Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: kuchcik77 »

Michał, ' problem' polega na tym że mając chorobowe/ nie ważne od kogo i na jakiej podstawie,bo klub tego nie jest w stanie zweryfikować/ nie ma podstaw do kar czy rozwiązywania kontraktów a każdy zarząd ma swoją politykę.
Pewnie kiedyś wielu będzie ta sytuację,lekko niezdrową,komentować
Wróćmy do naszego last dance= za 2 miesiące będziemy madrzejsi
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 156
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: uszat1983 »

Tak Krzysiu. Otóż to. Dzięki.
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
Pawel9221
Posty: 1190
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pawel9221 »

uszat1983 pisze: 7 mar 2024, o 16:13 Tak Krzysiu. Otóż to. Dzięki.
A jakby napisali, że nie było go, bo pojechał na 2 tygodnie na wojnę na Ukrainę, mimo, że go ludzie widzieli w tym samym czasie w warzywniaku na osiedlu to też mam w to wierzyć. Człowieku weź oszczędź sobie już wstydu
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 156
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: uszat1983 »

Ah ta alchemia wciąż żywa ;) Warzywniak mnie przekonał. Oszczędzam sobie sobie wstydu.

Napiszcie zbiorową petycje do klubu i zażalenie do TK. Wydadzą zabezpieczenie w postaci zakazu gry dla Kaczmarka do czasu podjęcia stosownych decyzji przez forumowiczów. :]
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Kicu »

Nie wiem po co to dalej roztrząsać i rozkładać na czynniki pierwsze. Kaczmarek wraca, zobaczymy w jakim będzie stanie i formie. Za 2 miesiące już go w klubie nie będzie. I tyle. Pozostaje się cieszyć końcówką sezonu, bo chyba wreszcie w klubie jest jakaś stabilzacja pod względem kadrowym.
Diomedea
Posty: 4468
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Diomedea »

Nawet tu przestalam zagladac. Zrobilo sie niesmacznie.
Czytam, ze Lukasz prowadzi sie niemoralnie. Sprawy zwiazkow sa skomplikowane, czesto sa winne obie strony, badz brak szczerej rozmowy.
Nie jest to pierwszy czlowiek, ktory ma romans obok zwiazku. Nawet liderzy jedynie slusznej partii dbajacej o swietosc rodziny sa po rozwodach, romansuja. Facet ma normalne zycie, zasluguje na odrobine poszanowania prywatnosci.

Gral spora czesc sezonu. Roznie, ale byl obecny. Teraz nie gra. Decyzja nalezy do klubu. Nie wiadomo czy dogadal sie z klubem, ze nie bedzie przychodzil, czy nie.
Po co babrac sie w jego prywatnych sprawach?
Nikt tu nie byl na zwolnieniu na depresje? NIe czul sie mniej wydajny w pracy jak mial problemy w domu? Niedawo bylo cos o corce Lukasza w szpiatalu. Sprawa pewnie jest zlozona.
Wezcie sobie odtworzcie niewolnice Isaure albo inny syf, babranie sie w problemach Lukasza wydaje mi sie niesmaczne. Bez goscia paru tytulow ChL i MP by zabraklo. To tego ostatniego, w trudnych okolocznosciach, Zaksa raczej nie zdobedzie.

Kibice, ktorzy go bronil jak"z gory do dolu" uderzal w sedziowski slupek, teraz go mieszaja z blotem bo mu sie w zwiazku pokrecilo. Jest szansa, ze to te same osoby i jak walil w slupek to w jedynie slusznej sprawie. Paranoja.
Ostatnio zmieniony 7 mar 2024, o 17:22 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
Diomedea
Posty: 4468
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Diomedea »

bono pisze: 7 mar 2024, o 14:43 Śliwka wraca, Kaczmarek w pełni już zdrowy i wszystko jest już cacy - no to już nie ma wyjścia trzeba odebrać mistrza Ptokom.

