobie smaka na kogoś lepszego
Zatrzymanie Hubera i Fornala + skuszenie Kaczmarka kosztowało pewnie fortunę. Może w JW zwyczajnie zabrakło kasy na kogoś lepszego.
Za to Resovia po odejsciu Kochanowskiego, Defalco, Drzyzgi i Luoatiego, nie wierzę, że nie miałaby pieniędzy np na Płotnickiego, który nie ma szans na pierwsza 6 w Perugii w przyszłym sezonie po dojsciu Ishikawy.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7951
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Przy tych wyliczankach pt. ten odchodzi, a ten przychodzi - warto na uwadze mieć dużą zmianę sytuacji na rynku, Szymura, Bednorz czy Kaczmarek także skorzystali na rozszerzeniu japońskiego rynku.

Judson może trafić do PL/Jakub Balcerzak.
PioterZJastrzebia
Posty: 1243
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: PioterZJastrzebia »

Co do Vincentina, to pozostaje mieć nadzieję że to będzie ten Vicentin z reprezentacji (fajne OQT i MVP zwycięskich dla Argentyny mistrzostw kontynentu) a nie Vincentin czwarty w hierarchii Ziraatu.
kamil1999
Posty: 5583
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 2 lut 2024, o 19:35
Judson może trafić do PL/Jakub Balcerzak.
O kogo chodzi? Dobry jest?

No z tym Vicentinem w sumie zobaczymy
Młody zawodnik, więc pewnie dalej bardzo rozwojowy
Tylko niepokoi najbardziej, że słabo przyjmujący Vicentin jest zmiennikiem słabo przyjmującego Carle
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7951
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Grał w reprezentacji w VNL-u. Top3 środkowych w lidze brazylijskiej.
Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Resfan04 »

kamil1999 pisze: 2 lut 2024, o 19:50
WysokiPortorykanczyk pisze: 2 lut 2024, o 19:35
Judson może trafić do PL/Jakub Balcerzak.
O kogo chodzi? Dobry jest?

No z tym Vicentinem w sumie zobaczymy
Młody zawodnik, więc pewnie dalej bardzo rozwojowy
Tylko niepokoi najbardziej, że słabo przyjmujący Vicentin jest zmiennikiem słabo przyjmującego Carle
A kogo obstawiasz na przyjęcie do Resovii?? Bardzo ciężko już o jakiś sensownych przyjmujących.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Klugenhammer »

Resfan04 pisze: 2 lut 2024, o 20:07 A kogo obstawiasz na przyjęcie do Resovii?? Bardzo ciężko już o jakiś sensownych przyjmujących.
wg Artema na Podkarpacie trafi Lukas Vašina
Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Resfan04 »

Klugenhammer pisze: 2 lut 2024, o 21:05
Resfan04 pisze: 2 lut 2024, o 20:07 A kogo obstawiasz na przyjęcie do Resovii?? Bardzo ciężko już o jakiś sensownych przyjmujących.
wg Artema na Podkarpacie trafi Lukas Vašina
Resovia oddaje walkowerem sezon i tyle!
Pawel9221
Posty: 1190
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pawel9221 »

Resfan04 pisze: 2 lut 2024, o 21:12
Klugenhammer pisze: 2 lut 2024, o 21:05
Resfan04 pisze: 2 lut 2024, o 20:07 A kogo obstawiasz na przyjęcie do Resovii?? Bardzo ciężko już o jakiś sensownych przyjmujących.
wg Artema na Podkarpacie trafi Lukas Vašina
Resovia oddaje walkowerem sezon i tyle!
To chyba zależy, bo może kogoś mają sensownego do pary do Bednorza, a Vasina bedzie tym 3cim, tylko nie wiem co z Cebuljem? Niby ma kontrakt, wiec chyba zostaje ?
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7951
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Nie ukrywam, dokładnie takie ruchy miałem na myśli pisząc z tydzień temu, że nie zdziwią mnie nieoczywiste manewry wewnątrz ligi/pisząc, że dużym problemem będzie obecnie wzmocnienie przyjęcia. Czech dobry ruch, zdecydowanie szymurowy potencjał, Resovia skomplikowała sobie życie duetem Ropret-Cebulj. No i budowanie składu, który przez limity w określonych zestawieniach ze sobą nie zagra, wrr.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: qtp »

Vasina do Bednorza? :] no to wesoło, nawet jak na Resovie
Louatti gra bdb sezon, idealnie pasuje do Bednorza, no to go zmieniamy :P
Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Resfan04 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 2 lut 2024, o 21:40 Nie ukrywam, dokładnie takie ruchy miałem na myśli pisząc z tydzień temu, że nie zdziwią mnie nieoczywiste manewry wewnątrz ligi/pisząc, że dużym problemem będzie obecnie wzmocnienie przyjęcia. Czech dobry ruch, zdecydowanie szymurowy potencjał, Resovia skomplikowała sobie życie duetem Ropret-Cebulj. No i budowanie składu, który przez limity w określonych zestawieniach ze sobą nie zagra, wrr.
Mając taki budżet tak koncertowo zawlic okres transferowy to trzeba umieć. Jedna, dwie kontuzje i to bedzie ciężka walka o utrzymanie, zeby z 14 nie wypaść. Bednorz jak zobaczy ten skład to za głowe sie złapie!
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7951
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

qtp pisze: 2 lut 2024, o 21:41 Vasina do Bednorza? :] no to wesoło, nawet jak na Resovie
Louatti gra bdb sezon, idealnie pasuje do Bednorza, no to go zmieniamy :P
Skąd informacja, że to Resovia zmieniła Louatiego? Generalnie tak na oko Resovii skończyło się okienko pełnej swobody na rynku, co też wpłynęło na te ruchy.

Kuba Balcerzak pisze na Twitterze, że do JW ma na środek przyjść ktoś z topu (Loser w Perugii chyba). Tylko kto, musiałbym popatrzeć na te moje środkowe tiery, bo nikt nie przychodzi mi do głowy.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: qtp »

WysokiPortorykanczyk pisze: 2 lut 2024, o 21:49 Skąd informacja, że to Resovia zmieniła Louatiego?
To nie jest na tyle gorące nazwisko żeby mieć oferty z Japoni, cccp, czy czołowych klubów Serie A, myśle że przy dobrej ofercie można było go spokojnie przedłużyć w Rzeszowie.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7951
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

qtp pisze: 2 lut 2024, o 21:55 To nie jest na tyle gorące nazwisko żeby mieć oferty z Japoni, cccp, czy czołowych klubów Serie A, myśle że przy dobrej ofercie można było go spokojnie przedłużyć w Rzeszowie.
Chyba warto pamiętać, że rok temu Louati wybrał Skrę zanim się mu nie wysypała ta bełchatowska opcja, według @Artema. Podobnie w kontekście przyszłości Clevenota, też warto o tym pamiętać.
buzinga pisze: 2 lut 2024, o 20:47Nie zgadzam się np z Wysokim, że dla takiego np Dulskiego trzymanie się Zawiercia jest lepszym rozwiązaniem. On tam będzie spychany przez 2-3 lata po wypożyczeniach.
Nie no, ja pisałem, że Dulski ma chyba ważny kontrakt, więc wszystkie strony muszą być 'zadowolone' z rozwiązania, a że Zawiercie jest ogólnie dobre, to może się jakoś dogadają.
PioterZJastrzebia
Posty: 1243
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: PioterZJastrzebia »

Bednorz, Cebulj, Vasina, Staszewski. Jako tako. Jeśli ktoś ma się rozmyślić, to ten ostatni mimo ważnego kontraktu. Cebulja potwierdził Ropret.

Mocny środkowy do Hubera? Ciekawe, w Losera to nie wierzyłem, ale gdy przyszły słuchy że zostaje w Serie A1 to i tak zrobiło się smutno, że zmarnowano szansę na zbudowanie najlepszego środka w galaktyce. Ciekawe co tam wymyślą.
Szary Wilk
Posty: 8019
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Ja się nie zdziwię, jak ten Vasina Klemena posadzi. On w Katowicach ma naprawdę fajny sezon. Cebulj co sezon to samo.
Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Resfan04 »

PioterZJastrzebia pisze: 2 lut 2024, o 22:11 Bednorz, Cebulj, Vasina, Staszewski. Jako tako. Jeśli ktoś ma się rozmyślić, to ten ostatni mimo ważnego kontraktu. Cebulja potwierdził Ropret.

Mocny środkowy do Hubera? Ciekawe, w Losera to nie wierzyłem, ale gdy przyszły słuchy że zostaje w Serie A1 to i tak zrobiło się smutno, że zmarnowano szansę na zbudowanie najlepszego środka w galaktyce. Ciekawe co tam wymyślą.
Jako tako??? To jest totalny dramat i nieudolność Resovii. Odpuszczają sezon zanim się jeszcze zaczął. walka o 10 miejsce z Katowicami to chyba nie to czego kibice oczekiwali!
bono
Posty: 3524
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bono »

Ja rozumiem że Bednorz Defalco Clevenot Cebulj byłby ok😜
Ale trzeba zejść na ziemię - zapowiadane skrzydła to dalej walka o Top3.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”