P.S.Ja od jutra robię bumelę w robocie - ale żeby nie było wyślę sms szefowi że muszę podleczyć się i wrócę za 3 tyg. ;)
Jesli jestes na swoim stanowisku najlepszy w kraju, jesli wczesniej zdrowie dla firmy ryzykowales, to moze sie udac. :]
Powodzenia.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: niepoinformowany »

Diomedea pisze: 7 mar 2024, o 17:20
bono pisze: 7 mar 2024, o 14:43 Śliwka wraca, Kaczmarek w pełni już zdrowy i wszystko jest już cacy - no to już nie ma wyjścia trzeba odebrać mistrza Ptokom.

P.S.Ja od jutra robię bumelę w robocie - ale żeby nie było wyślę sms szefowi że muszę podleczyć się i wrócę za 3 tyg. ;)
Jesli jestes na swoim stanowisku najlepszy w kraju, jesli wczesniej zdrowie dla firmy ryzykowales, to moze sie udac. :]
Powodzenia.
No jaki on biedny, grać i trenować kazali, ryzykować zdrowiem też kazali. Wraca i tyle, zobaczymy co z tego wyniknie.
Diomedea pisze: 7 mar 2024, o 17:14
Kibice, ktorzy go bronil jak"z gory do dolu" uderzal w sedziowski slupek, teraz go mieszaja z blotem bo mu sie w zwiazku pokrecilo. Jest szansa, ze to te same osoby i jak walil w slupek to w jedynie slusznej sprawie. Paranoja.
Byli też tacy, którzy krytykowali obie te sytuacje. A forum jest bardzo wartościowe, bo tu znaliśmy prawdziwą przyczynę nieobecności znacznie wcześniej, gdzie oficjalną przekazano dzisiaj a do dzisiaj udawano, że tematu nie ma.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Diomedea
Posty: 4468
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Diomedea »

A co nam przyjdzie z tej znajomosci? Mnie w siatkowce interesuje siatkowka, a nie fakt z kim sypiaja siatkarze, jak to wplywa na ich morale i kto im wystawia zwolnienia.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: niepoinformowany »

A kibiców interesowało dlaczego zawodnika nie ma w składzie. Nazwiska kto z kim raczej nie.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
hottakesbot
Posty: 1049
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: hottakesbot »

Jak już w Zaksie zdecydowali się brnąć w tą *kontuzję*, to mogli chociaż napisać, że to "kontuzja barku podobna do tej, z którą zmagał się niegdyś Rouzier i Deroo" albo coś w tym stylu, hehe.

Miejmy nadzieję, że Kaczmarek nie nabawi się podobnej kontuzji na IO.
Diomedea
Posty: 4468
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Diomedea »

Nie ma tez obowiazku oglaszania najaka chorobe czlowiek jest chory, albo ze ma zwolnienie od psychiatry bo jest w depresji. Odwrotnie-podobne ogloszenie przez osoby trzecie jest zaskarzalne.
Awatar użytkownika
uszat1983
Posty: 156
Rejestracja: 30 lis 2023, o 10:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: uszat1983 »

niepoinformowany pisze: 7 mar 2024, o 17:23
Byli też tacy, którzy krytykowali obie te sytuacje. A forum jest bardzo wartościowe, bo tu znaliśmy prawdziwą przyczynę nieobecności znacznie wcześniej, gdzie oficjalną przekazano dzisiaj a do dzisiaj udawano, że tematu nie ma.
A znaliście? Z jakiego źródła? Od Januszy z forum czy hotek, kibicek? Bądźmy poważni.
hottakesbot pisze: 7 mar 2024, o 17:32 Jak już w Zaksie zdecydowali się brnąć w tą *kontuzję*, to mogli chociaż napisać, że to "kontuzja barku podobna do tej, z którą zmagał się niegdyś Rouzier i Deroo" albo coś w tym stylu, hehe.

Miejmy nadzieję, że Kaczmarek nie nabawi się podobnej kontuzji na IO.
Jaka kontuzja? Na Boga, serio?

Diomedea pisze: 7 mar 2024, o 17:38 Nie ma tez obowiazku oglaszania najaka chorobe czlowiek jest chory, albo ze ma zwolnienie od psychiatry bo jest w depresji. Odwrotnie-podobne ogloszenie przez osoby trzecie jest zaskarzalne.
Dzięki za głos rozsądku!
Ostatnio zmieniony 7 mar 2024, o 17:46 przez uszat1983, łącznie zmieniany 2 razy.
Michal1983

Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 |
Pomocniczka
Posty: 2144
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

Łukasz, jak to czytasz, to pokaż wszystkim ile jesteś wart jako zawodnik ;-) Najwyższy stopień podium czeka. Takiej historii to najstarsi górale nie pamiętają.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: niepoinformowany »

Diomedea pisze: 7 mar 2024, o 17:38 Nie ma tez obowiazku oglaszania najaka chorobe czlowiek jest chory, albo ze ma zwolnienie od psychiatry bo jest w depresji. Odwrotnie-podobne ogloszenie przez osoby trzecie jest zaskarzalne.
To w końcu chory, ma problemy psychiatryczne czy problemy zdrowotne? Może wszystko na raz? Widzę, że powolutku zmierzasz w kierunku narracji o namierzaniu adresów IP bo o tym nie wolno pisać.
Pomocniczka pisze: 7 mar 2024, o 17:44 Łukasz, jak to czytasz, to pokaż wszystkim ile jesteś wart jako zawodnik ;-) Najwyższy stopień podium czeka. Takiej historii to najstarsi górale nie pamiętają.
Wzruszające.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: mitam »

wszyscy teraz będą się zachwycać i wyliczać zasługi dla Zaksy wniesionie przez Łukasza.
Facet od dawna ma problemy ze sobą, jedno mówi inne rzeczy robi.
Nie wiem czy to moje uprzedzenie ale w meczach kiedy był kontuzjowany zespół wyglądał tak jak dawniej - jak zespół. Była radość, uśmiechy.
Czy w tej chwili nie wygląda inaczej konflikt z prezesem ?
Naprawdę nie obchodzi mnie kto z kim sypia, każdy jest dorosły i wie co jest dobre a co złe, jednak jak się lansujesz jako głowa szczęśliwej rodziny, katolik i to bardzo wierzący to albo jesteś po prostu hipokrytą albo masz inny problem.
Nie widzę jednego argumentu, który w obecnej sytuacji może stanowić na plus dla Kaczmarka. Tak jak wcześniej pisałem, manipulant level expert.
Myślę, że akurat na tym forum Ci, którzy go krytykują nie robią tego tak po prostu tylko czują się przez niego oszukani.
Liczyłem że życie skarci go za np. ostentacyjne niepodawanie reki Szpaczkowi ale, że aż tak to się nie spodziewałem.
bono
Posty: 3524
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bono »

W niedzielę trudny mecz z Lublinem do którego tracimy 3 punkty, wrócił Szymański może Olek już wejdzie na kilka akcji.Jak Kluth zagra przyzwoicie powinno być ciekawie.
Jakieś tam światełko się pojawiło.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Pomocniczka
Posty: 2144
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

niepoinformowany pisze: 7 mar 2024, o 17:50 [
Pomocniczka pisze: 7 mar 2024, o 17:44 Łukasz, jak to czytasz, to pokaż wszystkim ile jesteś wart jako zawodnik ;-) Najwyższy stopień podium czeka. Takiej historii to najstarsi górale nie pamiętają.
Wzruszające.
Po twoim ostatnim wpisie zawierającym informację o kolorze włosów zorientowałem się, że jesteśmy w jednym obozie w sprawie o wiele istotniejszej, niż siatkówka i od razu zapałałem do ciebie sympatią.

Wracając do Łukasza, ale jednak w oderwaniu od niego, bo chciałbym napisać ogólnie, to wydaje mi się, że wielu z nas robi błąd traktując zawodników, jakby byli garstką elektronów w jakiejś grze typu volley manager i zapominamy, że sportowcy to są ludzie. Mają swoje życie, rodziny, emocje, radości, problemy, lepsze i gorsze humory, choroby. Przy tym wszystkim drużyna, kibice, punkty, treningi, kontrakty, tak naprawdę są drugorzędne. Teraz ostatnio pojawiają się takie reklamy społeczne, chyba z Bułecką. Nie oceniaj, nie sądź. Nasze przypuszczenia, podejrzenia często są nietrafne i krzywdzące. Sam miałem taki przypadek, że koleś nie przyszedł na umówione spotkanie rekrutacyjne i nie uprzedził, że nie przyjdzie. Dla mnie był skończony - jak tak w ogóle można? Ale kolega mi powiedział "Nie wiesz co się stało, daj mu drugą szansę". Posłuchałem. Okazało się, że to była poważna sprawa rodzinna i nie miał głowy, żeby zadzwonić i przełożyć spotkanie. zatrudniłem go i to był najlepszy pracownik ever i zostaliśmy nawet przyjaciółmi.

I tak, macie rację. Łukasz dał kibicom Zaksy i Polski niewyobrażalne wręcz emocje i satysfakcję. Jest oczywiste, że bez niego nie byłoby tych wszystkich sukcesów. Choćby Zaksa już nigdy nie nawiązała do tych wyników, ja jestem usatysfakcjonowany. Brakuje mi już tylko złota IO.

A co do oceny samego czynu, jaki by on nie był naganny - każdy z nas może coś takiego - albo i gorszego - zrobić. Ważne, żeby po każdym upadku się podnieść i starać się być lepszym człowiekiem.

Łukaszu, ogarnij się czym prędzej i pokaż wszystkim sceptykom ;-)
Patrol035
Posty: 368
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Patrol035 »

30 lat klubu, a w jego SM cisza jak makiem zasiał na ten temat. Jeszcze kij z tym gdyby to był jakiś randomowy klub, ale to jest najbardziej utytułowany klub w Polsce!
Semper fidelis
Virulent
Posty: 69
Rejestracja: 15 paź 2022, o 13:49
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Virulent »

Żal patrzeć na to co się dzieje już od co najmniej 2 lat w ZAKSIE. Tak zasłużony klub, a tak sobie strzela w kolano. W zeszłym roku jeszcze się udało Bednorzem z Chin zatuszować nieporadność jaka jest w zarządzie klubu. Teraz już pukają w dno od spodu. Przecież zamiast ciągnąc przez te 2 tygodnie szambo za sobą, wystarczył komunikat z klubu, że Kaczmarek ma problemy rodzinne i jest przez to niedysponowany, wszystko się ułoży to wróci. A tak to wygląda na ten moment jakby rozkapryszone gwiazdki (pracownicy klubu) rządzili swoimi przełożonymi (prezesami, dyrektorami, kierownikami). I daleki jestem od oceniania co kto robi po meczach i treningach. Jednakże to jest praca tych gwiazdek i muszą się z niej wywiązywać.

Nie chcę być złym omenem ale patrząc na kalendarz do końca rundy zasadniczej, to zamiast rozmyślać z kim ZAKSA będzie grała w ćwierćfinale to bardziej bym zaczął myśleć czy oni się tam w ogóle znajdą.

Pozostałe mecze do końca (3 punkty dla drużyny, która aktualnie jest wyżej w tabeli):

Trefl:
dom JW - 0
wyjazd ZAKSA - 3
dom Nysa - 3
wyjazd Olsztyn - 3
dom Częstochowa - 3
wyjazd Resovia - 0

Lublin:
dom ZAKSA - 3
wyjazd Nysa - 3
dom Olsztyn - 3
wyjazd Częstochowa - 3
dom Resovia - 0
wyjazd Katowice - 3

ZAKSA:
wyjazd Lublin - 0
dom Trefl - 0
wyjazd Warszawa - 0
dom Ślepsk - 3
wyjazd Zawiercie - 0
wyjazd JW - 0

Olsztyn:
wyjazd Lwów - 3
dom Lubin - 3
wyjazd Lublin - 0
dom Trefl - 0
wyjazd Warszawa - 0
dom Ślepsk - 3

Nysa:
wyjazd Lubin - 3
dom Lublin - 0
wyjazd Trefl - 0
dom Warszawa - 0
wyjazd Ślepsk - 3
dom Zawiercie - 0

Skra:
dom Katowice - 3
wyjazd Warszawa - 0
wyjazd Zawiercie - 0
dom Radom - 3
wyjazd JW - 0
dom Lwów - 3

i przy takich wynikach tabela kształtowała by się następująco:

5. Lublin - 56 punktów
6. Trefl - 55 punktów
7. Olsztyn - 47 punktów
8. Skra - 42 punkty
9.-10. ZAKSA - 41 punktów
9.-10 Nysa - 41 punktów

Oczywiście jest to tylko pokazanie jak wygląda kalendarz drużyn walczących o play-offy i skala trudności jaka czeka dany klub.
I na tym bym radził się skupić prezesom, zawodnikom jak i kibicom ZAKSy w najbliższym czasie, bo brak awansu do play-off może się skończyć podobnie jak to w wielu innych przypadkach zasłużonych dla nas klubów.
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Bruninho »

Patrol035 pisze: 8 mar 2024, o 09:42 30 lat klubu, a w jego SM cisza jak makiem zasiał na ten temat. Jeszcze kij z tym gdyby to był jakiś randomowy klub, ale to jest najbardziej utytułowany klub w Polsce!
Spokojnie panie kolego, jeszcze 11 nie ma :)
Virulent pisze: 8 mar 2024, o 10:26

Takie życzeniowe fantazje to lepiej w prywatnym dzienniczku wypisywać niż w internecie, ale jak kto woli, tacy jak pan Virulent mogą się jeszcze przez kilka tygodni podniecać takimi fantazjami. :D
Virulent
Posty: 69
Rejestracja: 15 paź 2022, o 13:49
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Virulent »

Bruninho pisze: 8 mar 2024, o 10:44
Patrol035 pisze: 8 mar 2024, o 09:42 30 lat klubu, a w jego SM cisza jak makiem zasiał na ten temat. Jeszcze kij z tym gdyby to był jakiś randomowy klub, ale to jest najbardziej utytułowany klub w Polsce!
Spokojnie panie kolego, jeszcze 11 nie ma :)
Virulent pisze: 8 mar 2024, o 10:26

Takie życzeniowe fantazje to lepiej w prywatnym dzienniczku wypisywać niż w internecie, ale jak kto woli, tacy jak pan Virulent mogą się jeszcze przez kilka tygodni podniecać takimi fantazjami. :D
Panie Bruninho proszę czytać ze zrozumieniem, nikt tu nie fantazjuje, a podnieca to się Pan bo nie jest po Pana myśli. To jest podany terminarz i jest napisane kto jaki ma i jaka jest skala trudności przed każdym klubem.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Klugenhammer »

Virulent pisze: 8 mar 2024, o 10:26 ZAKSA:
wyjazd Lublin - 0
dom Trefl - 0
Sam się narażasz na śmieszność swoją analizą, w której zakładasz, że ZAKSA nie zdobędzie nawet jednego punktu w meczach z Lublinem i Gdańskiem.
bono
Posty: 3524
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: bono »

Trefl raczej dołuje, Lublin też nie jest ostatnio przekonujący a Zaksa idzie do góry - jakby zespół wyglądał tak jak ze Skrą czy Katowicami to faktycznie może być 0 - jednak ja pokuszę się że będzie 4 lub 5 punktów. W meczach z pierwszą 3 skład już powinien być z Olkiem więc i tu nie wykluczone są jakieś punkty, na 9 możliwych powinniśmy zdobyć przynajmniej 3-4.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Virulent
Posty: 69
Rejestracja: 15 paź 2022, o 13:49
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Virulent »

Klugenhammer pisze: 8 mar 2024, o 11:34
Virulent pisze: 8 mar 2024, o 10:26 ZAKSA:
wyjazd Lublin - 0
dom Trefl - 0
Sam się narażasz na śmieszność swoją analizą, w której zakładasz, że ZAKSA nie zdobędzie nawet jednego punktu w meczach z Lublinem i Gdańskiem.
Chyba się nie rozumiemy, ja tego nie zakładam, ja pokazuję tylko czy będzie ZAKSA (jak i inne drużyny walczące o play-off) grała z drużynami z dołu tabeli czy z góry. To pokazuje tylko skalę trudności jaka czeka poszczególne kluby. I chyba nikt nie ma wątpliwości, że granie z Lublinem i Gdańskiem czyli drużynami, które obecnie są na 5 i 6 miejscu w tabeli to dużo większe wyzwanie niż granie z Częstochową i Lubinem, które są na 12 i 15 miejscu w tabeli.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1808
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: hardy »

Bednaruk będzie niepocieszony, żaden mecz nie skończy się po tie-breaku, nici z meczami do północy.
Pomocniczka
Posty: 2144
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

Te trzy punkty z Suwałkami to też mocno na wyrost. Bądźmy realistami. Zaksa do końca już punktu nie zdobędzie.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 534
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: pietrus72 »

Ale macie fantazje z tymi punktami :]
Z Suwałkami poradzimy sobie, Skra ma ciężkie mecze tak jak my. Nie może tracić punktów.
Lublin i Trefl już dołują formę ,widać po meczach,oglądam ich taktycznie czy utrzymają poziom gry.
Suwałki są tylko groźne u siebie ,postraszyli Projekt. Kwestia doświadczenia zawodników.
AZS Olsztyn potrafi gubić punkty ,więc optymalnie nie jest stabilnie do końca rundy zasadniczej.
Pamiętajcie że JW Zawiercie i WAWA będą prześcigać się w trójce żeby nie natrafić na Zakse w Play off...tutaj tylko wystarczy jeden mecz w stosunku 3-0,3-1 i pozamiatane żeby zrobić w rewanżu dojście do złotego seta. :] wszystko co jest możliwe jest realnie :D
Awatar użytkownika
Citizen
Posty: 156
Rejestracja: 3 maja 2021, o 01:12
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: Citizen »

Virulent pisze: 8 mar 2024, o 11:48
Klugenhammer pisze: 8 mar 2024, o 11:34
Virulent pisze: 8 mar 2024, o 10:26 ZAKSA:
wyjazd Lublin - 0
dom Trefl - 0
Sam się narażasz na śmieszność swoją analizą, w której zakładasz, że ZAKSA nie zdobędzie nawet jednego punktu w meczach z Lublinem i Gdańskiem.
Chyba się nie rozumiemy, ja tego nie zakładam, ja pokazuję tylko czy będzie ZAKSA (jak i inne drużyny walczące o play-off) grała z drużynami z dołu tabeli czy z góry. To pokazuje tylko skalę trudności jaka czeka poszczególne kluby. I chyba nikt nie ma wątpliwości, że granie z Lublinem i Gdańskiem czyli drużynami, które obecnie są na 5 i 6 miejscu w tabeli to dużo większe wyzwanie niż granie z Częstochową i Lubinem, które są na 12 i 15 miejscu w tabeli.
Trzeba być oderwanym od rzeczywistości, żeby mierzyć aktualny poziom sportowy ZAKSY jej miejscem (i tym samym miejscem innych drużyn) w tabeli plusligi, także nie dziw się że twój post spotyka się z taką (słuszną moim zdaniem) krytyką.
hottakesbot
Posty: 1049
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2023/24

Post autor: hottakesbot »

Ze zdrowym Śliwką i zakladając, że Kaczmarek wyczerpał już urlopy na ten sezon, to Zaksa jest faworytem nr 1 do złota.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”